Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Robbie Williams

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Robbie Williams Empty
PostSubject: Robbie Williams   Robbie Williams EmptySun Mar 07, 2010 1:43 pm

Robbie Williams Robbiewilliams200712013

Robbie Williams

Robbie je rođen 13. veljače 1974. godiine u Velikoj Brtianiji.

Karijera u bendu Take That

Godine 1989. majka je, tada petnaestogodišnjeg Robbieja, pročitavši oglas u novinama prijavila na audiciju za pjevača novog boy sastava. Take That je osnovan 1990. godine i osvojio devet broj 1 singlova u Velikoj Britaniji. Popularnost sastava dovela je do povećanog uspjeha sličnih sastava u Britaniji. Williams se često sukobljavao s članovima sastava. I o ovom dijelu života napisao je pjesmu "The 90's" u kojoj govori o lošim odnosima unutar sastava, kaže da mu je jedan od mladića iz sastava bio kao brat, za jednog mu se činilo za je gej. a da se on i još jedan nisu podnosili. Godine 1995. Robbie je napustio sastav. Ponudu da se sastav ponovo okupi odbio je putem video poruke. Take That se ponovno okupio 2006., bez Williamsa.

Solo karijera

Nakon što je napustio Take That Robbie je postao još poznatiji, po svom kontroverznom ponašanju. Borio se s viškom kilograma, ovisnosti od alkohola i čestim depresijama. Nitko nije vjerovao da ovaj pjevač može imati uspješnu solo karijeru. Ali tada je Robbie napravio novu verziju George Michaelove pjesme "Freedom", koja je popela čak na drugo mjesto glazbenih ljestvica u Britaniji. Tada su krenule prve dobre prognoze u vezi Robbieve budućnosti. Uslijedili su mnogi hitovi kao što su Angels, Feel, Rock DJ... svi albumi su mu prodani u milijunskim nakladama i dobio je brojne nagrade.

Diskografija

Life Thru A Lens, (1997.)
I’ve Been Expecting You (1998.)
The Ego Has Landed, (1999.)
Sing When You're Winning, (2000.)
Swing When You’re Winning, (2001.)
Escapology, (2002.)
Live Summer 2003, (2003.)
Greatest Hits, (2004.)
Intensive Care, (2005.)
Rudebox (2006.)
Reality Killed the Video Star (2009.)

Nagrade

1998. Nagrada "MTV Music Award": najbolji muški izvođač. Izvođač koji je te godine prodao najviše albuma.

1999. Rekordnih šest nominacija za nagradu "Brit Award" Nagrada "Brit Award": Najbolji muški izvođač, najbolji singl ("Angels") , najbolji video ("Millennium"). Izvođač koji je te godine prodao najviše albuma.

2000. Nagrad "Brit Award": nagrada za najbolji video i singl (She's the one").Ukupno je dobio devet nagrada "Brit Award". Nagrada "MTV Europe Music Awards": najbolji video ("Rock DJ"). Bio je nominiran u pet kategorija.

Meni ja osobno volim slušat Robbijeve pjesme, i za mene stvarno vrijedi ond ada sve što radi, dobor ispadne, bila to balda, neka brza stvar il nešto između.
Napišite vi što mislite o njmu kao pjevaču, njegovim pjesmama i koje je vaše mišljenje o njemu kao osobi?
Back to top Go down
* Ena *
Member
Member
* Ena *


Broj postova : 980
Join date : 2010-02-15

Robbie Williams Empty
PostSubject: Re: Robbie Williams   Robbie Williams EmptySun Mar 07, 2010 1:59 pm

Obozavam ga, ima predobre pesme, naj su mi: Feel, My way, It's not Unusual, She's the one...
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Robbie Williams Empty
PostSubject: Re: Robbie Williams   Robbie Williams EmptySun Mar 07, 2010 2:29 pm

Ne slušam ga..pjesme koje sam čula mi nisu ništa posebno ;D
Back to top Go down
Pollita
Member
Member
Pollita


Broj postova : 107
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Beograd, Srbija

Robbie Williams Empty
PostSubject: Re: Robbie Williams   Robbie Williams EmptyWed Mar 17, 2010 6:38 pm

Lik je...Stvarno ima fantasticne pesme i bas ga gotivim!!!
Back to top Go down
* Ena *
Member
Member
* Ena *


Broj postova : 980
Join date : 2010-02-15

Robbie Williams Empty
PostSubject: Re: Robbie Williams   Robbie Williams EmptyThu Mar 18, 2010 4:23 pm

Nece da mi ucita video :/
Evo link: https://www.youtube.com/watch?v=olYVnvfPDoI&feature=PlayList&p=3A9D9A7508271689&playnext=1&playnext_from=PL&index=36

P.S. Admini ili modovi nek izbrisu prethodni post!!
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Robbie Williams Empty
PostSubject: Re: Robbie Williams   Robbie Williams EmptyThu Mar 18, 2010 4:53 pm

meni je ovo super kada je robbie poljubio našu any :
Back to top Go down
* Ena *
Member
Member
* Ena *


Broj postova : 980
Join date : 2010-02-15

Robbie Williams Empty
PostSubject: Re: Robbie Williams   Robbie Williams EmptyFri Mar 19, 2010 10:35 pm

Aha, ali se vidi da je to uradio smisljeno, tako da i nije neka fora. . .
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Robbie Williams Empty
PostSubject: Re: Robbie Williams   Robbie Williams EmptyTue Feb 01, 2011 6:01 pm

Robbie Williams dolazi pjevati u Spaladium arenu ovo ljeto?

Nekadašnji čelnik Hvidre Splitsko-dalmatinske županije, Kristijan Petrić, za T-portal je rekao kako ovog ljeta u Spaladium arenu planira dovesti Robbieja Williamsa (36). Pregovori za koncert već su, kaže, napredovali.

Petrić ističe kako bi koncert britanskog glazbenika bio izvanredna promocija Hrvatske kao turističke destinacije, posebice u jeku turističke sezone kada u Dalmaciji boravi veliki broj turista.

____________________________
Izvor: http://www.tportal.hr/showtime/glazba/109268/Robbie-Williams-na-ljeto-u-splitskoj-Spaladium-Areni.html
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Robbie Williams Empty
PostSubject: Re: Robbie Williams   Robbie Williams EmptyTue Feb 15, 2011 4:43 pm

Joj nekako mi se ovi čini nemoguće da će Robbi doć za sad u HR...neki dna sam slušala baš na Anteni i rekli su da za sad nema vijesti o bilo kakvom nastupu kod nas i još su apelirali na to da se dovede konačno i on.
Ja bi stvarno voljela uživo ćut dosta njegovih stvari, a pogotovo Angel, ta pjesam je nešto posebno.
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Robbie Williams Empty
PostSubject: Re: Robbie Williams   Robbie Williams EmptyWed Feb 16, 2011 4:18 pm

Ja nisam nigdje čula, osim što sam ovo pročitala što sam postavila.
Ništ se ne priča :/
Back to top Go down
Sponsored content





Robbie Williams Empty
PostSubject: Re: Robbie Williams   Robbie Williams Empty

Back to top Go down
 
Robbie Williams
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Off topic :: Music&TV :: Glazba / Musica-
Jump to: