Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 One Tree Hill

Go down 
+4
Karla.
* Ena *
Valee
Martina
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

One Tree Hill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: One Tree Hill   One Tree Hill - Page 2 EmptyWed Jul 14, 2010 5:55 pm

Josip ne pričaj, neće mi bit zanimljivo onda!! Smile
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

One Tree Hill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: One Tree Hill   One Tree Hill - Page 2 EmptyWed Jul 14, 2010 6:02 pm

Ok.. Sorry.. Smile
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

One Tree Hill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: One Tree Hill   One Tree Hill - Page 2 EmptyThu Sep 16, 2010 10:11 pm

Nekako mi je malo nova epizoda bila dosadna.. Sam se svi je*u, niš se ne događa.. xD
Jedino zanimljivo i dobro je bilo kada su Jamieu objašnjavali o seksu, i kada su on i Chuck tražili na internetu o seksu.. I Brooke i Julian sa Briljantinom i Brooke u zatvoru.. I kad je htjela otet bebu od Haley.. xD
A mali Jamie više nije mali.. Sad je narasto, i više nije smiješan ko prije.. :/
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

One Tree Hill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: One Tree Hill   One Tree Hill - Page 2 EmptyFri Sep 17, 2010 1:17 pm

Josipe to ti meni govoriš da je počela 8 sezona?????

Al po ovome kaj čitam da si napisao vidim da sve više kompliciraju, oni su već pokvarili dobru seriju.
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

One Tree Hill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: One Tree Hill   One Tree Hill - Page 2 EmptyFri Sep 17, 2010 8:31 pm

Valee wrote:
Josipe to ti meni govoriš da je počela 8 sezona?????

Al po ovome kaj čitam da si napisao vidim da sve više kompliciraju, oni su već pokvarili dobru seriju.
Da, počela je 8 sezona.. Smile Smile
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

One Tree Hill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: One Tree Hill   One Tree Hill - Page 2 EmptyWed Sep 29, 2010 4:53 pm

Joj koji kraj 7 sezone. A taman mi Clay i Quinn neće umrijet, taman su mi postali omiljeni par.
Tko god da ima linkove za 8 sezonu neka stavi.
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

One Tree Hill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: One Tree Hill   One Tree Hill - Page 2 EmptyThu Oct 28, 2010 9:54 am


Ova 6 epizoda sa noći vještica mi je bila dobra.. Mali Jamie mi je dobar bio.. A onaj Chuck, joj tom bi klincu noge polomio, tako je mutav.. A ono na početku kad je Quinn sanjala da su svi zombiji, dođe do Haley, a Haley joj kaže Nate mu ugrizao, postat ću vampir, a ona on nije vampir, on je zombi, ma nije zombi vampir je.. i onda Haley, dobro složit ćemo se da se ne slažemo.. I Quinn uzme maloga i pobjegne kod Brooke i Juliana u trgovinu, oni se tamo tuku sa zombijima/vampirima, i onda mali Jamie skoči na Quinn i ugrize ju.. xD
a kad je došla mama od Juliana, hahaha.. a Brooke nju skoro otjerala, bila bezobrazna prema njoj, a kad je saznala da joj je to buduća svekrva, bilo je upss... hahahaha...
pa kad je ona htjela jedan kostim, i dođe kući i vidi Juliana ko đukelu, i njegova mama silazi ko Cruela devil.. xD
Mouth je izvisio.. jeee.. Very Happy Very Happy
A kad je Millie došla i kaže nešto kujo, a Mouth zbunjen, a Brooke mu kaže, Lady Gaga.. xD
a nitko neće piće od Chasea.. xD I mama od Juliana uzme i skoro se ispovraća.. xD
a kad je Nate došao do Juliana da mu da pet... hahahhaha.. koji smijehovi..
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

One Tree Hill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: One Tree Hill   One Tree Hill - Page 2 EmptyThu Oct 28, 2010 6:26 pm

Joj ja nisam još petu pogledala, morma se požurit...heheh
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

One Tree Hill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: One Tree Hill   One Tree Hill - Page 2 EmptyThu Oct 28, 2010 8:55 pm

požuri se.. Very Happy
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

One Tree Hill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: One Tree Hill   One Tree Hill - Page 2 EmptyThu Oct 28, 2010 8:56 pm

Naravno, sutra ću obje pogledat obavezno.
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

One Tree Hill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: One Tree Hill   One Tree Hill - Page 2 EmptySat Dec 11, 2010 6:28 pm

Ova epizoda me malo podsjetila na treću sezonu. Kiša, oluja, Nate i Haley, pa onda most, i auto u rijeci.
Drago mi je što je Julian uspio spasiti Brooke. A to mi je bilo tako tužno. I još kad je mali Jamie rekao, teta Brooke je umrla. pretužno... A ono kad je Nate mjenjao gumu.. hahahha presmiješno.. xD
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

One Tree Hill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: One Tree Hill   One Tree Hill - Page 2 EmptySun Feb 06, 2011 11:22 pm

Ja sam se evo konačno primila te 8 sezone, ja uvijek kasnim al kad se primim onda se ne mogu odljepiti...došla, pogledala sam 8 epki...sutra ostatak....super mi je mogu reć ova 8 sezona, jedino kaj Jemie nije više tak zanimljiv jer je stariji, al ok je...super mi je bila ona epka di je bila Noć vještica...
Nego ja sma nešto kao naćula da bi se i Leyton mogli pojavit u jednoj epki ove sezone...jel zna netko nešto o tome?
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

One Tree Hill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: One Tree Hill   One Tree Hill - Page 2 EmptyMon Feb 07, 2011 9:16 pm

Da, to se pričalo da će oni doć na svadbu od Brooke i Juliana, ali nisu došli.. Sad
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

One Tree Hill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: One Tree Hill   One Tree Hill - Page 2 EmptyTue Feb 08, 2011 1:42 pm

Ahaaa...da to je bilo to onda...a šteta...al nekako sam se navikla da ih nema, i iskreno sad bi mi već bilo i glupo da se vrate...neznam dal se planira i 9 sezona al nekako mi se čini da da i baš me zanima kaj će se događat jer se svašta već izdogađalo...
Jučer se konačno i Brooke udala...baš me zanima kaj slijedi dalje u ostalih 9 il kolko serija ima do kraja sezone...
Back to top Go down
Sponsored content





One Tree Hill - Page 2 Empty
PostSubject: Re: One Tree Hill   One Tree Hill - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
One Tree Hill
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Off topic :: Music&TV :: Televizija / Television-
Jump to: