Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Komentari na MDWT

Go down 
+11
* Ena *
Ana_RBD
Kati
Anny PaRa SiEmPrE
Valee
lany556
vondyca4ever
Ivchy ♥
fandeanahi
Martina
Karla.
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Komentari na MDWT Empty
PostSubject: Komentari na MDWT   Komentari na MDWT EmptyFri Nov 06, 2009 5:51 pm

Ovdje komentirajte vijesti o MDWT i sl. koje su postavljene [You must be registered and logged in to see this link.].
Back to top Go down
Martina
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Martina


Broj postova : 1099
Join date : 2009-09-26
Lokacija : Manhattan, NY

Komentari na MDWT Empty
PostSubject: Re: Komentari na MDWT   Komentari na MDWT EmptyFri Nov 06, 2009 9:52 pm

Pjesme-nove pjesme su mi odlične, neidem nigdje bez da mi Any pjeva na mobitelu, hehe. Predobre su mi, nemam riječi i nemogu reći koje su mo bolje, jednostavno su sve predobre. Svaka čast, Any. Ja nebi mogla napisati tako dobre pjesme nikako, ni da sam najpoznatija pjevačica na cijelom svijetu.
Koncert-predivna je bila i predobra koreografija, predobro pleše, ma najbolja. Drago mi je da je pjevala i stare pjesme jer ju možemo vidjeti i u tom izdanju i naravno vidjeti kako izvodi salvame, tal vez despues i ostale pjesme s kojima je stekla tu ogromnu slavu uživo. Jedva čekam da takav spektakl napravi kod nas, awww, jedva čekam. Nemogu se sjetiti toliko dobrih riječi da pišem to sve što je ona stvorila u toliko malo vremena. Very Happy
Back to top Go down
fandeanahi
Member
Member
fandeanahi


Broj postova : 136
Join date : 2009-11-05

Komentari na MDWT Empty
PostSubject: Re: Komentari na MDWT   Komentari na MDWT EmptySat Nov 07, 2009 12:13 am

SVE JE ZA POHVALUANY JE PREKRASNA PJESME SU OOODDDLLLIČNE KAO I UVIJEK NEMAM PRIMDJEDBI JEDNOSTAVNO JE NAJ! <3 Very Happy
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Komentari na MDWT Empty
PostSubject: Re: Komentari na MDWT   Komentari na MDWT EmptySat Nov 07, 2009 12:24 pm

Meni su pjesme EXTRA. Najradije bi ih cijeli dan slušala al ne smijem jer bi ih se onda zasitila (tak uvijek bude =[ ) A koncerti su mi preprepre. Samo se ndm da će kod nas pjevat bez playbacka i sve pjesme sa novog albuma.
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Komentari na MDWT Empty
PostSubject: Re: Komentari na MDWT   Komentari na MDWT EmptyWed Nov 11, 2009 4:42 pm

super su
Back to top Go down
vondyca4ever
Member
Member
vondyca4ever


Broj postova : 1720
Join date : 2009-11-03
Age : 28

Komentari na MDWT Empty
PostSubject: Re: Komentari na MDWT   Komentari na MDWT EmptySun Nov 15, 2009 11:38 am

Pa ona tamo i mora pjevat na playback......sama je ........a mora održat koncert od 2 sata
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photo.php?pid=30494413&id=1229173612
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Komentari na MDWT Empty
PostSubject: Re: Komentari na MDWT   Komentari na MDWT EmptySun Nov 15, 2009 12:02 pm

Ja sam pročitala na RBD es Celestial Croacia forumu da nije pjevala na playback. 🐷
Back to top Go down
lany556
Member
Member
lany556


Broj postova : 362
Join date : 2009-10-23
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Komentari na MDWT Empty
PostSubject: Re: Komentari na MDWT   Komentari na MDWT EmptySun Nov 15, 2009 2:21 pm

MDWT-sve savršeno, pjesme, koncerti, plesači, bend, any...sve, sve!!!
a što se tiče playback-a mislim da je neke pjesme pjevala na playback, a neke nije...tako mi se barem čini na dosadašnjim snimkama od koncerata
Back to top Go down
Martina
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Martina


Broj postova : 1099
Join date : 2009-09-26
Lokacija : Manhattan, NY

Komentari na MDWT Empty
PostSubject: Re: Komentari na MDWT   Komentari na MDWT EmptySun Nov 15, 2009 2:23 pm

Što se tiče play backa, slažem se on se u pozadini čuo, ali također se čulo kako Any pjeva. Ja nemam ništa protiv toga jer ipak je ona pustila svoj glas.
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Komentari na MDWT Empty
PostSubject: Re: Komentari na MDWT   Komentari na MDWT EmptySun Nov 15, 2009 2:24 pm

pa kaj nije netko napisao da su prateći vokaali pjevali na playback il tkao nešto...ma ubit i nije bitno bit će sve to ipak savršeno već je...
Back to top Go down
Martina
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Martina


Broj postova : 1099
Join date : 2009-09-26
Lokacija : Manhattan, NY

Komentari na MDWT Empty
PostSubject: Re: Komentari na MDWT   Komentari na MDWT EmptySun Nov 15, 2009 2:26 pm

Valee wrote:
pa kaj nije netko napisao da su prateći vokaali pjevali na playback il tkao nešto...ma ubit i nije bitno bit će sve to ipak savršeno već je...

Ma nije uopće bitno, slažem se sa tobom. Glavno da je Any održala odličan koncert i sve je super ispalo i ništa drugo nije važno.
Back to top Go down
Anny PaRa SiEmPrE
Member
Member
Anny PaRa SiEmPrE


Broj postova : 137
Join date : 2009-10-03
Age : 27
Lokacija : ♥♥ Na Anahinom koncertu!! ♥♥

Komentari na MDWT Empty
PostSubject: Re: Komentari na MDWT   Komentari na MDWT EmptySun Nov 15, 2009 7:32 pm

pjesme se preodlične nemam komentara a njen scenski nastup je odličan stvarno je prava diva obožavam ju..
Back to top Go down
Kati
Member
Member
Kati


Broj postova : 11
Join date : 2009-08-28

Komentari na MDWT Empty
PostSubject: Re: Komentari na MDWT   Komentari na MDWT EmptySun Nov 15, 2009 8:51 pm

Mislim da ce koncert biti odlican, jedva cekam Very Happy I da, Any ne pjeva na playback osim u 2 pjesme koje nisu s albuma (Mala suerte i Probadita de mi), sve ostalo je ona Wink
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Komentari na MDWT Empty
PostSubject: Re: Komentari na MDWT   Komentari na MDWT EmptyWed Nov 25, 2009 4:56 pm

Hvala na onom video na chatu zadnjem..
Baš je lijepo rekla o Chrisu..ako netko lijepo pjeva u grupi to si ti.
I lijepo je rekla za Poncha : ))
Ma prekokrasno je rekla za sve članove <3
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Komentari na MDWT Empty
PostSubject: Re: Komentari na MDWT   Komentari na MDWT EmptyWed Nov 25, 2009 5:47 pm

lijepo je govorila o svima...meni je bilo lijepo kad ja rekla za DUlce da će ona doć dok kud će joj njezini snovi dopustit jer da ima sve uvjete za to...ako sam dobro razumjela...
Back to top Go down
lany556
Member
Member
lany556


Broj postova : 362
Join date : 2009-10-23
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Komentari na MDWT Empty
PostSubject: Re: Komentari na MDWT   Komentari na MDWT EmptyWed Nov 25, 2009 11:40 pm

Valee wrote:
lijepo je govorila o svima...meni je bilo lijepo kad ja rekla za DUlce da će ona doć dok kud će joj njezini snovi dopustit jer da ima sve uvjete za to...ako sam dobro razumjela...

al to sam već primjetila ona za sve ima tako lijepe riječi...a skoro svi joj vraćaju onim suprotnim!!
Back to top Go down
vondyca4ever
Member
Member
vondyca4ever


Broj postova : 1720
Join date : 2009-11-03
Age : 28

Komentari na MDWT Empty
PostSubject: Re: Komentari na MDWT   Komentari na MDWT EmptySat Nov 28, 2009 1:10 pm

Ne znam karla........nastupi joj se čine vrlo energničima za osobu koja je bolovala od anoreksije i vjerovatno nema toliko snage....ona tamo skače ludira se .......ja to ne bi mogla izdržati......ne znam jese itko sjeće koncerata Rbd.....ona bi uvijek ili bila na podu ili davala obožavateljima da "joj pomažu "
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photo.php?pid=30494413&id=1229173612
lany556
Member
Member
lany556


Broj postova : 362
Join date : 2009-10-23
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Komentari na MDWT Empty
PostSubject: Re: Komentari na MDWT   Komentari na MDWT EmptySat Nov 28, 2009 3:06 pm

vondyca4ever wrote:
Ne znam karla........nastupi joj se čine vrlo energničima za osobu koja je bolovala od anoreksije i vjerovatno nema toliko snage....ona tamo skače ludira se .......ja to ne bi mogla izdržati......ne znam jese itko sjeće koncerata Rbd.....ona bi uvijek ili bila na podu ili davala obožavateljima da "joj pomažu "

ma sve to stoji, al mislim da im nije zato davala da pjevaju s njom...mislim da je to više bilo iz nekog gušta, jer sigurno je lijepo vidjeti tj. čuti kad svi na koncertu znaju sve riječi pjesama...ali ona je i sama rekla da se nikad ne može sjetiti početaka pjesama i onda jedino što bi se sjetila kad tako zablokira bi bilo reći publici da pjeva...
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Komentari na MDWT Empty
PostSubject: Re: Komentari na MDWT   Komentari na MDWT EmptySat Nov 28, 2009 3:17 pm

lany556 wrote:
vondyca4ever wrote:
Ne znam karla........nastupi joj se čine vrlo energničima za osobu koja je bolovala od anoreksije i vjerovatno nema toliko snage....ona tamo skače ludira se .......ja to ne bi mogla izdržati......ne znam jese itko sjeće koncerata Rbd.....ona bi uvijek ili bila na podu ili davala obožavateljima da "joj pomažu "

ma sve to stoji, al mislim da im nije zato davala da pjevaju s njom...mislim da je to više bilo iz nekog gušta, jer sigurno je lijepo vidjeti tj. čuti kad svi na koncertu znaju sve riječi pjesama...ali ona je i sama rekla da se nikad ne može sjetiti početaka pjesama i onda jedino što bi se sjetila kad tako zablokira bi bilo reći publici da pjeva...

Da,to je rekla...baš mi to fora :]]
a istina,uvijek na početku publici da da pjevaju...hehe
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Komentari na MDWT Empty
PostSubject: Re: Komentari na MDWT   Komentari na MDWT EmptyTue Dec 08, 2009 5:22 pm

Sorry kaj je post za postom al nitko ne komentira a ja moram.
Ono što je imala na sebi Anny na zadnjem koncertu,ono plavo,prekrasno je. to mi je puno bolje od onoga što inaće ima...inaće,malo mi je ružno ono crno usko što je nosila na Salvame. msm kao da ide ronit xD.
al inaće,prelijepo je sve otpjevala i jedva čekam koncert kod nas (:
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Komentari na MDWT Empty
PostSubject: Re: Komentari na MDWT   Komentari na MDWT EmptyTue Dec 08, 2009 7:19 pm

i ja isto jedva čekam koncert kod nas, meni je ono što je imala na koncertu do sada najj jer je stvarno prekrasno
Back to top Go down
lany556
Member
Member
lany556


Broj postova : 362
Join date : 2009-10-23
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Komentari na MDWT Empty
PostSubject: Re: Komentari na MDWT   Komentari na MDWT EmptyTue Dec 08, 2009 7:39 pm

ja još nisam imala vremena pogledati videe od koncerata, tak da nisam ni vidjela kaj točno ima na sebi, ali sam skužila da ima nekaj novo!
jedva čekam praznike da pogledam sve što još uvijek nisam, hehe!
Back to top Go down
Martina
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Martina


Broj postova : 1099
Join date : 2009-09-26
Lokacija : Manhattan, NY

Komentari na MDWT Empty
PostSubject: Re: Komentari na MDWT   Komentari na MDWT EmptyTue Dec 08, 2009 7:58 pm

lany556 wrote:
ja još nisam imala vremena pogledati videe od koncerata, tak da nisam ni vidjela kaj točno ima na sebi, ali sam skužila da ima nekaj novo!
jedva čekam praznike da pogledam sve što još uvijek nisam, hehe!

jooj, moraš vidjet. Po meni je PREsavršenaa, [You must be registered and logged in to see this link.] Predivna!! Zato ti kažem da moraas pogledat videe, fkt su zakon i ona je naravnoo. A stil mi je predobaar.
Back to top Go down
lany556
Member
Member
lany556


Broj postova : 362
Join date : 2009-10-23
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Komentari na MDWT Empty
PostSubject: Re: Komentari na MDWT   Komentari na MDWT EmptyTue Dec 08, 2009 8:03 pm

ma sigurna sam da je savršena, al nemam vremena...sad trenutno pišem referat iz povijesti i biologije i uz to još kao učim povijest!!!
ako ste još osnovna NE upisujte gimnaziju!!! ili me barem tražite neki savjet za 1. polugodište 1. razreda!!! sry kaj zachat-avam....kak se više kaže..isuse bože fakat sam nepismena!!!
Back to top Go down
vondyca4ever
Member
Member
vondyca4ever


Broj postova : 1720
Join date : 2009-11-03
Age : 28

Komentari na MDWT Empty
PostSubject: Re: Komentari na MDWT   Komentari na MDWT EmptyTue Dec 08, 2009 8:54 pm

TO mi je njadraži dio !
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photo.php?pid=30494413&id=1229173612
Sponsored content





Komentari na MDWT Empty
PostSubject: Re: Komentari na MDWT   Komentari na MDWT Empty

Back to top Go down
 
Komentari na MDWT
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» MDWT (Mi Delirio World Tour)
» Komentari
» Komentari na Art Room: Anahi Girl

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Anahi Giovanna :: Projekti-
Jump to: