Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Škola xDD :P

Go down 
+20
♥Dulce♥Anahi♥
Anny PaRa SiEmPrE
Jelen@@@007
Lara*
* Ena *
*Lea*
Matea0701
..Fuego..
AnđelaRBD
Pollita
Ana.
~*Vondy_Pollita_Dajana*~
Chuck
Doris
lany556
Martina
vondyca4ever
Ana_RBD
Ivchy ♥
Karla.
24 posters
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next
AuthorMessage
Jelen@@@007
Member
Member
Jelen@@@007


Broj postova : 257
Join date : 2010-05-02
Age : 30
Lokacija : MuY lEjOs De Aqui

Škola xDD :P - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 22 EmptyFri Nov 05, 2010 5:34 pm

Škola xDD :P - Page 22 646260

Blind side, sa Sandrom Bullock...
Jesi li gledala???

I kod nas imas takvih...
Uzasne su...
Plus ti je kod nas 20 devojcica i 3 decaka...
Idiotkinje...

E, za malo sad nogu da polomim...
Uzas... :PPP
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Škola xDD :P - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 22 EmptyFri Nov 05, 2010 5:36 pm

Mslm da nisam. Jel to neki novi film ili?
Ma joj. Nas je 20, samo 5 dečkiju.
Mi se podijelili. Iz Frankopanske (tmao smo išle Martina,Paula i ja) smo sjele do zida, dobro, još 2 cure su isto do zida, tak da su 3 klupe popunjene. Imamo 2 spojene klupe u sredini, tamo sjede iz Gajeve škole, oni su sasvim dobri, dok ovi do nastavnice (tam taj red), ajme..Bertićka, Anna, Ivana i Ivona.
Joj, Ivona je okej, ajde. Al Anna i Bertićka su si kao super, al samo se u šk druže. Jbt. Svi imaju svoje društvo za van...
Back to top Go down
Jelen@@@007
Member
Member
Jelen@@@007


Broj postova : 257
Join date : 2010-05-02
Age : 30
Lokacija : MuY lEjOs De Aqui

Škola xDD :P - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 22 EmptyFri Nov 05, 2010 5:43 pm

Pa jeste, od prosle godine...
Mnogo je dobar...
Odgledaj ga obavezno...

Kod nas ti nema toga iz osnovne skole, ja prva ne bih onda pricala ni sa kim, jer je samo jedan decko iz moje skole, a on ti je kreten, da veci ne moze biti...
AS ostali su ok, mada ima nekoliko njih koji su bas fuj...
Ja mrzim ulizivanje, a tih osoba ima u odeljenju...
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Škola xDD :P - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 22 EmptyFri Nov 05, 2010 5:46 pm

Ma ima i kod nas.
Malo se ogovaraju, al su si super. Tak me nervira.
Ja nz jel ima uopće normalnih ovdje. :@

I ja fino jučer pošaljem svima u inbox skan od pitanja iz lk testa i niko ne zahvali. Dobro, pola njih nisu ni vidjeli jer im se ne da čitat inbox od razreda pošto nekima smeta to što stalno dolaze por i to.
Ma sad sam bar vidjela da ništa od toga da im idući put dam pitanja..samo svom društvu, naravno Very Happy
Back to top Go down
Jelen@@@007
Member
Member
Jelen@@@007


Broj postova : 257
Join date : 2010-05-02
Age : 30
Lokacija : MuY lEjOs De Aqui

Škola xDD :P - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 22 EmptyFri Nov 05, 2010 5:50 pm

Nemoj da im dajes, sta te briga, kad su nezahvalni...
Nasa jedna je imala sve recenice za pismeni iz latinskog, koji je uasno tezak, i dala nam je od 20 samo 4, koje nisu ni bile...
Stoka...

I plus nije mogla da nauci to sto je imala, nego je opet prepisivala...
Ali trudim se da me to ne dotice, ali jednostvano me zivcira....
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Škola xDD :P - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 22 EmptyFri Nov 05, 2010 5:52 pm

Ma joj. A dobro, prvi put. Sad bar znam Very Happy
Mslm, ionak je to samo likovni, šta ćeš iz lik učit? A to svi štreberi tak da su učili..ma joj. Reko mi David dns kak im je Ivona pričala prije da ju mama nikud ne pušta ak dobije 4. I kao da uči praktički cijeli dan.
Al da ti njih vidiš, pa sve znaju jbt. Ja učim samo ono glavno, totalno mi se detalji ne uče i okej su mi ocijene. Naravno da neću proć s 5.00, to me ni ne zanima, bit će dobro i ako bude 5. XD
Back to top Go down
Jelen@@@007
Member
Member
Jelen@@@007


Broj postova : 257
Join date : 2010-05-02
Age : 30
Lokacija : MuY lEjOs De Aqui

Škola xDD :P - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 22 EmptyFri Nov 05, 2010 5:57 pm

Joj, jadna ona...
Mada i moji su ti strogi o tom pitanju, ali kad mene bas briga Very Happy...
Sinoc sam radila, tj. popravljala drugarici esej na spanskom, a meni mama prica kako nisam normalna ni sebi nisam uradila... Very Happy

Meni nije bitno koliko cu da budem, znam da su za 5,00, male sanse...
Samo mi je krivo sto je neko glup kao noc, sve nastreba na pamet, nista logicno ne zna, pa je bolji od mene...
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Škola xDD :P - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 22 EmptySat Nov 06, 2010 12:07 pm

Tak ova Martina, sve naštreba. Evo ti primjera.
Prošle god smo učili iz bio ona osjetila okusa, gorko, slano, slatko i to.
I sad ona napravila referat i izlaže ona to. I počne ona govorit: gore na jeziku je npr. kava (ne znam ja gdje je koje osjetilo, to sam bzv nap), i tak je pisalo u knjizi..znači, nije rekla gorko već kava. I onda nju nastavnica pita koje je to osjetilo, skoro pa nije ni znala. Mslm da ni nije čak :// Mslm, kolko glup moraš bit da kažeš da je osjetilo okusa kava, umjesto ono gdje je gorko.

BTW, ja sad radila zadaću iz mat, alegarske razlomke, NIŠT NE RAZUMIJEM. mslm, rezulat nikad točan. A u šk. radimo lakše zadatke i onda nam neke teške da. Jel znaš ti možda te algebarske razlomke?
Back to top Go down
Jelen@@@007
Member
Member
Jelen@@@007


Broj postova : 257
Join date : 2010-05-02
Age : 30
Lokacija : MuY lEjOs De Aqui

Škola xDD :P - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 22 EmptySat Nov 06, 2010 12:44 pm

Pametna je ona mnogooo :DDD...

Msm da znam, meni brojevi uglavnom dobro idu...
Ako ti treba pomoc, tu sam...
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Škola xDD :P - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 22 EmptySat Nov 06, 2010 1:20 pm

Ma znam da je pametna. Tako glupa a tako pametna. Haha.
E pitala sam jednu curu na drugom forumu, pa da bzv ne mučim sad tu tebe, ak budem još nešto trebala ću ti reć Very Happy
U čet pišemo test, valjda će bit 2. xD
Back to top Go down
Jelen@@@007
Member
Member
Jelen@@@007


Broj postova : 257
Join date : 2010-05-02
Age : 30
Lokacija : MuY lEjOs De Aqui

Škola xDD :P - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 22 EmptySat Nov 06, 2010 1:26 pm

Very Happy Very Happy Very Happy

Vazi, slobodno...

MI imamo u petak pismeni, moram 5 da dobijem, najbitniji predmeti su mi matematika i spanski... :DD
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Škola xDD :P - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 22 EmptySat Nov 06, 2010 1:35 pm

Jel ti teška mat?
Hahaha, ja sretna i sa dvojkom.
Čula sam priče od prošle god kak je bilo, sve jedinice. Jaoo. Samo da mene to ne zapadne.
Back to top Go down
Jelen@@@007
Member
Member
Jelen@@@007


Broj postova : 257
Join date : 2010-05-02
Age : 30
Lokacija : MuY lEjOs De Aqui

Škola xDD :P - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 22 EmptySat Nov 06, 2010 5:09 pm

Very Happy Very Happy
Ma nece...
Teska mi je geometrija, to pojma nemam...
A brojevi mi idu uglavnom...

E, upravo sam poslala esej...
Profesorka je rekla da nema problema sto kasnim... Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Škola xDD :P - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 22 EmptySun Nov 07, 2010 2:33 pm

Jooj, napokon riješih dosta zadataka iz mat Wink
Još par će mi stari pokazat. Njemu to daš i on odma riješi.
E da mi je takva pamet :$ Al nisam ni ja za bacit, bar ne zasad,haha. Smile
Back to top Go down
Jelen@@@007
Member
Member
Jelen@@@007


Broj postova : 257
Join date : 2010-05-02
Age : 30
Lokacija : MuY lEjOs De Aqui

Škola xDD :P - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 22 EmptyMon Nov 08, 2010 10:58 pm

Very Happy Very Happy
Pa dobro, barem imas nekog da ti pokaze...

Mi danas gubili latinski, ja ne mogu da verujem...
Ona dodje i kad ima temperaturu, a sad nije... Very Happy

Dobila 5 iz geografije, i ostalo je bilo smor...
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Škola xDD :P - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 22 EmptyTue Nov 09, 2010 4:45 pm

Bravo za peticu.
Ja jučer dobila 5 iz kemije, pitala me.
To je ona koja odredi kad nas pita i super je.
Pita nas po 4, i sjednemo u prve klupe i svi si pomažemo. Baš super.
Prvo se dvojila između 4 i 5 da da meni i Ivani al je dala 5 Wink

Dns smo imali 7 sati -.- Trebali smo hj nadoknadit zbog toga što prošli tjedan nismo imali 2 sata, nego smo imali sat psihologije (ne može se reć da smo imali psihologiju jer je samo bila psihologica, učila nas kak treba učit po 1oo put)..
I tak..Matematiku smo ponavljali za test u čet, radili smo ko prošli put 2 sata u grupama..a malo mi to glupo al aj.
Skužila sam npkn zadaću a da ti kažem, NITKO NIJE ZNAO, samo Sabina i ja.
A tolko pametnijih od mene hahah =) Ugl. ove papire što smo riješavali na satu baš i ne kontam, dns to moram pogledat.
Back to top Go down
Jelen@@@007
Member
Member
Jelen@@@007


Broj postova : 257
Join date : 2010-05-02
Age : 30
Lokacija : MuY lEjOs De Aqui

Škola xDD :P - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 22 EmptyTue Nov 09, 2010 10:00 pm

Oooo...
Super i za hemiju, a posebno za matematiku...

Meni je danas bilo ok u skoli...
Na knjizevnosti sam pricala, i pricala, nadam se da ce mi dati 5...
I ostalo bzvz...

Inace, ovako psihicki sam uzasno...
Drug me je iznervirao, ma razbicu ga...
Back to top Go down
Lara*
Member
Member
Lara*


Broj postova : 361
Join date : 2010-03-14

Škola xDD :P - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 22 EmptyWed Nov 10, 2010 2:57 pm

Dobila 5 iz hrvatskog,otvorila me i pitala ^^
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Škola xDD :P - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 22 EmptyThu Nov 11, 2010 4:19 pm

Bravo Laro Very Happy

Joj, ja jučer doslovno cijelo poslijepodne radila matematiku.
Da, algebarske razlomke :@ Mrzim ih -.-'
Ma jooj, tolko sam ludila da ću 1 dobit i dns smo pisali prva 2 sata i neću dobit manje od 2 xD aj bar to. Može i 2, ja prihvaćam.
Imala sam u osnovnoj sve petice a vidi sad. Ohoho xD ma boli me, bitno da je pozitivna kad ne idem još ni na instrukcije ni ništ. Prošle god su ispravljali jedinice na dvojke tak da će bit super ak odma dobijem 2.
Možda čak i 3 jer nije bio pretežak test kao ovi zadaci što nam je dala na 3 papira, pola toga nisam riješila jbt. Ništ ne kontam :/
Ma i za prošli test sam mislila da sam dosta dobro nap a 3 sam dobila, zato bolje da se ne ureknem.

Još uvijek nam nisu proradili serveri za informatiku tak da smo jučer radili teoriju :S Gluposti, da.
Fala Bogu, nije me baba pitala eng dns, al vjerojatno sutra oće jer imamo blok sat. :$
Pita ona o extremnim sportovima i kao gdje se kod nas može ić na bungee jumping? Jbt, šta ja znam..i tak pita geografiju usput. baba luda.
Pita jednu curu kao gdje bi voljela ić, kaže ova u Egipat i pita nju prof. a koja je najpoznatija piramida tamo? HAHAHAH. JOOJ.
SAMO MI FALE TROJKE IZ ENG. A znam bolje od nje. Šalim se xD

Za pon neki esej iz hrvatskog, dala nam 2 pjesme pa da biramo i napišemo esej o jednoj od pjesama.
Jbt, kak to mrzim. NIŠT NE ZNAM -.-
Back to top Go down
Jelen@@@007
Member
Member
Jelen@@@007


Broj postova : 257
Join date : 2010-05-02
Age : 30
Lokacija : MuY lEjOs De Aqui

Škola xDD :P - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 22 EmptyThu Nov 11, 2010 9:18 pm

Hahahaaaa...
Ma napisaces ti to...

Ja danas zabola 3 iz latinskog...
Bas me briga, ionako pojma nemam...
A imali kontrolni iz engleskog, bilo je stvarno tesko...
Plus ja nista nisam ucila... Sad
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Škola xDD :P - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 22 EmptyFri Nov 12, 2010 3:46 pm

Jooj, dobila 3,3 iz likovnog. hahaha.
Lol. baš smiješno. ispravljat ću xD valjda će bit četvorka.
baš se meni uči likovni,e -.- a paula mi tolko toga rekla al baš i nije bilo sasvim točno. i onda još opisivanje nekog predmeta. to je samo par dobilo 5 :SS
Dosta nas je trice dobilo Razz Razz

Pisali fiziku. :$ Vjerojatno će bit 1 jer je sam znala samo 1 zadatak, usput mi je i točan, 10 bodova od 50. To nije ni za 2. Al je reko da ćmo idući petak pisat ispravak. Iz 1.c (češki razred) su od 15 njih, 12 dobili 1. E pa sad vidi -.- mslm stvarno, koji test jbt. Cijeli sat pisali 5 zadataka, jedva postavim i nz riješit :O

Pod latinskim bilo super. Obožavam petkom zadnji sat latinskog. Predobro.
Tak se nasmijemo da stvarno. Very Happy Jedino mi opet ovi štreberi smetaju što stalno ušutkuju. šta smo im mi krivi što se ne znaju zaje*avat :@ -_-"

Iz tjelesnog Martina i ja dobile 5 i 4 iz nekog odbijanja odbojke u paru.
Nmg vjerovat, ne ide nam baš to pa zato kažem. :/ misle smo da ćmo 2 dobit.
Back to top Go down
Matea0701
Member
Member
Matea0701


Broj postova : 475
Join date : 2009-09-10
Age : 28
Lokacija : Zagreb

Škola xDD :P - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 22 EmptyFri Nov 12, 2010 8:29 pm

Ja sam danas dobila 4 iz ispravka stilskih sredstava,1. put kad sam pisala dobila sam 1 il 2(ne sjećam se xD).Profa mi je rekla da sam napisala najbolje u raz.*.*(al dobro ipak je to bio ispravak),imala sam 20/25 bodova.
Iz eng. smo pisali neki čudni test. >.<
Trebali smo presavinuti papir okomito na pola i na ljevu polovicu papira pisati sve.A na desnu ćemo raditi ispravak,još nikad nisam tako pisala test i prečudno mi je bilo.Ona nam je diktirala a mi smo trebali pisat pitanja i kasnije odg. a ja ju niš ne kužim,baba prečudno govori eng.(to svi kažu)čak i mi govorimo bolje od nje.Poslje svakog pitanja koje kaže ja u sebi mislim WTF?! i na kraju je još jednom ponovila pa sam većinu nadopisala al 1 nisam opet(-.-")skužila pa sam napisala šta sam mislila da je rekla.I nije mi se dalo brisat korektorom pa samo samo stavila u zagradu ili preškrabala ono što mi je krivo,valjda mi neće ništa zamjeriti. :/
Tjelesni nisam vježbala zato jer sam bila bolesna (tek sam danas došla u šk)pa sam cjeli sat imala slušalice u ušima(GaGu sam slušala cjelo vrijeme xD)i pisala sam usput zadaću iz eng.koju na svu sreću nije pregledala zato jer je nisam stigla napisati. Very Happy
By the way:zaboravila sam prije napisati da više nejdem u osnovnu(hvala Bogu,napokon!).Sad idem u 1.B razred Veterinarske škole i baš sam sretna,predobro mi je tamo društvo je zakon,samo što ih većina nažalost puši.
I to bi bilo sve od mene za danas,ne znam šta još da napišem. Wink
Back to top Go down
Jelen@@@007
Member
Member
Jelen@@@007


Broj postova : 257
Join date : 2010-05-02
Age : 30
Lokacija : MuY lEjOs De Aqui

Škola xDD :P - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 22 EmptyFri Nov 12, 2010 9:21 pm

Hahahaa, likovno...
Ma bas te briga...

I kod nas njih dosta u skoli pusi...
Mada i9z odeljenja mog, niko hvala Bogu...

Ja danas imala pismeni iz metematike, bilo je tesko i mnogo, radili smo samo jedan cas... Sad((
Mozda cu ipak dobiti 5, jer ako ne, poludecu...
Ostatak dana je bio ok...
Back to top Go down
Lara*
Member
Member
Lara*


Broj postova : 361
Join date : 2010-03-14

Škola xDD :P - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 22 EmptySat Nov 13, 2010 8:35 am

Jučer me pitala glazbeni. Morala neku operu prepričat,al dobila sam 5 Very Happy
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Škola xDD :P - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 22 EmptySat Nov 13, 2010 12:40 pm

Kod nas većina puši xD
Onak pod velikim odmorom 90% njih vani i pali se cigara Very Happy
Onda kod pekare tam stanu kad pada kiše e. Hahah. Idemo mi u pekaru ponekad i sav se usmrdiš ^^

Jooj, u srijedu pišemo slijepu kartu iz geo. E neću se radije ovdje sramotit. Kad bi vi znali šta ja ne znam nać na karti. Bolje da ne znate.
I nisam ja kriva već ovaj nastavnik iz osnovne. NIŠT, AL NIŠT NISMO UČILI KOD NJEGA, tak da nije ni čudo ^.-

U pon pišemo bio..nema puno toga, lagano je. Smile
Joj, taj esej iz hrvatskog, ja ne znam šta da pišem o tim retardiranim pjesmama. Moram provjerit na našoj web str Gimnazije jel je ostavila prof. upute. E ak nije :@
Back to top Go down
Sponsored content





Škola xDD :P - Page 22 Empty
PostSubject: Re: Škola xDD :P   Škola xDD :P - Page 22 Empty

Back to top Go down
 
Škola xDD :P
Back to top 
Page 22 of 25Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Off topic :: Chat and Spam :: Teen-
Jump to: