Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Susret fanova kluba ASL Croacia

Go down 
+24
malaplava52
Any_fan_zg
Ivchy ♥
fandeanahi
Lucija
Adrian
vondyca4ever
Karla.
marija
matearbd
Kati
anahi rbd
lany556
Anahi_xD
~*Vondy_Pollita_Dajana*~
Valee
anaany
..::RBD::..
Una_Gatita
any 4ever
Anči
Ana_RBD
Martina
Chuck
28 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
anaany
Administrator Foruma
Administrator Foruma
anaany


Broj postova : 251
Join date : 2009-08-23
Lokacija : Zagreb

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 EmptySun Nov 08, 2009 11:02 am

da ovdje postavim slike
Back to top Go down
http://dulcecroacia.forumotion.com
Anahi_xD
Member
Member
Anahi_xD


Broj postova : 173
Join date : 2009-08-21

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 EmptySun Nov 08, 2009 11:28 am

aj xD
Back to top Go down
anaany
Administrator Foruma
Administrator Foruma
anaany


Broj postova : 251
Join date : 2009-08-23
Lokacija : Zagreb

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 EmptySun Nov 08, 2009 11:32 am

OK, nadam se da Josip nema ništa protiv
Back to top Go down
http://dulcecroacia.forumotion.com
Anahi_xD
Member
Member
Anahi_xD


Broj postova : 173
Join date : 2009-08-21

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 EmptySun Nov 08, 2009 11:32 am

nema aj hihi
Back to top Go down
Martina
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Martina


Broj postova : 1099
Join date : 2009-09-26
Lokacija : Manhattan, NY

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 EmptySun Nov 08, 2009 11:54 am

Anahi_xD wrote:
aj di su van slike ? xD

Čekaj! Otvorit će jedna cura temu pa ćeš vidit.
Back to top Go down
anaany
Administrator Foruma
Administrator Foruma
anaany


Broj postova : 251
Join date : 2009-08-23
Lokacija : Zagreb

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 EmptySun Nov 08, 2009 11:55 am

ok, samo da ih postavim, nek bude svima krivo što nisu došli, slikali smo se sa Simonom i Alkom, a Marko G nije htjeo
Back to top Go down
http://dulcecroacia.forumotion.com
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 EmptySun Nov 08, 2009 2:26 pm

Ovako...Paula [na forumu ..Fuego..] i ja bi organizirale mali susret ovjde u Daruvaru...došlo bi par cura koji vole RBD i Anahi.
Kolko bannera bi otprilike trebalo zalijepit?
Btw,nadamo se da ćmo dobit M&G [samo Paula i ja odavde jer nas dve jedine planiramo na konc i zajedno ćmo org.susret].
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 EmptySun Nov 08, 2009 3:01 pm

~ ★ Karla ★ ~ wrote:
Ovako...Paula [na forumu ..Fuego..] i ja bi organizirale mali susret ovjde u Daruvaru...došlo bi par cura koji vole RBD i Anahi.
Kolko bannera bi otprilike trebalo zalijepit?
Btw,nadamo se da ćmo dobit M&G [samo Paula i ja odavde jer nas dve jedine planiramo na konc i zajedno ćmo org.susret].

Gle, ja vam nemogu ništa obećat.. Neznam koliko karata ćemo dobit... Treba curama koje su vodile u Zagrebu dat karte.. Vi možete napravit, ali nemogu obećat da ćete dobit.. Al ćut ću se ja danas il sutra sa curom koja je predsjednica glavnog fan cluba ASL, pa ću je pitat jel mi to dobivamo onda 100%, jer mi je rekla da ćemo dobit, al nismo se dugo čuli, nadam se da se ništa nije promijenilo, i da ju pitam kolko ih dobivam, i sve javim korz par dana.. Wink
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Any_fan_zg
Member
Member
Any_fan_zg


Broj postova : 5
Join date : 2009-11-06

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 EmptySun Nov 08, 2009 3:15 pm

e oce bit jos susreta u Zagrebu? Ja jucer nisam mogla doc =S
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 EmptySun Nov 08, 2009 3:23 pm

Josip wrote:
~ ★ Karla ★ ~ wrote:
Ovako...Paula [na forumu ..Fuego..] i ja bi organizirale mali susret ovjde u Daruvaru...došlo bi par cura koji vole RBD i Anahi.
Kolko bannera bi otprilike trebalo zalijepit?
Btw,nadamo se da ćmo dobit M&G [samo Paula i ja odavde jer nas dve jedine planiramo na konc i zajedno ćmo org.susret].

Gle, ja vam nemogu ništa obećat.. Neznam koliko karata ćemo dobit... Treba curama koje su vodile u Zagrebu dat karte.. Vi možete napravit, ali nemogu obećat da ćete dobit.. Al ćut ću se ja danas il sutra sa curom koja je predsjednica glavnog fan cluba ASL, pa ću je pitat jel mi to dobivamo onda 100%, jer mi je rekla da ćemo dobit, al nismo se dugo čuli, nadam se da se ništa nije promijenilo, i da ju pitam kolko ih dobivam, i sve javim korz par dana.. Wink

Ma nema veze,ja se samo ndm da ćmo dobit ak bude imalo..ak ne,onda ništ xD.
E kolko bannera bi trebalo polijepit? I koje bannere da uzmem sa foruma?
Back to top Go down
marija
Member
Member



Broj postova : 16
Join date : 2009-11-03
Age : 53
Lokacija : Split

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 EmptySun Nov 08, 2009 4:38 pm

šta je sa ovim danas u Splitu, mi smo bili tamo no nema nikoga?
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 EmptySun Nov 08, 2009 6:54 pm

Marija, ja za Split ne znam ništa.. Svi su rekli za Split da će doć, al ne znam tko je onda na kraju došao..
Karla, ma poljepi samo par bannera, netreba puno.. jedno 3-4 je dosta..
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
marija
Member
Member



Broj postova : 16
Join date : 2009-11-03
Age : 53
Lokacija : Split

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 EmptySun Nov 08, 2009 7:14 pm

jel rečeno da će u Splitu biti danas u nedjelju?
mi smo došli a tamo nije bilo nikoga..... Sad
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 EmptySun Nov 08, 2009 7:59 pm

Da, tako je rečeno i svi su rekli da dolze, i stvarno neznam zašto onda niko nije došo.. Sorry Marija..
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 EmptySun Nov 08, 2009 8:33 pm

E da slikamo samo bannere poljepljene il moramo sve slikat koji su bili na susretu?
Back to top Go down
anaany
Administrator Foruma
Administrator Foruma
anaany


Broj postova : 251
Join date : 2009-08-23
Lokacija : Zagreb

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 EmptySun Nov 08, 2009 8:36 pm

~ ★ Karla ★ ~ wrote:
E da slikamo samo bannere poljepljene il moramo sve slikat koji su bili na susretu?

slikaš banere kako lijepite i grupna fotka svih sa susreta, možete biti ispod banera svi ili držat banere ili neki plakat
Back to top Go down
http://dulcecroacia.forumotion.com
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 EmptySun Nov 08, 2009 8:43 pm

Aha,oke,ndm se da će se svi htjet slikat xDD ma natjerat ću ja njih -.-"
Back to top Go down
marija
Member
Member



Broj postova : 16
Join date : 2009-11-03
Age : 53
Lokacija : Split

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 EmptyMon Nov 09, 2009 8:27 am

Josipe ,vjerovatno zato što je kiša padala pa onda nisu došli, no ja sam mišljenja da ako nešto voliš triba bi doći pa makar poluge padale.
zar nije tako?
Back to top Go down
~*Vondy_Pollita_Dajana*~
Member
Member
~*Vondy_Pollita_Dajana*~


Broj postova : 761
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : Split

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 EmptyMon Nov 09, 2009 11:38 am

marija wrote:
Josipe ,vjerovatno zato što je kiša padala pa onda nisu došli, no ja sam mišljenja da ako nešto voliš triba bi doći pa makar poluge padale.
zar nije tako?
Evo ovako..ja ti se prvo ispričavam ako si bila sama, ili ako vas je bilo 2-3..ja znam da sam ja rekla da ću doč, ali jučer sam imala nekih privatnih obiteljskih problema, i stvarno nisam bila u mogučnosti..skoro swe cure kad sam im rekla da ja nemogu doč su rekle da im je onda glupo bez mene, a kiša je bila pre jaka, tako da opet nebi mogli ništa..ni slikat se, ni ljepit banere..ja ću za subotu ponovno organizirat susret tako da nadoknadimo ovu nedjelju..
Marija i Josipe ja vam se još jednom iskreno izvinjavam..sry :'(
Back to top Go down
http://pollitosdecroacia.forumotion.com/forum.htm
marija
Member
Member



Broj postova : 16
Join date : 2009-11-03
Age : 53
Lokacija : Split

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 EmptyMon Nov 09, 2009 2:43 pm

ma dobro je vondy, šta ćeš na neke stvari ne možemo utjecat, no iduću subotu već mi ne možemo biti jer nismo u St-u.
bilo bi lipo kad bi ste se uspili sastat i slikat ko i ovi ostali Smile
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 EmptyTue Nov 10, 2009 1:02 am

E ovako.. Sad mi je predsjednica glavnog fan cluba rekla da smo skroz službeni i da će nas Guillermo uskoro staviti na listu službenih fan clubova. I pohvalila je susret, rekla je da su slike super, tako da cure i ja vas pohvaljujem i zahvaljuem vam se što ste bile na susretu.. Wink
E, al me je zamolila nešto. Pošto je 20.11. rođendan od druge predsjednice tog fan kluba, da se nađemo nas par i otpjevamo joj Happy birthday.. E sad dal se vama da dolazit oper i radit novi susret zbog toga? Ili da to ako ćete vi u Splitu radit taj susret, onda to vi napravite ako hoćete..
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
anaany
Administrator Foruma
Administrator Foruma
anaany


Broj postova : 251
Join date : 2009-08-23
Lokacija : Zagreb

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 EmptyTue Nov 10, 2009 11:27 am

Josip wrote:
E ovako.. Sad mi je predsjednica glavnog fan cluba rekla da smo skroz službeni i da će nas Guillermo uskoro staviti na listu službenih fan clubova. I pohvalila je susret, rekla je da su slike super, tako da cure i ja vas pohvaljujem i zahvaljuem vam se što ste bile na susretu.. Wink
E, al me je zamolila nešto. Pošto je 20.11. rođendan od druge predsjednice tog fan kluba, da se nađemo nas par i otpjevamo joj Happy birthday.. E sad dal se vama da dolazit oper i radit novi susret zbog toga? Ili da to ako ćete vi u Splitu radit taj susret, onda to vi napravite ako hoćete..

wiiii konaćno službeni, hehe možemo mi doći na susret ali da i ti dođeš Very Happy
Back to top Go down
http://dulcecroacia.forumotion.com
lany556
Member
Member
lany556


Broj postova : 362
Join date : 2009-10-23
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 EmptyTue Nov 10, 2009 6:19 pm

anaany wrote:
Josip wrote:
E ovako.. Sad mi je predsjednica glavnog fan cluba rekla da smo skroz službeni i da će nas Guillermo uskoro staviti na listu službenih fan clubova. I pohvalila je susret, rekla je da su slike super, tako da cure i ja vas pohvaljujem i zahvaljuem vam se što ste bile na susretu.. Wink
E, al me je zamolila nešto. Pošto je 20.11. rođendan od druge predsjednice tog fan kluba, da se nađemo nas par i otpjevamo joj Happy birthday.. E sad dal se vama da dolazit oper i radit novi susret zbog toga? Ili da to ako ćete vi u Splitu radit taj susret, onda to vi napravite ako hoćete..

wiiii konaćno službeni, hehe možemo mi doći na susret ali da i ti dođeš Very Happy

u potpunosti se slažem s tobom anaany!!!
Back to top Go down
anaany
Administrator Foruma
Administrator Foruma
anaany


Broj postova : 251
Join date : 2009-08-23
Lokacija : Zagreb

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 EmptyTue Nov 10, 2009 6:24 pm

mislim da se svi slažu Smile
Back to top Go down
http://dulcecroacia.forumotion.com
Martina
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Martina


Broj postova : 1099
Join date : 2009-09-26
Lokacija : Manhattan, NY

Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 EmptyTue Nov 10, 2009 7:12 pm

anaany wrote:
mislim da se svi slažu Smile

Da, i ja se isto slažem. Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Susret fanova kluba ASL Croacia   Susret fanova kluba ASL Croacia - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
Susret fanova kluba ASL Croacia
Back to top 
Page 4 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Susret ASL 7.11. 2009. Zagreb
» Prijavnica za fan club Anahi Sin Limites Croacia!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Fan Club :: Anahi Sin Limites Croacia-
Jump to: