Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Uvod u anatomiju

Go down 
+5
Valee
lany556
Pollita
Ivchy ♥
vondyca4ever
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Uvod u anatomiju - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uvod u anatomiju   Uvod u anatomiju - Page 2 EmptySat Feb 13, 2010 11:12 pm

Da i ja sam mislila da definitivno odlazi, čak sam to negdej pročitala ako se ne varam.
Znači ostaje, sad mi onda nje jasno, kaj na karjau neće dobit otkaz il kaj će točno bit ako netko možda zna?
Back to top Go down
Pollita
Member
Member
Pollita


Broj postova : 107
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Beograd, Srbija

Uvod u anatomiju - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uvod u anatomiju   Uvod u anatomiju - Page 2 EmptySun Feb 14, 2010 1:28 pm

Valee wrote:
Da i ja sam mislila da definitivno odlazi, čak sam to negdej pročitala ako se ne varam.
Znači ostaje, sad mi onda nje jasno, kaj na karjau neće dobit otkaz il kaj će točno bit ako netko možda zna?

Ostaje Izzy, kasnije ce se vratiti!!!Bice jedna epizoda kada dovodi valjda nekog njenog profesora a kasnije se vraca, tako su rekli ovi iz ABC-a!!! Very Happy
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Uvod u anatomiju - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uvod u anatomiju   Uvod u anatomiju - Page 2 EmptySun Feb 14, 2010 2:04 pm

Pollita wrote:
Valee wrote:
Da i ja sam mislila da definitivno odlazi, čak sam to negdej pročitala ako se ne varam.
Znači ostaje, sad mi onda nje jasno, kaj na karjau neće dobit otkaz il kaj će točno bit ako netko možda zna?

Ostaje Izzy, kasnije ce se vratiti!!!Bice jedna epizoda kada dovodi valjda nekog njenog profesora a kasnije se vraca, tako su rekli ovi iz ABC-a!!! Very Happy

jeee !! baš mi je drago ! Very Happy
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Uvod u anatomiju - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uvod u anatomiju   Uvod u anatomiju - Page 2 EmptySun Feb 14, 2010 7:25 pm

Joj fala Bogu, baš bi mi bilo čudno da sad ode i ona iako sam ja bila sigurna da hoće...ovi novi mi se nešto i ne sviđaju, super mi je jedino sestra od Meridith, al ona je već stara ekipa.
Back to top Go down
Pollita
Member
Member
Pollita


Broj postova : 107
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Beograd, Srbija

Uvod u anatomiju - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uvod u anatomiju   Uvod u anatomiju - Page 2 EmptySun Feb 14, 2010 9:26 pm

Valee wrote:
Joj fala Bogu, baš bi mi bilo čudno da sad ode i ona iako sam ja bila sigurna da hoće...ovi novi mi se nešto i ne sviđaju, super mi je jedino sestra od Meridith, al ona je već stara ekipa.

Meni je od tih novih bas super Teddy, Arizona i Owen...Mada su mi od pocetka pa do kraja ce sigurno biti najaci Meredith, Derek i Mark... Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
VanessaAnahi
Member
Member
VanessaAnahi


Broj postova : 47
Join date : 2009-12-26
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom.

Uvod u anatomiju - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uvod u anatomiju   Uvod u anatomiju - Page 2 EmptyMon Mar 15, 2010 9:09 am

Ja obožavam ovu seriju, šteta što nije bilo nastavka prije oko 2 tjedna kada je Meredith držala onu bombu, baš me zanimalo kako će završiti. Christina mi je prekul ženska, nije normalna, baš je briga za sve XD, nasmiješniji mi je George, sav je neki jadan smušen, šteta što poslije umire :/
Back to top Go down
Ana.
Member
Member
Ana.


Broj postova : 275
Join date : 2009-08-19
Age : 29
Lokacija : ¤¤Na kavi s Anahi¤¤

Uvod u anatomiju - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uvod u anatomiju   Uvod u anatomiju - Page 2 EmptyMon Apr 05, 2010 2:31 pm

super mi je ova serija... pratim je Wink
stwarno je cool Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Uvod u anatomiju - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uvod u anatomiju   Uvod u anatomiju - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Uvod u anatomiju
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Off topic :: Music&TV :: Televizija / Television-
Jump to: