Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Škola xDD :P

Go down 
+20
♥Dulce♥Anahi♥
Anny PaRa SiEmPrE
Jelen@@@007
Lara*
* Ena *
*Lea*
Matea0701
..Fuego..
AnđelaRBD
Pollita
Ana.
~*Vondy_Pollita_Dajana*~
Chuck
Doris
lany556
Martina
vondyca4ever
Ana_RBD
Ivchy ♥
Karla.
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
AuthorMessage
Ana_RBD
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Ana_RBD


Broj postova : 603
Join date : 2009-09-03
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Škola xDD :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 2 EmptyTue Dec 01, 2009 2:39 pm

ja sam također alergična i imam astmu tako da, ako bi me stavila da čistim morala bi me u bolnicu vodit...
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Škola xDD :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 2 EmptyTue Dec 08, 2009 4:38 pm

jooojjj... sutra pišem zemljopis nadam se da će sve dobro proći a dns je bilo ok u školi ona baba iz njemačkog se danas nešto stalno smješkala itd.
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Škola xDD :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 2 EmptyTue Dec 08, 2009 4:48 pm

Ivchy wrote:
jooojjj... sutra pišem zemljopis nadam se da će sve dobro proći a dns je bilo ok u školi ona baba iz njemačkog se danas nešto stalno smješkala itd.

nas pita sutra geo. a iduću srijedu pišemo -_- moram napravit šalabazu sa frendicom,podhitno kao i za svaki test iz geo Smile
a ak me sutra pita naje**la sam. msm imam 1 i 2 iz geo. 2 kad me je pito i 1 iz vježbenice...valjd će mi ispravit ponovno vježbenicu..
ma bar 3 da imam : ((
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Škola xDD :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 2 EmptyTue Dec 08, 2009 5:14 pm

hehe a jel vam strog profesor ?
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Škola xDD :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 2 EmptyTue Dec 08, 2009 5:18 pm

ma daj..on je čudak. msm kopa nos,jede to što iskopa,jede trepavice,kopa uha -_- omg znam teško je za zamislit,al istina je. možeš ga preveslat sam tak.osim što NIMALO nije pravedan kad je riječ o ocijenjivanju. ja imala više od pol vježb.napravljene i da mi 1.ima ljubimce kojima daje dobre ocijene uvijek. al mi njega za*e svaki put to je extra.
sad više ne izlazi pod odmorom van jer smo mu predzadnji put igle dali na stolicu i skoro se je probo haha Smile Laughing
a pod testom šalabaza na tisuću. u atlasu papiri,onda po atlasu pišem i knjiga ispod. dobijem dobre ocijene tak (: ^^
Back to top Go down
vondyca4ever
Member
Member
vondyca4ever


Broj postova : 1720
Join date : 2009-11-03
Age : 28

Škola xDD :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 2 EmptyTue Dec 08, 2009 9:06 pm

hahahahahha........naš je malo normalniji......često se kliže po parketu kad mu je dosadno......ali onako sporo......sjećeš se Iva?
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photo.php?pid=30494413&id=1229173612
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Škola xDD :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 2 EmptyTue Dec 08, 2009 9:12 pm

hehe...aha naš ponekada zna biti čak super on je za maškare si stavio neke naočale smiješne i bilo je prefora !!!
Back to top Go down
Ana_RBD
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Ana_RBD


Broj postova : 603
Join date : 2009-09-03
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Škola xDD :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 2 EmptyTue Dec 08, 2009 9:55 pm

ljudi vi ćete se kidat od smijeha.. ovako ja sam bolesna ali prijateljice su mi pričale što je bilo u šk:
ženske je razrednica ostavila u razredu da ukrase razred za božić, i kako nam je u toj učionici SRO(sat razrednog odjela) i matematika, cure su iskoristile priliku i prčkale po profesoru po testovima, po njegovim stvarima, i našle naše višeminutne i izbrisale svoje i prepisale od ove štreberice iz našeg razza, ali to nije sve, sve su kabela na kompjuteru izmjenjale, s škarama prekinule kabel od tipkovnice i miša i dns prof nije mogao uključiti komp, svi dobili pluseve iz višeminutnih, a cijeli razred se kida od smijeha, a kaže prof "niste vi krivi to je netko meni napravio dok me nije bilo" ... i tako prof. se iznerviro.. možda vama nije smiješno ali meni je presmiješno Smile
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Škola xDD :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 2 EmptyTue Dec 08, 2009 10:22 pm

hehe...a jesi ti pisala te višeminutne ?
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Škola xDD :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 2 EmptyWed Dec 09, 2009 4:08 pm

Ana_RBD wrote:
ljudi vi ćete se kidat od smijeha.. ovako ja sam bolesna ali prijateljice su mi pričale što je bilo u šk:
ženske je razrednica ostavila u razredu da ukrase razred za božić, i kako nam je u toj učionici SRO(sat razrednog odjela) i matematika, cure su iskoristile priliku i prčkale po profesoru po testovima, po njegovim stvarima, i našle naše višeminutne i izbrisale svoje i prepisale od ove štreberice iz našeg razza, ali to nije sve, sve su kabela na kompjuteru izmjenjale, s škarama prekinule kabel od tipkovnice i miša i dns prof nije mogao uključiti komp, svi dobili pluseve iz višeminutnih, a cijeli razred se kida od smijeha, a kaže prof "niste vi krivi to je netko meni napravio dok me nije bilo" ... i tako prof. se iznerviro.. možda vama nije smiješno ali meni je presmiješno Smile

omg xD lol.

aaa ja znam kaj će bit u petak u testu iz eng.
jedna cura iz drugog osmog je postavila slike šta će bit od 5.-9.lekcije i sad ZNAAAM jej Very Happy
inaće bih dobila 3 il 4 jer je to ovak iz tekstova pitanja a to glupo malo -_-"
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Škola xDD :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 2 EmptyWed Dec 09, 2009 4:18 pm

omg...dns smo pisali test iz zemljopisa a ja juče nkj nisam učila zapravo kao jesam al se nisam mogla koncentrirati i gledala sam tv tak da ništa...ali hvala bogu nije bio težak i nadam se da ću dobiti 4
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Škola xDD :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 2 EmptyWed Dec 09, 2009 4:20 pm

mi se dns u*rali da pišemo dns geo jer je došlo do zabune il je ovaj peder od nast.nešt krivo reko jednom iz našeg raz...mi već misli markirat...btw pito je dns 2 SATA CIJELA..i pito je sam 14 učenika,a ja sam u imeniku 21. samo se ndm da me neće idući put pitat kad budemo test pisali.
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Škola xDD :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 2 EmptyWed Dec 09, 2009 4:22 pm

hehe...ja mrzim kad profe ispitivaju po redu jer ja sam 8. ima nas puno s slovom b i uvjek stigu do mene i ja uvijek budem zadnja koju pitaju ! Sad
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Škola xDD :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 2 EmptyWed Dec 09, 2009 4:28 pm

Meni je jedino glupo kad pita ovaj nast.od kraja..ja sam 4.od kraja a 21.od početka..
inaće,nijedan nast.ne pita tak,svi otvaraju,jedino ovaj pita tak...
on 15 min pita jednog učenika...i tak nepravedno ocijenjuje,to je za nepovjerovat.
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Škola xDD :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 2 EmptyWed Dec 09, 2009 4:38 pm

kolko vas ima u razredu ?
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Škola xDD :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 2 EmptyWed Dec 09, 2009 4:41 pm

Ivchy wrote:
kolko vas ima u razredu ?

24 Very Happy vas?
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Škola xDD :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 2 EmptyWed Dec 09, 2009 4:44 pm

29 i to svi neki debili mislim na muške a i neke cure ja idem s vondycom i fande anahi u razz !
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Škola xDD :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 2 EmptyWed Dec 09, 2009 4:50 pm

aha. Very Happy
vi ste 7.raz el?
jel ima tu uopće ikog iz osmog? XD
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Škola xDD :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 2 EmptyWed Dec 09, 2009 4:51 pm

da mi smo 7. a za 8. nemam pojma
Back to top Go down
Martina
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Martina


Broj postova : 1099
Join date : 2009-09-26
Lokacija : Manhattan, NY

Škola xDD :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 2 EmptyWed Dec 09, 2009 5:33 pm

Jooj, škola. Odkuda da počnem. Ja idem sa luđacima u razred, prezakon su, uvijek se zezamo.. A profesorii su užasni, ma čim sam spomenula profesore, već znate što ću sve napisati xD. U skolii mi ide .. ajde dobro xD. Samo jedva čekam praznikee.
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Škola xDD :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 2 EmptyThu Dec 10, 2009 6:36 pm

joj danas sam bila sam na prva 2 sata otišla sam doma jer me bolila glava i sad me još boli al dobroo...dobro da sam otišla jer su mi rekli da je ispitivala matišu i da nije bilo dobro svi su dobili loše ocjene !
Back to top Go down
lany556
Member
Member
lany556


Broj postova : 362
Join date : 2009-10-23
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Škola xDD :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 2 EmptyThu Dec 10, 2009 7:43 pm

ja idem u 1. razred 4. gimnazije....i koma je!!!
toliko moram učiti, svaki dan po 2-3 sata, kad imam zaostataka i po 4 sata!!! al ajde barem su mi svi rekli da je onaj teži dio prošao, jer je 1. polugodište kao najgore!!! jedva čekam praznike...mislim da bi mi mozak mogao odumrjeti od silnih informacija!!!
Back to top Go down
Martina
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Martina


Broj postova : 1099
Join date : 2009-09-26
Lokacija : Manhattan, NY

Škola xDD :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 2 EmptyThu Dec 10, 2009 7:49 pm

Mi pišemo sljedeći tjedan zemljopis i hrvatski književnost, ovaj tjedan smo pisali hrvatski gramatiku i još će nes sljedeći tjedan pitat prirodu, tako da sada ovaj, sljedeći tjedan i ovaj vikend opasno učiti. Nadam se dobrim ocjenama pa idem poslije Božića u Njemačku. Wee!¨Jedva čekam praznike i Božić
Back to top Go down
Ana_RBD
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Ana_RBD


Broj postova : 603
Join date : 2009-09-03
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Škola xDD :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 2 EmptyThu Dec 10, 2009 10:03 pm

lany556 wrote:
ja idem u 1. razred 4. gimnazije....i koma je!!!
toliko moram učiti, svaki dan po 2-3 sata, kad imam zaostataka i po 4 sata!!! al ajde barem su mi svi rekli da je onaj teži dio prošao, jer je 1. polugodište kao najgore!!! jedva čekam praznike...mislim da bi mi mozak mogao odumrjeti od silnih informacija!!!

oprosti ali ja sam ti glupa pa možeš mi objasnit što je to 4. gimnazija??
Back to top Go down
lany556
Member
Member
lany556


Broj postova : 362
Join date : 2009-10-23
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Škola xDD :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 2 EmptyThu Dec 10, 2009 11:25 pm

4. gimnazija je jezična gimnazija (bar tu kod nas u zagrebu)!
u zagrebu su označene brojevima jer ih ima oko 20, neznam jesu tako i u dubrovniku!?
Back to top Go down
Sponsored content





Škola xDD :P - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Škola xDD :P
Back to top 
Page 2 of 25Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Off topic :: Chat and Spam :: Teen-
Jump to: