Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Susret fanova kluba ASL Croacia

Go down 
+24
malaplava52
Any_fan_zg
Ivchy ♥
fandeanahi
Lucija
Adrian
vondyca4ever
Karla.
marija
matearbd
Kati
anahi rbd
lany556
Anahi_xD
~*Vondy_Pollita_Dajana*~
Valee
anaany
..::RBD::..
Una_Gatita
any 4ever
Anči
Ana_RBD
Martina
Chuck
28 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
lany556
Member
Member
lany556


Broj postova : 362
Join date : 2009-10-23
Age : 28
Lokacija : Zagreb

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 EmptyWed Nov 11, 2009 7:37 pm

dobro ljudi kaj ćemo na kraju s tim??
hoće to oni koji se nalaze u splitu ili ćemo se mi opet naći?
Back to top Go down
~*Vondy_Pollita_Dajana*~
Member
Member
~*Vondy_Pollita_Dajana*~


Broj postova : 761
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : Split

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 EmptyFri Nov 13, 2009 2:49 pm

Susret u Splitu je sutra, ispred McDonaldsa .. u 15 sati ..
ovo za pjevanje .. msm da u St-u ništa od toga jer kad je trebalo i za EMD snimat neki tekst nitko nije htio, tako da .. =/
Back to top Go down
http://pollitosdecroacia.forumotion.com/forum.htm
malaplava52
Member
Member
malaplava52


Broj postova : 178
Join date : 2009-10-25
Age : 29

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 EmptySun Jan 03, 2010 9:23 pm

Jel ima jos koji sluzbeni klub, i da li mogu upoznati anahi oni clanovi koji su u sluzbenom klubu, nakon koncerta ili tako nesto, to je bilo u sloveniji ili srbiji, molim vas odgoworite i kako staviti neku sliku kao svoj avatar... unaprijed hvala.
Back to top Go down
Ana_RBD
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Ana_RBD


Broj postova : 603
Join date : 2009-09-03
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 EmptySun Jan 03, 2010 10:33 pm

ovako.. koliko bi nas minimalno moglo biti na susretu? i može li mi netko reći gdje se nalaze banneri.. jer trebali bi nam novi gdje je reklamiramo i gdje piše da dolazi točno taj i taj datum. ako imaju noviji banneri pls dajte mi link Wink
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 EmptySun Jan 03, 2010 10:44 pm

malaplava52 wrote:
Jel ima jos koji sluzbeni klub, i da li mogu upoznati anahi oni clanovi koji su u sluzbenom klubu, nakon koncerta ili tako nesto, to je bilo u sloveniji ili srbiji, molim vas odgoworite i kako staviti neku sliku kao svoj avatar... unaprijed hvala.
Nema, ovo je jedini službeni fan klub od Anahi. Pa mi bi trebali dobiti priliku da ju upoznamo, ali nažalost ne svi članovi, samo neki. Za avatar, odeš na Profil i onda tamo gdje ti piše Avatar, i onda na Pretraži, odaberi sliku koju hočeš i klikni Pošalji, i to je to.. Wink

Ana_RBD wrote:
ovako.. koliko bi nas minimalno moglo biti na susretu? i može li mi netko reći gdje se nalaze banneri.. jer trebali bi nam novi gdje je reklamiramo i gdje piše da dolazi točno taj i taj datum. ako imaju noviji banneri pls dajte mi link Wink
E ovako.. Ja sam planiro i mislio da napravimo susret opet u prvom ili drugom mjesecu.. Bilo bi dobro da nas je što više na njemu.. Nema još novih bannera, ali ću ih napraviti uskoro.. Wink
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 EmptySun Jan 03, 2010 10:47 pm

ja bi što ranije
Back to top Go down
Ana_RBD
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Ana_RBD


Broj postova : 603
Join date : 2009-09-03
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 EmptySun Jan 03, 2010 10:50 pm

Josip wrote:

Ana_RBD wrote:
ovako.. koliko bi nas minimalno moglo biti na susretu? i može li mi netko reći gdje se nalaze banneri.. jer trebali bi nam novi gdje je reklamiramo i gdje piše da dolazi točno taj i taj datum. ako imaju noviji banneri pls dajte mi link Wink
E ovako.. Ja sam planiro i mislio da napravimo susret opet u prvom ili drugom mjesecu.. Bilo bi dobro da nas je što više na njemu.. Nema još novih bannera, ali ću ih napraviti uskoro.. Wink

ja sam mislila da u Dubrovniku napravimo susret .. jer ja sam iz Dubrovnika tako daa SmileSmile samo se moram dog. s prijateljicom koja ima auto pa bi nas mogla po gradu vozikati.. a koliko bi nas minimalno moglo bit ?
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 EmptySun Jan 03, 2010 10:57 pm

Ana_RBD wrote:
Josip wrote:

Ana_RBD wrote:
ovako.. koliko bi nas minimalno moglo biti na susretu? i može li mi netko reći gdje se nalaze banneri.. jer trebali bi nam novi gdje je reklamiramo i gdje piše da dolazi točno taj i taj datum. ako imaju noviji banneri pls dajte mi link Wink
E ovako.. Ja sam planiro i mislio da napravimo susret opet u prvom ili drugom mjesecu.. Bilo bi dobro da nas je što više na njemu.. Nema još novih bannera, ali ću ih napraviti uskoro.. Wink

ja sam mislila da u Dubrovniku napravimo susret .. jer ja sam iz Dubrovnika tako daa SmileSmile samo se moram dog. s prijateljicom koja ima auto pa bi nas mogla po gradu vozikati.. a koliko bi nas minimalno moglo bit ?

Pa bar da vas bude 4-5.. Al što više to bolje..
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
MateaaRBD
Member
Member
MateaaRBD


Broj postova : 4
Join date : 2010-01-03

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 EmptySun Jan 03, 2010 11:40 pm

naravno da sudjelujemo Very Happy
potrudit cemo se napravit i u dubrovniku.. ako moze Wink
i idem pogledati bannere Smile
Back to top Go down
malaplava52
Member
Member
malaplava52


Broj postova : 178
Join date : 2009-10-25
Age : 29

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 EmptySun Jan 03, 2010 11:46 pm

A koji bi je članovi mogli upoznati??
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 EmptySun Jan 03, 2010 11:48 pm

malaplava52 wrote:
A koji bi je članovi mogli upoznati??

Članovi koji su se najviše trudili i promovirali fan klub i Anahi.. Mislim da je tak najpoštenije, jer bilo bi glupo da dobije neko ko je došo jednom ili dvaput na forum, a nedobije neko ko je išo na susrete i promoviro ju..
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
anaany
Administrator Foruma
Administrator Foruma
anaany


Broj postova : 251
Join date : 2009-08-23
Lokacija : Zagreb

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 EmptySun Jan 03, 2010 11:50 pm

malaplava52 wrote:
A koji bi je članovi mogli upoznati??

najvjerojatnije oni koji sudjeluju u svemu i koji se trude promovirat Anahi

što se koncert bliži svi bi htjeli da dobiju M&G, a ne trude se ništa, prema meni trudom se ne računa nabijanje bezveznih postove na forumu i reć ja se trudim, već stvarno otići na susret naravn ako možeš, ako ne barem po svom kvartu i među prijateljima poljepiti bannere i proširiti glas o Anahi Very Happy
Back to top Go down
http://dulcecroacia.forumotion.com
Ana_RBD
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Ana_RBD


Broj postova : 603
Join date : 2009-09-03
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 EmptySun Jan 03, 2010 11:54 pm

ja sam organizirala i još dvije cure taj susret koji će se uskoro održati, možda dođe još jedna cura, a ako ispadne da ja dobijem m&g a ne budem mogla ić onda ću ga nekom prodati ili pokloniti ali dotad I DO BELIEVE da ću ići na any-n koncert Smile
Back to top Go down
malaplava52
Member
Member
malaplava52


Broj postova : 178
Join date : 2009-10-25
Age : 29

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 EmptyMon Jan 04, 2010 12:05 am

ja sam tek nedavno dosla, ja bi rado promovirala anahi i fan klub i dolazila na susrete, slazem se s nabijanjem postova, ali jel kasno za mene Sad((, meni nije problem promoviranje
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 EmptyMon Jan 04, 2010 12:08 am

ja sam u svom kvartu promovirala dosta ljepila sam bannere !
Back to top Go down
malaplava52
Member
Member
malaplava52


Broj postova : 178
Join date : 2009-10-25
Age : 29

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 EmptyMon Jan 04, 2010 12:09 am

i ja bi vjerujte Smile
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 EmptyMon Jan 04, 2010 12:11 am

pa možeš isprintat bannere i onda ih poljepi i uslikaj ih kako ih ljepiš !
Back to top Go down
malaplava52
Member
Member
malaplava52


Broj postova : 178
Join date : 2009-10-25
Age : 29

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 EmptyMon Jan 04, 2010 12:11 am

onda... Smile <3
Back to top Go down
malaplava52
Member
Member
malaplava52


Broj postova : 178
Join date : 2009-10-25
Age : 29

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 EmptyMon Jan 04, 2010 12:12 am

oke, a jel ti imas svoje banere da mi posaljes pa da mogu ljepiti
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 EmptyMon Jan 04, 2010 12:13 am

malaplava52 wrote:
onda... Smile <3
onda te slike moraš posla ja mislim josipu !
Back to top Go down
malaplava52
Member
Member
malaplava52


Broj postova : 178
Join date : 2009-10-25
Age : 29

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 EmptyMon Jan 04, 2010 12:16 am

oke, a kome si ti poslala, i jel mi mozes poslat svoje pa da i sejvam i odakle si ti?? hoće biti jos neko okupljalje?? sorry sto te gnajvim
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 EmptyMon Jan 04, 2010 12:19 am

jojj ja više ne znam ni di su moje čak mislim da sam ih izbrisala ja sam iz zagreba a bit će najvjerovatnije u zg-u okupljnje u 1. il 2. mjesecu a ti odakle si ?
Back to top Go down
malaplava52
Member
Member
malaplava52


Broj postova : 178
Join date : 2009-10-25
Age : 29

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 EmptyMon Jan 04, 2010 12:21 am

ja sam iz splita, ali idem na koncert, a jel mogu kako drugacije promovirati osim ljepljeljem bannera
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 EmptyMon Jan 04, 2010 12:22 am

ajoj ne znam bolje bi biloda pitaš josipa administratora ! jesi se predstavila u temi dobrodošli ?
Back to top Go down
anaany
Administrator Foruma
Administrator Foruma
anaany


Broj postova : 251
Join date : 2009-08-23
Lokacija : Zagreb

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 EmptyMon Jan 04, 2010 12:24 am

malaplava52 wrote:
ja sam iz splita, ali idem na koncert, a jel mogu kako drugacije promovirati osim ljepljeljem bannera

možeš, da šalješ poruke, mailove, zoveš radio i tv postaje da puštaju njene spotove i pjesme, a glavno je da se lijepe banneri, jer će preko njih ljudi čut o njoj i doć na forum i istražit više o njoj ...
Back to top Go down
http://dulcecroacia.forumotion.com
Sponsored content





Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 5 Empty

Back to top Go down
 
Susret fanova kluba ASL Croacia
Back to top 
Page 5 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Susret ASL 7.11. 2009. Zagreb
» Prijavnica za fan club Anahi Sin Limites Croacia!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Fan Club :: Anahi Sin Limites Croacia-
Jump to: