Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Jelena Rozga

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Jelena Rozga Empty
PostSubject: Jelena Rozga   Jelena Rozga EmptyFri Sep 03, 2010 8:19 pm

Jelena Rozga GetImage

Jelena Rozga (Split, 23. kolovoza 1977.) hrvatska je pjevačica.

Pjevala je u sastavu Magazin od 1996. do 2006. godine, kada se odlučuje na solo karijeru.

U djetinjstvu je plesala balet. Nakon osnovne, upisuje srednju baletnu školu i počinje plesati u baletu Hrvatskog narodnog kazališta. Nastupala je u Labuđem jezeru, Trnoružici, Scenkulsciku. Baletnu karijeru je napustila kad se ukazala prilika da postane pjevačicom popularnog Splitskog sastava Magazin.

Glazbenu karijeru Jelena je počela 1996. godine, kada je na Dori izvela pjesmu "Aha", te osvojila drugo mjesto. U istoj godini Jelena je postala pjevačicom sastava "Magazin". 2006. godine izlazi iz sastava Magazin, no i dalje nastavlja suradnju sa Tončijem Huljićem, osnivačem navedenog sastava. Ubrzo objavljuje samostalni album Oprosti mala sa brojim uspješnicama kao što su pjesme "Gospe moja", "Vršnjaci moji", "Roba s greškom" i druge. Karijera joj putuje uzlaznom putanjom, osobito 2008. godine kad je dobila Grand prix za pjesmu "Gospe moja" na Splitskom festivalu, te izdala singl "Daj šta daš", koji je mjesecima bio na samom vrhu svih hrvatskih, ali i regionalnih top ljestvica.

2009. nastupa na prestižnom Hrvatskom radijskom festivalu sa pjesmom "Svega ima, al' bi još" u kategoriji Zabavna-narodna glazba. Iste godine nasupa na Splitskom festivalu sa pjesmom "Rodit ću ti 'ćer i sina" i osvaja Grand prix za pjesmu "Daj sta das".
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Jelena Rozga Empty
PostSubject: Re: Jelena Rozga   Jelena Rozga EmptyFri Sep 03, 2010 8:22 pm

Ja nisam nju voljela previše dok je pejvala u Magazinu, neznam ni sama zašto al od kako je otišla u solo vode nekako im se sve više sviđa. Ima stvarno jako dobrih pjesama i nije baš ko sve naše ajmo reć pjevačice, ona stvarno ima uspjeha u tome kaj radi, ima dobrih dueta pogotovo i to mi se sviđa. Ona stvar sa Samarđićem mi je odlična.
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Jelena Rozga Empty
PostSubject: Re: Jelena Rozga   Jelena Rozga EmptyFri Sep 03, 2010 9:18 pm

Meni je Magazin prije bio super, ali i sada kada ona sama pjeva mi je super, možda čak i bolja.. Stvarno ima ljepe pjesme i glas..
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Jelena Rozga Empty
PostSubject: Re: Jelena Rozga   Jelena Rozga EmptySat Sep 04, 2010 11:29 am

Ja ne slušam takvu muziku.
Vidjela sam na tv-u par pjesama,ne sviđaju mi se. Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Jelena Rozga Empty
PostSubject: Re: Jelena Rozga   Jelena Rozga Empty

Back to top Go down
 
Jelena Rozga
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Off topic :: Music&TV :: Glazba / Musica-
Jump to: