Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 MDWT (Mi Delirio World Tour)

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty
PostSubject: MDWT (Mi Delirio World Tour)   MDWT (Mi Delirio World Tour) EmptyThu Nov 05, 2009 10:07 am

Ovdje će biti postavljene sve vijesti, fotke, videoklipovi i albumi vezani za Anyin novi CD i za turneju. Tema će biti zaključana, tako da će sve biti preglednije.


Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty
PostSubject: Re: MDWT (Mi Delirio World Tour)   MDWT (Mi Delirio World Tour) EmptyThu Nov 05, 2009 10:08 am

Kao već Dulce i Christopher, si je sad i Anahi napravila oficjalnu stranicu na facebooku i za nju posnimila ovaj video.



Anahi je sad 2 dana snimala pjesme za svoj novi solo CD. Sad samo još moramo počekat, da nam kaže kad ga možemo očekivat Smile CD i AWT (Anahi World Tour).

Njezin Public Profile na FB:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty
PostSubject: Re: MDWT (Mi Delirio World Tour)   MDWT (Mi Delirio World Tour) EmptyThu Nov 05, 2009 10:08 am

Novi album od Anahi bliže nego što misliš

[You must be registered and logged in to see this image.]


Producent Guillermo Rosas i sama Anahi rade punom parom na novom solističkom albumu meksičke pjevačice, glumice i modela.

Priča se da, također članica RBD-a, piše sama riječi i da su neke od pjesama baš njezine.

Rosas je nedavno objavio na svojoj Facebook stranici: "Radimo na albumu od Anahi, čini sve moguće da izađe u prodaju u rujnu... a prvi singl krajem srpnja".

Ako sve dobro prođe, sljedeći raspored od Anahi u nekoliko idućih mjeseci bio bi da singl izlazi u srpnju i toliko očekivani album u rujnu.



*****

Nuevo disco de Anahí más cerca de lo que crees

El productor Guillermo Rosas y la mismísima Anahí están trabajando duro y parejo en lo que será el nuevo álbum solista de la cantante, actriz y modelo mexicana.

Se ha comentado, que la integrante de RBD, está también produciendo sus propias letras y que varias de sus canciones serán de su puńo y letra.

Rosas publicó recientemente un nuevo mensaje en el muro de su Facebook personal, en el que dice: "Trabajando en el disco de Anahi, estamos haciendo todo lo posible para que salga a la venta en Septiembre… y el primer sencillo a finales de Julio".

Así que de todo salir bien, la agenda próxima de Anahí sería dentro de un par de meses con el lanzamiento de su primer single en Julio y el tan esperado disco en Septiembre.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty
PostSubject: Re: MDWT (Mi Delirio World Tour)   MDWT (Mi Delirio World Tour) EmptyThu Nov 05, 2009 10:08 am

Anahi u pregovorima s diskografskom kućom



Anahi je prije par dana viđena na ručku s izvršnim producentom diskografske kuće EMI u Meksiku.

Što je dokaz da bivša članica RBD-ija radi na idućoj diskografiji, nakon raspada grupe.

Nakon što bi trebal izdati svoj album u kolovozu, priča se da će snimiti i još jedan novi album na portugalskom jeziku za sve fanove u Brazilu, koji bi trebao biti gotov u studenomu ove godine.


Izvor:RBDWORLD
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty
PostSubject: Re: MDWT (Mi Delirio World Tour)   MDWT (Mi Delirio World Tour) EmptyThu Nov 05, 2009 10:09 am

Anahi se već duže vrijeme priprema za Premios Juventud, točnije 7 mjeseci.

Zbog toga, solo karijera sada brinete počinje s novim albumom, novim izgledom i s licem Anahi posvuda. Časopisi, album, glazba i ples je nešto što ćemo vidjeti od Any od lipnja do rujna kada se lansira njen album.

U nastavku, vam donosim nove aktualizacije menadžera Guillerma Rosasa sa svog službenog profila na Facebooku.
Intervju, makeover, i prelijepa fotka naše Anahi seksi više nekgo ikada na probi za poziranje za časopis "Hola". Uživajte!


"Rad na novom izgledu i puno naslovnica!"

[You must be registered and logged in to see this image.]

"Poza"

[You must be registered and logged in to see this image.]

"Intervju za časopis Hola"

[You must be registered and logged in to see this image.]

Već je potvrđeno iz službenih izvora da Anahin solo album ipak izlazi u 9. mjesecu a prvi singl će biti promoviran na Premios Juventud na prvoj izvedbi uživo za manje od mjesec dana. Još malo fali!
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty
PostSubject: Re: MDWT (Mi Delirio World Tour)   MDWT (Mi Delirio World Tour) EmptyThu Nov 05, 2009 10:09 am

Prvi signl iz albuma Mi delirio: Mi delirio

Anahi s pjesmom s novog albuma, s kojom je nastupila na dodjelama Premios Juventud


Audio HQ
[You must be registered and logged in to see this link.]

A ovdje imate i link za skinuti pjesmu, besplatno :
D´Co Pollis final Remix DOWNLOAD
D´Co Pollis edit Remix DOWNLOAD
Studijska pjesma "Mi Delirio" DOWNLOAD

-----------

Tu boca no se ha dado cuenta aun
de que mis labios son motor para arrancar

yo se que tu eres el color para mi
matiz que pinta todo lo que llevo gris

hoy voy a seducirte
sin darme cuenta
sin darme cuenta
te robare un suspiro
aunque sea el motivo de mi delirio

no se que va a pasar
cuando será cuanto tiempo tendré que esperar
para que enciendas la chispa que me hace explotar

si tu mirada se tropieza en mi
ese accidente juro que yo no lo vi venir
no tuve mas remedio que sonreir
tu no tendras otra salida que venir a mi

hoy voy a seducirte
sin darme cuenta
sin darme cuenta
te robare un suspiro
aunque sea el motivo de mi delirio

no se que va a pasar
cuando será cuanto tiempo tendré que esperar
para que enciendas la chispa que me hace explotar

resbalo, me beso,
no supimos como paso
seduccion por error
fue accidente o fue intencion
no me importa, no te importa
tu tienes la chispa que me hace explotar

hoy voy a seducirte
sin darme cuenta
sin darme cuenta
hoy voy a seducirte
sin darme cunta
sin, sin darme cuenta
te robare un suspiro
aunque sea el motivo de mi delirio

no se que va a pasar
cuando será cuanto tiempo tendré que esperar
para que enciendas la chispa que me hace explotar
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty
PostSubject: Re: MDWT (Mi Delirio World Tour)   MDWT (Mi Delirio World Tour) EmptyThu Nov 05, 2009 10:09 am

Anahi odlazi na turneju u studenom

[You must be registered and logged in to see this image.]



Anahini fanovi bi mogli biti u deliriju skupa s njom od današnjeg dana kada je lansirala "Delirij", na svom radiostanicama.

Spomenuta pjesma je skladana u suradnji s Gilom Cerezon i Ulisesom iz grupe regetona "Kinky", i zahvaljujući njemu pjesma je odlična za ples.

Novi Anahin album izlazi u prodaju 24. studenog ove godine, s potpunom drugačijim stilom kakav je bio u RBDiju i publicirati će se u isto vrijeme u Meksiku, Americi, Kostariki, Kolumbiji, Argentini i Španjolskoj.

S novim diskografskim materijalom, kompletirala je diskografiju za novu turneju pod nazivom " Mi Delirio World Tour", izjavila je njena diskografska kuća.

Bivša RBDijevka započinje turneju promocije novog albuma 3. studenog ove godine u Sao Paulu u Brasilu u Areni HSBC i biti će na turneji do travnja iduće godine posjećujući zemlje:

Argentinu, Meksiko, Sjedinjene Američke Države, Kolumbiju, Venecuelu, Paragvaj, Urugvaj, Boliviju, Salvador, Gvatemalu, Honduras, Nikaragvu, Kostariku, Panamu, Peru, Ekvador, Čile, Rumunjsku, Sloveniju, Hrvatsku, Crnu Goru, Poljsku, Srbiju, Španjolsku, Dominikansku Republiku, Portoriko i druge...


Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty
PostSubject: Re: MDWT (Mi Delirio World Tour)   MDWT (Mi Delirio World Tour) EmptyThu Nov 05, 2009 10:10 am

Nova verzija Desesperadamete sola

Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty
PostSubject: Re: MDWT (Mi Delirio World Tour)   MDWT (Mi Delirio World Tour) EmptyThu Nov 05, 2009 10:10 am

Evo kompletnog intervjua s Anahi, koji se događao za vrijeme snimanja spota Mi Delirio:



A ovdje možete skinuti live pjesme s koncerta Exe na kojoj je preksinoć nastupala:

Desesperadamente sola: [You must be registered and logged in to see this link.]

Salvame: [You must be registered and logged in to see this link.]

Mi Delirio:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty
PostSubject: Re: MDWT (Mi Delirio World Tour)   MDWT (Mi Delirio World Tour) EmptyThu Nov 05, 2009 10:10 am

Anahi govori o svojoj solo karijeri

Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty
PostSubject: Re: MDWT (Mi Delirio World Tour)   MDWT (Mi Delirio World Tour) EmptyThu Nov 05, 2009 10:11 am

Anahi počinje od nule

[You must be registered and logged in to see this image.]

Anahi priznaje da je sama i da je koncentrirana na svoj profesionalni život.

Pjevačica se priprema za turneju koja počinje 03. studenog i priznaje da je sretna jer će letjeti na vlastitim krilima i jer ima vlastiti stil.

Anahi ima pun raspored prije izlaska njenog solističkog albuma, Mi delirio.

Pjevačica je uzela vremena popričati sa PeopleEnEspanol o svom novom projektu i odgovoriti na neka pitanja od članova bloga, počevši sa pitanjem kako se osjeća u ovoj avanturi.

«Sretna, letim na svojim krilima, zadovoljna, sigurna i sa najvećom željom na svijetu»I njeni fanovi čekaju već turneju MDWT koja počinje 03.11. u Sao Paulu,Brazil te će šjevačiva posjetiti još 20 zemalja, među njima i Sloveniju, Srbiju, Poljsku, Crnu Goru i Hrvatsku. Zemlje gdje su kao i Latino Amerika proživjeli fenomen RBD.

Oni koji sada prate Any, su Ulises Lozano i Gil Cerezo, dečki iz benda Kinky, koji su joj pomogli producirati pola albuma i pronaći zvuk, ritam u prvom singlu «Moj delirij».

Očito nastavlja raditi pop, ali sa jednom fuzijom, elektronika i dance, jedna mješavina, govori o stilu 11 pjesama, većinu je ona napisala, među njima je i tema Glorie Trevi.»Ima puno iznenađenja», kao senzualne koreografije koje možemo vidjeti na njenom videju te koji su prema njoj vrlo delirijski i sa jednom «više seksi» stilom.

O rivalstvu sa bivšim kolegama iz grupe, glumica se smije, ne skriva mogućnost dueta sa nekim od njih ili sa pjevačem reggaetona.Jedan od onih sa kojima bi surađivala je Snoop Dogg, koji joj se ribližio na P MTV u L.A.-u gdje ju je poljubio u lice na pozornici.»Zaista bio je super, nisam mogla vjerovati.Jedno veliko iskustvo koje neću zaboraviti nikada».

Za dečke su dobre vijesti da je Anahi sama i iako se sada koncentrira na karijeru budući kandidati moraju biti autentični i iskreni, to je nešto najljepše što netko može imati.

I za one koji se još uvijek nadaju da će glumiti kao Dulce Maria, Maite Perroni i Poncho Herrera kaže da zasada nema u planu.


Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty
PostSubject: Re: MDWT (Mi Delirio World Tour)   MDWT (Mi Delirio World Tour) EmptyThu Nov 05, 2009 10:11 am

Oficjalni tracklist Anynog CDja

Ya esta disponible en dos de los mas importantes sitios en ventas por internet el nuevo CD de solista de Anahi titulado “Mi Delirio“, este puedes desde ya apartarlo para tenerlo en tus manos el 24 de Noviembre y estar seguro de tener una copia original de este.

Walmart
Mi Delirio $12.88
Compralo AQUI

Amazon
Mi Delirio $14.98
Compralo AQUI

[You must be registered and logged in to see this image.]

Este es el Tracklist oficial del disco:

1.Para Que
2.Ni Una Palabra
3.Me Hipnotizas
4.Pobre Tu Alma
5.Gira La Vida
6.Te Puedo Escuchar
7.Mi Delirio
8.Hasta Que Me Conociste
9.Que Mas Da
10.El Me Mintio
11.Hasta Que Llegues Tu
12.Un Minuto Mas
13.Quiero

Tambien puedes adquirir una de las canciones ineditas del nuevo disco titulada “Hasta que llegues tu” en Spring.com…adquierela dando CLICK AQUI

Solo nos queda apoyar a Anahi en todo sentido, asistir a sus conciertos, comprar su CD y lo mas importante pedir sus canciones en todas las emisoras locales
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty
PostSubject: Re: MDWT (Mi Delirio World Tour)   MDWT (Mi Delirio World Tour) EmptyThu Nov 05, 2009 10:11 am

Any o svom novom CD-u

Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty
PostSubject: Re: MDWT (Mi Delirio World Tour)   MDWT (Mi Delirio World Tour) EmptyThu Nov 05, 2009 10:11 am

Anahi na probama za prve koncerte u Brazilu

Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty
PostSubject: Re: MDWT (Mi Delirio World Tour)   MDWT (Mi Delirio World Tour) EmptyThu Nov 05, 2009 10:11 am

Preslušajte nove Anahine pjesme!

[You must be registered and logged in to see this image.]

TU možete slušati za svaku pjesmu posebno (kliknite)

Mix svix pjesma:

Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty
PostSubject: Re: MDWT (Mi Delirio World Tour)   MDWT (Mi Delirio World Tour) EmptyThu Nov 05, 2009 10:15 am

Mi Delirio World Tour, listo para arrancar!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Toliko ocekivana svetska turneja pevacice Anahi,Mi Delirio World Tour,je spremna.Juce,crnka iz RBD-a i Matute,banda koja ce svirati na koncertima,imali su extremnu probu svega sto ce biti veliki koncert koji ce ponuditi u svom rasporedu turneje koja ce se pokrenuti 3.11. u Sao Paolu,Brazil.
Dobre vesti su otkrivene za fanove iz celog sveta.Jedna od njih su potvrdjeni koncerti u Buenos Airesu,Santiagu(Chile) i u Asuncionu.Osim dva dodatna showa koji ce biti u Sao Paolu i Riu,da bi se nadoknadila dva otkazana u Porto Alegreu i Braziliji.
Druga od velikih novosti jeste da ce pevacica realizovati veliku kampanju promocije njene turneje,prvog singla i diska Mi Delirio u Brazilu,ucestvovace u raznim programima i realizovace promociju svetske turneje sa priznatim brazilskim stanicama.
3.11. bice u programu Jo i snimice jedan intervju i mjuzikl.U sredu ce biti Corinthian na potpisivanju autograma sa Ronaldom.Glumica je takodje bila pozvana u programu Panico radio stanice Jovem Pan.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty
PostSubject: Re: MDWT (Mi Delirio World Tour)   MDWT (Mi Delirio World Tour) EmptyThu Nov 05, 2009 10:15 am

Anahi će imati intervju sa Panicom na JP

[You must be registered and logged in to see this image.]

ANYmaniaci pozornost, sljedeći dan 03. studenoga, ne odvajajte se od svog radia jer će Pánico intervjuirati Anahí, u podne, na JP!

Nakon velikog uspjeha RBD-a, Anahi je u Brazilu, pjevačica i glumica želi nastaviti svoju solo karijeru. Album Mi Delirio će biti objavljen početkom studenog, kada Meksikanka sleti na zemlju zbog izvedbe svoje nove turneje, Mi Delirio World Tour, koja će biti kroz više od 20 zemalja.

Napuštanjem radio studia u Sampu, Anahí se mora spremati za puštanje serije koncerata u Brazilu. Uz ekskluzivnu promociju Joven Pana, u "HSBC Brazil", od 21 sat, počinje prvi show. Sljedećeg dana, extra show je postavljen u “Carioca Club”.

Dana 05. studenog, Anahí dolazi u Rio de Janeiro, gdje će nastupiti na “Vivo Río”. Velika potraga za prihodom, također ostavlja prostora za prezentaciju sljedeći dan. Ovaj put, u "Scali". Dnevni red "zelena i žuta" umjetnica završava sa showom u Fortalezi, dana 07. studenog.

Ne zaboravite: Dana 03.11., Anahí kod Pánica, s početkom u podne.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty
PostSubject: Re: MDWT (Mi Delirio World Tour)   MDWT (Mi Delirio World Tour) EmptyThu Nov 05, 2009 10:16 am

Anahi u intervjuu radija Joven Pan (Petar Pan)

[b]Donosim vam tri nova videa u kojima intervjuiraju Anahi u radiostanici Joven Pan ili na hrvatski Petar Pan. Govori o novoj etapi nakon RBDija i još o puno toga. Na intervju je došla bez šminke i čini mi se dosta mlađa nego sa šminkom Wink .

Pogledajte videe:

1. dio:



2.dio



3.dio

Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty
PostSubject: Re: MDWT (Mi Delirio World Tour)   MDWT (Mi Delirio World Tour) EmptyThu Nov 05, 2009 10:16 am

Anahi nastupila u programu Jo! Videi!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Donosim vam novi video programa Jo u kojem Anahi pjeva Mi Delirio i Hasta Que Me Conociste, slike ću poslije postaviti, prelijepa je i prezgodna: :l)_:

[b]Mi Delirio




Hasta que me conociste:



Intervju 1. dio



Intervju 2.dio

Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty
PostSubject: Re: MDWT (Mi Delirio World Tour)   MDWT (Mi Delirio World Tour) EmptyThu Nov 05, 2009 10:16 am

No Te Quiero Olvidar (cijela)



DOWNLOAD (kliknite)

Tu calor sobre la almohada se esfumó
y hoy me hace falta
los recuerdos no me dejan ver
que nada volverá a ser como ayer
como ayer.
El dolor me desarma
y llorar ya no me calma,
poco a poco empiezo a enloquecer
y no sé que podrá venir después,
después.
Puede que me ciegue la fe
pero vuelvo a creer que esto no se acaba.
Sueño que te intento besar y me vuelvo a quemar
la vida se me escapa
y aunque en cada beso él es más
no te quiero olvidar.
Hoy que no, no queda nada
de un amor que se apaga
poco a poco empiezo a comprender
que no me queda tanto que perder
que perder,
puede que me ciegue la fe
pero vuelvo a creer que esto no se acaba.
Sueño que te intento besar y me vuelvo a quemar
la vida se me escapa
y aunque en cada beso él es más
no te quiero olvidar.
Miro el reloj, y empiezo a aceptar
que el tiempo me atrapa
y en un segundo finjo que me quiero escapar
pero vuelvo por más
y al final ya no hay más.
Puede que me ciegue la fe
pero vuelvo a creer que esto no se acaba.
Sueño que te intento besar y me vuelvo a quemar
la vida se me escapa
y aunque en cada beso él es más
en mi alma, y aunque cada beso él es más
no te quiero olvidar
no te quiero olvidar.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty
PostSubject: Re: MDWT (Mi Delirio World Tour)   MDWT (Mi Delirio World Tour) EmptyThu Nov 05, 2009 10:16 am

Te puedo escuchar (cijela)



DOWNLOAD (kliknite)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Te marchaste sin aviso
te busque y no estabas ya
eL destino asi lo quiso
pero tu alma no se ira

Eras mi complice en los sueños
sabiamos q un dia
unidos volariamos

Se que tus alas se quedan conmigo
que desde el cielo tu abrazo es mi abrigo
Angel divino me cuidas del mal
se que camino con tu compania
que con tu voz se me encienden los dias
aunque tu puerta hoy este mas alla....
te puedo escuchar [x2]

Guardo el aire de tu risa que me da felicidad
Te recuerdo muy cerca mio compartiendome tu paz
Tanta alegria daba verte
quererte no se olvida
aun me llueven lagrimas

Se que tus alas se quedan conmigo
que desde el cielo tu abrazo es mi abrigo
Angel divino me cuidas del mal
se que camino con tu compania
que con tu voz se me encienden los dias
aunque tu puerta hoy este mas alla....
te puedo escuchar [x2]

En cada libro esta escrito tu nombre
En cada verso te siento cantar

Tu mano me lleva directo a tu sombra
yo se que una noche te voy a encontraaaaaaaaaar

Se que tus alas se quedan conmigo
que desde el cielo tu abrazo es mi abrigo
Angel divino me cuidas del mal
se que camino con tu compania
que con tu voz se me encienden los dias
aunque tu puerta hoy este mas alla....
te puedo escuchar [x2]

Te puedo escuchar [x2].
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty
PostSubject: Re: MDWT (Mi Delirio World Tour)   MDWT (Mi Delirio World Tour) EmptyThu Nov 05, 2009 10:17 am

Hasta Que Me Conociste (cijela)



[url=NEMA JOŠ]DOWNLOAD (kliknite)[/url]

Me dices no quiero verte
Sonrio...Me doy la media vuelta
Espera..oigo a lo lejos
El fin te hace darte cuaenta

Que me necesitas
Que sin mi no puedes
Dices que soy mala , mala pero vuelves

Sabes muy bien que tu me queres ver
Te trato mal te gusta , te gusta
Dime si no valio la pena encontrarme
Y sufrir por mi

Lo nuestro lo haz roto en mil pedezos
Y hoy queres pegarlo con tu llanto
Nadie sabe lo que tiene
Hasta que me viste con otro

Que me necesitas
Que sin mi no puedes
Dices que soy mala , mala pero vuelves

Sabes muy bien que tu me queres ver
Te trato mal te gusta , te gusta
Sabes muy bien que tu me queres ver
Te trato mal te gusta , te gusta
Dime si no valio la pena encontrarme
Y sufrir por mi

Tu me quieres , tu me quieres , tu me quieres ver
Tu me quieres , tu me quieres , tu me quieres ver
Tu me quieres , tu me quieres , tu me quieres ver
Tu me quieres , tu me quieres , tu me quieres ver
Tu me quieres , tu me quieres , tu me quieres ver
Tu me quieres , tu me quieres , tu me quieres ver

Hasta que me conociste ..........
Tu me quieres , tu me quieres , tu me quieres ver
Tu me quieres , tu me quieres , tu me quieres ver
Tu me quieres , tu me quieres , tu me quieres ver
Tu me quieres , tu me quieres , tu me quieres ver
Hasta que me conociste........

Hasta que me conociste!!!
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty
PostSubject: Re: MDWT (Mi Delirio World Tour)   MDWT (Mi Delirio World Tour) EmptyThu Nov 05, 2009 10:17 am

3.11.2009, Sao Paulo, Brazil

Uvod koncerta:


Pjesme (kliknite na njih)

Mi Delirio
Desesperadamete sola
Ovo je nova Anahina pjesma i nije rekla ime pjesme
Još jedna nova Anahina pjesma, nije rekla kako se zove a uz pjevanje svira gitaru
Hasta Que me conociste
Algun Dia
Talvez Despues
Para Que
Te Puedo Escuchar
Como Cada Dia
No Digas Nada
El Me Mintio
Fanovi govore Anahi da je vole
Just Breathe
Superenamorandome
Salvame
Salvame od blizu
Anahi svira gitaru
Desapareció
Extraña Sensacion
Asy soy yo

nekoliko slika, nema ih puno ali sigurno će ih biti još dok se fanovi ne oporave od sinoćnjeg koncerta Smile
[You must be registered and logged in to see this image.]


4.11.2009, Sao Paulo, Brazil

Desesperadamente Sola
Para Que
Como Cada Dia
Just Breathe
Pjesma s gitarom
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mi Delirio
Superenamorandome 1
Superenamorandome 2
Carioca club

Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty
PostSubject: Re: MDWT (Mi Delirio World Tour)   MDWT (Mi Delirio World Tour) EmptyThu Nov 05, 2009 10:50 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Novosti o spotu Mi Delirio

Anahi je jučer izjavila da će spot Mi Delirio biti prikazan 15.11., ona kaže da trebamo pričekati vidjeti zašto je super. Ostalo neću prevoditi, ovo je najvažnije Smile.

La cantante Anahí estuvo ayer por la mañana en las cabinas de radio Jovem Pan en Brasil. Durante una divertida entrevista con los conductores del programa, la rebelde reveló que el videoclip del primer single de su nuevo material discográfico, Mi Delirio, será estrenado este 15 de Noviembre.

No mencionó el canal en el que se realizará el estreno mundial o como será la mecánica del estreno pero ya estamos cerquita de poder ver este trabajo visual que realizó hace poco Anahí en Los Ángeles.

La cantante contó que el videoclip de "Mi Delirio" es muy muy sexy y que sólo debemos esperar a verlo porque está muy padre... Muy pronto te tendremos más informaciones sobre el estreno de este tan esperado videoclip. No te despegues del sitio!.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty
PostSubject: Re: MDWT (Mi Delirio World Tour)   MDWT (Mi Delirio World Tour) EmptyThu Nov 05, 2009 10:50 am

ANAHI STVARA VLASTITI ZVUK

Glumica i pjevačica je rekla da je najveći dio svoje pjesme "Moj Delirium" bila sama sebi kolega, uz zvuk drugačiji od RBD.
Meksička pjevačica / glumica Anahí je izjavila da, dok ostatak svog dana snosi pečat RBD, u svoj novi solo album unosi "zvuk vrlo različit od onoga što je urađeno od strane grupe.
Priznala je da uspjeh RBD onaj koji je zaslužan njezinom uspjehu i da je upravo grupa zaslužna za njezinu solo svjetsku turneju.
Anahi prvi solo album nakon RBD" Mi Delirio", što ide na prodaju u Meksiku, Sjedinjenim Državama i drugim zemljama 24. studenoga, ima nevjerojatnu turneju.
Intervjuirana u prostorijama legendarnog Kapitol Tower u srcu Hollywooda, Anahí je priopćila kako će provesti turneju, "mi delirio world tour"
"Turneja će početi 3. studenog u Brazilu, nastavit će se u Argentina, Bolivija, Kolumbija, Venezuela, Čile, Peru, Španjolska, Srbija, Slovenija i Crna Gora.
Dodala je da će se turneja naknadno, nastavit na američke gradove i Meksiko kroz sljedeću godinu
Priznala je da "to je ono što ću zauvijek fenomenom RBD, koji je u nekoliko godina uspio mobilizirati milijunima obožavatelja širom svijeta, i da će uvijek biti zahvalna za blagoslove da smo došli do šest (Maite, Dulce María, Alfonso Christopher, Christian i Anahi) ", istaknula je.
Dodala je kako strahuje za nauspjeh te da zna da neće uspjeti nikada napraviti toliko veliku gužvu na jednom mjestu kao RBD: "Kao sa skupinom, ja ću doći na mjesto na kojem ljudi žele, a ja ću biti tamo do dana, koji želiš i reći dosta već, Anahi", kazao je.(ovo baš nisam razumjela)
"Život ne prestaje me iznenaditi i ja ću raditi ono što je za vas, jako puno. Hvala Bogu da ću započeti turneju koja još nije došla do moje CD-prodaje, i to je veliki motivator," rekla je.
"Cilj za ovu novu fazu u svojoj karijeri nije samo to da moji fanovi budu oni koji su bili fanovi RBD-a, nego privući nove ljude da slušaju moju glazbu", rekla je.

Prvi singl s albuma je "Mi Delirio", premijerno prikazan na Premios Juventud, Mi Delirio napisala je grupa Kinky, grupa koja je bila uključena u svim pitanjima od ove nove proizvodnje.
"Ne želim da se kaže da imitiram ono što je napravio bend, želim napraviti svoj žanr, svoj zvuk i vizualne stvari koje namjeravam napraviti", rekla je pjevačica.
Rekla je da je u svom prvom proizvodu fokusirana u nastojanju da bude originalna da napravi svoj zvuk i da to bude njezin vlastiti žanr i zvuk.
"Pjesme govore same za sebe, o meni, mojim iskustvima, tuzi i radosti, fazama ljudskog bića koji žele podijeliti s ljudima," rekao je on.
Ukazala je da će na koncertima pjevati i salvame te neke druge pjesme iz prošlosti.
Umjetnica, je priznala da je 5 godina bolovala od anoreksije te da sada više nema problema te da je spremna za povratak u akciju: "sada me glazba vuče dalje, nakon ove teške borbe."
Na kraju, rekla da je RBD najbolja stvar koja joj se dogodila u životu te je veoma zahvalna svim bivšim članovima benda, te je na kraju rekla nešto o okupljanju: "Vrijeme i svemir će odlučiti."
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Sponsored content





MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty
PostSubject: Re: MDWT (Mi Delirio World Tour)   MDWT (Mi Delirio World Tour) Empty

Back to top Go down
 
MDWT (Mi Delirio World Tour)
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Komentari na MDWT
» Anahi World

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Anahi Giovanna :: Projekti-
Jump to: