Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)

Go down 
+7
*Lea*
* Ena *
vondyca4ever
Valee
Martina
Ivchy ♥
Karla.
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 EmptyMon Apr 19, 2010 2:03 pm

meni je baš žao što je helena ispala jer mi maja ne pjeva dobro helena ima
puno boli glas...ja nemam favorita svi me pomalo živciraju ...heh
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 EmptyTue Apr 20, 2010 4:43 pm

Glasna dama žirija showa 'Hrvatska traži zvijezdu' komentira reakciju pravobraniteljice za djecu te svađu između nje i Tonyja


Anđa Marić odgovorila je u časopisu Extra pravobraniteljici za djecu nakon silnih prigovora da su njihovi komentari neprimjereni. 'Strašno me to iznerviralo i bila sam jako ljuta zato što oni ne rješavanju prave probleme, nego gube vrijeme gledajući televiziju. To su gluposti, ja osobno nikoga nisam vrijeđala, samo sam rekla jednoj djevojci da svojom ljepotom zaradi novce, a ne pjevanjem. Ja tu curu nisam vrijeđala', rekla je Anđa, a u svojoj kolumni za časopis Extra napisala je kakve sve poklone dobiva iz publike.

'Iz publike mi stižu sitni pokloni: telefonski broj od nekoga tko bi mi teoretski mogao biti sin, jedna prosidba s nogu i jedna karikatura.' Kako je njen razvod postao služben, Anđa je ponovno na tržištu te je dodala da se više nikad neće udati. 'Ima puno muškaraca u mom životu, trenutačno sam u istraživanju tržišta. Ma šalim se, tek sam se sada zapravo oporavila od razvoda. Ni luda se ne bih ponovno udala! Prvi put sam se udala zbog svog oca koji je veoma tradicionalan i to sam njemu napravila uslugu. Ako ja imam dečka, to onda znaju svi i ja se tako i ponašam, ne treba mi papir gdje će to pisati ili prsten na ruci. A tek nazivi suprug i supruga, to mi zvuči kao neki benigni tumor! Kako možeš biti zaljubljen u svoju suprugu?!'

Anđa je u svom stilu komentirala i svađu između nje i Tonyja Cetinskog. 'Tony je jednostavno naletio na ravnopravnog sparing partnera. Ženskog, ali već je 2010. i vrijeme je za kardinalne promjene u razmišljanju. Ali, s druge strane, to je show, pobogu! Zar nitko nije pomislio da Tony i ja ponekad glumatamo?', zaključila je Anđa.


______________


Profesorica Krizmanić ponašanje ocjenjivačke komisije showa 'Hrvatska traži zvijezdu' ocjenjuje kao neukusno, uvredljivo i neprimjereno



'Pozlit će mi! Ovo je strašno! Nestalo je dobrog odgoja, svakom se može kazati baš sve, a za izrečeno nema nikakvih posljedica', kazala je psihologinja Mirjana Krizmanić za Jutarnji list komentirajući najnovije ispade ocjenjivačke komisije u emisiji 'Hrvatska traži zvijezdu'.

Smatra da je nedopustivo to što je Cetinski 19-godišnjeg natjecatelja u izravnom televizijskom prijenosu upozorio da za njega, uz žensku, glasa i muška publika te ga upitao je li 'straight'. Odvratnom ocjenjuje Tonyjevu poruku Anđi Marić: 'Skini mi se s kursa', kao i Anđin odgovor - podizanje dlana i pokazivanje kažiprsta Tonyju, prenosi Jutarnji list.

'Najgore od svega jest to da ti ljudi, Anđa Marić i Tony Cetinski, za takvo ponašanje ne snose nikakve posljedice. Netko tko se ponaša poput Cetinskog trebao bi momentalno biti isključen iz tog showa, a ljudi poput Anđe Marić više u životu ne bi smjeli kročiti na televiziju. Ali, i ovo njihovo ponašanje jest samo odraz stanja u društvu u kojem bivši ministar vanjskih poslova na televiziji kaže: 'Lažete!' Danas više nije sramota biti prost, bezobrazan, lagati i krasti. Pa zar mislite da je Cetinski sve to što je kazao rekao zato što je htio ispasti duhovit? Ne, on je želio biti frajer!' tvrdi Mirjana Krizmanić.
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 EmptyWed Apr 21, 2010 1:01 pm

Pročitala sam o ovome već ranije nešto. A nezz kaj da velim na ovo. Istina je d aponekad budu grbi prema natjecateljima, pogotoov u onoj prvoj fazi. Al opet s druge strane ti koji ulaze u to znaju kaj ih ćeka i kakav je to zapravo posao i mislim d aih oni takvim komentarima ponekad pokušavaju pripremit i na dobro, a i na ono ne baš dobro...tj. kritike.
Tako to bude u tom poslu.
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 EmptyWed Apr 21, 2010 2:53 pm

Priznajem da su malo grubi,al' kaj.
Ak' to smeta kandidatima,onda nek' se ni ne prijavljuju.

A i zbog svega toga imaju veću gledanost.
Zamisli ono da HTZ vode neki dosadnjakovići na audicijama.
Pa nz ko bi im to gled'o.

Najbolje da svakom' kažu super si,super si Rolling Eyes
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 EmptyFri Apr 23, 2010 10:01 pm

u ona kim skoro da se nije rasplakala kad je izlazila...baš
me je počela živcirati !!
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 EmptySat Apr 24, 2010 10:28 am

Žao mi je kaj je Adrijana ispala jer je bilo po meni gorih izvedbi od njezine.
Recimo Duje i Petar su mi opet bili totalno bezveze, nezz njih dvoje nika ne vidi u tom showu pogotovo ne ko favorite.
Odlični su mi bili ko i uvijek Kim, Juraj, Jurica i Viliy. Stvarno su jučer opet bili savršeni.
Mislim da će jedno od njih 4 nakarju pobdjedit, nadma se.
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 EmptySat Apr 24, 2010 11:14 am

Joj,kako me je Petar iznerviro sa onim glasom jbt.
Dosadan je,čepim uha kad dođe on na red..Pa pjeva kao da stenje Shocked

Ajme,sinoć sam dobila skoro srčani udar kad sam Zorana vidjela Wink
Kad su rekli da imaju još jednog gosta,ja rekla sigurno onaj glupi Bojan -_-
a ono Zoki afro predobro je otpjevo ^.^

Meni je također pomalo žao što je Adrijana ispala,ona je među boljima.
Ja sam tak' htjela da Petar ispadne i ndm se da oće u idućoj ep.
Msm nije ovo TOP MODEL Rolling Eyes

Vilibald je predobro otpjevo pjesmu.
S razlogom su rekli da je njegov nastup najbolji od jučerašnjih cyclops
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 EmptySat Apr 24, 2010 11:18 am

♥.KarliČ.♥ wrote:
Joj,kako me je Petar iznerviro sa onim glasom jbt.
Dosadan je,čepim uha kad dođe on na red..Pa pjeva kao da stenje Shocked

Ajme,sinoć sam dobila skoro srčani udar kad sam Zorana vidjela Wink
Kad su rekli da imaju još jednog gosta,ja rekla sigurno onaj glupi Bojan -_-
a ono Zoki afro predobro je otpjevo ^.^

Meni je također pomalo žao što je Adrijana ispala,ona je među boljima.
Ja sam tak' htjela da Petar ispadne i ndm se da oće u idućoj ep.
Msm nije ovo TOP MODEL Rolling Eyes

Vilibald je predobro otpjevo pjesmu.
S razlogom su rekli da je njegov nastup najbolji od jučerašnjih cyclops

Slažem se s tim kaj si napisala...samo ja bi još i Duju izbacila...nezz zakaj je on nekima favorti...meni je tak bezveze ko i Petar...

A Zoki je bio redivno iznenađenje...i ja sma taman mislial zar opet Bojan...
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 EmptySat Apr 24, 2010 11:20 am

Meni je Duje simpatičan,al' ne pjeva ništ' posebno.
Malo glupo što se ljudima on sviđa zbog simpatičnosti,nije ovo
izbor sa Miss simpatičnosti xD

E kak' mi je bilo smiješno kad je Carla rekla da sve mora sama radit..
recesija Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 817915
i ja često upotrebljavam tu riječ u šali Very Happy

sad gledam video od Viliča Smile
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 EmptySat Apr 24, 2010 11:24 am

Duje je možda simpatičan an tu strana kaj sve zabavlja i voli se šalim...al ja prije svega gledam kao show za pjevače, tak da zato imam takvo mišljenje jer nula mi je u pjevanju...i još pogotov stalno pjeva neke dole svoje pjesme koji ni čula nikad nisam.

Karla mislim da se ti slažeš samnom da bi bilo najbolej da pjevaju stalno rock...i da nam Vili i Juraj otpjevaju nekaj on Jona...hehe
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 EmptySat Apr 24, 2010 11:30 am

Valee wrote:
Duje je možda simpatičan an tu strana kaj sve zabavlja i voli se šalim...al ja prije svega gledam kao show za pjevače, tak da zato imam takvo mišljenje jer nula mi je u pjevanju...i još pogotov stalno pjeva neke dole svoje pjesme koji ni čula nikad nisam.

Karla mislim da se ti slažeš samnom da bi bilo najbolej da pjevaju stalno rock...i da nam Vili i Juraj otpjevaju nekaj on Jona...hehe

NARAVNO!
eh,kad stalno hrvatsko moraju pjevat Evil or Very Mad
A i kad su pjevali na eng.,nisu baš Bog zna kakve pjesme odabrali.

Ja bih pala u nesvijest kad bi Vilibald il' Juraj otpjevali nkj od Bon Jovija Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 551899
uh,već sam na sedmom nebu Razz

Za mene bi bilo najbolje da postoji show samo za rockere xD

i ndm se,kad završši HTZ da će Juraj i Vilič napravit neku SUPER karijeru,kao
što sad Zoran radi. Jedino se ndm da Zoki sad neće počet pjevat samo ove balade,pa
nek' bude malo žešće. Msm on tu sluša metal,i to onaj jaki..nek' onda to i pjeva.
Tak' se ndm da će bit i za ova dva cyclops
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 EmptySat Apr 24, 2010 11:36 am

Da. Al znaš kaj ja mislim da pošto je on tek početnik možd ase boji kak će publika reagirat, jer ruku na srce ovdej kod nas svi nešto govore slušam rock, metal al svi slušaju i na kraju glasaju za tipove poput Petra i Bojana koji su meni totalno odbojni...
A rijetko ko od njih napravi tak nešto posebno il neku jako dobru karijeru...dok recimo dobar rock band ih sve prešiša, samo kaj to nitko ne vidi...
Malo kad pogledaš unatrag ne samo n anašoj hrvtaskoj glazbenoj sceni nego i svijetskoj najuspiješniji bendovi su rock bendovi...
Zar nije tako?
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 EmptySat Apr 24, 2010 11:41 am

Istina.

Kao što je ono pretprošli put žiri reko Viliju da on pjeva na način onih bendova iz 80-ih.
Pa ja samo to i slušam. Tad' je muzika bila najkvalitetnija -.- nz jel' ima uspješnih PRAVIH rock i metal bendova iz ovog desetljeća. =/

Kad je Anđa rekla njemu da je bolje da on pjeva ono npr. Kings of Leon..
oni po meni nisu hard rock bend (po onoj pjesmi što sam čula).

I sam je reko da je to što je pjevo da to nije njegov stil već ono što on misli
da će ga tako prihvatit. E pa ja ga prihvaćam samo kad pjeva one prave stare dobre stvari,što i sluša Razz
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 EmptySat Apr 24, 2010 11:45 am

♥.KarliČ.♥ wrote:
Istina.

Kao što je ono pretprošli put žiri reko Viliju da on pjeva na način onih bendova iz 80-ih.
Pa ja samo to i slušam. Tad' je muzika bila najkvalitetnija -.- nz jel' ima uspješnih PRAVIH rock i metal bendova iz ovog desetljeća. =/


Kad je Anđa rekla njemu da je bolje da on pjeva ono npr. Kings of Leon..
oni po meni nisu hard rock bend (po onoj pjesmi što sam čula).

I sam je reko da je to što je pjevo da to nije njegov stil već ono što on misli
da će ga tako prihvatit. E pa ja ga prihvaćam samo kad pjeva one prave stare dobre stvari,što i sluša Razz

U 80-tima je bila prava muzika i najkvalitetnija akk si napisala, a ovo sad je sve tak...dobro neću sad sve popljuvat jer ima i sad jako dobrih izvođača...i tima skidam kapu, al ima i onih koje su da ne velim kaj...a takvih ima jako puno ovdje kod nas.
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 EmptySun Apr 25, 2010 1:48 pm

Aa ja sam u 7 nebu Smile

Moji glazbeni i pjevački uzori su: Jon Bon Jovi, Paul Rodgers, Bono Vox, ćBruce Dickinson, Glenn Hughes, Chris Cornell..

to piše na officijalnoj stranici Juraja Smile
baš sam sad malo pregledavala yt i vidim da ima svoj bend,msm da čak i albuma par ima..Ja osobno nikad nisam čula za njih (zovu se Off Duty),piše da imaju koncerte po Hrvatskoj i sl.
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 EmptySun Apr 25, 2010 5:44 pm

Ovo sam ja bila čula za Juraja, al isto nisam čula ap tak nisam znala ni dal je istina.
Al super, uspjet će on neovisno o showu.
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 EmptyWed Apr 28, 2010 3:36 pm

OMG zkj je jučer Juraj reko da će Petar pjevat Always od Bon Jovija?

NE DO BOG. raskomadala bi da mi tu pjesmu upropasti.
btw,baš mi je slatki jučer bio vilibald. xD
kak' su ga zeznuli s onim odijelom ahaha Very Happy
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 EmptyWed Apr 28, 2010 3:38 pm

Kaj će Petar pjevat Always????? Jesma ja to dobro shvatila????
Upropastiit će on tu pjesmu skroz, to ne može svatko pjevat.
Al znaš možda će on to pjevat zato jer su mu bili rekli već d amalo promjeni taj svoj boy bendovski način pjevanja...ko zna, možd azato...
Joj sve se bojim kak bu to ispalo...jonove pjesmem treba znat otpjevat, mislim d abi to najbolje otpjevali Juraj, Vili i Jurica čak.
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 EmptyWed Apr 28, 2010 3:47 pm

Juraj Jurlina - službena stranica Teme za idući live su "Dino Dvornik" i "Disco"!

Možda se samo šalio na njegov račun jer je baš reko da NIKAD ne bi pjevao te stvari što Petar pjeva. Pa fala Bogu da ne bi Razz ddd.

A teme su im ono. -.- bounce mogli su još gore.
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 EmptyWed Apr 28, 2010 3:49 pm

Al ja bi baš voljela da netko otpjeva neku Jonovu svar, samo rađe bi da to nebude Petar.
E da morma ovo skomentira iako je možd offf, neki dan na ok pitanje kao tko vam je trenutno najljepiši pjevač u HR, i sa dtamo skoro svi Petar Brkljačić, a kad tamo neka cura ko iz vedra neba napiše citiram sad, "Pa zar ovdje postoji takav"....e ja sam se tak smijala...
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 EmptySat May 01, 2010 11:04 am

Aa fala Bogu,ispo je Petar Wink
msm da će idući put Maja ili Duje ispast. Bar se ndm. xD
važno da Vili i Juraj ne ispadnu cyclops

Baš su glupe teme jučer bile..
nadam se da će idući petak bit nešto strano. xD

Juraj i Vilibald su mi bili dobri.
Baš su ubacili malo rocka u obje pjesme koje su pjevali Wink
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 EmptySat May 01, 2010 11:08 am

Kaj je stvarno ispal Petar???
E hvala Bogu više. Ja sam gledala cijelu emisiju al nisam gledala daj dio kad je bilo ispadanje jer sam otišla van, baš sam sad krenula pitat, kad evo Karla me preduhitri.
Meni je najbolji jučer bio Juraj. A zatim Jurica, Vili i Kim. Al Juraj je stvarno rasturao opet.
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 EmptySat May 01, 2010 11:18 am

Valee wrote:
Kaj je stvarno ispal Petar???
E hvala Bogu više. Ja sam gledala cijelu emisiju al nisam gledala daj dio kad je bilo ispadanje jer sam otišla van, baš sam sad krenula pitat, kad evo Karla me preduhitri.
Meni je najbolji jučer bio Juraj. A zatim Jurica, Vili i Kim. Al Juraj je stvarno rasturao opet.

Baš sam te sad htjela pozvat u onu stranicu njegovu službenu,al' vidim da si već fan Wink
Bar se pokazuje u ovim emisijama da Vilibald i Juraj mogu pjevat i druge stvari,a ne samo rock kao što su govorili za Zorana,iako on većinom i je pjevao rock..bounce
Ja sam stvarno mislila da će Petar pobjedit,baš kao i Bojan.
Msm šta je sad sa svim onim curicama od 10 godina koje su glasale za njega?
Kaj nije bilo struje pa nisu mogle glasat?! xD jadne.
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 EmptySat May 01, 2010 11:21 am

Hahahaha.
Ma on se meni od početka nije sviđao.
Sad neka sljedeći put ispadnu il Duje il Maja. A dalje su mi svi super, pa kak već bude.
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 EmptySat May 01, 2010 1:24 pm

meni je baš draago što je ispao Very Happy
al ja sam misla da on ima ono najviše glasova jer cure glasaju za
njega pa mi nije baš jasno !
Back to top Go down
Sponsored content





Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)   Hrvatska traži zvijezdu (HTZ) - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
Hrvatska traži zvijezdu (HTZ)
Back to top 
Page 4 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Off topic :: Music&TV :: Televizija / Television-
Jump to: