Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Moj Grijeh (Mi Pecado)

Go down 
+7
Chuck
Martina
vondyca4ever
* Ena *
Ivchy ♥
Karla.
Valee
11 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty
PostSubject: Moj Grijeh (Mi Pecado)   Moj Grijeh (Mi Pecado) EmptySat Mar 20, 2010 4:54 pm

Moj Grijeh (Mi Pecado) 17473551


Moj Grijeh
(Mi Pecado)


Julián i Lucrecia oduvijek su znali da su stvoreni jedno za drugo. Od djetinjstva ih je vezalo čisto i nevino prijateljstvo, koje se s godinama pretvorilo u iskrenu i strastvenu ljubav. Julián je sin seoskog učitelja Rodolfa, te Justine, ogorčene i sebične žene koja svojom naravi ugrožava srdačne veze svoga muža s Paulinom, Lucrecijinim ocem i vlasnikom imanja „El Milagro“.

Lucrecijina majka Rosario, pak, puna je predrasuda i zanemaruje svoju kćer, jasno pokazujući da joj je draži César, Lucrecijin brat blizanac. Kad César pogine u tragičnoj nesreći, Rosario za njegovu smrt okrivljuje Lucreciju i Juliána.

Prema svojoj kćeri ponaša se toliko okrutno da otac Paulino na kraju šalje djevojčicu od kuće kako bi je zaštitio od majke. Malena godinama živi daleko od majke, ali i od Juliána, koji zbog toga postaje pravi buntovnik, pa ga seljani zovu „El Chamuco“ (Vrag).

Paulino i Rodolfo, zajedno s Gabinom Rourom i Matíasom Quirogom, gaje prijateljstvo od djetinjstva. Ali život mijenja ljude, pa se Matías posvećuje službi Božjoj, a Gabino postaje lukav i pohlepan čovjek, te na kraju ubije svoju bogatu ženu Inés radi novca. Gabino je naučio manipulirati prijateljima i svojom djecom, Carmelom i Teresom. Velečasni Matías očajno promatra kako su te spletke pretvorile njegove prijatelje u neprijatelje.

Nakon nekoliko godina Lucrecia se vraća u grad u društvu sestrične Renate, patološki ljubomorne djevojke koja želi sve što ima Lucrecia. Julián i Lucrecia ponovno se sreću i plamen njihove ljubavi opet zaiskri, ali Lucrecia se svidi i Gabinu, te ovaj iskorištava Paulinove financijske probleme i prosi njegovu kćer.

No u Lucreciju je zaljubljen i Carmelo, pa stoga ubije oca i za ubojstvo okrivljuje Juliána. Lucrecia se mora udati za Carmela kako bi spasila Juliána od optužbe i oca od financijske propasti. Vjerujući da ga je Lucrecia izdala, Julián odlazi iz grada. Lucrecia pati jer je žrtvovala ljubav da bi spasila oca, no imanje je svejedno izgubljeno. Ranč „El Milagro“ preuzima nepoznati došljak. Carmelo je okrutan i posesivan muž, a Lucrecia pokušava shvatiti kakav je to grijeh počinila kad mora proživljavati bračni pakao.

No nada se ponovno rađa kad Lucrecia otkrije da je novi vlasnik ranča nitko drugi doli sam Julián. Zajedno, dvoje mladih borit će se do posljednjeg daha za svoju ljubav i pravo na sreću.


Uloge: Daniela Castro (Rosario Pedraza), Roberto Blandón (Paulino Córdoba), Sergio Goyri (Gabino Roura), Armando Araiza (Carmelo Roura), Francisco Gattorno (Rodolfo Huerta), Lucía Méndez (Inés de Roura), Sabine Moussier (Justina Almada), Salvador Sánchez (otac Matías), Maité Perroni (Lucrecia), Eugenio Siller (Julián „El Chamuco“)
Izvršni producent: Juan Osorio Ortiz
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty
PostSubject: Re: Moj Grijeh (Mi Pecado)   Moj Grijeh (Mi Pecado) EmptySat Mar 20, 2010 4:59 pm

Evo društvo serija je počela. Super je i dalje Maite gledat na TV-u.
Za sad mi je serija ok, super mi je što će tu bit zapravo ispričana cijela jedna priča, od njeihovog djetinjstva pa sve poslije...volim takve serije...a ajde i nema baš tak jako puno nastavaka, mislim da negdje oko 110.
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 28
Lokacija : u svom svijetu.

Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty
PostSubject: Re: Moj Grijeh (Mi Pecado)   Moj Grijeh (Mi Pecado) EmptySat Mar 20, 2010 5:00 pm

Ja sam snimila,pa ću valjda sutra pogledat.
Već sam i zab da sam snimila xD
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty
PostSubject: Re: Moj Grijeh (Mi Pecado)   Moj Grijeh (Mi Pecado) EmptySat Mar 20, 2010 10:27 pm

meni je ok serija jedva čekam da se pojavi
maite ! Very Happy
Back to top Go down
* Ena *
Member
Member
* Ena *


Broj postova : 980
Join date : 2010-02-15

Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty
PostSubject: Re: Moj Grijeh (Mi Pecado)   Moj Grijeh (Mi Pecado) EmptySun Mar 21, 2010 12:27 pm

Kod nas se pocela jos davno emitovati, ne znam tacno koja je epizoda. Ali uglavnom ta mala deca o kojima je Valee pricala su sada porasla i nastale su komplikacije, kao i u svakoj seriji.. xD Nije losa serija, mada me je vec smorila, pa pogledam ponekad..
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty
PostSubject: Re: Moj Grijeh (Mi Pecado)   Moj Grijeh (Mi Pecado) EmptySun Mar 21, 2010 1:44 pm

Znamo mi da ta djeca narastu, kad su zovu Lucrecia i Julian i vidjeli smo da budu veliki i da dođe Maite...xd
Back to top Go down
vondyca4ever
Member
Member
vondyca4ever


Broj postova : 1720
Join date : 2009-11-03
Age : 28

Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty
PostSubject: Re: Moj Grijeh (Mi Pecado)   Moj Grijeh (Mi Pecado) EmptySun Mar 21, 2010 10:11 pm

Gledala sam prvu epizodu.....ona mala curica će bit May....božeeee
uopće ne liči na nju !
serija nije nimalo loša, ali mana joj je što je neću moć gledat jer imam tada školu....tako daaa
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photo.php?pid=30494413&id=1229173612
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty
PostSubject: Re: Moj Grijeh (Mi Pecado)   Moj Grijeh (Mi Pecado) EmptyMon Mar 22, 2010 2:19 pm

Meni je ovo dok su klinci malo dosadno, al valjda super je ipak da je za promjenu serija tako počela...jedva čekam dok budu veliki i naravno Maite...
moram također reć da ova država il mjesto gdje su snimili seriju mi izgleda prelijepo, pogotovo kad malo snime krajolik pa pokažu.
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty
PostSubject: Re: Moj Grijeh (Mi Pecado)   Moj Grijeh (Mi Pecado) EmptyMon Mar 22, 2010 2:28 pm

jel zna itko u kojjoj se epki pojavi maite msm kada
naraste ??
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty
PostSubject: Re: Moj Grijeh (Mi Pecado)   Moj Grijeh (Mi Pecado) EmptyMon Mar 22, 2010 2:29 pm

Ako se ne varam negdje oko 10 serije...
Back to top Go down
vondyca4ever
Member
Member
vondyca4ever


Broj postova : 1720
Join date : 2009-11-03
Age : 28

Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty
PostSubject: Re: Moj Grijeh (Mi Pecado)   Moj Grijeh (Mi Pecado) EmptyMon Mar 22, 2010 3:52 pm

ufff...ko će čekat do tad ...ja sam mislila da će kraće trajat!
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photo.php?pid=30494413&id=1229173612
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty
PostSubject: Re: Moj Grijeh (Mi Pecado)   Moj Grijeh (Mi Pecado) EmptyMon Mar 22, 2010 4:16 pm

Ma brzo će to...al u pravu ai tek kad budu odrasli onda će bit serija super...
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty
PostSubject: Re: Moj Grijeh (Mi Pecado)   Moj Grijeh (Mi Pecado) EmptyMon Mar 22, 2010 9:26 pm

aa dobro brzo je to !!
Back to top Go down
* Ena *
Member
Member
* Ena *


Broj postova : 980
Join date : 2010-02-15

Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty
PostSubject: Re: Moj Grijeh (Mi Pecado)   Moj Grijeh (Mi Pecado) EmptyTue Mar 23, 2010 12:47 pm

vondyca4ever ni ne moze da lici na Maite kad je to druga glumica xD
Back to top Go down
Martina
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Martina


Broj postova : 1099
Join date : 2009-09-26
Lokacija : Manhattan, NY

Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty
PostSubject: Re: Moj Grijeh (Mi Pecado)   Moj Grijeh (Mi Pecado) EmptyTue Mar 23, 2010 1:12 pm

Ja sam počela onako gledat, al bezveze mi je što nema još Maite, samo zbog nje i gledam xD. A čini mi se dobra serija za sada, mislim da ću pratiti.. Jedva čeam da Maite dođe, vidjela sam slike i preljepa je.
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 28
Lokacija : u svom svijetu.

Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty
PostSubject: Re: Moj Grijeh (Mi Pecado)   Moj Grijeh (Mi Pecado) EmptyTue Mar 23, 2010 4:45 pm

Evo ja juče pogledala prvu ep.
Za početak mi se serija čini oke..msm da neće bit ono,predosadna Very Happy

Onaj Gabino me živcira..kak' to da je Justina rekla Ines da ju on vara?!
Oće joj reć' da ju s njom vara?

I ko je onaj muškarac bio s konjem kad je naišla Justina i rekla da bi ona njegovu ženu trebala mrzit a ne ona nju :S

BTW,nemojte zab,ja sam tek' prvu ep.pogledala dok ste vi koji pratite ovak' u isto vrijeme već 3 il' 4 pogledali xD
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty
PostSubject: Re: Moj Grijeh (Mi Pecado)   Moj Grijeh (Mi Pecado) EmptyTue Mar 23, 2010 6:27 pm

Ovako Karla, Justina je to rekla Ines jer je ona Gabinova ljubavnica i ljubomorna je na nju.
A Paulinu je rekla ono zato jer je ona prije Rosario bila sa Paulinom, al kasnije se ovaj ipak oženio sa Rosario. A Paulino tj taj muškarac je Lucerijin tata.
Meni se serija sviđa i sad iako jedva čekam Maite, danas je bilo zanimljivije od jučer...
Gledala sam malo nešto po netu, Maite je stvarno prekrasna, prekrasno izgleda....
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 28
Lokacija : u svom svijetu.

Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty
PostSubject: Re: Moj Grijeh (Mi Pecado)   Moj Grijeh (Mi Pecado) EmptyWed Mar 24, 2010 4:34 pm

Gledala sam 2.ep juče.
Valjda je to druga.
Ndm se da ću dns pogledat dvije ep.da ne kasnim tolko Razz

Kraj je bio..uff. Ono kad je Gabino ubio Ines Evil or Very Mad
Ah. ne bi to bila sapunica da je ona promjenila oporuku i sve ostavila djeci a ne njemu bounce

Drago mi je da je Lucrecia čula Justinu i Gabina,al' ono..išla je reć' Justininom sinu (zab.sam kak' se zove) i ofc,prekinula ju majčica ..ne bi to bila sapunica da je ona to njemu rekla.

A pomalo me Lucrecia nervira. Vidi kak' se oblači..msm kolko ta ima god?
oko 10,11?! izgleda ko mala naivna glupača. Very Happy
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty
PostSubject: Re: Moj Grijeh (Mi Pecado)   Moj Grijeh (Mi Pecado) EmptyWed Mar 24, 2010 6:57 pm

Da čudno se ponekad ta njihova djeca oblače, meni Lucrecia isto nije neš posebno sad dok je klinka, e al kad bude Maite stvarno je prelijepa...
Al ona dva klinca koja glume Juliana i Manuela su pravi mali slatkiši, djeca su tak slatka.
Današnja epka je bila koma Cesarova nesretna smrti i to, al dobor ćim priej da prođu te epke pa da konačno odrastu.
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 28
Lokacija : u svom svijetu.

Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty
PostSubject: Re: Moj Grijeh (Mi Pecado)   Moj Grijeh (Mi Pecado) EmptyThu Mar 25, 2010 4:34 pm

Evo,juče sam čak 2 ep pogledala.
zadnja je ona kad je na kraju Cesar upao u vodu..
ajme. Stvarno mi je baš žao. Msm sve je to serija,al' ono pale

A i jbt kud je išo tam..msm mali je baš glup -.-
a mama mu još gluplja.
već ju zamišljam u idućoj ep Razz
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty
PostSubject: Re: Moj Grijeh (Mi Pecado)   Moj Grijeh (Mi Pecado) EmptyThu Mar 25, 2010 4:40 pm

Joj ta stara mi je ko rospija, kako je odalamila Juliana jučer i krivi njega za smrt i Lucreciju, a je baš vještica...al kao što ti veliš nebi to bila sapunica da nije tako.
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty
PostSubject: Re: Moj Grijeh (Mi Pecado)   Moj Grijeh (Mi Pecado) EmptyFri Mar 26, 2010 2:30 pm

jeste gledali dns ??
ajmeee sad na kraju kad je ona sluškinja delfina opalila
šamar lucrecijinoj mami jer je ona ošamarila njenog sina !!
Moj Grijeh (Mi Pecado) 213463
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty
PostSubject: Re: Moj Grijeh (Mi Pecado)   Moj Grijeh (Mi Pecado) EmptyFri Mar 26, 2010 2:44 pm

Ja nisam gledala, kaj je bilo, daj ukratko prepričaj.
Zašto ga je ošamarila, ajme ta Rosario je valjda voljela jedino tog malog Cesara i nikog više.
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty
PostSubject: Re: Moj Grijeh (Mi Pecado)   Moj Grijeh (Mi Pecado) EmptyFri Mar 26, 2010 2:52 pm

ja nisam gledala cijelu epku već zadnjih 20 minuta,
ugl. ona njena mama je došla u sobu od lucrecije i reekla
joj kak joj se učiteljica žali na nju i primjetila je da lucrecija nešto skriva
i onda je vidjela da su to pisma koje je ja msm lucrecija dobivala
od juliana i koje joj je onaj mali manuel dostavljao i tako je mama
poludjela i otišla u kuhinju di su bili delfina i manuel i ova je opalila šamar
njenom sinu a onda je i ona njoj i ova je rekla da se gubi iz kuće sa svojim sinom
i tako je završilo Very Happy
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty
PostSubject: Re: Moj Grijeh (Mi Pecado)   Moj Grijeh (Mi Pecado) EmptyFri Mar 26, 2010 3:27 pm

Hvala.
Ajme šta tu sve još neće bit, meni se više ni neda gledat, sad čekam da odrstu pa ću nastavit.
Back to top Go down
Sponsored content





Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty
PostSubject: Re: Moj Grijeh (Mi Pecado)   Moj Grijeh (Mi Pecado) Empty

Back to top Go down
 
Moj Grijeh (Mi Pecado)
Back to top 
Page 1 of 7Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Off topic :: Music&TV :: Televizija / Television-
Jump to: