Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Bojan Jambrošić

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Bojan Jambrošić Empty
PostSubject: Bojan Jambrošić   Bojan Jambrošić EmptyThu May 13, 2010 5:22 pm

Bojan Jambrošić 8wipns

Bojan Jambrošić je ugledao svijet u znaku Vage, 28. rujna 1985. u Čakovcu na rukama mame Jagode, a silno mu se veselio i tata Zvonimir te 3,5 godine starija sestra Irena. Narastao je do 188 cm i dostigao težinu od 82 kg, trenutačno, a po zanimanju je računalni tehničar mada ima radnog iskustva kao komercijalist i prodavač namještaja.

Pjevati je počeo još u vrtićkim i školskim danima. Prvi put je javno uzeo stvari u svoje ruke kad je imao 9 godina i bez znanja roditelja se prijavio na Dječji festival u Čakovcu te je već tada bilo jasno kojim će putem krenuti.


Ozbiljni nastupi su počeli sa Pjevačkim zborom Josip Štolcer Slavenski (pod vodstvom dirigentice Senke Bašek-Šamec) s kojim je doputovao do svjetskog vrha na međunarodnim natjecanjima zborova.
Kao solo izvođač obogatio je razne festivale kao što su Mef Čakovec, Darfest Daruvar, Bonofest Vukovar, Centrum Mundi Ludbreg, Pjesmom do srca Krapina…

Zapjevao je i u rock bandu Larva (članovi: Teo Petran, Adrijano Valpatić, Marko Lajtman, Zoran Ratajec) s kojim je nastupio na Darfestu 2007. i osvojio prvo mjesto (nagrada: snimanje spota) sa pjesmom "Nebo" autora Vjekoslava Magdalenića.



Pjesma "Niti čežnje" (autora Ivana Mikulića i Nede Culete) donijela mu je dva pobjednička postolja 2007. na Darfest-u i festivalu u Ludbregu te na Mef-u nagradu za aranžman djelo Ivana Mikulića.




2008. godine je na Mef-u nastupio sa pjesmom "Nemam pojma" kojoj je i sam autor, dok aranžman potpisuje Damir Rodiger.



Na festivalu Pjesmom do srca 2008. predstavio se u Krapini s pjesmom "Zauvijek" zajedno sa grupom Vertigo (članovi: Irena Kožar, Damir Rodiger, Dubravko Novak, Alen Kovač, Ivan Mikulić). Autor pjesme je Ivan Mikulić.



Sa opernom pjevačicom Evelin Novak brusio je svoj glas u izvođenju opere na talijanskom.


Bojan cijeli svoj život pjeva i kreće se u krugu ljudi koji se bave glazbom. Voli slušati pop-rock, klasiku i duhovnu glazbu. U duhovnoj grupi Bljesak (članovi: Antonija Glasnović, Ivana Glasnović, Marija Glasnović, Martina Stanić) i danas redovito pjeva pod budnim okom prijatelja i voditelja Ive Šeparovića koji ima iza sebe bogato glazbeno iskustvo.
Da je predan glazbi dokazuje pisanjem pjesama, pjevanjem na humanitarnim koncertima za razne udruge, škole, dječje priredbe (sudjelovao i u stvaranju CD-a "Djeci" kao izvođač uglazbljenih stihova dječje spisateljice Petrane Sabolek) i sl.

Ipak, zvijezda je zasjala kad je među 4000 prijavljenih kandidata proglašen pobjednikom u show-u "Hrvatska traži zvijezdu" RTL televizije i to ga je usmjerilo na put na kojem i treba biti. Istaknuo se među tisućama i na kraju uspio do samog vrha, osvojivši ugovor s Dallas Recordsom za snimanje albuma, dok je njegov pobjednički singl "Ne govori da me znaš" brzo osvojio top ljestvice.
Nakon pobjede održao je spektakularni koncert u rodnom Čakovcu gdje je još jednom potvrdio svoj status pobjednika jer ga je na tisuće obožavatelja uz goste prijatelje, došlo podržati na njegovom prvom velikom koncertu. Taj neopisiv osjećaj sreće i ponosa Bojan će pamtiti cijelog života.

bojan_cdU rujnu 2009. počinje snimati prvi studijski album. Autorski tim Ante Pecotić i Miro Buljan, pod budnom paskom producenta Tonyja Cetinskog, stvorili su deset pjesama u kojima Bojan osvaja svojom superiornom izvedbom i nevjerojatnom sigurnoću. Album pod nazivom "Bolji od ljubavi" izlazi krajem studenog 2009., dok je drugi najavni singl "Preko ruba vremena", za koji je isti mjesec snimljen i spot u produkciji Viktora Drage, ubrzo osvojio prva mjesta nacionalnih top lista.

Uz aktivan rad u studiju, sudjelovao je u nizu humanitarnih akcija (Budi mi prijatelj, RTL pomaže djeci, Zaklada Ana Rukavina...), odradio koncerte za pamćenje, bio predizvođač svjetski poznatom bendu Backstreet Boysima... te je nakon brojnih nastupa i radijskih gostovanja, 2009. godinu zaokružio velikom koncertnom promocijom albuma "Bolji od ljubavi" uz live bend u klubu Aquarius. Koncertnu promociju u 2010. godini nastavlja i u ostalim gradovima diljem Hrvatske te u inozemstvu.

bojan_zekoU ožujku 2010. lansira novi hit singl 'U našoj maloj sobi' i snima svoj drugi spot pod redateljskom palicom Andreja Korovljeva. Paralelno sudjeluje i u kampanji protiv pokusa na životinjama pod nazivom 'Budite bolji od okrutnosti' te u suradnji s Prijateljima životinja snima prvi kratki film o pravima životinja koji režira Tomislav Pović.
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Bojan Jambrošić Empty
PostSubject: Re: Bojan Jambrošić   Bojan Jambrošić EmptyThu May 13, 2010 7:13 pm

Bojan...pa on je meni isti među jednakima...zna da sam to napisala već negdej al eto takvo mišljenje ima o njemu...
Ajde mogu reć da su mu pjesme kolko tolko dobre, al nije baš da ga obožavam.
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Bojan Jambrošić Empty
PostSubject: Re: Bojan Jambrošić   Bojan Jambrošić EmptyFri May 14, 2010 11:12 am

Valee wrote:
Bojan...pa on je meni isti među jednakima...zna da sam to napisala već negdej al eto takvo mišljenje ima o njemu...
Ajde mogu reć da su mu pjesme kolko tolko dobre, al nije baš da ga obožavam.

Slažem se.
Msm da kod nas ima puno takvih istih pjevača.. Rolling Eyes
Ja znam njegove 2 pjesme. Onu Preko ruba vremena,ta mi nije sad nešto loša,al' nije ništ' posebno. Znam i onu U našoj maloj sobi,msm da je tu pjevo sad na HTZ-u a i vidjela sam spot na Netu.

On je 2007. godine (kolko sam vidjela na njegovoj off stranici,ja sam misla da je to bilo prošle godine) pobjedio na DarFestu (festival koji se održava u mom gradu) a ove godine dolazi 28.5. kao gost i kao član žirija Neutral
evo spota koji je sniman tu kod mene xD

Onaj mali u spotu je jedan od najboljih prijatelja mog brata Very Happy
A tamo gdje oni pjevaju,to je snimano u dvorcu grofa Jankovića,tamo je nama prije bila škola Razz
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Bojan Jambrošić Empty
PostSubject: Re: Bojan Jambrošić   Bojan Jambrošić EmptyTue Sep 14, 2010 4:02 pm

Kim Verson i Bojan Jambrošić nerazdvojni na zabavi

Zvijezde popularnog RTL-ovog showa 'Hrvatska traži zvijezdu' otkrivaju kako su se povezale preko glazbe te kako je slava djelovala na njihove živote

Bivši pobjednici showa 'Hrvatska traži zvijezdu', Bojan Jambrošić i Kim Verson prisustvovali su velikom partiju povodom predstavljanja novog programa RTL Televizije. Mlade pjevačke nade držale su se zajedno cijelu večer otkrivši da su povezane profesionalnim sponama.

'Snimam duet s Kim i još uvijek promoviram svoj album - krajem mjeseca imat ću veliki koncert u Zagrebu na Rock akademiji, a nakon toga krećem na nove pjesme i novi album', otkrio je Jambrošić, a novi album uskoro će promovirati i njegova 16-godišnja kolegica.

'Moj album s pop-rock pjesmama izlazi van 25. rujna i nadam se da će se svidjeti publici. Počeli smo ga raditi na Korčuli, a finalizirali u Zagrebu', kaže krhka srednjoškolka koja se zasad odlično nosi s novostečenom slavom.

'Nije to tako strašno, izdržljivo je, kad to volite nije toliko teško. Ostala sam ista, to je najbitnije', objasnila je Kim Verson, a Jambrošić je to potvrdio, dodajući da se u poslovnim vodama uopće ne primjećuju njena mladost ili nedostatak iskustva:

'Snašla se kao da to radi već sto godina, čim uđe u studio, odmah joj je jasno što sve treba raditi.'

-------------
http://www.tportal.hr/showtime/estrada/85750/Kim-Verson-i-Bojan-Jambrosic-nerazdvojni-na-zabavi.html
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Bojan Jambrošić Empty
PostSubject: Re: Bojan Jambrošić   Bojan Jambrošić EmptyTue Sep 14, 2010 5:46 pm

To sam već negdje pročitala i to da snimaju duet, e baš me zanima kak će zvučat. Kim ima dobar glas, nadam se da e doć do izražaja, da neeć bit previše dorade.
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Bojan Jambrošić Empty
PostSubject: Re: Bojan Jambrošić   Bojan Jambrošić EmptyWed Sep 15, 2010 3:56 pm

Pop-rock pjesmama? Sumnjam da će bit nešto rocka. =//
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Bojan Jambrošić Empty
PostSubject: Re: Bojan Jambrošić   Bojan Jambrošić EmptyWed Sep 15, 2010 4:01 pm

Neće, možda nekaj malo instrumentala s gitarom al i to ne vjerujem baš.
Back to top Go down
Sponsored content





Bojan Jambrošić Empty
PostSubject: Re: Bojan Jambrošić   Bojan Jambrošić Empty

Back to top Go down
 
Bojan Jambrošić
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Off topic :: Music&TV :: Glazba / Musica-
Jump to: