Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Robyn Rihanna Fenty

Go down 
+10
vondyca4ever
..Fuego..
Martina
Ana.
<3 FILE <3 ANY <3
ღLanaღ
annierbd
Anahi_xD
Karla.
Chuck
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Robyn Rihanna Fenty - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Robyn Rihanna Fenty   Robyn Rihanna Fenty - Page 2 EmptyWed Apr 07, 2010 7:13 pm

Rihanna: 'Tjedan dana mjesečno sam ružna'

Robyn Rihanna Fenty - Page 2 60307667

Mlada pjevačica Rihanna otkrila je kako i ona ima one dane u mjesecu kada se osjeća neprivlačno. Tada ne pomaže titula jedne od najseksepilnijih pjevačica kao niti mnogobrojne besprijekorne naslovnice

Popularna pjevačica Rihanna ističe se kao jedna od najprivlačnijih i najpoželjnijih showbiz lica. Osim toga, njezino tijelo i mladost, kao i neustrašivi modni duh dopuštaju joj da izabire ponekad kontroverznu, ali uvijek seksi odjeću.

No, ona kao uostalom i mnoge druge žene, ima dane u mjesecu kada se osjeća ružnom i nepoželjnom.

'Svaki mjesec imam tjedan dana kada izgledam grozno. S prištićima na licu i osjećajem da sam debela stvarno se osjećam loše i to me zna stvarno deprimirati'
otvoreno je priznala 22 godine stara Rihanna.

'Puno vježbam i jedem dosadno po propisima - kuhana jaja, voće, kuhana piletina i pijem na litre vode. Ovaj sam tjedan čak jela i neke druge namirnice, ali malih porcija. Mrzim povrće, ali želim li postići određene rezultate moram se pridržavati strogog načina prehrane. Ne sjećam se kada sam zadnji puta pila alkohol' dodaje pjevačica.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Robyn Rihanna Fenty - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Robyn Rihanna Fenty   Robyn Rihanna Fenty - Page 2 EmptyWed May 26, 2010 4:18 pm

Kako bivši član Gunsa nije stigao na snimanje spota, mlada pjevačica odlučila se maskirati u njega.

Za potrebe svog novog videospota "Rockstar 101" Rihanna se pretvorila u legendarnog bivšeg gitarista Guns N' Rosesa Slasha!

Naime, kako je riječ o najrokerskijoj pjesmi na uspješnom albumu "Rated R", mlada pjevačica za popretni je video odabrala i prigodnu ikonografiju.

Tako je u spotu možemo vidjeti kao predvodnicu žestokog rock benda koji, između ostalih, uključuje i Travisa Barkera, bubnjara pop-punk skupine Blink 182.

Što se Slasha tiče, on je odsvirao gitaru na toj pjesmi, no nije stigao na snimanje zbog obaveza oko promoviranja svog samostalnog albuma. Stoga se Rihanna odlučila maskirati u njega, a on se tom idejom iskreno oduševio.

"Kad sam vidio spot, nisam mogao vjerovati. Laska mi što me cijeni netko tko nije bio ni rođen u vrijeme kada su Gunsi razvaljivali, a o razlici u glazbenim stilovima da i ne govorimo", izjavio je Slash.

http://www.rtl.hr/video-rihanna-se-pretvorila-u-slasha-clanak-18950
Back to top Go down
♥Dulce♥Anahi♥
Moderator Foruma
Moderator Foruma
♥Dulce♥Anahi♥


Broj postova : 140
Join date : 2010-08-18
Age : 24

Robyn Rihanna Fenty - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Robyn Rihanna Fenty   Robyn Rihanna Fenty - Page 2 EmptyMon Aug 30, 2010 7:50 pm

Prije mi je bila ljepa sad mi je fuj evo jedne novosti da crknete od smijeha xD
http://www.sarajevo-x.com/showtime/showbiz/clanak/100830101
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Robyn Rihanna Fenty - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Robyn Rihanna Fenty   Robyn Rihanna Fenty - Page 2 EmptyTue Aug 31, 2010 11:24 am

Hahahah. Bože xD
Back to top Go down
♥Dulce♥Anahi♥
Moderator Foruma
Moderator Foruma
♥Dulce♥Anahi♥


Broj postova : 140
Join date : 2010-08-18
Age : 24

Robyn Rihanna Fenty - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Robyn Rihanna Fenty   Robyn Rihanna Fenty - Page 2 EmptyTue Aug 31, 2010 1:34 pm

I ja sam crkla od smijeha sad je ružnija xD xD xD hahahhahhaha
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Robyn Rihanna Fenty - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Robyn Rihanna Fenty   Robyn Rihanna Fenty - Page 2 EmptyWed Sep 01, 2010 5:13 pm

Rihanna (22) je u muzeju voštanih figura 'Madame Tussauds' u Washingtonu dobila svoju dvojnicu. Pjevačica nije bila na svečanom predstavljanju već ju je vidjela prošli tjedan. Crvenokosa pjevačica poljubila je svoju dvojnicu, a njezin glasnogovornik kaže da je zaista bila oduševljena. Voštana figura odjevena je u crni kostim kojeg je Rihanna odjenula na pariškom Fashion Weeku prošle godine kada je imala plavu kosu. Prošli tjedan zvijezda serije Gossip Girl, Talylor Momsen (17), rekla je za Rihannu da je iritantna jer se pokušava oblačiti kao rokerica zbog kožnih jakni koje nosi. Pjevačica se naljutila i odmah je nazvala Taylor te joj rekla da je ostavi na miru. Taylor je poslije rekla da komentarom nije htjela uvrijediti Rihannu.

Slike http://www.24sata.hr/show/odusevljena-rihanna-ljubila-je-svoju-vostanu-dvojnicu-/189003/
Back to top Go down
Sponsored content





Robyn Rihanna Fenty - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Robyn Rihanna Fenty   Robyn Rihanna Fenty - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Robyn Rihanna Fenty
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Off topic :: Music&TV :: Glazba / Musica-
Jump to: