Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN"

Go down 
+6
vondyca4ever
fandeanahi
Martina
Ana.
Ana_RBD
Chuck
10 posters
AuthorMessage
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" Empty
PostSubject: Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN"   Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" EmptyMon Aug 24, 2009 7:21 pm

SI YO PUEDO, TU TAMBIEN!! / AKO JA MOGU, MOŽEŠ I TI!!

Meksička pjevačica i glumica Anahi Giovanna Puente, i članica benda "RBD", potvrdila je svoje surađivanje u kampanji protiv bolesti poput bulimije i anorksije.
Izjavila je da će dizajnirati liniju majica (već ostvareno ~ ima svoju trgovinu!), te da će sav novac od prodaje ići organizacijama koje podržavaju borbu protiv ovih bolesti.

Anahi je već odavno potvrdila da je i ona bila žrtva anoreksije prije nekoliko godina, ali na sreću je našla oslonac u svojoj obitelji i uspjela pobijediti ovu tešku bolest. Tada je bila na rubu smrti, srce joj je stalo na par sekundi... Zato danas podržava sve organizacije koje pomažu mladim djevojkama da prebrode probleme ove strašne bolesti, u koji je bila i ona sama.


Kampanja protiv anoreksije:


Any prica o svojoj anoreksiji:
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" Empty
PostSubject: Re: Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN"   Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" EmptyMon Aug 24, 2009 7:22 pm








Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" Empty
PostSubject: Re: Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN"   Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" EmptyMon Aug 24, 2009 7:23 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Ana_RBD
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Ana_RBD


Broj postova : 603
Join date : 2009-09-03
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" Empty
PostSubject: Re: Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN"   Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" EmptyThu Sep 03, 2009 8:19 pm

Anahi govori u nekoj emisiji o anoreksiji:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Ana.
Member
Member
Ana.


Broj postova : 275
Join date : 2009-08-19
Age : 29
Lokacija : ¤¤Na kavi s Anahi¤¤

Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" Empty
PostSubject: Re: Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN"   Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" EmptyThu Oct 01, 2009 8:33 pm

jako je hrabra.. rijetki su oni koji priznaju svoju bolest... i to anoreksiju! jako joj se divim... Wink bravo any
Back to top Go down
Martina
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Martina


Broj postova : 1099
Join date : 2009-09-26
Lokacija : Manhattan, NY

Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" Empty
PostSubject: Re: Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN"   Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" EmptySun Oct 18, 2009 11:26 am

Ja nemogu tako zamislit Any, jadna koliko je propatila, ali jako hrabro od nje što je ona to priznala jer to je jako teško i predivna je jer je snimila tu reklamu i pomaže svima koji boluju od tih bolesti. Te amo, eres una estrella! ⭐
Back to top Go down
fandeanahi
Member
Member
fandeanahi


Broj postova : 136
Join date : 2009-11-05

Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" Empty
PostSubject: Re: Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN"   Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" EmptySat Nov 07, 2009 9:51 pm

hrabrija je od mnogih ! BRAVO ANY !!!!!! =)))))))
Back to top Go down
vondyca4ever
Member
Member
vondyca4ever


Broj postova : 1720
Join date : 2009-11-03
Age : 28

Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" Empty
PostSubject: Re: Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN"   Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" EmptyMon Nov 09, 2009 8:07 pm

Jadna ona, ali uspjela se izvući na vrijeme !
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photo.php?pid=30494413&id=1229173612
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" Empty
PostSubject: Re: Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN"   Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" EmptyWed Nov 11, 2009 4:37 pm

ajme kak mi je žao nje kad vidim ovo
Back to top Go down
Anna
Member
Member
Anna


Broj postova : 21
Join date : 2009-10-23
Age : 29
Lokacija : sa svojom ludom ekipicom ;)) ode ekipa negdje, dolazi william levy i mi ostajemo sami xD

Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" Empty
PostSubject: Re: Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN"   Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" EmptySun Nov 22, 2009 12:55 pm

go anny...predobra je osoba...te amo anny...drago mi je da se izvukla na vrijeme. mi sad ne bi ni znali za nju. divim joj se jer se zna izborit za sebe i postic takav uspjeh u zivotu ⭐
Back to top Go down
Giovanna*
Member
Member
Giovanna*


Broj postova : 5
Join date : 2009-10-20

Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" Empty
PostSubject: Re: Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN"   Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" EmptySun Dec 20, 2009 10:39 pm

ajj obozavam je.. 0na mi tako daje snage..kad mi nije dobro...njene rijeci mi pomognu... volim te <3
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" Empty
PostSubject: Re: Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN"   Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" EmptyMon Dec 21, 2009 2:30 pm

Giovanna* wrote:
ajj obozavam je.. 0na mi tako daje snage..kad mi nije dobro...njene rijeci mi pomognu... volim te <3

i meni isto
Back to top Go down
Ana_RBD
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Ana_RBD


Broj postova : 603
Join date : 2009-09-03
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" Empty
PostSubject: Re: Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN"   Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" EmptyMon Dec 21, 2009 4:02 pm

Giovanna* wrote:
ajj obozavam je.. 0na mi tako daje snage..kad mi nije dobro...njene rijeci mi pomognu... volim te <3

potpis Wink
Back to top Go down
LinA
Member
Member
LinA


Broj postova : 63
Join date : 2010-10-10
Age : 26
Lokacija : Varaždin

Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" Empty
PostSubject: Re: Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN"   Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" EmptyFri May 06, 2011 5:47 pm

e.. ali stvarno je hrabro priznati anoreksiju i bulimiju.... divim joj se. i to što pomaže drugima stvarno predivno... Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" Empty
PostSubject: Re: Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN"   Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN" Empty

Back to top Go down
 
Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN"
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anahina pjesma za papu Ivana Pavla II
» Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto)
» Anahi na naslovnici časopisa "Hola"
» Anahi u "U potrazi za"!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Anahi Giovanna :: Projekti-
Jump to: