Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a

Go down 
+6
fandeanahi
lany556
Lucija
dul y ucker
Ana.
~*Vondy_Pollita_Dajana*~
10 posters
AuthorMessage
~*Vondy_Pollita_Dajana*~
Member
Member
~*Vondy_Pollita_Dajana*~


Broj postova : 761
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : Split

Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a Empty
PostSubject: Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a   Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a EmptyTue Aug 18, 2009 12:06 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Odjednom i tako brzo moramo reći zbogom, osjećaji su me izdali, osjećam nešto što mi stišće srce.Ali u dubini sam sretna! Sretna i zahvalna nebu i sudbini što mi je dopustila proživjeti ovu avanturu, što sam upoznala svaku onu oasobu koje su sada anđeli moga života.Prvo želim reći svim fanovima svijeta, uvijek ćete biti u mom srcu, nosim vas sa sobom bilo gdje u svakom trenutku jer vi ste moja ljubav i vaši osmjesi su napunili moj život čarolijom, volim vas i uvijek ćemo biti zajedno.Samo vjerujte!
Ponchom Maite, Dulce, Christopher i Christian: nikada vam ne bih mogla reći zbogom, jer vi ste zauvijek, hvala na svakom osmjehu, svakom plaču, hvala na svakoj svađici, svakom pjanstvu hahaha...
Što ste me zagrlili svaki put kada sam se osjećala sama, što ste me korili kada sam pogriješila, za sve...zauvijek vas volim, svakog od vas takve kakvi jeste.
Cijeloj obitelji RBD koja je veeelika i svatko od njih su oni koji su učinili da je čarolija moguća, hvala na vašem talentu, ljubavi, što ste dali dušu za ovaj san!
Carito, Oso i Ricardo trojici stupova, koji su prošli ludosti kakve nitko nije , čak do "Avion Ricardo" hahahaha...hvala svoj trojici što ste me trpjeli!!!
Braći Barfan, Bicho, Catire, Eddie, Guido i Charly....mojim savjetnicima!Najbolja vibra u svakom trenutku, smjeh u svakom trenu, obožavam vas.Dante! Moj ventilator! hahahaha
Hvala još više na svim tvojim pjesmama.Pedro Damian, uvijek u mom srcu...ima toliko stvari, tolike zajedničke avanture, toliko uspomena.Nadam se da te nisam razočarala, hvala na tolikom povjerenju i što si mi dao tako velika krila, volim te sa svim srcem svojim.
Luis Luisillo, jednom sam ti rekla dok sam bila djevojčica da me nosiš na ramenima i odonda te volim i uvijek je tako, hvala na svim savjetima, za strpljenje i zagrljaje, hvala ti što si mi prijatelj.La Jovs! Mojoj obitelji koja je moja svjetlost, koja me je uvijek prigrlila kada sam trebala povod za dalje; tata...moj heroj, mama...moja najbolja prijateljica, Neni...moja sestra, moje sve, Ana Pauchis... moja princeza, moj cijeli život.
Mislim da najveće blago koje netko može imati je prijateljstvo, danas želim reći svojim prijateljima; hvala i ne dajte mi nikada da padnem, hvala što ste tu i što me podsjećate tko sam, Jenny.........................mojoj braći Juan Ramon i Juan Fer... sve vas volim.
Guillermo Rosas, prijatelj,suradnik, brat, nebo sluša one koji sanjaju...možemo letjeti!Obožavam te!
Rodrigo, dragi, hvala što si mi napunio život bojama, što si mi dao snage da nastavim sanjati, što si me tako usrećio, volim te zauvijek...Pprnkl!
Za moju baku Bebe i mog brata Juana P. svom mojom ljubavlju, nikada nećete otići.
Bože tebi posvćujem svoj život, hvala ti na svim blagoslovima, Oče moj!
Nebu hvala na tolikoj čaroliji, što živimo, na onomu što te dolazi, sigurna sam da su to lijepe stvari za sve, želim vam prije svega da ste sretni. da nikada ne zaboravite davati ljubav, zagrliti, nasmijati se, mislim da ako ćemo to svi činiti postići ćemo da svijet bude pun ljubavi.
Sa srcem...tisuće poljubaca, dišite!!
Any


Preuzeto sa: RBD es Celestial Croacia
Back to top Go down
http://pollitosdecroacia.forumotion.com/forum.htm
Ana.
Member
Member
Ana.


Broj postova : 275
Join date : 2009-08-19
Age : 29
Lokacija : ¤¤Na kavi s Anahi¤¤

Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a Empty
PostSubject: Re: Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a   Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a EmptyThu Oct 01, 2009 7:06 pm

ajjj... predivna je!!! =) obožavam je!!!
Back to top Go down
dul y ucker
Member
Member
dul y ucker


Broj postova : 56
Join date : 2009-08-31
Age : 29

Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a Empty
PostSubject: Re: Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a   Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a EmptyThu Oct 01, 2009 7:15 pm

ajme...kako dirljivo...nisam znala da ima sestru Neni...ja se zovem Nena...koja slučajnost
Back to top Go down
Lucija
Member
Member



Broj postova : 6
Join date : 2009-11-05
Age : 27

Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a Empty
PostSubject: Re: Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a   Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a EmptyFri Nov 06, 2009 10:32 pm

...prekrasno!!...
P.S.:Ja sam mislila da joj se sestra zove Marichelo??
Back to top Go down
lany556
Member
Member
lany556


Broj postova : 362
Join date : 2009-10-23
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a Empty
PostSubject: Re: Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a   Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a EmptySat Nov 07, 2009 11:38 am

mislim da je nadimak od Marichelo, negdje sam čitala da ju tako od milja zovu, jer valjda mala Ana Pau nije mogla izgovoriti Marichelo...hh
Back to top Go down
fandeanahi
Member
Member
fandeanahi


Broj postova : 136
Join date : 2009-11-05

Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a Empty
PostSubject: Re: Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a   Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a EmptySat Nov 07, 2009 2:37 pm

da ja ne kužim svagdje piše da ima sestru a u jednom videu i ovdje i na jednom cd ona se zahvaljuje svom bratu juanu pablu !
Back to top Go down
lany556
Member
Member
lany556


Broj postova : 362
Join date : 2009-10-23
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a Empty
PostSubject: Re: Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a   Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a EmptySat Nov 07, 2009 6:38 pm

juan p.je anyn prijatelj koji je prije 2 godine poginuo, ali ga ona zove svojim bratom jer joj je puno značio. uvijek kaže da joj on nije brat po krvi, ali po srcu je. za ovo sam 100% sigurna, to je rekla u don fcu-u kad je gostovala!
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a Empty
PostSubject: Re: Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a   Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a EmptySat Nov 07, 2009 11:09 pm

ahaa, hvala ti !
Back to top Go down
vondyca4ever
Member
Member
vondyca4ever


Broj postova : 1720
Join date : 2009-11-03
Age : 28

Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a Empty
PostSubject: Re: Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a   Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a EmptyTue Nov 10, 2009 7:01 pm

je zove se marichelo ali je svi zovu neni.........ne znam zašto
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photo.php?pid=30494413&id=1229173612
fandeanahi
Member
Member
fandeanahi


Broj postova : 136
Join date : 2009-11-05

Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a Empty
PostSubject: Re: Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a   Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a EmptyFri Nov 13, 2009 2:00 pm

čudno.ali nema veze! slatka je
Back to top Go down
Nina_RBD
Member
Member
Nina_RBD


Broj postova : 55
Join date : 2009-11-15
Age : 27

Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a Empty
PostSubject: Re: Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a   Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a EmptySun Nov 15, 2009 9:00 pm

ona uvijek zna reći dobre riječi...baš lijepo od nje na takvoj zahvali...i oproštaju...
Back to top Go down
LinA
Member
Member
LinA


Broj postova : 63
Join date : 2010-10-10
Age : 26
Lokacija : Varaždin

Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a Empty
PostSubject: Re: Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a   Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a EmptySun Oct 10, 2010 4:57 pm

Baš je dirljivo.... skoro sam se rasplakala.... volim je... Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a 536351
Back to top Go down
LinA
Member
Member
LinA


Broj postova : 63
Join date : 2010-10-10
Age : 26
Lokacija : Varaždin

Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a Empty
PostSubject: Re: Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a   Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a EmptySun Feb 13, 2011 5:33 pm

inače, ja imam taj CD...
Back to top Go down
Sponsored content





Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a Empty
PostSubject: Re: Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a   Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a Empty

Back to top Go down
 
Anahine zahvale i oproštaj od RBD-a
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Anahi Giovanna :: Anahi Giovanna Puente Portillo-
Jump to: