Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto)

Go down 
+9
MISA
*A*N*A*H*I*
Ivchy ♥
Karla.
Martina
vondyca4ever
Ana.
Chuck
VanessaAnahi
13 posters
AuthorMessage
VanessaAnahi
Member
Member
VanessaAnahi


Broj postova : 47
Join date : 2009-12-26
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom.

Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) Empty
PostSubject: Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto)   Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) EmptyWed Apr 07, 2010 5:57 pm

kolekcija lutaka Living Dead Dolls. Naime, sama Anahi je rekla da ima kolekciju lutaka ali nije navela kakvih, kasniej se u spotu Mi Delirio prikazalo kakve su, one iz kolekcije Living Dead Dolls ili na hrvatski Žive mrtve lutke.

Ispočetka su svi mislili da joj je inspiracija bila popularna Lady Gaga i da ju kopira ali se ispostavilo da nije tako te da je Anahin nastup i odjeća ipak originalna ideja izašla iz stylinda lutaka.

Povijet lutaka, tj. kako su nastale proizašle su iz istinite priče ili legende kako je jedna djevojka došla na svoje vjenčanje neobično odjevena, zbog čega je bila osuđivana, te se na kraju ubila, navodno izvadivši si ranjeno srce zbog osude drugih što su si na svom nastupu napravile Anahi i Amanda Miguel u interpretaciji pjesme El Me Mintio (on mi je lagao), isto kao i na nastupu u Vina del Mar s noževima u leđima, razlika je samo što lutka noževe ima u prsima i zove se Bride of Valentine-Mladenka Valentinova.

Isto tako Anahi je inspiraciju u lutkama pronašla i za spot Mi Delirio, kao što su mnogi rekli da podsjeća na spot Rihanne-Disturbia u lutkama ćete vidjeti mnogo veću sličnost kao i u klaunu koji se pojavljuje u spotu.

Da ne duljim više, evo slika pa sami prosudite:

Anahi u luđačkoj košulji-Lutka isto, te make up-plave oči-crno oko očiju i razbarušena kosa:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Klaun iz spota Mi Delirio-Lutka klaun iz kolekcije:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ranjena Anahi u leđa s noževima u vjenčanici-lutka u vjenčanici s noževima u prsima:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Vađenje srca u bijeloj haljini iliti vjenčanici-lutka isto-pokazuje srce u zraku što su napravile Anahi i Amanda na nastupu u Metropolitanu:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nakon svega navedenog mislim da vidite da Anahi nije nikoga kopirala osim što su joj inspiracija bile lutke koje još nitko nije oponašao u pravom nastupu. Jest da je "malo" bizarno ali je originalno i svaka joj čast Smile..

Izvorni tekst:

Todos achavam que sua principal inspiração era a Lady Gaga, pois estão muito enganados.

Se lembram das Living Dead Dolls? As bonecas preferidas de Anahí as quais a própria tem uma imensa coleção? Pois é, os fans andaram pesquisando e descobriram de onde veio a inspiração da mexicana para suas performances na canção 'Él Me Mintió'.

Existem vários tipos de Dolls que representam um tipo de "morte" e todas elas tem sua data de "falecimento". E duas delas se encaixam perfeitamente nas performances de Viña del Mar e do Metropolitán.


Agora sabemos de onde vieram tais "loucuras" e de onde poderá vir as próximas. Só nos resta esperar quais serão! (rs)

Oh-Anahi
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) Empty
PostSubject: Re: Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto)   Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) EmptyWed Apr 07, 2010 6:22 pm

Joj Vanesa hvala ti na ovome.. Kak fora, i ova priča oko te djevojke što je došla u čudnoj odjeći na vjenčanje, i ja sam prije fkt mislio da kopira GaGu, pa to su svi mislili, kad ono ona lutke.. Smile Smile A meni je to baš super, i to kak je izvodila nastup za El me mintio, baš je sexy i fora, i spot, ma sve.. Smile
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Ana.
Member
Member
Ana.


Broj postova : 275
Join date : 2009-08-19
Age : 29
Lokacija : ¤¤Na kavi s Anahi¤¤

Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) Empty
PostSubject: Re: Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto)   Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) EmptyWed Apr 07, 2010 6:36 pm

Serenate wrote:
Joj Vanesa hvala ti na ovome.. Kak fora, i ova priča oko te djevojke što je došla u čudnoj odjeći na vjenčanje, i ja sam prije fkt mislio da kopira GaGu, pa to su svi mislili, kad ono ona lutke.. Smile Smile A meni je to baš super, i to kak je izvodila nastup za El me mintio, baš je sexy i fora, i spot, ma sve.. Smile

slažem se Wink
Back to top Go down
VanessaAnahi
Member
Member
VanessaAnahi


Broj postova : 47
Join date : 2009-12-26
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom.

Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) Empty
PostSubject: Re: Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto)   Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) EmptyWed Apr 07, 2010 7:30 pm

Drago mi je da vam je ok ta vijest ili saznanje, sad samo treba i drugima to obznaniti, ja ću na svoju facebook stranicu i još na jedan blog tako da se vidi da nikada nije nikoga kopirala Smile
Back to top Go down
VanessaAnahi
Member
Member
VanessaAnahi


Broj postova : 47
Join date : 2009-12-26
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom.

Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) Empty
PostSubject: Re: Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto)   Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) EmptyWed Apr 07, 2010 7:43 pm

Ipričavam se što pišem drugi post za redom, ali našla sam još dvije slike kao dokaz da ih Anahi sakuplja, te "mrtve lutke" a i piše na kutiji, pogledajte:

[You must be registered and logged in to see this image.]

ovdje je jednu izgleda dobila kao poklon za rođendan iz 2007. godine jer ih je izgleda i od prije skupljala što samo znaju najbliži prijatelji:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
vondyca4ever
Member
Member
vondyca4ever


Broj postova : 1720
Join date : 2009-11-03
Age : 28

Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) Empty
PostSubject: Re: Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto)   Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) EmptyWed Apr 07, 2010 8:26 pm

a fakat je malo bizarno.....ne bi ja to da mi vijdesi negdje u mojoj sobi .....malo jezivo za mene !
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photo.php?pid=30494413&id=1229173612
VanessaAnahi
Member
Member
VanessaAnahi


Broj postova : 47
Join date : 2009-12-26
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom.

Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) Empty
PostSubject: Re: Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto)   Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) EmptyWed Apr 07, 2010 8:44 pm

Ne vjerujem da joj sad visi u sobi, i ja bih ih se bojala i po danu, možda ih drži negdje spremljene kao inspiraciju za nastupe Smile
Back to top Go down
Martina
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Martina


Broj postova : 1099
Join date : 2009-09-26
Lokacija : Manhattan, NY

Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) Empty
PostSubject: Re: Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto)   Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) EmptyWed Apr 07, 2010 10:56 pm

Ovo stvarno nisam očekivala, Any stvarno ima jako veliku maštu i dobro se ona sjetila svega ovoga, svala čast.. Istina da je malo bizarno, ali originalno, nije iskopirano i jako zanimljivo. Slažem se s Josipom, super mi je ta priča s tom curom koja je došla na vjenčanje i dogodilo se to sve. Na kraju mi je jako drago da Any nije nikog iskopirala, a nisam ni mislila jer stvarno ima jako dobre ideje i ne treba graditi karijeru na nečijim idejama...
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) Empty
PostSubject: Re: Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto)   Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) EmptyThu Apr 08, 2010 11:11 am

Drago mi je da Anahi nikog' nije kopirala.
Ja sam već znala da ona voli te neke lutke.
Malo mi je to sve čudno..morbidno xD
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) Empty
PostSubject: Re: Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto)   Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) EmptyThu Apr 08, 2010 11:13 am

meni su prefora lutke i drago mi je da nije nikoga kopirala !!
Back to top Go down
*A*N*A*H*I*
Member
Member
*A*N*A*H*I*


Broj postova : 8
Join date : 2010-07-16

Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) Empty
PostSubject: Re: Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto)   Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) EmptyFri Jul 16, 2010 7:40 pm

VanessaAnahi wrote:
Ipričavam se što pišem drugi post za redom, ali našla sam još dvije slike kao dokaz da ih Anahi sakuplja, te "mrtve lutke" a i piše na kutiji, pogledajte:

[You must be registered and logged in to see this image.]

ovdje je jednu izgleda dobila kao poklon za rođendan iz 2007. godine jer ih je izgleda i od prije skupljala što samo znaju najbliži prijatelji:

[You must be registered and logged in to see this image.]

To se oduvijek znalo da Annie skuplja ove lutke msm skoro svaki forum piše o njenim lutkama i ljubavi prema Peter Panu
Ugl nisam znala da su joj one bile inspiracija za MD i nastup za EMM
Back to top Go down
MISA
Member
Member
MISA


Broj postova : 107
Join date : 2010-06-09

Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) Empty
PostSubject: Re: Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto)   Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) EmptyMon Aug 02, 2010 4:07 pm

Baš su strašne ove lutke.. Mad
Back to top Go down
♥Dulce♥Anahi♥
Moderator Foruma
Moderator Foruma
♥Dulce♥Anahi♥


Broj postova : 140
Join date : 2010-08-18
Age : 24

Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) Empty
PostSubject: Re: Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto)   Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) EmptyWed Aug 18, 2010 6:01 pm

Malo je jezivo je bio nastup u vjenčanici ali ona to uvijek predivno izvede
Back to top Go down
NixxyMileyAny
Member
Member
NixxyMileyAny


Broj postova : 24
Join date : 2010-10-10
Age : 26
Lokacija : Solin

Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) Empty
PostSubject: Re: Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto)   Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) EmptyMon Oct 11, 2010 4:05 pm

Karla. wrote:
Drago mi je da Anahi nikog' nije kopirala.
Ja sam već znala da ona voli te neke lutke.
Malo mi je to sve čudno..morbidno xD

aha,stvarno malo morbidno brrrr silent
Back to top Go down
https://www.facebook.com
~ Lucijaa Portiñon <3 ~
Member
Member
~ Lucijaa Portiñon <3 ~


Broj postova : 20
Join date : 2010-08-29
Lokacija : Zagreb

Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) Empty
PostSubject: Re: Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto)   Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) EmptyMon Nov 08, 2010 11:47 am

Pa, malo i jesu strašne te lutke gggrrrr. :/

P.S. ja ću ovo kopirat na svoj blog Wink
Back to top Go down
http://anahiidulce4ever.blogger.ba
mischezgrl
Member
Member
mischezgrl


Broj postova : 16
Join date : 2009-11-10

Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) Empty
PostSubject: Re: Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto)   Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) EmptyFri Nov 12, 2010 9:20 pm

Baš prefora:)
Back to top Go down
Sponsored content





Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) Empty
PostSubject: Re: Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto)   Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto) Empty

Back to top Go down
 
Prava Anahina inspiracija nije Lady Gaga nego (Foto)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Lady GaGa
» Anahina pjesma za papu Ivana Pavla II
» Što ste radili prije nego što ste došli na forum?
» Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Anahi Giovanna :: Anahi Giovanna Puente Portillo-
Jump to: