Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Anahi - intervju za Capricho u Brazilu

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Anahi - intervju za Capricho u Brazilu Empty
PostSubject: Anahi - intervju za Capricho u Brazilu   Anahi - intervju za Capricho u Brazilu EmptyThu Sep 10, 2009 4:47 pm

Anahi - intervju za Capricho u Brazilu

[You must be registered and logged in to see this image.]

*******************************************

Scan iz časopisa

[You must be registered and logged in to see this image.]


Prijevod:

Jednostavno Anahi

Meksička pjevačica tvrdi da ne putuje bez frizera i da će naći prijatelja putem televizije

Da, ona je slična Barbie, ima nevjerojatnu kosu i savršena je. Anahi je prošla Brazilom u kolovozu tijekom svoje turneje pomoću koje je skupljala novce za svoju kampanju 'Si yo puedo, tu tambien' koja pomaže žrtvama problema s prehranom. U razgovoru za Capricho, pjevačica je otkrila dva nova projekta i potvrdila da će se vratiti u Brazil prije kraja ove godine.

Zašto si se odlučila napraviti ovu kampanju?

Uvijek želim pomoći onima koji imaju problema s prehranom jer sam ja prošla kroz isto. Osjećam odgovornost i potrebu pružiti pomoć onima koji to trebaju, uvijek šaljem poruku da svim to možemo činiti.

Kada ljudi mogu očekivati tvoj novi album?

Uskoro će biti gotov, a dotad imam pjesmu 'Mi delirio'. Napisala sam riječi zajedno s grupom Kinky. Nevjerojatno je moći pronaći vlastiti stil, drugačiji od RBD-a.

Što bio bio taj tvoj delirij?

Hmmm... Trenutno je moj delirij jedna moja iluzija zato što sam sama. Kada nisi zaljubljen, uvijek želiš da se pojavi netko i bude tvoj delirij.

Je li istina da tvoj frizer putuje s tobom?

BJ! On je sa mnom od RBD-a i velik mi je prijatelj. Jako mi se sviđa što radi s mojom kosom, tretmane i promjene boje. Samo on smije dirati moju kosu.

Već ti je dosadilo razgovarati o kraju RBD-a?

Naravno da ne. Uvijek ću biti jedna RBD-ovka i proživjela sam najbolje razdoblje svoga života s njima. To me nikada neće smetati.

Sudjelovat ćeš u reality showu sličnom 'My New BFF' u kojem je sudjelovala Paris Hilton, zar ne?

Da, pronaći ću najboljeg prijatelja ili prijateljicu. Ali ne želim se ograničiti na Meksiko. Želim se mogu prijaviti osobe iz bilo koje države, iz Brazila, Španjolske, Argentine... Moj najbolji prijatelj može biti Brazilac.

Zašto ćeš tražiti prijatelja na televiziji?

Jer je uvijek dobro imati još jednog prijatelja, zar ne?


*******************************************

U eksluzivnom intervjuu za Capricho, Anahi se sastala s novinarom ovoga važnoga časopisa dok je boravila u Brazilu zbog svojih pocketa. Za vrijeme intervjua pričala je o kraja RBD-a, svojim snovima, svojoj zakladi, o 'Mi delirio', njezinom prvom solitičkom singlu i svojoj turneji koja poćinje u studenom i još mnogo toga.

*******************************************

Anahi en entrevista con Capricho Brasil

En entrevista exclusiva con Capricho, Anahi se reunio con un reportero de esta importante revista mientras realizaba sus pocket Shows en Brasil, en esta hablo del fin de RBD, de sus sueños, de su fundacion, de “Mi Delirio” su primer sencillo en solitario, de su tour que empieza en Noviembre y mas.

Fuente: anahigiovanna.net

___________________________________________________

1. dio



[You must be registered and logged in to see this link.]


2. dio



[You must be registered and logged in to see this link.]


---------------
preuzeto sa [You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Anahi - intervju za Capricho u Brazilu Empty
PostSubject: Re: Anahi - intervju za Capricho u Brazilu   Anahi - intervju za Capricho u Brazilu EmptySat Nov 07, 2009 11:19 pm

a preciosa
Back to top Go down
vondyca4ever
Member
Member
vondyca4ever


Broj postova : 1720
Join date : 2009-11-03
Age : 28

Anahi - intervju za Capricho u Brazilu Empty
PostSubject: Re: Anahi - intervju za Capricho u Brazilu   Anahi - intervju za Capricho u Brazilu EmptyTue Nov 10, 2009 4:05 pm

TE su mi slike fantastične......tnx
Josipe !
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photo.php?pid=30494413&id=1229173612
Sponsored content





Anahi - intervju za Capricho u Brazilu Empty
PostSubject: Re: Anahi - intervju za Capricho u Brazilu   Anahi - intervju za Capricho u Brazilu Empty

Back to top Go down
 
Anahi - intervju za Capricho u Brazilu
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anahi World
» Anahi zahtijeva ulogu u Camaleones
» Art Room:Anahi Girl
» Anahi i Anuar na odmoru u Acapulcu
» Anahi započinje novo razdoblje

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Anahi Giovanna :: Anahi Giovanna Puente Portillo-
Jump to: