Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Ana_RBD is in the hotseat

Go down 
+4
Valee
vondyca4ever
Ana_RBD
Karla.
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ana_RBD is in the hotseat   Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 EmptyFri Jan 08, 2010 8:40 pm

jee poncho bravoo !
Back to top Go down
Ana_RBD
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Ana_RBD


Broj postova : 603
Join date : 2009-09-03
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ana_RBD is in the hotseat   Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 EmptyFri Jan 08, 2010 8:47 pm

Karla najj su mi Any i Mai
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ana_RBD is in the hotseat   Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 EmptyFri Jan 08, 2010 9:28 pm

Čime se ti ovako baviš iz hobija, u slobodno vrijeme, šta radiš, šta te zanima...?
Back to top Go down
vondyca4ever
Member
Member
vondyca4ever


Broj postova : 1720
Join date : 2009-11-03
Age : 28

Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ana_RBD is in the hotseat   Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 EmptyFri Jan 08, 2010 9:34 pm

imaš li dečka
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photo.php?pid=30494413&id=1229173612
Ana_RBD
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Ana_RBD


Broj postova : 603
Join date : 2009-09-03
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ana_RBD is in the hotseat   Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 EmptyFri Jan 08, 2010 9:42 pm

Vale: hobiji:čitam knjige, pišem pjesme i pišem webnovelu (voljela bih biti novinarka ili nešto u vezi s jezicima, a i vjerujem da bi mi dobro išlo kad bi napisala knjigu)
što me zanima: novinarstvo, književnost i jezici (engleski, španj., port.)

vondyca4ever nemam dečka i još mi je rano..
Back to top Go down
vondyca4ever
Member
Member
vondyca4ever


Broj postova : 1720
Join date : 2009-11-03
Age : 28

Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ana_RBD is in the hotseat   Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 EmptyFri Jan 08, 2010 9:46 pm

ma daj nikad nije rano!
xD
( ma nemam ga ni ja , samo pitam )
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photo.php?pid=30494413&id=1229173612
Ana_RBD
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Ana_RBD


Broj postova : 603
Join date : 2009-09-03
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ana_RBD is in the hotseat   Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 EmptyFri Jan 08, 2010 9:49 pm

hahahaah... ma što ćeš u mene u razzu više od pola ženskih je hodalo s nekim ja se još nisam ni poljubila.. malo sam u zaostatku, al draže mi je ovako nego da sam na glasu kao neka 'laka' cura
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ana_RBD is in the hotseat   Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 EmptyFri Jan 08, 2010 9:50 pm

Zanimljivo, baš bi htjela pročitat neku tvoju pjesmu. Pa sretnon sa svime i nadam se da češ uspjet u tome što želiš, držim ti fige Smile
Back to top Go down
Ana_RBD
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Ana_RBD


Broj postova : 603
Join date : 2009-09-03
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ana_RBD is in the hotseat   Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 EmptyFri Jan 08, 2010 9:55 pm

Valee wrote:
Zanimljivo, baš bi htjela pročitat neku tvoju pjesmu. Pa sretnon sa svime i nadam se da češ uspjet u tome što želiš, držim ti fige Smile

haha.. možda je jednom i pročitaš, ali naravno ne preko foruma gdje mi mogu svi pročitat, možda preko mp-a ili msn-om ili sličnome SmileSmile

i hvala što mi držiš fige stvarno mi puno znači tvoja podrška!! i ja tebi držim fige, ako imaš neke snove Very Happy
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ana_RBD is in the hotseat   Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 EmptyFri Jan 08, 2010 9:56 pm

Može, voljela bi to. Ja nikad nisam baš imala neki dar da pišem pjesme il to. Zato mi je valjda tako dobro. Meni više leži crtanje, igranje sa PS-om, čitanje il tka nešto.
Back to top Go down
Ana_RBD
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Ana_RBD


Broj postova : 603
Join date : 2009-09-03
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ana_RBD is in the hotseat   Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 EmptyFri Jan 08, 2010 9:58 pm

pa naravno, ti si umjetnički tip očito! hehe SmileSmile
i stvarno vidim da ti dobro ide radit u ps-u svaka čast Smile
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ana_RBD is in the hotseat   Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 EmptyFri Jan 08, 2010 10:00 pm

Kakve dečke voliš? Plave, crne, smeđe? Kakav mora bit onaj pravi po tebi?
Nadam se da pitanje nije presmiješno...hehe
Back to top Go down
Ana_RBD
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Ana_RBD


Broj postova : 603
Join date : 2009-09-03
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ana_RBD is in the hotseat   Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 EmptyFri Jan 08, 2010 10:03 pm

nije smiješno pitanje, al primjetila sam da najviše padam na smeđe... hahahaha.. po meni mora biti duhovit i mora mi biti podrška.. jedino to.. a nikad ne bi oprostila nevjeru Smile
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ana_RBD is in the hotseat   Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 EmptyFri Jan 08, 2010 10:15 pm

Daj ti meni reci kad bi imala priliku otić živjet negdje izvan Hrvatske koja bi to država bila i zašto baš ta?
Back to top Go down
Ana_RBD
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Ana_RBD


Broj postova : 603
Join date : 2009-09-03
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ana_RBD is in the hotseat   Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 EmptyFri Jan 08, 2010 10:20 pm

otišla bih tetki u Australiju u Brisbane.. Jer tamo imam tetku i njenu obitelj i ondje bi imala s kim da budem i s njima bi živjela i mogla bi se više s njima družiti Smile
razumiješ,imala bi nekoga kada mi je teško, imala bi nekoga s kim bi podijelila dobro, zlo i sve to skupa... volim ljude i biti s njima


Last edited by Ana_RBD on Fri Jan 08, 2010 10:22 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ana_RBD is in the hotseat   Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 EmptyFri Jan 08, 2010 10:21 pm

Australija...odličan izbor...
A koja bi mjesta, zemlje voljela posjetit u sklopu nekog putovanja il izleta?
Back to top Go down
Ana_RBD
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Ana_RBD


Broj postova : 603
Join date : 2009-09-03
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ana_RBD is in the hotseat   Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 EmptyFri Jan 08, 2010 10:25 pm

voljela bi prvenstveno Kinu zbog njihove jedinstvene kulture.. hmm.. voljela bi i Prag, London, Grčku i Paris
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ana_RBD is in the hotseat   Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 EmptyFri Jan 08, 2010 10:26 pm

Imaš 12 godina al po razmišlajnjima ko da imaš 20, vidi se iz tvojih odgovora da puno čitaš i da jako puno stvari znaš...stvarno super...to u životu uvijek dobro dođe...
Back to top Go down
Ana_RBD
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Ana_RBD


Broj postova : 603
Join date : 2009-09-03
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ana_RBD is in the hotseat   Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 EmptyFri Jan 08, 2010 10:31 pm

hvala puno! da, stvarno puno čitam, ali u školi mi ne ide najbolje jer mi se ne da učit stvari koje za 5 godina mi neće ništa značit niti će me tko pitat nešto iz povijesti.. ja više učim o životu pa kasnije će mi to više pomoći od križarskih ratova i sličnih po meni gluposti Smile
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ana_RBD is in the hotseat   Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 EmptyFri Jan 08, 2010 10:33 pm

Pa da to je uvijek tako, uvijek nam je dosaadno il nezanimljivo al školu treba završit jer ipak će nam kad tad trebat radi faksa i cijele naše budućnosti. Malo se potrudi i vidjet češ da će bit lakše, svi mi to prolazimo prije il kasnije.
Back to top Go down
Ana_RBD
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Ana_RBD


Broj postova : 603
Join date : 2009-09-03
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ana_RBD is in the hotseat   Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 EmptyFri Jan 08, 2010 10:47 pm

čuj ja ti kad učim dobijem UVIJEK 5, a kad ne naučim dobijem 3 najčešće, dogodi se iz matematike da uopće ne učim, a imam zaključeno 5 jer jednostavno ja upotrijebim logiku, a logiku ne mogu upotrijebiti za slijepu kartu iz zemljopisa.. au 7. i 8. raz. vjerujem da ću uspjet imat bodova za jezičnu hehe Smile ali opet ja imam neke snove i to planiram , a na kraju ne uspijem na to što sam planirala i otkrijem da mi je zvanje skroz nešto deseto to se dogodilo dsota ljudi koje poznajem
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ana_RBD is in the hotseat   Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 EmptyFri Jan 08, 2010 10:49 pm

Ma uspjet češ...sigurna sam...ajme kad čujem riječ matematika odma mi se kosa digne, nikad nisam voljala taj predmet, užas jedan, pojma niam nikad imala o njoj, uvijek sam imala neku jadnu trojku.
Back to top Go down
Ana_RBD
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Ana_RBD


Broj postova : 603
Join date : 2009-09-03
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ana_RBD is in the hotseat   Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 EmptyFri Jan 08, 2010 10:53 pm

vidiš ja baš volim matematiku, jer ima smisla i ne uči se napamet, ja mrzim kad nešto moram učit napamet jer to nema smisla, ne znam što govorim, samo nabrajam a uvijek napamet učim iz povijesti i zemljopisa
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ana_RBD is in the hotseat   Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 EmptyFri Jan 08, 2010 10:54 pm

E vidiš ja obrnuto, meni su povijest i zemljopis bili nadraži predmeti, a kasnije sam u srednjoj dobila i predmet koji se zvao Povijest Umjetnosti i to mi je bio odličan predmet, a i Hrvatski mi je tu i tamo znao bit jako zanimljiv.
Back to top Go down
Ana_RBD
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Ana_RBD


Broj postova : 603
Join date : 2009-09-03
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ana_RBD is in the hotseat   Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 EmptyFri Jan 08, 2010 10:59 pm

meni rodica studira povijest umjetnosti i njoj je također to super i stvarno joj dobro ide. Sestra mi studira PMF (nezz jesi li čula za to) matematiku - inžinjerski smjer već 4.god. i to njoj ide također super , a 2. sestra studira računalstvo i ima 5.0 na fakultetu .. Stvarno smo različiti... eto rođak studira geodeziju 3. godinu i super mu leži tako da se nadam da ću i ja pronaći pravi fakultet za sebe.. mene fascinira to što smo tako mi ljudi različiti..
Back to top Go down
Sponsored content





Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ana_RBD is in the hotseat   Ana_RBD is in the hotseat - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Ana_RBD is in the hotseat
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ~*Vondy_Pollita_Dajana*~ is in the hotseat
» lany556 is in the hotseat
» anaanny is in the hotseat :)
» Martina is in the hotseat
» Jelen@@@007 is in the hotseat

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Off topic :: Chat and Spam :: Hot seats!-
Jump to: