Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Otok Smrti (Harper's Island)

Go down 
+3
Karla.
~*Vondy_Pollita_Dajana*~
Chuck
7 posters
AuthorMessage
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Otok Smrti (Harper's Island) Empty
PostSubject: Otok Smrti (Harper's Island)   Otok Smrti (Harper's Island) EmptySun Nov 15, 2009 8:18 pm

Otok Smrti (Harper's Island) Harper10

'Otok smrti' je hit serija koja je specifično zaokružena u trinaest nastavaka, jer u posljednjem otkriva ubojicu. Serija je svoju svjetsku premijeru imala u travnju ove godine. Svaki novi nastavak znači i nečiju smrt.

Nesređeni odnosi u obitelji, ljubavni odnosi i duhovi iz prošlosti neke su od okosnica radnje, no svaki novi nastavak ove serije krije puno strašniji scenarij. Svi su osumnjičeni, svi skrivaju tajnu, ali i svima prijeti smrt. Serija je snimana u predivnom krajobrazu Vancouvera u Kanadi. Zanimljiv je podatak da cijeli glumački cast nije znao u kojem će nastavku umrijeti. Jedina je iznimka bio glumac Richard Burgi.
Abby Mills dolazi svom najboljem prijatelju Henryju na vjenčanje. No nitko ne zna što za nju znači povratak u Harper's Island. Prije sedam godina tamo je ubijena njena majka, koja je bila žrtvom manijaka. Kasnije je ubojicu Abbyne majke ubio njen otac, lokalni šerif. Njen najbolji prijatelj Henry se ženi djevojkom svojih snova, Trish Wellington, lijepom i bogatom nasljednicom. No kako počne svadbeni tjedan, ljudi počinju misteriozno nestajati i umirati. Svaki novi nastavak je poguban za goste. Kako započinju ubojstva tako šerif zabrani napuštanje otoka, a time ostavlja žrtve na milost i nemilost nepoznatom ubojici. Svadbeno slavlje i tjedan zabave će se pretvoriti u surovu borbu za preživljavanjem. No ni tu ne staju problemi. Uzvanici počinju sumnjati da se potencijalni ubojica krije među njima. Previše osumnjičenih, premalo vremena i stalna umorstva dodatno uzburkaju tajne koji pojedini stanovnici taje godinama. Henry i Trish su planirali vjančanje iz bajke, no bajka je postala priča strave te surova borba za pukim preživljavanjem.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Otok Smrti (Harper's Island) Empty
PostSubject: Re: Otok Smrti (Harper's Island)   Otok Smrti (Harper's Island) EmptySun Nov 15, 2009 8:18 pm

Ovo mi je savršena serija... Jedna od najboljih ikada, možda čak i najbolja.. Jedva čekam svaki ponedjeljak da mogu gledat ovu seriju.. xD
Trish mi je najljpša, i Chole isto.. I tako mi je žao što će njih dvije umrijet isto.. Sad Sad Sad
I kad se sazna tko je ubojica, al će se svi iznenadit.. Very Happy Very Happy
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
~*Vondy_Pollita_Dajana*~
Member
Member
~*Vondy_Pollita_Dajana*~


Broj postova : 761
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : Split

Otok Smrti (Harper's Island) Empty
PostSubject: Re: Otok Smrti (Harper's Island)   Otok Smrti (Harper's Island) EmptyMon Nov 16, 2009 11:07 am

ova serija mi je savršena al stvarno .. baš ju jedva dočekam pogledat!!
Back to top Go down
http://pollitosdecroacia.forumotion.com/forum.htm
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Otok Smrti (Harper's Island) Empty
PostSubject: Re: Otok Smrti (Harper's Island)   Otok Smrti (Harper's Island) EmptyMon Nov 16, 2009 4:43 pm

Jbg,ne gledam ju Sad
pričala mi prijateljica da je dobra serija. Šteta što nisam na početku pratila.
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Otok Smrti (Harper's Island) Empty
PostSubject: Re: Otok Smrti (Harper's Island)   Otok Smrti (Harper's Island) EmptyThu Nov 26, 2009 4:40 pm

meni je isto žao što ne gledam otpočetka svi govere da je odlična !
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Otok Smrti (Harper's Island) Empty
PostSubject: Re: Otok Smrti (Harper's Island)   Otok Smrti (Harper's Island) EmptyThu Nov 26, 2009 4:54 pm

Serija je savršena.. Jedva čekam kraj da vidim šta će sve bit, al opet i neželim kraj, jer je onda više neće bit.. xD
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Otok Smrti (Harper's Island) Empty
PostSubject: Re: Otok Smrti (Harper's Island)   Otok Smrti (Harper's Island) EmptyThu Nov 26, 2009 5:00 pm

E jel radnja povezana il je u svakoj ep.nešt novo?
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Otok Smrti (Harper's Island) Empty
PostSubject: Re: Otok Smrti (Harper's Island)   Otok Smrti (Harper's Island) EmptyThu Nov 26, 2009 5:33 pm

uff ovo je prava serija...obožavam ju gledat...
al nisam mogla izdržat pa sam morla ić vidit zadnju seriju...stvarno sam ostala iznenađena...šteta da nema više serija i da nema više sezona.
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Otok Smrti (Harper's Island) Empty
PostSubject: Re: Otok Smrti (Harper's Island)   Otok Smrti (Harper's Island) EmptyThu Nov 26, 2009 6:02 pm

~ ★ Karla ★ ~ wrote:
E jel radnja povezana il je u svakoj ep.nešt novo?

Radnja je povezana.. Ali se u svakoj epizodi radi nešto novo, tj. isto.. oni u svakoj epizodi pokušavaju pobječ sa otoka, i saznat tko je ubojica... neznam ja baš dobro objašanjvat..
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
lany556
Member
Member
lany556


Broj postova : 362
Join date : 2009-10-23
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Otok Smrti (Harper's Island) Empty
PostSubject: Re: Otok Smrti (Harper's Island)   Otok Smrti (Harper's Island) EmptySun Dec 13, 2009 12:53 am

ja sam čula da je odlična, al nisam dosad niti jednom pogledala jer sam tad na pilatesu!
Back to top Go down
vondyca4ever
Member
Member
vondyca4ever


Broj postova : 1720
Join date : 2009-11-03
Age : 28

Otok Smrti (Harper's Island) Empty
PostSubject: Re: Otok Smrti (Harper's Island)   Otok Smrti (Harper's Island) EmptySat Jan 09, 2010 2:37 pm

nisam nikad čula
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photo.php?pid=30494413&id=1229173612
~*Vondy_Pollita_Dajana*~
Member
Member
~*Vondy_Pollita_Dajana*~


Broj postova : 761
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : Split

Otok Smrti (Harper's Island) Empty
PostSubject: Re: Otok Smrti (Harper's Island)   Otok Smrti (Harper's Island) EmptySat Jan 09, 2010 2:40 pm

bila ti je na novoj tv nedavno ..
Back to top Go down
http://pollitosdecroacia.forumotion.com/forum.htm
vondyca4ever
Member
Member
vondyca4ever


Broj postova : 1720
Join date : 2009-11-03
Age : 28

Otok Smrti (Harper's Island) Empty
PostSubject: Re: Otok Smrti (Harper's Island)   Otok Smrti (Harper's Island) EmptySat Jan 09, 2010 7:58 pm

uopće ga nisam vidjela...ne znam ............možda sam promašila svaki put najavu...xD
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photo.php?pid=30494413&id=1229173612
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Otok Smrti (Harper's Island) Empty
PostSubject: Re: Otok Smrti (Harper's Island)   Otok Smrti (Harper's Island) EmptySun Jan 10, 2010 12:36 am

ja sam si skinula i onda sam ju gledala odlična je
serija !!!
Back to top Go down
Sponsored content





Otok Smrti (Harper's Island) Empty
PostSubject: Re: Otok Smrti (Harper's Island)   Otok Smrti (Harper's Island) Empty

Back to top Go down
 
Otok Smrti (Harper's Island)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sjeme smrti ~film~ [horor]
» Jackson nakon smrti zaradio više od oko 1,75 milijardi kuna

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Off topic :: Music&TV :: Televizija / Television-
Jump to: