Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Nabrijani [Skins]

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Nabrijani [Skins] Empty
PostSubject: Nabrijani [Skins]   Nabrijani [Skins] EmptyWed Apr 07, 2010 9:25 pm

Nabrijani [Skins] Skins-cast-s1_2

"Skins" serija bez uljepšavanja prikazuje život mladih stanovnika Bristola i njihovo odrastanje. Autori serije se na provokativan i vrlo hrabar način bave tematikom koja muči sve tinejdžere, od seksa, alkohola, droga, anoreksije, homoseksualnosti do problema s roditeljima i sl., a radnja je smještena u Bristol...

Uz vodeću ulogu Nicholasa Houlta (Sve zbog jednog dječaka, Prognostičar), serija kombinira talente Simona Amstella (Never Mind the Buzzcocks), Josie Long (najbolja početnica na edinburškom Festivalu komedije 2006.), braće Dawson (Balls of Steel, Dirty Tricks), Jacka Thomea (Shameless) te novih nada Bena Schiffera i Jamieja Brittaina. Autor i izvršni producent je Bryan Elsley (The Young Person's Guide To Becoming a Rock Star, 40, The Crow Road).

Svaka epizoda mješavina je duhovitih, ganutljivih i katkad šokantnih priča o skupini problematičnih 17-godišnjaka. Svi su oni vedri, optimistični klinci koji puše travu, piju, istražuju seks i ujutro ustaju na testove, neprekidno pomičući granice i mažući oči roditeljima kako to samo tinejdžeri znaju.

Urbana mješavina likova uključuje karizmatičnog i prelijepog, ali opsesivnog Tonyja, beznadno promiskuitetnu Cassie, sviračicu klarineta Jal koja se nastoji uzdići iznad svega toga te crnu ovcu obitelji Anwara, koji čini sve suprotno onome što mu strogi otac naredi. Svi oni trude se ostati cool dok se suočavaju s realnostima života u gradu.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Nabrijani [Skins] Empty
PostSubject: Re: Nabrijani [Skins]   Nabrijani [Skins] EmptyWed Apr 07, 2010 9:27 pm

ta mi je serija predobra.. Gledo sam sve epizode skoro, još prije nekih godinu dana kad je tek počela serija.. preporučam svakome da pogleda ovu seriju, jer je baš super.. teen serija, al nije ko one sve teen serije, ova mi je nekak realnija..
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Nabrijani [Skins] Empty
PostSubject: Re: Nabrijani [Skins]   Nabrijani [Skins] EmptyThu Apr 08, 2010 1:05 pm

Jel' ima tog' na našem tv-u?
Koja je ep.?
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Nabrijani [Skins] Empty
PostSubject: Re: Nabrijani [Skins]   Nabrijani [Skins] EmptyThu Apr 08, 2010 1:08 pm

Ima.. Bude na HRT2 oko 12 navečer.. Bude to mislim pon-sri, jučer je bila 5 epizoda..
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Nabrijani [Skins] Empty
PostSubject: Re: Nabrijani [Skins]   Nabrijani [Skins] EmptyFri Apr 09, 2010 11:05 am

Budem ja to počela pratit' Smile
Čini mi se dosta zanimljivo Razz
Back to top Go down
Sponsored content





Nabrijani [Skins] Empty
PostSubject: Re: Nabrijani [Skins]   Nabrijani [Skins] Empty

Back to top Go down
 
Nabrijani [Skins]
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Off topic :: Music&TV :: Televizija / Television-
Jump to: