Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Pretty Little Liars

Go down 
+3
Karla.
Chuck
Martina
7 posters
AuthorMessage
Martina
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Martina


Broj postova : 1099
Join date : 2009-09-26
Lokacija : Manhattan, NY

Pretty Little Liars Empty
PostSubject: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars EmptyThu Jul 01, 2010 11:31 pm

Pretty Little Liars 14y1nxf

Pretty LittLe Liars je nova serija na ABC Family koja govori o 5 najboljih drugarica i njihovom divnom zivotu,koji je postao uzasan otkad je jedna od njih,Alison,nestala.Tada Aria,Hanna,Spencer i Emily pocinju da primaju poruke od anonimne "A" koja zna sve njihove najmracnije tajne.Odjednom njihova slika savrsenog zivota se raspada i pocinje da se zasniva na lazima i izdajama ugrozavajuci sve do cega im je stalo...pa cak i njihove zivote.

Evo trailer OBAVEZNO POGLEDAJTE



Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Pretty Little Liars Empty
PostSubject: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars EmptyFri Jul 02, 2010 8:00 am

Joj čuo sam za tu seriju, i navodno je jako dobra.. Nešto slična Kućanicama, ali kao za tinejđere.. Moram ju pogledat..
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Pretty Little Liars Empty
PostSubject: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars EmptyFri Jul 02, 2010 1:38 pm

Nisam čula.
Jel' se pušta na nekim našim programima ili na programima koje imamo na satelitskoj?!
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Pretty Little Liars Empty
PostSubject: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars EmptyFri Jul 02, 2010 2:20 pm

Na našim programima nema, a mislim da nema ni na satelitskoj.. To ima ABC programu.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Martina
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Martina


Broj postova : 1099
Join date : 2009-09-26
Lokacija : Manhattan, NY

Pretty Little Liars Empty
PostSubject: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars EmptySun Jul 04, 2010 11:35 pm

Serija je predobra, ja sam pogledala sve 4 epizoda jer su samo one trenutno izašle. Jedva čekam sljedeće.
To vam je od producenata GG, ima nekih sličnosti.
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Pretty Little Liars Empty
PostSubject: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars EmptyMon Jul 05, 2010 9:27 am

Ja sam si skino 2 epizode jučer, pa ću ih baš danas pogledat.. Čini mi se serija zanimljiva po trejleru.. Iako sam čito na forum.hr da serija nevalja, svi pljuju po njoj..
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Pretty Little Liars Empty
PostSubject: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars EmptyThu Jul 15, 2010 7:43 pm

Napokon sam ju pogledo, i serija je predobra.. Sviđa mi se radnja, e te silne tajne i misterije.. Smile Smile
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Lara*
Member
Member
Lara*


Broj postova : 361
Join date : 2010-03-14

Pretty Little Liars Empty
PostSubject: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars EmptySat Jul 24, 2010 2:29 pm

Serija je predobra
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Pretty Little Liars Empty
PostSubject: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars EmptyFri Aug 13, 2010 11:40 am

Zadnja epizoda je bila OMG... Ezra i Aria su mi bili super.. Kad se Aria išla poljubit sa onim novim dečkom, Noah se zove, mislim.. I ovaj ih vidi i bude ljubomoran, i onda joj kaže, šta ćeš sa njim, on je glupi sportaš.. I onda kad joj je A, poslala poruku da pročita Ezrinu pjesmu, pa ona otišla kod njega, i oni pričaju, i dođe Noah.. I onda kad joj je poslo poruku da ju mora vidjet, i oni se našli u šumi kod kampa, a tamo bila Hanna, tražila je A, i vidjela njih.. I onda kad je Ezra reko 'Oprosti mi', a ona 'Ne', pa on opet 'Oprosti mi', i poljubac.. Very Happy Very Happy I onda išla A prema njima, a Hanna nju zove da se maknu da neko ide, al nije se Aria javila, i A im naisala na prozor 'Vidjela sam vas'.. I na kraju kad je Hanna poslala curama poruku da zna tko je A, da se nađu u parku, i one u parku, njih tri idu prema Hanni, i Hanna prema njima, i sam neko dođe, vjerojatno A, i pregazi ju.. A jadan Toby, ja mislim da je on fkt nevin, al sigurno ga je ta A, prijavila.. A mama od Hanne ukrale pare onoj babi.. xD
A koje su frizure imale Aria i Emily... hahahhaha
Joj, mama od Emily saznala da je ona sa Mayom.. akward...
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Pretty Little Liars Empty
PostSubject: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars EmptySun Feb 06, 2011 12:37 am

Evo me sad u ovoj temi.
E Josipe ovo si dobro rekao, u svom prvom postu il drugom nisam sad sigurna da je serija slična Kućanicama al su u pitanju teenaigeri...cjelo vrijeme je želim usporedit s jednom serijom i to su definitivno Kućanice...serija mi je super, odgledat ću je na Domi kolkko će dat a sve ostalo ću poskiadat s neta jer mi je serija super...sad još nisam uhodana baš jer su tek dvije epke i još mi se sve brka, al shvatit ću polako.
Back to top Go down
Jelen@@@007
Member
Member
Jelen@@@007


Broj postova : 257
Join date : 2010-05-02
Age : 30
Lokacija : MuY lEjOs De Aqui

Pretty Little Liars Empty
PostSubject: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars EmptySun Feb 06, 2011 11:31 am

Serija je dobra, pratim...
Ali meni je bolja bila prva sezona, ove sad epizode su mi nekako, nznm...
Nisu isto dobre kao prosle...
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Pretty Little Liars Empty
PostSubject: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars EmptyMon Feb 07, 2011 4:50 pm

meni je serijaa odlična..pogledala sam već prije sve epke a sad iščekujem novuu
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Pretty Little Liars Empty
PostSubject: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars EmptyFri Feb 11, 2011 2:59 pm

Joj meni ej serija odlična, super je...
Mene samo zanima jel ovja Toby zapravo dobar il loš lik...meni je super...neznam zašto al sviđa mi se, i čini mi se da bi on i Emily bili super par...jučer je na domi bila epka kada je bio onaj ples i oni su sošli zajedno al nije baš dobro završilo i sad sam opet sva izgubljeno...
I da on Alex to je Diego tj Roco iz Rebelde ili ne?
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Pretty Little Liars Empty
PostSubject: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars EmptyFri Feb 11, 2011 4:26 pm

Nemoj čitat ako ne želiš saznat neke stvari koje će se događat sa Tobyem.. Smile

Spoiler:
Da, da.. Alex ti je Rocco iz Rebelde, i Javier iz Beverly Hillsa. xD
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Pretty Little Liars Empty
PostSubject: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars EmptyFri Feb 11, 2011 5:17 pm

Aaaaaaaaaaaaaaa znala sam da je ta Alison za sve kriva....
Joj meni je taj Toby tak slatki, baš mi je ko neka dobrica i on i Emily mi super izgledaju kao par.
Znaš ubit zašo sam pomislial da će ipak bit par iako je ona gay zato ejr sam jučer gledala neko glasovanje za parove na netu iz tih svih serija, izmeđuostalog bilo je i parova i OTH, GG i svih ti serija i tamo su oni navedeni kao par...a šteta da onda niš od toga.
I samo još jedno pitanje, kolko onda na krjau sad ima serija i dal znaš kolko će ih ić kod nas da znam od koje trebam skinut sa interneta?
Back to top Go down
Sponsored content





Pretty Little Liars Empty
PostSubject: Re: Pretty Little Liars   Pretty Little Liars Empty

Back to top Go down
 
Pretty Little Liars
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Off topic :: Music&TV :: Televizija / Television-
Jump to: