Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Zakon braće

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Zakon braće Empty
PostSubject: Zakon braće   Zakon braće EmptyThu Jan 21, 2010 3:39 pm

Zakon braće O_seriji

Akcijska serija, autor Paul Scheuring, 81 epizoda-4 sezone.
Glumci: Wentworth Miller-Michael Scofield, Dominic Purcell-Lincoln Burrows, Amaury Nolasco-Fernando Sucre...

Sadržaj:
Lincoln Burrows osuđen je na smrtnu kaznu i trebao bi biti pogubljen za nekoliko mjeseci zbog ubojstva za koje je njegov mlađi brat Michael siguran da nije počinio. U nedostatku drugih opcija i sa sve manje vremena koje preostaje njegovom bratu, Michael poduzima drastične mjere kako bi završio u zatvoru Fox River, istom zatvoru u kojem se nalazi Lincoln. Jednom unutar zatvora, Michael – inače građevinski inženjer dobro upoznat s nacrtom zatvora– počinje provoditi zamršeni plan za bijeg s Lincolnom. Nacrt ima na svom tijelu, ali je prekriven sa raznim crtežima pa nitko nemože saznati koji je njegov plan zapravo..

Prva sezona
Sadrži 22-e epizode, počinje ubojstvom Terrencea Steadmana, brata potpredsjednika SAD-a, za čiju je smrt osumnjičen Lincoln "Linc" Burrows. Zbog snažnih dokaza koji mu ne idu u prilog, Lincoln je osuđen na smrtnu kaznu i poslan je u zatvor "Fox River" gdje čeka smaknuće. Lincolnov brat, Michael Scofield, je uvjeren u Lincolnovu nevinost i sprema plan bijega. Nakon što se sam smjesti u Fox River, vrijeme radi protiv Michaela i on mora preći razne prepreke, te uspostaviti čvrste veze među ostalim osuđenicima i zatvorskim osobljem kako bi izvukao svog brata. U tome im pomaže i Veronica Donovan, njihova prijateljica, koja istražuje zavjeru zbog koje je Lincoln strpan u zatvor. No, prati ih i tajna organizacija poznata kao Kompanija.

Druga sezona
Sadrži 22-e epizode i odmah se nadovezuje na svršetak 1. sezone. Radnja se zbiva osam sati nakon bijega iz zatvora Fox Rivera, fokusirajući se na bijeg Mikea, Linca i ostalih. Pobijegli su Lincoln Burrows, Michael Schofiel, Fernando Sucre, Teodore "T-Bag" Bagwell, David "Tweener" Apolskis, Benjamin Miles "C-Note" Franklin, John Abruzzi, Charles "Haywire" Patoshik. Predstavljeni su novi likovi, kao lik federalnog agenta Alexandera Mahonea, kojemu je dat posao da pronađe i ulovi 8 odbjeglih zatvorenika. Druga tema serije je politička zavjera kojom upravlja Kompanija, koja ne odustaje u svom cilju da eliminira Lincolna Burrowsa i sve ostale koji im se nađu na putu.

Treća sezona
Ima 13 epizoda, uvodi nas u život likova koji su završili u Panami. Dok je Lincoln trenutno oslobođen od optužbi, Michael je pritvoren u Soni, optužen za ubojstvo. U zatvoru se nalazi i James Whistler, čovjek kojega Kompanija treba hitno iz zatvora te prijeteći Michaelu i Lincolnu da ako ga ne izvedu iz zatvora, ubit će Saru i L.J.

-----
sadržaj dodala Martina.
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Zakon braće Empty
PostSubject: Re: Zakon braće   Zakon braće EmptyThu Jan 21, 2010 5:55 pm

ja nisam ništa našla baš o seriji al meni je odlična najbolja serija !!!!
Back to top Go down
Martina
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Martina


Broj postova : 1099
Join date : 2009-09-26
Lokacija : Manhattan, NY

Zakon braće Empty
PostSubject: Re: Zakon braće   Zakon braće EmptyThu Jan 21, 2010 6:04 pm

trebala si barem nešto malo napisati..

Ta se serija inače zove Prison Break, ima 4 sezone, a ja sam gledala sve. imam sve knjige koje su bile u kioscima u prodaji i imam na kompu. Gledala sam sve barem 20-ak puta jer je serija predobra.. Stvarno mi se sviđa, ali mi je glupo što su je na rtl-u samo nastavili. Mislim mogli su barem otpočetka jer neki koji nisu pratili seriju prije par mjeseci ili više dok je bila na telki pa neznaju o čemu se radi, al dobro šta sad. Ovo što se sad prikazuje na rtl-u je treća sezona, radnja se odvija u panamskom zatvoru Soni.. Michael pokušava izbaviti jednog čovjeka iz Kompanije po imenu James Whistler kojega Kompanija pod hitno treba. Neznam kako da vam objasnim što je Kompanija, moram malo pogledati po epizodama jer Michael negdje opisuje Kompaniju, mislim da je to prva epizoda četvrte sezone..
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Zakon braće Empty
PostSubject: Re: Zakon braće   Zakon braće EmptyThu Jan 21, 2010 6:11 pm

Ajde Martina preuredi temu kad si već počela i dobor si rekla treba ipak nekaj napisat,a ne samo stavit link. Smile
Back to top Go down
Martina
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Martina


Broj postova : 1099
Join date : 2009-09-26
Lokacija : Manhattan, NY

Zakon braće Empty
PostSubject: Re: Zakon braće   Zakon braće EmptyThu Jan 21, 2010 7:46 pm

Valee wrote:
Ajde Martina preuredi temu kad si već počela i dobor si rekla treba ipak nekaj napisat,a ne samo stavit link. Smile

Sredit ću ja to, nebrini. ja sam preluda za tom serijom. Stvarno neznam šta bi bez nje Very Happy
Malo mi je bezveze samo link ovako, ja ću stavit neki tekst i poslije linkove. Smile
Back to top Go down
Ana.
Member
Member
Ana.


Broj postova : 275
Join date : 2009-08-19
Age : 29
Lokacija : ¤¤Na kavi s Anahi¤¤

Zakon braće Empty
PostSubject: Re: Zakon braće   Zakon braće EmptyMon Apr 05, 2010 2:37 pm

ayy super mi je ova serija obožavam je Wink
šteta što če Michael umrijeti Sad Sad neee
on mi je tamo najbolji i najzgodniji xD Very Happy
al umrijet čee neee Sad Sad
Back to top Go down
Sponsored content





Zakon braće Empty
PostSubject: Re: Zakon braće   Zakon braće Empty

Back to top Go down
 
Zakon braće
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Off topic :: Music&TV :: Televizija / Television-
Jump to: