Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Svi vole Raymonda

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Svi vole Raymonda Empty
PostSubject: Svi vole Raymonda   Svi vole Raymonda EmptyFri Jun 04, 2010 7:00 pm

Svi vole Raymonda 24e7uqh

Uspješni sportski novinar Ray Barone živi na Long Islandu sa ženom Debrom, devetogodišnjom kćeri Ally i petogodišnjim blizancima Geoffreyjem i Michaelom. Rayevi roditelji Frank i Marie žive preko puta i petljaju se u sve. Oni se drže mota 'Tvoja je kuća i moja kuća'. Brat Robert razvedeni je policajac koji se ili useljava ili iseljava iz roditeljskog doma i zavidi Rayu na uspješnoj karijeri i mirnom obiteljskom životu. Ray i Debra bi bili sretni već kad bi netko, bar povremeno, pokucao prije nego što uđe kroz njihova vrata.

Ray Romano (Ray Barone)
Patricia Heaton (Debra Barone)
Brad Garrett (Robert Barone)
Doris Roberts (Marie Barone)
Peter Boyle (Frank Barone)
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Svi vole Raymonda Empty
PostSubject: Re: Svi vole Raymonda   Svi vole Raymonda EmptyFri Jun 04, 2010 7:01 pm

Meni je serija predobra.
Prije ju nisam gledala,sjećam se da je bila na Novoj,al' tek sam ju sad na RTL-u počela pratit ovak' kad mi je dosadno,pa mi se baš svidjela Smile

Primjetila sam da se u većini epizoda stalno nešt' novo i "šokantno" ponekad saznaje xD
Back to top Go down
Jelen@@@007
Member
Member
Jelen@@@007


Broj postova : 257
Join date : 2010-05-02
Age : 30
Lokacija : MuY lEjOs De Aqui

Svi vole Raymonda Empty
PostSubject: Re: Svi vole Raymonda   Svi vole Raymonda EmptyFri Jun 04, 2010 7:27 pm

Extra je serija... Gledala sam je s vremena na vreme... Uzasno duhovita... Najbolji su Rejevi majka i otac... Kad pocnu... Samo da se drzis za stomak i smejes...
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Svi vole Raymonda Empty
PostSubject: Re: Svi vole Raymonda   Svi vole Raymonda EmptyFri Jun 04, 2010 7:34 pm

Da..
evo neki dan bila epizoda kad su Debra i Ray se uselili kod njegovih roditelja i onda ih za*e kao što oni njih..kad Marie dolazi kod njih pa sprema ono kaj je već spremljeno.
E i onda su tak' ovi njima počeli,Ray je kao htio frižider popravit a na kraju ga strgo jer tak' i njegov tata radi njima xD
a ovi mislili da im se oni hoće odužit,uopće nisu shvatili da oni žele pokazat njegovim roditeljima kak' je to kad oni njima stalno upadaju doma ;D
Back to top Go down
Jelen@@@007
Member
Member
Jelen@@@007


Broj postova : 257
Join date : 2010-05-02
Age : 30
Lokacija : MuY lEjOs De Aqui

Svi vole Raymonda Empty
PostSubject: Re: Svi vole Raymonda   Svi vole Raymonda EmptyFri Jun 04, 2010 7:36 pm

Jedna od mnogih koje su extra... Serija opusta...Barem mene...
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Svi vole Raymonda Empty
PostSubject: Re: Svi vole Raymonda   Svi vole Raymonda EmptySat Jun 12, 2010 11:24 am

Hahah kak' sam se jučer smijala kad je Ray skoro poletio kad ga je mama počela masirat a on je mislio da mu je to žena i skoro ju tam zagrlio.. Svi vole Raymonda 572127
Back to top Go down
Sponsored content





Svi vole Raymonda Empty
PostSubject: Re: Svi vole Raymonda   Svi vole Raymonda Empty

Back to top Go down
 
Svi vole Raymonda
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Off topic :: Music&TV :: Televizija / Television-
Jump to: