Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Male tajne grupe rbd

Go down 
3 posters
AuthorMessage
AnđelaRBD
Administrator Foruma
Administrator Foruma
AnđelaRBD


Broj postova : 152
Join date : 2009-08-19
Age : 28
Lokacija : En Paraiso Con @Anahi

Male tajne grupe rbd Empty
PostSubject: Male tajne grupe rbd   Male tajne grupe rbd EmptyMon Mar 08, 2010 10:14 pm

Kada se činilo kao da će RBD priča ostati u lijepom sjećanju tisuća obožavatelja u cijelom svijetu, nešto neočekivano dogodilo se u 2010. godini. Anahi se priprema da napadne i vrati nekim bivšim prijateljima, jer je dobila primamljivu ponudu da napiše biografiju grupe. U njoj će otkriti najintimnije tajne koje su kružile oko svakog člana pojedinačno. Iako još uvijek nema točnog imena za biografiju Anahi, već se pojavljuju naslovi kao "Buntovni i uspješni", "Otkrivanje RBD-a" i "Moja priča s RBD-om".

Nije sve bilo u ružičastoj boji

''Za ovo je već provjereno da je uspjeh zagarantiran, jer kad se radi o ostalim grupama nitko ništa ne zna, osim članova i menadžera'' - otkriva sugovornik.

Bit će četrnaest poglavlja i one će se odnositi na razne interesne teme. Na primjer, prvo se spominje kako je Alfonso Herrera u posljednjem trenutku postao dio telenovele "Rebelde", a njegovu je ulogu trebalo igrati Aaron Diaz, koji je u noći pred početak snimanja obaviješten da neće biti dio serije i grupe.

''Sve je već bilo spremno i tada je Pedro Damian odlučio da ulogu Aarona Diaza prepusti Ponchu Herreri'', priča izvor. ''Onda su se zahvalili Aaronu, koji je sada vjerojatno doista pogođen time što nije bio dio fenomena RBD i nije dobio mnogo dolara u džepu, ali život je nepravedan''.

Prema izvoru, jedna od najsočnijih priča bit će pravi odnos između muškaraca u grupi, posebno kako su Alfonso Herera i Christopher Uckermann izdržali homoseksualnost Christiana Chaveza.

''Poncho je novinarima rekao da je Christian bio njegov brat i da ni sam ne zna koliko neistinitih priča postoji. Istina je da su, u vrijeme snimanja sapunice "Clase 406", svi znali da je Christian gej i da Poncho gotovo nije ni pričao s njim. Štoviše, kad je Poncho saznao da će zajedno glumiti u "Rebelde" ideja mu se nije svidjela i van posla nisu niti razgovarali. Sve čestitke su bile čista obaveza i riječi, nikad ga nije zagrlio kako bi mu čestitao''.

Za razliku od Poncha, njegov kolega Christopher Uckermann bio je malo više diplomatski, ali izvor također tvrdi da ni on nije bio nešto prema Christianu: ''Na svim turnejama su ga ostavljali u hotelu, dok su njih dvojica išli u kupovinu, gledali filmove ili radili ostale stvari. Uvijek su ga ostavljali samog i to je zajedno s paničnim napadima otežavalo Christianov život u grupi, jer mu se to uopće nije sviđalo i uvijek je osjećao odbacivanje njegovih kolega. Štoviše, na dan kad je otkrio svoje tajno vjenčanje s BJ-em, Poncho je prvi iskoristio da se žali jer je mislio da će se RBD raspasti kad se sazna za homoseksualnost jednog od članova''.

Izvor ističe da je nešto najproblematičnije to što je Christian zamalo izbačen iz grupe zbog skandala s drogama u New Yorku: ''To je bilo gotovo fatalno za grupu, nakon toga što dva člana nisu voljela Christiana, droga je ubila tenziju među članovima. I kad se odlučivala Christianova sudbina svi su glasali da izađe iz grupe, uključujući i Anahi, koja sve otkriva u detaljima, i svi su to napravili ne zbog nečeg osobnog, nego zato što je RBD imao veliki utjecaj kod djece i mladih i njihov moto je bio da kažu NE drogama''.

Tako da, kad je odlučeno da Christian bude izbačen, pozvali su Alana Estradu, koji je tada bio nepoznati glumac i pjevač, a sada ima priznanje u Meksiku.

''Kad je sve već bilo spremno da Alan uđe u RBD (on je izuzetan pjevač i igrač), u posljednjem trenutku su rekli ne, jer ih je gej zajednica počela kritizirati. Rukovoditelji su rekli da je mnogo poznatih pjevača na svijetu imalo problema sa drogom, a da to nije bio njihov kraj, tako da im je ostalo samo da se zahvale Alanu Estradi, koji je već zamišljao uspjeh''.

Druga veoma važna tema tiče se novca. Kao što svi već znaju, Anahi je imala svoju karijeru već u osamdesetima, kad je imala samo pet godina. Od početka je bila najbolje plaćena u cijeloj priči i to je stajalo toga da je kolege gledaju loše nekoliko mjeseci.

''Anahi je zarađivala malo više nego ostali, ali to je bilo minimalno. Da kažem, to je kao da ostali dobivaju $15,000 za jedan koncert, a ona dobije $16,000, jednostavno zbog njezinog talenta. Poslije dvije godine Anahi je naredila da je plaćaju isto, da ne želi probleme i sve je bilo u redu. Tako su loše vibracije na ovom polju uklonjene''.

Kraj RBD-a većinu njih nije ni iznenadio, jer se od početka znalo da će do toga doći. Maite Perroni, Christian Chavez, Christopher Uckermann, pa i sama Anahi željeli si nastaviti projekt, ali ne i Alfonso Herrera i Dulce Maria koji su već imali druge potpisane projekte.

''Maite, Anahi, Christian i Christopher osjećali su se izdano, jer nisu bili uzeti u obzir. Na posljednjem koncertu, kao da se nitko nije trudio i to se i vidjelo''.

Nakon raspada ostao je nedovršen projekt s Maxsom Martinom.
POPIS PJESAMA
7.HACE UN INSTANTE14. Liso, Sensual
9.OLVIDAR. Y ahora estas tú (RBD)9. Me Cansé
10. Aburrida Y Sola
02 . Tanto duele ( Maite)
03 . Armas de mujer (Anahi,Maite,Dulce)
04 . Dance baby (RBD)
05 . Te daria la luna (Ucker y Dulce)7. Llueve en mi corazon
12. Si no estas aqui
13. Extrana sensaciones
06 . Muńeca de trapo (Anahi)
07 . Todo y mas (Poncho,Ucker y Cristian)
08 . You gotta the light of the world tonight (Ucker)
09 . Mi todo (Dulce)
10 . Seduceme ( RBD)1. Quiero poder (tema inédito para SKY)
2.
3. Ensina-me
[You must be registered and logged in to see this link.]
11 . Dimelo ( Christian)
12 . Tras las sombras (RBD)
13 . Una noche de verano (Anahi y Poncho)
14 . Alza tu voz (RBD)
15 . Goodbye (RBD)
16 . Dance baby (Reggeaton version)



I NA KRAJU SAMO DA KAŽEM,OVO NE MORA BIT ISTINA ALI I AKO JE NEMA VEZE, SVI SMO MI LJUDI-RBD <3


PS.kopirano s jedne stranice na fejsu !
Back to top Go down
Ana.
Member
Member
Ana.


Broj postova : 275
Join date : 2009-08-19
Age : 29
Lokacija : ¤¤Na kavi s Anahi¤¤

Male tajne grupe rbd Empty
PostSubject: Re: Male tajne grupe rbd   Male tajne grupe rbd EmptyMon Apr 05, 2010 2:59 am

najiskrenije mislim da je ovo jedna ogromna izmišljotina Mad
nevjerovatno kako ih žele pokopati Mad budale..oprostite na izrazu Mad
vidjela sam ovo već al svejedno! jadni su tko god je ovo izmislio Mad
jednostavno je nemoguće da se to dešavalo! ili ovo za Christiana za drogu i
da su ga Poncho i Ucker izbjegavali..molim? pa dajj msm ono! da ga nisu mogli
prihvatiti zato što je gay..ja nevjerujem jer da nisu mogli...onda nebi
ni pjevali s njim 4 godine (koliko već) svejedno Razz msm da je ovo sve jednaa veeeeLikaa izmišljotina! Mad Twisted Evil
Back to top Go down
LinA
Member
Member
LinA


Broj postova : 63
Join date : 2010-10-10
Age : 26
Lokacija : Varaždin

Male tajne grupe rbd Empty
PostSubject: Re: Male tajne grupe rbd   Male tajne grupe rbd EmptySun Oct 10, 2010 4:36 pm

Ja također mislim da je sve izmišljeno, samo da bi se napakostilo RBD-ovcima... ali mi ih svi volimo i nečemo vjerob+vati u te laži....
Back to top Go down
Sponsored content





Male tajne grupe rbd Empty
PostSubject: Re: Male tajne grupe rbd   Male tajne grupe rbd Empty

Back to top Go down
 
Male tajne grupe rbd
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: RBD :: RBD-
Jump to: