Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Madonna

Go down 
+5
Ana.
Ana_RBD
Chuck
Karla.
ღLanaღ
9 posters
AuthorMessage
ღLanaღ
Administrator Foruma
Administrator Foruma
ღLanaღ


Broj postova : 524
Join date : 2009-09-02

Madonna Empty
PostSubject: Madonna   Madonna EmptyWed Sep 23, 2009 8:12 pm

Madonna

Madonna Madonna-picture-2



Madona Luiza Veronika Čikone (Madonna Louise Veronica Ciccone; rođena 16. avgusta 1958. godine u Mičigenu, SAD) je američka pop pevačica, tekstopisac, producent, glumica i pisac, poznata i po nadimku Kraljica popa. Postala je slavna po inovativnim muzičkim spotovima, nastupima i često je kontraverzna u korišćenju seksualnih i religioznih tema u nastupima. Dobitnica je mnogobrojnih nagrada kroz svoju karijeru i nosilac mnogo rekorda u muzičkom svetu.

Godine 2000, Ginisova knjiga rekorda dodelila je Madoni titulu za najuspešniju pevačicu svih vremena, jer je prodala oko 120 miliona albuma po svetu. Godine 2005. na konferenciji za štampu, njena izdavačka kuća, Vorner Bros (Warner Bros. Records), izjavila je da je Madona prešla granicu od 200 miliona prodanih albuma.



Godine 1978. je završila srednju školu i dobila stipendiju na Mičigenskom univerzitetu, odsek za ples. Posle jednog semestra, odlučila je da neće više gubiti vreme i da ide u Njujork da postane poznata. Njenom ocu se nije svidelo što napušta školu: “Ako se ispišeš iz škole, nisi više moja ćerka”. “Dobro, a kada postanem poznata, da li ću onda biti tvoja ćerka?”. “Raspravljaćemo o tome kad dođemo do toga - ako ikad dođemo”. “E, pa doći ćemo!”. Ohrabrena od strane profesora Krisa Flyna, napušta Mičigen i seli se za Njujork. O Krisu Flynu , Madona kaže: “Stvarno sam ga volela. Bio mi je mentor, otac, izmišljeni ljubavnik, bio mi je sve”.

Stigla je u Njujork. Uzela je taksi i rekla mu da vozi u “centar svega”. Stajala je na sred Tajms Skevera, sa 35 dolara u džepu, koferom punim helanki i baletanki ispod jedne ruke i velikom velikom odlučnošću da uspe.

„To mi je bio prvi put da sam letela avionom, da sam uzela taksi. Došla sam ovde sa 35 dolara u džepu. To je bila najhrabrija stvar koju sam u životu ikad uradila!"
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Madonna Empty
PostSubject: Re: Madonna   Madonna EmptyThu Sep 24, 2009 4:43 pm

Ah...prije je imala dobre pjesme,prije,davnoo davno. Sad...ne.
Back to top Go down
ღLanaღ
Administrator Foruma
Administrator Foruma
ღLanaღ


Broj postova : 524
Join date : 2009-09-02

Madonna Empty
PostSubject: Re: Madonna   Madonna EmptyThu Sep 24, 2009 6:56 pm

Ja je ne volim uopšte!
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Madonna Empty
PostSubject: Re: Madonna   Madonna EmptyThu Sep 24, 2009 8:24 pm

Ja ju neslušam. Znam par njenih pjesama.. Like a virgin, 4 minuts, Material girl..
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
ღLanaღ
Administrator Foruma
Administrator Foruma
ღLanaღ


Broj postova : 524
Join date : 2009-09-02

Madonna Empty
PostSubject: Re: Madonna   Madonna EmptyThu Sep 24, 2009 9:36 pm

Hihihi,ja čak ni toliko xD

Msm,jeste ona diva i sve to...Svaka joj čast,malo ko toliko dugo opstane na svetskoj sceni!!!
Ali da je slušam...Ne,uopšte...Jedino mi se sviša 4 minutes,ali više zbog Justina nego zbog nje hahahaha
Back to top Go down
Ana_RBD
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Ana_RBD


Broj postova : 603
Join date : 2009-09-03
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Madonna Empty
PostSubject: Re: Madonna   Madonna EmptyThu Sep 24, 2009 10:13 pm

meni je ona najdraža pjevačica i imam njena 2 cd-a
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Madonna Empty
PostSubject: Re: Madonna   Madonna EmptyFri Sep 25, 2009 4:42 pm

Josip wrote:
Ja ju neslušam. Znam par njenih pjesama.. Like a virgin, 4 minuts, Material girl..

I ja isto znam sam te pjesme. Ove tri su mi dobre,a one druge ne.
Back to top Go down
Ana.
Member
Member
Ana.


Broj postova : 275
Join date : 2009-08-19
Age : 29
Lokacija : ¤¤Na kavi s Anahi¤¤

Madonna Empty
PostSubject: Re: Madonna   Madonna EmptyThu Oct 01, 2009 6:55 pm

ne slušam je!!!
nije mi baš!!!! Smile
Back to top Go down
vondyca4ever
Member
Member
vondyca4ever


Broj postova : 1720
Join date : 2009-11-03
Age : 28

Madonna Empty
PostSubject: Re: Madonna   Madonna EmptySun Nov 08, 2009 1:26 pm

ONa je jednostavno razmažena........nikakva diva po meni !
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photo.php?pid=30494413&id=1229173612
Nina_RBD
Member
Member
Nina_RBD


Broj postova : 55
Join date : 2009-11-15
Age : 27

Madonna Empty
PostSubject: Re: Madonna   Madonna EmptySun Nov 15, 2009 9:19 pm

pa ok je..dobre su mi njene pjesme...
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Madonna Empty
PostSubject: Re: Madonna   Madonna EmptySun Nov 29, 2009 3:27 pm

ja nju uopće ne slušam živcira me
Back to top Go down
* Ena *
Member
Member
* Ena *


Broj postova : 980
Join date : 2010-02-15

Madonna Empty
PostSubject: Re: Madonna   Madonna EmptyFri Mar 05, 2010 3:14 pm

Dobra mi je, ima par pesama koje su mi super, mada je ne slusam nesto preterano!!!
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Madonna Empty
PostSubject: Re: Madonna   Madonna EmptySun Nov 07, 2010 2:51 pm

'Mama, cura mi je 8 god. starija od tebe, ime joj je Madonna'

Madonna se ne trudi sakriti da su joj nakon rastave postali draži mlađi muškarci. Majka sadašnjeg dečka pjevačice ostala je u šoku kad joj je sin rekao za Madonnu

Majka Madonninog (52) novog dečka, Brahima Zaibata (24), ispričala je kako ju je sin iznenadio kad joj je priopćio s kim je u vezi.

- Nazvao me i rekao da ima novu, nešto stariju djevojku. Komentirala sam kako je to dobro jer je on oduvijek bio malo zreliji. No, šokiralo me kad mi je rekao da je osam godina starija od mene - rekla je Patricia Vidal (44), Brahimova majka.

No, pravi šok je uslijedio kad je Brahim rekao kako je ime njegove nove djevojke Madonna. Patricia je ostala bez teksta jer Madonna je bila zvijezda još dok je ona išla u školu. Cijela ta situacija još joj je čudna. Brahimova majka misli kako su njihovi horoskopski znakovi imali ulogu u njihovom spajanju. Madonna je lav, a on djevica. Male prepreke u toj vezi postoje jer Zaibat nije baš 'jak' u engleskom jeziku, a Madonna ne zna ni riječ francuskog. Pjevačici ovo nije prva veza s mlađim muškarcem. Prije Brahima bila je u vezi sa Jesusom Luzom (24).

http://www.24sata.hr/show/nova-djevojka-starija-je-osam-godina-ime-joj-je-madonna-197232
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Madonna Empty
PostSubject: Re: Madonna   Madonna EmptyFri Jan 07, 2011 5:11 pm

Madonna ni noću ne skida sunčane naočale

Premda je već zakoračila u pedesete, američka pop pjevačica ne odustaje od provokativne odjeće i tulumarenja

Slavna pjevačica koja je nerijetko prozivana i kraljicom popa ne prestaje privlačiti pažnju medija i obožavatelja osebujnim modnim izričajem. Međutim, nije se jednom dogodilo da slavna Madonna diktira modu te pokrene novi trend koji mnogi bespogovorno slijedi.

Ovoga puta paparazzi su je ulovili dok je napuštala londonski noćni klub Aura odjevena u crno od glave do pete te pokazala kako i u pedesetima izgledati odlično. Za noćni izlazak Madonna je odjenula kratku crnu kožnu jaknu i crnu suknju. No najviše pažnje privlačile su neobične cipele, kožne rukavice bez prstiju, torba sa zakovicama te velike sunčane naočale koje je nosila usprkos tome što je bio mrak.

Uz kožu i crnu boju Madonna je dodala još detalja – crne mrežaste čarape te jarki crveni ruž. Jedini detalj koji je odskakao od crnila bio je sivkasti šal koji je vrio ispod čvrsto stegnute kožne jakne u struku.

____________
Izvor: http://www.tportal.hr/lifestyle/moda/105102/Madonna-ni-nocu-ne-skida-suncane-naocale.html
Back to top Go down
Sponsored content





Madonna Empty
PostSubject: Re: Madonna   Madonna Empty

Back to top Go down
 
Madonna
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Off topic :: Music&TV :: Glazba / Musica-
Jump to: