Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Justin Bieber

Go down 
+16
♥Dulce♥Anahi♥
Mačkica ♥ Tom
Doris
Ana.
*Lea*
* Ena *
Ivchy ♥
Valee
Nina_RBD
..Fuego..
vondyca4ever
Anahi_xD
Chuck
~*Vondy_Pollita_Dajana*~
Matea0701
Karla.
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Justin Bieber - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 2 EmptyTue Mar 09, 2010 8:18 pm

Točno tako...jbg ni Anahi ni Bon Jovi barem en ove gdine tako su rekli, a nekako čisto sumnjam da će i druge bit, al ne kužim zašto se ne potrude...ufff mrzim ih nekad stvarno....
Back to top Go down
* Ena *
Member
Member
* Ena *


Broj postova : 980
Join date : 2010-02-15

Justin Bieber - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 2 EmptyTue Mar 09, 2010 10:07 pm

Ajoooj, prelepo je!!
Back to top Go down
*Lea*
Member
Member
*Lea*


Broj postova : 212
Join date : 2010-01-11
Age : 29
Lokacija : na koncertu BJ-a i Anahi

Justin Bieber - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 2 EmptyThu Mar 25, 2010 5:11 pm

♥.KarliČ.♥ wrote:
Pa ja sam sam rekla svoje mišljenje kao što neki vrijeđaju RBD i tak s*ru po njemu.
Nije da ga vrijeđam al ono...mnogi bi se složili samnom.
Sorry ⭐

slažem se u potpunosti.... Very Happy ..ne volim biebera,al ko voli nek izvoli.....inače baš ne volim "te zvjezdice" koje se odjednom pojave i nakon nekog vremena nestanu....
a ovo za rbd,mnogi ih vrjeđaju jer ne znaju pjesme ,neki znaju samo pjesmu rebelde a ne znaju da rbd ima punoo drugih predivnih pjesmi tako da....
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Justin Bieber - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 2 EmptyThu Mar 25, 2010 5:15 pm

Jbt danas sam vidla jednog lika koji živi ovdje u blizni, i on0o gleda na kog ame to podsjeća e i kad malo bolej pogledam totalno se fura na Beibera, isti friz, ma sve...užassss...došlo mi da se smijem.
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Justin Bieber - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 2 EmptyThu Mar 25, 2010 5:17 pm

Valee wrote:
Jbt danas sam vidla jednog lika koji živi ovdje u blizni, i on0o gleda na kog ame to podsjeća e i kad malo bolej pogledam totalno se fura na Beibera, isti friz, ma sve...užassss...došlo mi da se smijem.

Mora da si doživjela šok,jer ja bi ^^ imala bih vječno traume.
btw,negdje sam pročitala da dolazi kod nas Sad
neki tam iz neke grupe..pročitajte ovo:

evo ja dobia informaciju da dolazi u hrv. točnije u zg. PRIPREMAJTE ORUŽJEI I ZOVITE PRIJATELJE Smile)))
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Justin Bieber - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 2 EmptyThu Mar 25, 2010 5:18 pm

Da ja sam isto čula da dolazi...nedja bože...hehe
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Justin Bieber - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 2 EmptyFri Apr 02, 2010 3:58 pm

Valee wrote:
Da ja sam isto čula da dolazi...nedja bože...hehe

Justin Bieber - Page 2 690343 Justin Bieber - Page 2 690343 Justin Bieber - Page 2 690343

Jeste vidjeli ovo na fb?

OK je OK! Justin Bieber danas u Hrvatskoj! Iz pouzdanih izvora doznajemo da je Justin Bieber danas sletio u Zagreb. Priča se da je otkrio kako mu je jedna baka baš iz Zagreba. Očekuje se da će oko 17 sati, iako skriven ispod sunčanih naočala, prošetati Trgom bana Jelačića. Ako ga netko spazi, neka ga snimi i pošalje nam fotke...

Justin Bieber - Page 2 817915 Justin Bieber - Page 2 817915 Justin Bieber - Page 2 817915
predobro.
Baš su se lijepo našalili na prvi april,kad još vidim da su neki i povjerovali
još mi se više smije Justin Bieber - Page 2 213463
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Justin Bieber - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 2 EmptyFri Apr 02, 2010 4:49 pm

♥.KarliČ.♥ wrote:
Valee wrote:
Da ja sam isto čula da dolazi...nedja bože...hehe

Justin Bieber - Page 2 690343 Justin Bieber - Page 2 690343 Justin Bieber - Page 2 690343

Jeste vidjeli ovo na fb?

OK je OK! Justin Bieber danas u Hrvatskoj! Iz pouzdanih izvora doznajemo da je Justin Bieber danas sletio u Zagreb. Priča se da je otkrio kako mu je jedna baka baš iz Zagreba. Očekuje se da će oko 17 sati, iako skriven ispod sunčanih naočala, prošetati Trgom bana Jelačića. Ako ga netko spazi, neka ga snimi i pošalje nam fotke...

Justin Bieber - Page 2 817915 Justin Bieber - Page 2 817915 Justin Bieber - Page 2 817915
predobro.
Baš su se lijepo našalili na prvi april,kad još vidim da su neki i povjerovali
još mi se više smije Justin Bieber - Page 2 213463

to je ok napisao ?? a kada ja nmg naći !!
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Justin Bieber - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 2 EmptyFri Apr 02, 2010 4:52 pm

Na prvi april.
Odeš na njihovu str. pa na filtere desno i klikni ono da ti prikaže
samo postove od OK! je OK!... Very Happy
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Justin Bieber - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 2 EmptyFri Apr 02, 2010 4:56 pm

aa saad sam vidjela neki su povjerovali...koji debili !!! Justin Bieber - Page 2 622810
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Justin Bieber - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 2 EmptyFri Apr 02, 2010 6:25 pm

Ahahahahahaaaaa...mislim ono fkt...joj ne podnosim tog lika ni mlao, al su im dobor smjestili...pazi...baku mu je iz iz Zg...hahaha...
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Justin Bieber - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 2 EmptySat Apr 10, 2010 8:35 pm

Beyonce je slomila srce Justinu Bieberu

Šesnaestogodišnji pjevač Justin Bieber u jednom je intervjuu izjavio da mu je Beyonce slomila srce. Naime, godinama je bio zaljubljen u nju

Najgore mu je, kaže Justin, bilo u travnju 2008. kada je saznao da se Beyonce udala za Jay-Z-ja.
'Bio sam u nju zaljubljen od svoje sedme godine i ovo mi je zaista slomilo srce', rekao je slatki Justin.
Ipak, pjevač je Beyonce uspio upoznati, i to na ovogodišnjoj dodjeli nagrada Grammy. O svemu je rekao: 'Bio sam jako nervozan, ali uspio sam joj reći da lijepo izgleda- zapravo je bila super - seksi!'
Premda je ovo bila prava dječja ljubav koja je trajala godinama, Justin kaže da još nije iskusio pravu ljubav: 'Još nisam bio zaista zaljubljen. Da, sviđale su mi se cure, ali to je nešto kao kad mi se sviđa i malo štene. To nije prava stvar.'
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Ana.
Member
Member
Ana.


Broj postova : 275
Join date : 2009-08-19
Age : 29
Lokacija : ¤¤Na kavi s Anahi¤¤

Justin Bieber - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 2 EmptySat Apr 10, 2010 9:04 pm

meni je on sasvim oke Smile imam neke pjesme njegove i super su,,
je da malo zvuči na curicu ali oke!! Smile sladak je i lijepo pjeva Wink
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Justin Bieber - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 2 EmptySun Apr 11, 2010 9:57 am

Serenate wrote:
Beyonce je slomila srce Justinu Bieberu

Šesnaestogodišnji pjevač Justin Bieber u jednom je intervjuu izjavio da mu je Beyonce slomila srce. Naime, godinama je bio zaljubljen u nju

Najgore mu je, kaže Justin, bilo u travnju 2008. kada je saznao da se Beyonce udala za Jay-Z-ja.
'Bio sam u nju zaljubljen od svoje sedme godine i ovo mi je zaista slomilo srce', rekao je slatki Justin.
Ipak, pjevač je Beyonce uspio upoznati, i to na ovogodišnjoj dodjeli nagrada Grammy. O svemu je rekao: 'Bio sam jako nervozan, ali uspio sam joj reći da lijepo izgleda- zapravo je bila super - seksi!'
Premda je ovo bila prava dječja ljubav koja je trajala godinama, Justin kaže da još nije iskusio pravu ljubav: 'Još nisam bio zaista zaljubljen. Da, sviđale su mi se cure, ali to je nešto kao kad mi se sviđa i malo štene. To nije prava stvar.'


Justin Bieber - Page 2 959903 iju Justin Bieber - Page 2 284240
Znala sam ja već da on ima te neke svoje ljubavi..
Jbt.nije normalan xD Slomilo mu se srce kad je sazno za vjenčanje.. Justin Bieber - Page 2 817915
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Justin Bieber - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 2 EmptySun Apr 11, 2010 12:10 pm

Hahahaha....a taj mali mi je...hehehe...
A kako mi je tek smiješno svaka druga cura ima njegovo prezime na fb.
Bez uvrede, al nezz stvarno kaj je u njemu tak posebno.
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Justin Bieber - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 2 EmptySun Apr 11, 2010 12:52 pm

Ima on par dobrih pjesama.. Somebody to love je baš dobra pjesma.. Al nije on niš posebno.. Pjevač ko i svaki drugi, samo što je on trenutno najpoznatiji..
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Justin Bieber - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 2 EmptyWed Apr 28, 2010 12:17 pm

Na koncertu Justina Biebera u stampedu ozlijeđeno stotinjak tinejdžerica

Osim u Sydneyju policija je otkazala koncert i lani u New Yorku i Parisu

SYDNEY - Australski koncert 16-godišnjeg kanadskog pjevača Justina Biebera u Sydneyju otkazan je zbog masovne histerije koja je izbila nakon što je više od 5000 obožavatelja podivljalo na prve taktove njegova hita “Baby”.

Publika, u kojoj su većinom bile zaluđene tinejdžerice, toliko se naguravala da je puknuo zaštitni koridor oko pozornice. Stotinjak tinejdžera je lakše ozlijeđeno, deset djevojčica je izgubilo svijest a dvije su odvedene u bolnicu zbog težih ozljeda.

Ovaj incident u Sydneyju nije prvi put da je “Bieber manija” zahvatila obožavatelje mlađahnog pjevača. Policija je, naime, i prošle godine morala intervenirati i otkazati Bieberove koncerte u New Yorku i Parizu zbog stampeda tinejdžerica. Mladi pjevač trebao bi uskoro nastupiti i na Novom Zelandu gdje su već najavljene pojačane mjere sigurnosti.

Jeste pročitali ovo....stvarno svašta...xd
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Justin Bieber - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 2 EmptyWed Apr 28, 2010 2:58 pm

Ja sam to pročitala jučer na txt-u.
Jbt bolesno. Ja ga ne bi ni štapom pipla ..:S
Back to top Go down
Doris
Member
Member
Doris


Broj postova : 215
Join date : 2009-12-12
Age : 26
Lokacija : In the my world

Justin Bieber - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 2 EmptyWed Apr 28, 2010 3:05 pm

Meni je on dobar,iako mu glas nalikuje na žeski Justin Bieber - Page 2 842229
ima dobrih pjesama
i netrebate ga vrijeđati ako vam se ne sviđa
al' ok
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Justin Bieber - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 2 EmptyWed Apr 28, 2010 3:08 pm

On je meni ko enka curica...smiješan mi ej do bola...
Nebi ja išla za ništa na njegov koncert.
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Justin Bieber - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 2 EmptyTue May 04, 2010 10:25 pm

Justin Bieber i Kim Kardashian zajedno? Sudeći po Justinovom twitter profilu

Kao što smo već izvjestili, nedavno je popularni mlađahni pjevač Justin Bieber izjavio da mu se sviđa Kim Kardashian, te da 30-godišnjakinja uopće nije prestara za njega. Kim je pak odgovorila: "Justin je presladak, ali je definitivno premlad za mene. No, voljela bih ga spojiti sa svojom sekom."

No njih dvoje su se upoznali na večeri u Bijeloj kući gdje su se i zajedno fotografirali. Odmah nakon večer oboje su objavili istu sliku na svom Twitter profilu s tim da je Kim napisala da je "trese Bieber groznica", dok je Justin napisao: "Pogledaj, ovo je moja djevojka Kim Kardashian". Smatramo da je samo riječ o želji za medijskom pozornošću, inače je otužno.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Justin Bieber - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 2 EmptyWed May 05, 2010 2:54 pm

OMG bolesnooo Shocked Shocked Shocked
Ta Kim ima 30 god??!
Justin Bieber - Page 2 817915 i sad recite da je Justin normalan?!!
Ma daaj -__-
Nek' si nađe neku svojih godina...doh :S
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Justin Bieber - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 2 EmptyWed May 05, 2010 2:56 pm

Ja se ipak nadam da je ovo neka njegova neslana šala...pa nije valjda da je to istina...mislim hello ona ima 30,a on 14 il kolko.
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Justin Bieber - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 2 EmptyFri May 14, 2010 12:53 pm

E,pogledajte ovo OBAVEZNO:
Justin Bieber - Page 2 817915 Justin Bieber - Page 2 817915 Justin Bieber - Page 2 817915
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Justin Bieber - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 2 EmptyFri May 14, 2010 1:00 pm

Ok ja bi sad ostavila jakoooo punoooo ovih hahahahaha...al budu se onda ljutili na mene oni koji ga obožavaju...al daj mislim ono...ko da priča kineski pa ne razumije i još veli da nema te riječi u engleskom...hahaha...a konačno da se i on malo osramoti...hehe
Back to top Go down
Sponsored content





Justin Bieber - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Justin Bieber   Justin Bieber - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Justin Bieber
Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Off topic :: Music&TV :: Glazba / Musica-
Jump to: