Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Drugo Lice ( El Rostro De Analia)

Go down 
+3
Ivchy ♥
Karla.
Valee
7 posters
AuthorMessage
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Drugo Lice ( El Rostro De Analia) Empty
PostSubject: Drugo Lice ( El Rostro De Analia)   Drugo Lice ( El Rostro De Analia) EmptyThu Feb 18, 2010 10:11 pm

Drugo Lice ( El Rostro De Analia) Elizabeth1c

Drugo Lice
(El Rostro De Analia)


Tajna agentica Ana Lucia (Elizabeth Gutiérrez), koja živi i radi u Los Angelesu, od svojih nadređenih dobiva zadatak konačnog hvatanja jednoga od najlukavijih i najopasnijih kriminalnih genijalaca u državi, zloglasnog Rickyja Montane (Gabriel Porras). Zapošljava se kao striperica u noćnom klubu u koji Montana često zalazi, nakon čega se kriminalac počinje zaljubljivati u novu, izrazito zgodnu plesačicu - Analíju, što je ime kojim kolege nazivaju Anu Luciju.

Malo pomalo, Montana počinje upućivati Analíju u svoje ilegalne poslove, no taman kada se učini kako je prikupljeno dovoljno dokaza za njegovo uhićenje, Montana u djevojčinom društvu primijeti policajca kojega poznaje od ranije. Sumnjičav i oprezan, Montana se domisli stravičnom planu kojim će testirati njenu odanost - Analía treba ubiti uspješnu poslovnu ženu Marianu Montiel (Gaby Espino). Zna kako jedna policajka takvo nešto nikada ne bi napravila, ali Analía prihvaća izazov.

Istovremeno kada ni ne znajući postaje meta, Mariana Montiel doznaje kako je njezin suprug Daniel (Martín Karpan) već dulje vrijeme vara s njenom rođakinjom Sarom Andrade (Maritza Rodríguez). Postaje depresivna i odaje se alkoholu. Jedne noći njezin automobil zaustavlja Analía, koja joj ispriča sve o svojim zadacima, pokušavajući je nagovoriti da zajedno pobjegnu od paske Montaninih ljudi. Ali, pijana Mariana namjerno usmjeri svoj automobil ka litici, te ubije i sebe i Analíju.

Međutim, eksploziju ugleda ludi znanstvenik Armando Rivera (Daniel Lugo), koji iz gorećeg vozila uspije izvući Marianino tijelo, ali Analíjina naprosto nema nigdje. Umjesto da pozove hitnu pomoć, Rivera leš odnese u svoj laboratorij u kojem planira napraviti eksperiment koji bi Marianu trebao vratiti u život. Njegova operacija uspije, ali lice koje Mariani napravi zapravo je ono Analíjino. Naime, njegov je asistent u automobilu pronašao torbicu s policajkinom fotografijom, ne znajući da je riječ o drugoj ženi.

Četiri godine kasnije, Mariana, koja pati od amnezije i misli da je Analía, shvaća kako se mora vratiti u svijet, kao i svome tajnom zadatku hapšenja Montane. Od tog trenutka započinje dvostruki život koji će obilježiti bitka između ljubavi i želje za osvetom.

Jedna od najuspješnijih svjetskih produkcijskih kuća specijaliziranih za telenovele - slavni američki Telemundo, čije se produkcije uglavnom snimaju na španjolskom jeziku - svoje je rado gledane naslove, među kojima se ističu „Marina", „Zatočenica", „Oluja" ili „Tajna čokolade", naslijedila još jednim zanimljivim pogotkom. „Drugo lice" odlikuje se zapletom koji nadrasta klasične srceparajuće ljubavne priče i okvir telenovele puni u žanru rijetko korištenim elementima policijskog trilera i znanstvene fantastike. Iskusni autor Humberto Kiko Olivieri u ovoj je telenoveli donekle preradio vlastitu slavnu „María, María", tako da će obožavatelji njegova rada primijetiti nastavak istaknute autorske niti koja ga izdvaja iz ostatka konkurencije.

Uloge:
Elizabeth Gutiérrez, Martín Karpan, Maritza Rodríguez, Gabriel Porras, Angie Russian, Carla Monroia, Daniel Lugo, Germán Barrios, Gaby Espino, Jorge Consejo, Daniela Nieves, Zully Montero, Karla Monroig, Elluz Peraza
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Drugo Lice ( El Rostro De Analia) Empty
PostSubject: Re: Drugo Lice ( El Rostro De Analia)   Drugo Lice ( El Rostro De Analia) EmptyThu Feb 18, 2010 10:14 pm

Evo otovrila sam ovu temu da vidim što mislite o ovoj još jednoj sapunici na našoj televiziji.
Meeni se serija za sad barem čini ok, nekako mi je dinamičniji i nema odlike one klasične sapunice, ima tu svega pomalo i to mi se sviđa. Osim toga ova glumica Elizabeth Gutiérrez je stvarno savršena za ovu ulogu koja ima, i još k tome odlično izgleda.
Za one koji ne znaju to je žena Williama Levya, baš si sad mislit ako on ide nju varat s nekim drugima stvarno je lud jer žena mu je prelijepa...to je moje mišljenje.
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Drugo Lice ( El Rostro De Analia) Empty
PostSubject: Re: Drugo Lice ( El Rostro De Analia)   Drugo Lice ( El Rostro De Analia) EmptyFri Feb 19, 2010 4:34 pm

Joj,tek' kad je završila epizoda sam upalila tv.
Nisam ni znala da dns počinje al' sam primjetila da nije ko i druge serije pa MOŽDA budem gledala ako ima reprize ove ep.od dns,valjda je to prva ep.
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Drugo Lice ( El Rostro De Analia) Empty
PostSubject: Re: Drugo Lice ( El Rostro De Analia)   Drugo Lice ( El Rostro De Analia) EmptySat Feb 20, 2010 12:53 am

meni je serija zasad super al kasnije će biti malo dosadna .

p.s.- meni tamo di pleše kad počinje u onom crnom liči na any kad se slikala za maxim !
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Drugo Lice ( El Rostro De Analia) Empty
PostSubject: Re: Drugo Lice ( El Rostro De Analia)   Drugo Lice ( El Rostro De Analia) EmptyTue Mar 02, 2010 6:58 pm

E ako toko od vas gleda seriju imam jedrno pitanje.
Mene zanim adal je zapravo u onoj nesreći preživjela Analia il Mariana?
Ja ne pratim redovito pa mi sad to nije jasno...jesu li oni zapravo izvukli Marinu misleći da je ona Analia?
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Drugo Lice ( El Rostro De Analia) Empty
PostSubject: Re: Drugo Lice ( El Rostro De Analia)   Drugo Lice ( El Rostro De Analia) EmptyTue Mar 02, 2010 7:01 pm

to meni nikako nije jasno serija mi je super al kasnije će oni stalno govorit kako je ona druga osoba postala i ja to ne kužim !
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Drugo Lice ( El Rostro De Analia) Empty
PostSubject: Re: Drugo Lice ( El Rostro De Analia)   Drugo Lice ( El Rostro De Analia) EmptyTue Mar 02, 2010 7:05 pm

Meni je sad jasno...Analia je zapravo poginula u nesreći, a Mariana ju je preživjela, tako da su Armando i Roberto zapravo Mariani stavili Analijino lice...ja sam se dvoumila jer nisam bila sigura al uprao sam pročitala da je bilo ovako.
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Drugo Lice ( El Rostro De Analia) Empty
PostSubject: Re: Drugo Lice ( El Rostro De Analia)   Drugo Lice ( El Rostro De Analia) EmptyTue Mar 02, 2010 7:08 pm

pa ne kužim kak su njoj stavili analijino lice ? :O
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Drugo Lice ( El Rostro De Analia) Empty
PostSubject: Re: Drugo Lice ( El Rostro De Analia)   Drugo Lice ( El Rostro De Analia) EmptyTue Mar 02, 2010 7:09 pm

Pa operirali su je pomoću neke čudne medicinske tehnike i stavili joj naalijino lice jer oni misle da su zapravo Analiu spasili iz nesreće, ni oni neznaju da je ona zapravo Mariana.
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Drugo Lice ( El Rostro De Analia) Empty
PostSubject: Re: Drugo Lice ( El Rostro De Analia)   Drugo Lice ( El Rostro De Analia) EmptyTue Mar 02, 2010 7:11 pm

aha kužim sad sam čitala to mi uopće nije bilo jasno jer sam gledala jednu epku na pinku i skužili su da da krv ane nije ista kao anlijina !
Back to top Go down
Martina
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Martina


Broj postova : 1099
Join date : 2009-09-26
Lokacija : Manhattan, NY

Drugo Lice ( El Rostro De Analia) Empty
PostSubject: Re: Drugo Lice ( El Rostro De Analia)   Drugo Lice ( El Rostro De Analia) EmptyTue Mar 02, 2010 7:19 pm

Ja nisam baš pratila ovu seriju otpočetka, ali danas sam gledala. Na početku nisam ništa skužila, ali onda kasnije kad je bila ona pjesma i imena glumaca, nezz kak se to točno zove onda sam pomalo skužila... čini mi se fora.
Back to top Go down
* Ena *
Member
Member
* Ena *


Broj postova : 980
Join date : 2010-02-15

Drugo Lice ( El Rostro De Analia) Empty
PostSubject: Re: Drugo Lice ( El Rostro De Analia)   Drugo Lice ( El Rostro De Analia) EmptyTue Mar 02, 2010 8:11 pm

Ivchy wrote:
meni je serija zasad super al kasnije će biti malo dosadna .

p.s.- meni tamo di pleše kad počinje u onom crnom liči na any kad se slikala za maxim !
Back to top Go down
LinA
Member
Member
LinA


Broj postova : 63
Join date : 2010-10-10
Age : 26
Lokacija : Varaždin

Drugo Lice ( El Rostro De Analia) Empty
PostSubject: Re: Drugo Lice ( El Rostro De Analia)   Drugo Lice ( El Rostro De Analia) EmptySun Oct 10, 2010 4:25 pm

meni je ta serija bila the best... naravno poslije rebelde... ali stvarno je super Drugo Lice ( El Rostro De Analia) 743224
Back to top Go down
AnahiSerbiaTeAma
Member
Member
AnahiSerbiaTeAma


Broj postova : 29
Join date : 2010-10-31

Drugo Lice ( El Rostro De Analia) Empty
PostSubject: Re: Drugo Lice ( El Rostro De Analia)   Drugo Lice ( El Rostro De Analia) EmptySun Oct 31, 2010 7:16 pm

moja omiljena.....ali sam je i zaboravila skoro jer se kod nas još pre dve godine prikazivala Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Drugo Lice ( El Rostro De Analia) Empty
PostSubject: Re: Drugo Lice ( El Rostro De Analia)   Drugo Lice ( El Rostro De Analia) Empty

Back to top Go down
 
Drugo Lice ( El Rostro De Analia)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Off topic :: Music&TV :: Televizija / Television-
Jump to: