Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)

Go down 
+7
*Lea*
* Ena *
vondyca4ever
Valee
Martina
Ivchy ♥
Karla.
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 EmptySat May 01, 2010 1:25 pm

Očito nije bilo struje kak je Karla napisala. Al dobro d aje isapo.
Ajme Duje mi je užasno otpjevao "Ljubav se zove imenom tvojim" uopće mi se nije svidjela njegova izvedba te pjesme.
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 EmptySun May 02, 2010 2:41 pm

Valee wrote:
Očito nije bilo struje kak je Karla napisala. Al dobro d aje isapo.
Ajme Duje mi je užasno otpjevao "Ljubav se zove imenom tvojim" uopće mi se nije svidjela njegova izvedba te pjesme.

Mora bit Smile

Zoran i Juraj nisu se podnosili, a danas su dobri prijatelji. Kauboj Jura Gitara Juraju je sredio prvu gažu. Jurlina demantira da je u vezi s Helenom

Juraj Jurlina (17) iz Belišća najveći je profesionalac među kandidatima RTL-ova showa “Hrvatska traži zvijezdu”. Svima bi se, tvrdi članica žirija Anđa Marić (33), pokraj njega trebale tresti gaće od straha. Učenik trećeg razreda opće gimnazije već tri godine sam piše pjesme te pjeva i svira gitaru u bendu Off Duty. Obožava Bona Voxa iz U2-a i Micka Jaggera, a s mnogobrojnih koncerata sakupio je zavidnu kolekciju palica, trzalica i majica omiljenih bendova.
- Baka se sjeća datuma mog prvog koncerta i velika mi je potpora. Mlađi brat Tomo (14), koji je također roker, ne može dolaziti u emisije uživo jer je nedavno imao tešku operaciju prsnog koša, no zbog mene je postao najveća faca u školi - kazao je Juraj. Od sedmog razreda osnovne škole druži se sa Zoranom Mišićem (21).
- U početku ga nisam volio. Bio je čudan i umišljen, ali sad ga obožavam i ponosim se njime - rekao je Zoki.

'KAUBOJ MI JE SREDIO GAŽU'
Jurica Gorša (23), poznatiji kao Jura Gitara, Juraju je u travnju 2007. sredio prvi koncert na trgu u Valpovu. Dobri su prijatelji.

'POSLUŠAO SAM ZOKIJEV SAVJET'
S lanjskim finalistom showa Zoranom Mišićem (21) Juraj često svira. Zoki mu je kazao da će daleko dogurati bude li prirodan.
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 EmptyTue May 04, 2010 5:35 pm

Oprostite na 2 posta za redom al' moram ovo napisat Very Happy

aaaa OMG tema za idući live je..prvu pjesmu će posvetit nekome,a druga pjesma je od njihovog omiljenog izvođaća.
Valentina,znaš kaj to znači? Možda nam Juraj otpjeva nešto od Bon Jovijekaa Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 195931 dobro,neću se sad previše veselit..
Negdje na nekim str uopće ne spominju njih kao njegov naj bend,al' ipak je on u svojoj autobiografiji njih naveo prve,pa 'ko zna. Very Happy
A ak' ne bude od njih,bit će sigurno dobro Razz
I od Vilibalda Razz neću moć' dočekat ^.^
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 EmptyTue May 04, 2010 7:22 pm

Da vidla sam to...samo kaj se ja ne nadam da će pjevat Bon Jovia iako držim fige...nekak imam feeling da će ipak pjevat nekaj od U2 il Mike Jagera pošto je baš naglasio da ih voli, al bilo bi super da bude Bon Jovi.
Back to top Go down
vondyca4ever
Member
Member
vondyca4ever


Broj postova : 1720
Join date : 2009-11-03
Age : 28

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 EmptyTue May 04, 2010 9:00 pm

ispo mi je petar Sad
šta ću sad...jedino mi duje i možda vilibald preostaju.....
ako i oni ispanu moje gledanje htz-a nema smisla!
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photo.php?pid=30494413&id=1229173612
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 EmptyWed May 05, 2010 2:57 pm

Valee wrote:
Da vidla sam to...samo kaj se ja ne nadam da će pjevat Bon Jovia iako držim fige...nekak imam feeling da će ipak pjevat nekaj od U2 il Mike Jagera pošto je baš naglasio da ih voli, al bilo bi super da bude Bon Jovi.

Kad je to reko? O_o
nisam znala..Ma U2 ne vjerujem da će pjevat..
on meni ima baš glas za hard rock a kolko znam U2,oni više imaju laganije pjesme.
Msm bar onih par (2-3) koje sam ja čula. cyclops
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 EmptyWed May 05, 2010 3:01 pm

Ja sma to pročitala tam na njegovoj stranici tj na stranici od HTZ-a. Tam gdje je on to piše.
Evo ti link....
http://www.htz.rtl.hr/finalisti/juraj-jurlina/
Dobro piše Bono Vox al on je frontman U2-a.
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 EmptyWed May 05, 2010 3:16 pm

Valee wrote:
Ja sma to pročitala tam na njegovoj stranici tj na stranici od HTZ-a. Tam gdje je on to piše.
Evo ti link....
http://www.htz.rtl.hr/finalisti/juraj-jurlina/
Dobro piše Bono Vox al on je frontman U2-a.

A znam to.
Al' ipak on je pisao svoju autobiografiju i tamo je prvog Jona naveo a tek' 3. je naveo Bono Voxa.
Iako opet tamo na fb na službenoj str. piše Utjecaji i Jona nema,čak ima i Gibonni ..
ma ne znam. Nije sad to bitno..iako se možda dogodi da i to otpjeva.
Ko zna. Šta god bude,bit će dobro Very Happy
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 EmptyWed May 05, 2010 10:24 pm

Da ja sam gledala na fb pa sam vidla da je Jona naveo prvog...ma dobro, možda nasm se posreći pa otpjeva nekaj od njega ikako ja sam sigurna da kaj god d aotpjeva da će bit opet najbolji.
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 EmptySat May 08, 2010 11:05 am

Ajme kako je Vilibald jučer imao predobre nastupe.
Predobro je otpjevao i pjesmu od Deep Purplea i onu drugu.
Ajme. Čak sam i 3 puta glasala za njega Surprised
Nije ni Juraj bio loš,iako me baš nije očarao odabirom pjesme.
Misla sam i za njega glasat al' sam se ipak odlučila za Vilija jer je ipak puno bolje pjesme odabro. Msm nisu ni one loše,al'..et'. Nikaj posebno. Very Happy

Drago mi je da nije nitko od mojih ispao,ae za Maju sam znala da će ispast.
Idući put će Duje sigurno. Bar se nadam. bounce

Valentina,jesi čula kad su pustili Keep the Faith u prilogu o Jurici. cyclops cyclops cyclops
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 EmptySat May 08, 2010 2:05 pm

Jesam to sam prvo čual kad su pustili.
Inače da komentiram emisiju od jučer...Vili me jučer oborio, pogotovo dok ej pjevao onu preksranu rock baladu...da se jučer birao pobjednik to bi definitivno bio on, e sad Juraj ja njega obožavam al jučer mi se nije nešto previše dopao, al to zato jer mislim da mi nisu baš legle pjesme koje je pjevao.
Malo mi je čak i žao da je Maja ispala jer Duje je opet bio koma na svoj način, uopće mi se ne sviđa to njegovo pjevanje, jednostavno nikako.
I moram još reć iako vidim da su svi nešto protiv Kim da je jučer dok je zapjevala od Celin "Let Me Be You'r Solider" fenomenalna, pogotovo kad je glas pustila, to može rijetko ko tak dobro otpjevat....samo što ja mislim da je Kim još malo premlada, al ćut ćemo mi svi još za nju bez obzira na ovaj show.

I još jedna stvar, Karal nadam se da si dobro čula koja je tema sljedeće emisije...ROCK...
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 EmptySat May 08, 2010 3:43 pm

Valee wrote:
Jesam to sam prvo čual kad su pustili.
Inače da komentiram emisiju od jučer...Vili me jučer oborio, pogotovo dok ej pjevao onu preksranu rock baladu...da se jučer birao pobjednik to bi definitivno bio on, e sad Juraj ja njega obožavam al jučer mi se nije nešto previše dopao, al to zato jer mislim da mi nisu baš legle pjesme koje je pjevao.
Malo mi je čak i žao da je Maja ispala jer Duje je opet bio koma na svoj način, uopće mi se ne sviđa to njegovo pjevanje, jednostavno nikako.
I moram još reć iako vidim da su svi nešto protiv Kim da je jučer dok je zapjevala od Celin "Let Me Be You'r Solider" fenomenalna, pogotovo kad je glas pustila, to može rijetko ko tak dobro otpjevat....samo što ja mislim da je Kim još malo premlada, al ćut ćemo mi svi još za nju bez obzira na ovaj show.

I još jedna stvar, Karal nadam se da si dobro čula koja je tema sljedeće emisije...ROCK...

OMG. a a a a a a Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked cyclops cyclops cyclops Embarassed Embarassed Embarassed Suspect Suspect Suspect affraid affraid affraid

OZBILJNO?
a kad oni to kažu?!

Jbt. ajme. Jedva čekam. Mada Juraj i Vili uvijek pjevaju rock.
Al' ae kad jučer nisu uzeli nijednu ovak' meni poznatu pjesmu,možda ju uzmu idući put =)
Kaj će obje pjesme bit rock ili? scratch
A kak' će Kim pjevat? XD. Jadna,blažena među muškima Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 551899
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 EmptySat May 08, 2010 8:39 pm

To je Antonija rekla skroz pri samon kraju, kao da sljedeći put tema emisije je rock, tak da ja mislim da će obje pjesme bit u tom stilu, a sad vidjet ćemo...ma dosta je i da bude jedna...samo glavno da bude...
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 EmptySun May 09, 2010 10:04 am

Da,gledala sam jučer kraj reprize odluke.
A kak' je Antonija rekla da će Kim sigurno dobro otpjevat rock.
Ono kad je prozivala. Svi misli sad će Juraja a ona Kim. xD
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 EmptyWed May 12, 2010 3:06 pm

Ste gledali HTZ Magazin?
Vili je baš sladak bio jučer.
Jao,kad je izgubio ajme. Predobro.
Pa kad se Juraj smijo jadan ahah Very Happy pa reko 2 rockera se borili Smile
njih dvoje su mi tako kul ^^ i ono na kraju kad su nekaj pričali. <3
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 EmptySat May 15, 2010 11:45 am

Jbt niko ne komentira,e pa ja moram xD
spojit ću 3 posta kad se riješi problem sa brisanjem postova -__- ak' se riješi.

Jao,što sam sretna što su Juraj i Vili ostali.
Za Vilija sam jednom glasala. Ma za Juraja znam da će ostat =)
Žao mi je malo što je Jurica ispao,bolje bi bilo da je Duje,al' valjda će i on idući put odlepršat ^.^

Opet se ni Vili ni Juraj baš nisu iskazali u biranju pjesama. Msm čula sam kad je Toni reko da su oni htjeli AC/DC a ova stoka su im dala rock novog doba. Rock novog doba ni ne postoji,to je običan pop No Evil or Very Mad
Mislila sam da će bar njih dvoje uzet nešto žestoko,jao. A ovo kaj su pjevali stvarno priliči na neki pop-rock. Msm to je "rock novog doba" bounce
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 EmptySat May 15, 2010 12:53 pm

Evo Karla sad ću ja da prokomentiram..nisam stigla prije...Smile
Ovako, ja sam kao prvo glsala za Kim jer je jučer po meni od svih bila najbolja, rasturala je...u toj curi leži jako ogroman potencijal.
Vili mi je također bio odličan, dok mi je Juraj možda bio za mrvicu slabiji od njega...al ipak super oboje...
Eh sad ispadnja...Duje se opet provukao, a nije mi se sviđalo kako je pejvao...on meni jednostavno nezz pjevat i točka...jako mi je žao kaj je Jurica ispao zato jer on je bio pravi showman...i falit će netko takav do kraja...
Iskreno se nadam da Duje izlazi sljedeći put...
I drago mi ej da će Kim imat čast pejvat sa Tonyem..dobar izbir...nadma se da ću imat prilike ćut to negdje...
I sad da još velim ono kaj si i ti Karla rekla..rock modernoga doba ne postoji i točka...tamo 80-te ajde to je bio rock i možda još početak 90-tih, al ovo sad sve više vuće na pop...i azto mi je bilo glupo kad je Fox nekaj jučer komantira o rocku modernog doba...nije to više to...
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 EmptySat May 15, 2010 1:01 pm

Baš.
Al' zato su idući tjedan teme osamdesete.
E to će bit rock..msm kod Vilija i Juraja,oni će izabrat rock =)

A za Kim se isto slažem.
Zaboravila sam nju komentirat. Drugu pjesmu je predobro otpjevala. I prva je super,al' drugu..baš se je opustila. Prava frajerica. 'ko bi rek'o Smile

Ma Jurica..on će stvorit karijeru čim dođe kuć' =D
Neka cura napiše na okejevoj str kao jel' se može prijavit neko iduće god na HTZ ak' sad uđe u top 5 (mislila je za njega).
uh koja glupača. Ja joj odma tam' odg da čovjek nije glup da se spušta na takav nivo,ionako će imat karijeru..

Jedva čekam iduću emisiju.
Stalno se nadam dobrom odabiru pjesama i uvijek me razočaraju.
Valjda idući put neće jer jako volim stare stvari iz 80-ih,tako da Smile
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 EmptySat May 15, 2010 1:04 pm

Da Kim je super stajao onaj look baš kak si ti napisala "frejerice".
Ja također čekam sljedeću emisiju jer je tema 80-te, i mislim da će tu bit dobrih stvar, jer tad je galzba bar po meni doživjela neki svojevrstan vrhunac i tu se stvarno ima kaj izabrat...
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 EmptySat May 22, 2010 11:44 am

OMG pobit ću sve one u HTZ-u osim Vilija. a dobro ajde ni Kim neću xD znači ostaje samo Duje. uhh da ga ja vidim na ulici,ima da me nema Very Happy

Juraj mi Poison otpjevao Sad i onda ispao.
Ma totalno nije fer,totalno. -.-
Još ja mislim kak' on ima najviše fanova.
a baš me zanima 'ko je za onog glupog Duju glasao. :@

jučer mi se više svidio Jurajev odabir pjesama..čak 2 su mi se svidjele,Poison i Ugasi me.
A vilijeve mi baš nisu nekaj bile. Tako da nisam ni za koga glasala jer sam misla da će za Juraja dosta njih glasat =/

A kad je bio prilog o Viliju pa kad su pustili Don't cry,ja sam tako bila presretna,al' nkj od toga. Ja sam rekla da ću 1oo x glasat za njega ak' mi to otpjeva :S Sad
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 EmptySat May 22, 2010 7:02 pm

JA NEMOGU VJEROVAT DA JE ISPAO JURAJ!!!!!!!!!!
E sad mogu dalje komentirat. Da počnemo onda od Juraja, izbor pjesama bi je bio ok, možda mi nije bio skroz super, al je on to odlično izveo tak da sve u svemu super, jedino Ugasi Me, to je bilo perfektno.
Vili mi je je jučer bio najbolji, čak daleko najbolji od svih, kad je on počeo pjevat Purple Rain od Princa oborio me s nogu...to mi je je bila definitivno najbolja izvedba neke pjesme u cijelom showu...
Kim, a kaj za nju reć, ona je meni jako simpa, pjesme koje je pjevala bile su mi također simpa, pogotovo Total Eclipse Of The Heart, jer to mi je jedna od dražih stvari, a i s obzirom da je bila bolesna, dobro je to izvukla....
A sad dolazimo do onog Duje, ja fkt ne znam ko glasa za tog lika, jer ko prvo uopće nezna pjevat, a kao drugo totalno je bahat i samo se pravi kao ja sam nešto, sve me cure žele...ma znaš kak te žele...ona izvedba i koreografija s poljupcem mi je bila totalno jadna...Ja sam ono već mislial konačno izlazi kad Antonia veli Juraj, ja nisam mogla vjerovat...
Al dobro ja se fkt nadam da izlazi u sljedećoj emisiji, jer ako ne izađe, bojim se da će iako ni saam nezz po kojoj logici pobjedit...a ako će on bit zvijezda onda boga mi bogu svi bit.
Ja sam glasala za Kim, i opet ću za nju, jer želim da pobjedi.
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 EmptySun May 23, 2010 10:40 am

Ma Duje je umišljen.
Msm oke kad se šali i za*e,al' nekad stvarno prevrši svaku mjeru.
Ono,ne želi imat' curu jer je trenutno "poznat" (3 minute slave -.-) i želi bit' dostupan njima,prebahato :S
Vidiš kak' Vili,ima curu i kaj. Pametan dečko Smile

Ma ak' Duje ne ispadne u idućoj emisiji,bjež'. Sleep
Kad mi Vili ispadne,više neću ni gledat. Ovo nema smisla.
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 EmptyWed May 26, 2010 3:52 pm

ZAGREB - Edukativni susret s desetogodišnjacima u Hrvatskom školskom muzeju u Zagrebu, na temu “Što sam želio biti kad odrastem”, pjevač Tony Cetinski danas je pretvorio u neprimjereno vrijeđanje Anđe Marić, svoje kolegice u žiriju RTL-ova showa “ Hrvatska traži zvijezdu”.

Važnost školovanja


- Ona samo blebleće i onda pretjera. Kada se ugase kamere, shvati da je prešla granicu s komentarima i počne se ispričavati. Nema joj koristi od toga - odgovorio je Cetinski učenici na pitanje što misli o Anđi Marić.

Nakon neukusnog odgovora, upitao je djecu tko im je draži član žirija, Anđa ili Fox, na što je većina njih uzvikivala Anđino ime.
Google oglasi

- Pa naravno da vam je ona draža kada ste na istoj intelektualnoj razini - izjavio je pjevač.

Cilj ovakvih susreta u Hrvatskom školskom muzeju jest da javne osobe, poput Tonyja, budu primjer mladima te da im ukažu na važnost školovanja bez obzira na to kojim će se zanimanjem baviti. Iako su djeca postavljala različita pitanja o njegovu djetinjstvu i glazbenoj karijeri, ipak su se najviše zadržali na temi popularnog showa.
Gubi živce

Sudeći po današnjoj ispovijesti pred osnovnoškolcima, Tony Cetinski je izgubio živce kad je riječ o Anđi Marić.

- Nadam se da ću nekako izdržati pokraj nje do kraja showa. Ako ona bude u žiriju sljedeće sezone, mene sigurno nema - najavio je popularni pjevač.
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 EmptyWed May 26, 2010 5:39 pm

Pročitala sma ovo jučer na portalu Jutranjeg Lista.
Onak iskreno mislim da Tony malo pretjeruje, i da je malo i djecu izvrijeđal svojim primitivnim razmišljanjem. Meni je Anđa ok, ona je po meni samo jedna jako vesela osoba sa stavom i ako joj je to grijeh onda stvarno nezzz kaj da velim da pola te Hrvatske estrade koja je već odavna prolupala. mislim da bi Tony trebao malo stat na loptu i razmislit prije nego nekaj veli, jer po tome kako je jučer pričap meni se čini da su ti desetogodišnjaci puno inteligentnij od njega.
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 EmptyThu May 27, 2010 4:28 pm

Ne znam šta da kažem.
Malo glupo od njega što ju je tak' javno izvrijeđao :/ Neutral

Meni je Anđa isto baš super,sviđa mi se stil koji fura,svaki petak drugačije,baš ima inspiracije. Hrvatska Lady Gaga.

I nz zkj se tak' svađaju stalno Question
Back to top Go down
Sponsored content





Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 5 Empty

Back to top Go down
 
Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)
Back to top 
Page 5 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Off topic :: Music&TV :: Televizija / Television-
Jump to: