Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Anahi u "U potrazi za"!

Go down 
+5
Karla.
Doris
Ivchy ♥
fandeanahi
~*Vondy_Pollita_Dajana*~
9 posters
AuthorMessage
~*Vondy_Pollita_Dajana*~
Member
Member
~*Vondy_Pollita_Dajana*~


Broj postova : 761
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : Split

Anahi u "U potrazi za"! Empty
PostSubject: Anahi u "U potrazi za"!   Anahi u "U potrazi za"! EmptyTue Aug 18, 2009 11:53 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Glumica i pjevačica, Aanahi, želi pronaći jednu bolju prijateljicu s kojom će se moći zabavljati,reći joj bez straha svoje najintimnije tajne i da je podupire čak i u najgorim trenucima jer će sudjelovati u trećoj sezoni reality showa "En busca de".

Producent Miguel Angel Fox rekao je da je bivša članica gupre RBD prihvatila poziv i prije kraja ove godina naći će se u potrazi za najboljom prijateljicom. Bit će to malo kasnije kada upoznaju detalje da sprovedu koncept showa do kraja.

Također je rekao da će Emir Pabón, član grupe Cañareal, biti prisutan u drugoj sezoni u potrazi idealne žene sa kojom će moći započeti ljubavnu vezu, a možda čak i možda brak.
"Privlačnost ovog showa je interakcija natjecatelja sa slavnima.Neće svi projekti,koje mislimo napraviti, biti potraga za partnerom.Prvi puta da se u Méxicu prezentira nešto takvog tipa na otvorenoj televiziji i moramo se priviknuti da publika to vidi", rekao je Fox.

Izvor: Quien.com


******************

La cantante y actriz Anahí desea encontrar a una mejor amiga con la cual pueda divertirse, confiarle sin temor sus más íntimos secretos y la apoye hasta en los peores momentos, por lo que participará en la tercera temporada del “reality show” “En busca de”.

El productor Miguel Angel Fox dijo que la ex integrante del grupo mexicano RBD aceptó la invitación y antes de que finalice el año se encontrará en búsqueda de esa amiga fiel. Será más adelante cuando se den a conocer los detalles para llevar a cabo el concepto.

También informó que Emir Pabón, del grupo Cañareal, estará presente en la segunda temporada para encontrar a la mujer ideal con la cual pueda iniciar una relación amorosa y con suerte hasta contraer matrimonio.
“Lo atractivo de este formato es la interacción de los concursantes con los famosos. No todos los programas que pensamos hacer serán en buscar pareja. Es la primera vez que en México se presenta algo de este tipo en televisión abierta y tenemos que acostumbrar a la audiencia a verlo”, señaló Fox.

Fuente: Quien.com

Back to top Go down
http://pollitosdecroacia.forumotion.com/forum.htm
fandeanahi
Member
Member
fandeanahi


Broj postova : 136
Join date : 2009-11-05

Anahi u "U potrazi za"! Empty
PostSubject: Re: Anahi u "U potrazi za"!   Anahi u "U potrazi za"! EmptySat Nov 07, 2009 2:57 pm

ja bih joj htjela biti prijateljica !
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Anahi u "U potrazi za"! Empty
PostSubject: Re: Anahi u "U potrazi za"!   Anahi u "U potrazi za"! EmptySat Nov 07, 2009 11:10 pm

i jaaa !
Back to top Go down
Doris
Member
Member
Doris


Broj postova : 215
Join date : 2009-12-12
Age : 26
Lokacija : In the my world

Anahi u "U potrazi za"! Empty
PostSubject: Re: Anahi u "U potrazi za"!   Anahi u "U potrazi za"! EmptyMon Dec 14, 2009 3:55 pm

mee toooo
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Anahi u "U potrazi za"! Empty
PostSubject: Re: Anahi u "U potrazi za"!   Anahi u "U potrazi za"! EmptyMon Dec 14, 2009 3:58 pm

meni je ovo totalno glupo.
kao da sama nemože nać naj frendicu.
ispada neuračunljiva :/
msm ko paris hilton sad ovo,a ja kad gledam
to sa paris,dođe mi da plačem koje gluposti prikazuju.
Back to top Go down
Doris
Member
Member
Doris


Broj postova : 215
Join date : 2009-12-12
Age : 26
Lokacija : In the my world

Anahi u "U potrazi za"! Empty
PostSubject: Re: Anahi u "U potrazi za"!   Anahi u "U potrazi za"! EmptyMon Dec 14, 2009 4:37 pm

~ ★ Karla ★ ~ wrote:
meni je ovo totalno glupo.
kao da sama nemože nać naj frendicu.
ispada neuračunljiva :/
msm ko paris hilton sad ovo,a ja kad gledam
to sa paris,dođe mi da plačem koje gluposti prikazuju.

sažem se s tobom karla
Back to top Go down
vondyca4ever
Member
Member
vondyca4ever


Broj postova : 1720
Join date : 2009-11-03
Age : 28

Anahi u "U potrazi za"! Empty
PostSubject: Re: Anahi u "U potrazi za"!   Anahi u "U potrazi za"! EmptyMon Dec 14, 2009 7:28 pm

ZAr to isto nije imala i PAris.?
preglupo
neki su mi rekli da su te neke cure klečale na koljenima samo da im ona bude frendica !
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photo.php?pid=30494413&id=1229173612
lany556
Member
Member
lany556


Broj postova : 362
Join date : 2009-10-23
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Anahi u "U potrazi za"! Empty
PostSubject: Re: Anahi u "U potrazi za"!   Anahi u "U potrazi za"! EmptyTue Dec 15, 2009 12:08 pm

meni je to isto malo glupo!
a kaj je uopće s tim???
davno su to objavili!
Back to top Go down
Maky
Member
Member
Maky


Broj postova : 6
Join date : 2010-10-11

Anahi u "U potrazi za"! Empty
PostSubject: Re: Anahi u "U potrazi za"!   Anahi u "U potrazi za"! EmptyMon Oct 11, 2010 3:50 pm

I ja bi joj htela bit prijateljica al opet..moze da ima koga hoce msm..
Back to top Go down
NixxyMileyAny
Member
Member
NixxyMileyAny


Broj postova : 24
Join date : 2010-10-10
Age : 26
Lokacija : Solin

Anahi u "U potrazi za"! Empty
PostSubject: Re: Anahi u "U potrazi za"!   Anahi u "U potrazi za"! EmptyMon Oct 11, 2010 3:56 pm

svi bi htjeli joj naj naj prije Smile ali svi također znamo da je to nemoguće iz 2 razloga Sad :

1. ne živimo u Mexicu pa nas ne može upoznati,jedino ako dođe u Hrvatsku a vjerovatno hoće,ako Guillermo opet ne zabrlja :@

2.Nismo mi te sreće da joj budemo naj naj prije :'(

Moje mišljenje je da je taj show glup jer kopira Paris Hilton,a Paris je plava i glupa bogata robot barbika a i show nije zanimljiv.Kome je zanimljivo gledati kako Any traži naj frendicu?Pa zar je već nema,ona Paulina Chaba ili kako se već zove,uvijek izvodi neke videe s njom(na kojem umirem od smija Anahi u "U potrazi za"! 622810 )? that's what I think Smile Razz
Back to top Go down
https://www.facebook.com
Sponsored content





Anahi u "U potrazi za"! Empty
PostSubject: Re: Anahi u "U potrazi za"!   Anahi u "U potrazi za"! Empty

Back to top Go down
 
Anahi u "U potrazi za"!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anahi na naslovnici časopisa "Hola"
» Anahina kampanja "SI YO PUEDO, TU TAMBIEN"
» Anahi započinje novo razdoblje
» Anahi y Mai - reklama
» Anahi i Anuar na odmoru u Acapulcu

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Anahi Giovanna :: Anahi Giovanna Puente Portillo-
Jump to: