Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Anahi želi ličiti Paris Hilton

Go down 
+18
Doris
MateaaRBD
Ivchy ♥
fandeanahi
Valee
..Fuego..
Martina
dul y ucker
ღLanaღ
Little_foxy_Lady
Ana_RBD
Ana.
Anahi_xD
Dolores..*
Chuck
iwka
Karla.
~*Vondy_Pollita_Dajana*~
22 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
~*Vondy_Pollita_Dajana*~
Member
Member
~*Vondy_Pollita_Dajana*~


Broj postova : 761
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : Split

Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty
PostSubject: Anahi želi ličiti Paris Hilton   Anahi želi ličiti Paris Hilton EmptyTue Aug 18, 2009 12:03 pm

Anahi želi ličiti Paris Hilton

[You must be registered and logged in to see this image.]

Paris Hilton poznata po svojim očajnim pokušajima da privuče pozornost, bila je protogonistica više od jednog reality showa, neki od njih su pokazali ''mladu milijunašicu'' u različitim okolnostima a, drugi da nabave ''jadnoj djevojci'' jednu prijateljicu.

Program prikazuje jednu Paris koja se osjeća kao vladarica i apsolutna istina, koja se katkad nađe oduševljena ili razočarana sa strane sudionika, koji su teenageri koji nekad primaju pohvale ili ukore ako promiču neprijatlejstvo među sudionicima samo da bi osvojili ovu čast, Parisino prijateljstvo.

Cure tijekom cijelog showa pokušavaju prikazati smiješnu stranu svoje osobnosti kako bi udovoljili Hiltonici, koja je jako daleko od zrele djevojke, a kada jedna od njih pokaže malo inteligencije, plavuša se onda očito osjeća ljubomorno i prije ili kasnije je eliminira iz daljnjeg natjecanja.

Program je dosadan, tužno je vidjeti cure koje plaću i preklinju Paris Hilton da im bude prijateljica, a najžalosnije je vidjeti tu lakoumnost i napuhan ego.

Pa dobro, sada se sve to premiješta na meksički program. Protagonistica tog programa će biti bivša RBD-ovka Anahi, a ako po nečemu sliči Paris Hilton to je sigurno veličina njezina ega.

Prisjetimo se samo kada je prije nekoliko mjeseci u ožujku izjavila da dolazi kraj grupi RBD i od toga narpavila svijetski događaj, osim toga još i onaj incident koji je izbio u Venezueli kada je poslije jednog koncerta ostavila u hotelu sve darove od svojih obožavatelja.

Već nam je ostala jasna Anahina nesposobnost da dobije ulogu protagonstice u jednoj telenoveli, a sada rukovoditelji Televise je stavljaju u ovaj show da pokažu i njezinu nemogućnost da dobije prijatelja.

Meksikanci koji će jedini imati pristup ovom programu imati će što i vidjeti, Televisa će nam prikazati, opet, montirane situacije plača i borbe samo da bi privukle i zabavile gledanost čime i obićno, cirkusom.

Kako patetično.


*************

Paris Hilton, famosa por sus actos desesperados para llamar la atención, ha sido la protagonista de más de un reality show, algunos de ellos para mostrar a la “millonaria chica” en diferentes ambientes y otros para conseguirle a la “pobre mujer” una amiga.

El programa muestra a una Paris que se siente dueña y poseedora de la verdad absoluta, que a veces se dice complacida o decepcionada de las participantes, que son sólo adolescentes a quienes reprende o ensalza fomentando la hostilidad en el grupo de aspirantes a tan prestigiado honor, ser su amiga.

Las chicas se dedican durante todo el show a hacer el ridículo dejando de lado su personalidad para tratar agradar a la Hilton, que dista mucho de ser una joven madura, y cuando alguna de ellas muestra inteligencia, obviamente la rubia se siente rebasada y tarde o temprano termina por eliminarla.

El programa es aburrido, es triste ver a las chavas llorando y rogándole a PH que las deje ser su amiga, un espectáculo realmente lamentable, lleno de frivolidad y de un ego demasiado inflado.

Bueno, ahora trasladen todo eso a un programa mexicano…la protagonista sería la ex RBD Anahí, que si en algo se parece a la Hilton es en el tamaño de su ego.

Recordemos tan solo que hace unos meses convocó a una marcha mundial cuando se le avisó que terminaría su modus vivendi llamado RBD, además el incidente que ocurrió en Venezuela en donde después de un concierto dejó abandonados en el hotel los regalos que los fans le entregaron.

Ya había quedado clara la incapacidad de la chica para conseguir un protagónico en una telenovela, ahora los ejecutivos de Televisa ponen de manifiesto su incapacidad para conseguir amistades sola…

Los mexicanos que sólo tienen acceso a la televisión abierta tendrán un programa más que ver, en donde Televisa nos presentará, otra vez, situaciones prefabricadas impregnadas de llanto y peleas para atraer audiencia y entretener al pueblo con lo que acostumbra, PAN y CIRCO para distraer.

Qué patético.

Back to top Go down
http://pollitosdecroacia.forumotion.com/forum.htm
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty
PostSubject: Re: Anahi želi ličiti Paris Hilton   Anahi želi ličiti Paris Hilton EmptyTue Aug 18, 2009 10:59 pm

Malo mi je to glupo...ja se ndm da to nije istina.
Back to top Go down
iwka
Member
Member
iwka


Broj postova : 35
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : Pula

Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty
PostSubject: Re: Anahi želi ličiti Paris Hilton   Anahi želi ličiti Paris Hilton EmptyWed Aug 19, 2009 3:43 pm

...i ja isto pa nije valjda takva...
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty
PostSubject: Re: Anahi želi ličiti Paris Hilton   Anahi želi ličiti Paris Hilton EmptyWed Aug 19, 2009 3:49 pm

Pa meni je to nekako smješno da to radi isto ko i Paris, al kako ona hoće...
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Dolores..*
Member
Member
Dolores..*


Broj postova : 29
Join date : 2009-08-20
Age : 28

Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty
PostSubject: Re: Anahi želi ličiti Paris Hilton   Anahi želi ličiti Paris Hilton EmptyThu Aug 20, 2009 1:23 am

i meni je smjesno...ja bas ne vjerujem u to.
Back to top Go down
Anahi_xD
Member
Member
Anahi_xD


Broj postova : 173
Join date : 2009-08-21

Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty
PostSubject: Re: Anahi želi ličiti Paris Hilton   Anahi želi ličiti Paris Hilton EmptyThu Aug 27, 2009 12:25 pm

ala koji je debil ovo pisa...meni je paris hilton kraljica ipo !!! ženska se zajebaje...pa šta će radit s tolikin novcima nego uživat u životu xD
anahi po meni joj uopće nije slična po ničemuu (čak više ni po plavoj kosi)
ako any bude sudjelovala u takvon showu,njena stvar....so what??
dobro će joj doć za promociju albuma i svega,pisat će više o njoj...Very Happy
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty
PostSubject: Re: Anahi želi ličiti Paris Hilton   Anahi želi ličiti Paris Hilton EmptyThu Aug 27, 2009 12:33 pm

Pa da, šta će drugo radit sa tim silnim parama nego ih trošit, tulumarit, uživat u životu... cura uživa dok može... Al mi je smješno nekako to da će i ona to radit, nemogu je zamislit u nekom reality showu..
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Anahi_xD
Member
Member
Anahi_xD


Broj postova : 173
Join date : 2009-08-21

Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty
PostSubject: Re: Anahi želi ličiti Paris Hilton   Anahi želi ličiti Paris Hilton EmptyThu Aug 27, 2009 12:33 pm

hmm..a iskreno ne mogu ni ja baš,al we'll see
mislin any će napravit svoju verziju,sumnjan da će bit čista paris hilton ka šta ovaj divan članak kaže xD
Back to top Go down
Ana.
Member
Member
Ana.


Broj postova : 275
Join date : 2009-08-19
Age : 29
Lokacija : ¤¤Na kavi s Anahi¤¤

Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty
PostSubject: Re: Anahi želi ličiti Paris Hilton   Anahi želi ličiti Paris Hilton EmptyTue Sep 01, 2009 2:48 pm

ja isto mislim ona je 100000 puta lijepša i bolja od paris... Smile
Back to top Go down
Ana_RBD
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Ana_RBD


Broj postova : 603
Join date : 2009-09-03
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty
PostSubject: Re: Anahi želi ličiti Paris Hilton   Anahi želi ličiti Paris Hilton EmptyThu Sep 03, 2009 7:46 pm

To je vjerojatno napravila zbog novaca annie se meni cini simpaticna djevojka :-D
Back to top Go down
iwka
Member
Member
iwka


Broj postova : 35
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : Pula

Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty
PostSubject: Re: Anahi želi ličiti Paris Hilton   Anahi želi ličiti Paris Hilton EmptyThu Sep 03, 2009 10:09 pm

...ma to sve sigurno nije istina...sigurno je novinarima dosadno pa sad izmišljaju bezveze... Evil or Very Mad
Back to top Go down
Little_foxy_Lady
Member
Member
Little_foxy_Lady


Broj postova : 8
Join date : 2009-09-07

Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty
PostSubject: Re: Anahi želi ličiti Paris Hilton   Anahi želi ličiti Paris Hilton EmptyMon Sep 07, 2009 6:53 pm

Owo znam....i msm. da joj to N*I*J*E P*O*T*R*E*B*N*O
ali uopste...Paris me jako,jako,jako ZIVCIRA!!!
Back to top Go down
ღLanaღ
Administrator Foruma
Administrator Foruma
ღLanaღ


Broj postova : 524
Join date : 2009-09-02

Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty
PostSubject: Re: Anahi želi ličiti Paris Hilton   Anahi želi ličiti Paris Hilton EmptyWed Sep 09, 2009 2:18 pm

'Alo,ppl...To se zove MARKETING...
Back to top Go down
Ana.
Member
Member
Ana.


Broj postova : 275
Join date : 2009-08-19
Age : 29
Lokacija : ¤¤Na kavi s Anahi¤¤

Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty
PostSubject: Re: Anahi želi ličiti Paris Hilton   Anahi želi ličiti Paris Hilton EmptyThu Oct 01, 2009 7:10 pm

Little_foxy_Lady wrote:
Owo znam....i msm. da joj to N*I*J*E P*O*T*R*E*B*N*O
ali uopste...Paris me jako,jako,jako ZIVCIRA!!!
i mene isto
Back to top Go down
dul y ucker
Member
Member
dul y ucker


Broj postova : 56
Join date : 2009-08-31
Age : 29

Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty
PostSubject: Re: Anahi želi ličiti Paris Hilton   Anahi želi ličiti Paris Hilton EmptyThu Oct 01, 2009 7:21 pm

ma dajte molim Vas...ovo sigurno nije istina...naša Any nije takva 100°%
Back to top Go down
Ana.
Member
Member
Ana.


Broj postova : 275
Join date : 2009-08-19
Age : 29
Lokacija : ¤¤Na kavi s Anahi¤¤

Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty
PostSubject: Re: Anahi želi ličiti Paris Hilton   Anahi želi ličiti Paris Hilton EmptyThu Oct 01, 2009 8:23 pm

i ja mislim =)
Back to top Go down
Ana_RBD
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Ana_RBD


Broj postova : 603
Join date : 2009-09-03
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty
PostSubject: Re: Anahi želi ličiti Paris Hilton   Anahi želi ličiti Paris Hilton EmptyFri Oct 02, 2009 2:35 pm

ja mislim ili zapravo bolje rečeno znam da je istina jer sam gledala na youtube-u u nekoj emisiji se govori o njoj i njenom reality-u... ja bi isto da mi ponude prihvatila radi novaca, promocije albuma i tako to..
Back to top Go down
Martina
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Martina


Broj postova : 1099
Join date : 2009-09-26
Lokacija : Manhattan, NY

Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty
PostSubject: Re: Anahi želi ličiti Paris Hilton   Anahi želi ličiti Paris Hilton EmptySun Oct 18, 2009 12:09 pm

Ovo sigurno, sigurno 10000% nije istina. Anahi je puno ljepša i bolja od Paris, tako da ja nevjerujem u to i ovo je velika izmišljotina.
Back to top Go down
..Fuego..
Member
Member
..Fuego..


Broj postova : 553
Join date : 2009-10-15

Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty
PostSubject: Re: Anahi želi ličiti Paris Hilton   Anahi želi ličiti Paris Hilton EmptySun Oct 18, 2009 1:21 pm

*Any* wrote:
Little_foxy_Lady wrote:
Owo znam....i msm. da joj to N*I*J*E P*O*T*R*E*B*N*O
ali uopste...Paris me jako,jako,jako ZIVCIRA!!!
i mene isto

također.nadam se da to ne želi stv.anahi je milijun puta i ljepša i bolja od paris (:
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty
PostSubject: Re: Anahi želi ličiti Paris Hilton   Anahi želi ličiti Paris Hilton EmptyFri Oct 23, 2009 6:37 pm

ma daj...ma moraju nešto pisat...any je meni simpatična a njih sve ko šiša...
Back to top Go down
fandeanahi
Member
Member
fandeanahi


Broj postova : 136
Join date : 2009-11-05

Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty
PostSubject: Re: Anahi želi ličiti Paris Hilton   Anahi želi ličiti Paris Hilton EmptySat Nov 07, 2009 2:40 pm

ni ja ne vjerujem baš u to
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty
PostSubject: Re: Anahi želi ličiti Paris Hilton   Anahi želi ličiti Paris Hilton EmptySat Nov 07, 2009 11:17 pm

neeeeeeeee
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty
PostSubject: Re: Anahi želi ličiti Paris Hilton   Anahi želi ličiti Paris Hilton EmptySun Jan 03, 2010 11:34 pm

a šta je na kraju bilo s tim?
Back to top Go down
Ana_RBD
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Ana_RBD


Broj postova : 603
Join date : 2009-09-03
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty
PostSubject: Re: Anahi želi ličiti Paris Hilton   Anahi želi ličiti Paris Hilton EmptySun Jan 03, 2010 11:52 pm

ma izgleda da je to samo jedan u nizu tračeva i gluposti koje se pišu samo da bi se popunjale stranice u novinama i tome sličnome
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty
PostSubject: Re: Anahi želi ličiti Paris Hilton   Anahi želi ličiti Paris Hilton EmptyMon Jan 04, 2010 12:00 am

a i mislila sam si
Back to top Go down
Sponsored content





Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty
PostSubject: Re: Anahi želi ličiti Paris Hilton   Anahi želi ličiti Paris Hilton Empty

Back to top Go down
 
Anahi želi ličiti Paris Hilton
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Upao Paris na 30. rođendan pa joj ukrao tortu od 10.000 kun
» Anahi i Anuar na odmoru u Acapulcu
» Anahi - intervju za Capricho u Brazilu
» Art Room:Anahi Girl
» Anahi započinje novo razdoblje

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Anahi Giovanna :: Anahi Giovanna Puente Portillo-
Jump to: