Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Gossip girl (Tračerica)

Go down 
+9
Ana.
vondyca4ever
Martina
Lara*
* Ena *
Valee
Karla.
Chuck
Ivchy ♥
13 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Gossip girl (Tračerica) Empty
PostSubject: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) EmptyThu Mar 11, 2010 2:51 pm

Tračerica

Ponedjeljkom na HTV-u 2 oko 21.10 (GOSSIP GIRL)

Gossip girl (Tračerica) Gossip_girl
Gossip girl (Tračerica) Gossip-girl

Na Upper East Sideu na Manhattanu, gdje vlada trač i gdje imućni učenici privatne škole plivaju u novcu, nekoliko povlaštenih tinejdžera privatne škole saznaju da se Serena van der Woodsen vratila u grad. Tu vijest saznaju s bloga tajnovite sveznajuće Tračerice. Sereninim povratkom zapanjena je i njezina najbolja prijateljica Blair Waldorf, ali Serena taji razloge povratka iako možda imaju veze s njezinim mlađim bratom Ericom.

Koji god bio razlog, promjena na Sereni je očita, osobito Blair, čije je prijateljstvo sa Serenom uvijek bilo teško i bazirano na konkurenciji. Kada Serene nije bilo na vidiku, Blair je uživala u svjetlima reflektora te se nema namjeru vratiti životu u Sereninoj sjeni. Njihov napet odnos dodatno zakomplicira Blairin dečko Nate, mladić koji se osjeća nelagodno zbog niza povlastica koje mu je osigurao moćan otac Howie. Sada kada se Serena vratila, Blair će se morati boriti da zadrži Nateovu pozornost.

* * *

Serija Tračerica snimljena je prema bestselerima za mlade Cecily von Ziegesar, a govori o životima povlaštene skupine tinejdžera jedne privatne škole s Manhattana.

Učenici saznaju da se Serena van der Woodsen, bivša najveća partijanerica s Upper East Sidea, vratila u grad, od izvora od kojega saznaju sve važne vijesti: s bloga sveznajuće, no tajnovite Tračerice. Nitko ne zna tko je Tračerica, ali svi se u ovom ekskluzivnom i začaranom krugu oslanjaju na njezinu internetsku stranicu šaljući sms poruke za najnoviju ekskluzivu.

Čak se i Serenina najbolja prijateljica Blair Waldorf iznenadi kada sazna da je Serena iznenada završila svojevoljni progon u internat i vratila se na Manhattan. Pratiti nestalna prijateljstva, ljubomore i metež u tom imućnom i složenom svijetu nije lako, ali to je ono što Tračerica čini najbolje.

Izvršni producenti serije su Josh Schwartz i Stephanie Savage, producenti također iznimno popularne serije za mlade O.C., te Leslie Morgenstein i Bob Levy.

Uloge: Blake Lively (Serena van der Woodsen), Leighton Meester (Blair Waldorf), Penn Badgley (Dan Humphrey), Chace Crawford (Nate Archibald), Taylor Momsen (Jenny Humphrey), Ed Westwick (Chuck Bass), Jessica Szohr (Vanessa Abrams)

Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Gossip girl (Tračerica) Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) EmptyThu Mar 11, 2010 2:53 pm

ova serija jepredobra ja sam već pogledala
prvu sezonu i gledat ću opet kad bude na hrt-u !!
bila sam presretna kad sam čulada u počinju prikazivati
na hrt-u !! Very Happy
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Gossip girl (Tračerica) Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) EmptyThu Mar 11, 2010 9:42 pm

Najbolja serija koju sam iakd gledo..
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Gossip girl (Tračerica) Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) EmptyFri Mar 12, 2010 4:39 pm

Planiram gledat kad počne na HTV-u.
Vjerujem da je zanimljiva a i kad dođu knjige u knjižnicu,obavezno posuđujem *.*
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Gossip girl (Tračerica) Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) EmptyMon Mar 15, 2010 11:04 pm

Evo pogledala sam danas prvu seriju i mogu reć da mi se dopala...ona priča o Sereni i Blair me podsjeća malo na One Tree Hill i Nathana i Lucasa na samom početku...al gledat ću svakako seriju...
Nemogu još naravno iz prve serije dokučit tko će s kim, al moram reć da mi je onaj Penn Badgley (Dan Humphrey) presladak...jedva čekam sljedeću seriju iako mislim da ću već danas počet skidat s neta jer neću moć dočekat.
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Gossip girl (Tračerica) Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) EmptyTue Mar 16, 2010 4:01 pm

To je i meni isto podsjetilo na Tree Hill.. Smile Smile
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Gossip girl (Tračerica) Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) EmptyTue Mar 16, 2010 4:37 pm

Meni se čini oke serija zasad ^^
još nisam luda za njom Wink

Ja sam,prije neg' što sam pogledala prvu ep.,mislila da će Serena bit' onak'..bad girl xD
a ispada da je ona sasvim oke Razz
Ona i Dan mi se baš sviđaju..
a onaj Chuck :S ahh.
Back to top Go down
* Ena *
Member
Member
* Ena *


Broj postova : 980
Join date : 2010-02-15

Gossip girl (Tračerica) Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) EmptyTue Mar 16, 2010 5:30 pm

Extra serija..
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Gossip girl (Tračerica) Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) EmptyTue Mar 16, 2010 6:14 pm

.KarliČ. wrote:
Meni se čini oke serija zasad ^^
još nisam luda za njom Wink

Ja sam,prije neg' što sam pogledala prvu ep.,mislila da će Serena bit' onak'..bad girl xD
a ispada da je ona sasvim oke Razz
Ona i Dan mi se baš sviđaju..
a onaj Chuck :S ahh.

Da, Serena ti je dobra cura.. Prije je bila bad girl, al sad je dobra..
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Gossip girl (Tračerica) Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) EmptyTue Mar 16, 2010 9:09 pm

meni je chuck baš fora sigurno vam se nije
svidio u prvoj epki al kasnije je baš fora, a blair
mi je najjbolja !!
Back to top Go down
Lara*
Member
Member
Lara*


Broj postova : 361
Join date : 2010-03-14

Gossip girl (Tračerica) Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) EmptyTue Mar 16, 2010 9:51 pm

Predobra serija! Heh Blair mi se preedobro oblači! A Chuck je konj Very Happy zasad su mi supp Serena & Nate..Nate je mmm...a i ona mala Jenny je preslatka..svi su mi supp..al nemogu još iz prve epke odmah odlučit..trenutno skidam ostale epke i cant wait da pogledam
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Gossip girl (Tračerica) Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) EmptyTue Mar 16, 2010 10:05 pm

Ivchy wrote:
meni je chuck baš fora sigurno vam se nije
svidio u prvoj epki al kasnije je baš fora
, a blair
mi je najjbolja !!


ovo se slažem sa tobom.. ni ja ga baš nisam volio u prve 2-3 epizode, al kasnije mi je on posto najbolji.. Smile
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Gossip girl (Tračerica) Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) EmptyWed Mar 17, 2010 5:15 pm

E kad svi govore da je Chuck kasnije oke,baš me zanima to Razz
šteta što je samo ponedjeljkom..al' bar neće završit brzo Surprised

Sad da se ja malo raspitam. Vidim da će Chuck bit sa Blair,ne?
A s kime će Serena bit?
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Gossip girl (Tračerica) Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) EmptyWed Mar 17, 2010 6:48 pm

A B. je bila bezobrazna ovo dok još nije saznala da je S. spavala sa Nateom, zato što je ona otišla i nije joj se ništa javljala.. I onda je ona zbog toga bila ljuta na nju, jer su best frendice od rođenja,a ova sam ode i ne javi joj se..

A Dan će bit super.. Iako će nekad znat malo bit bzvz.. Kao ne voli kakvi su C. i B., a i on će se puno puta tako ponašat..

Meni je isto baš dobar karakter od B., iako će nekad znat i malo pretjerat, pogotovo u trećoj sezoni, kad će sejbat C.- posao, a kasnije će mu ga i S. sjebat.. I slažem se Valentina, da B. baš liči po nekim stvarima na Brooke, a i cjela ta priča o tom trokutu Blair-Nate-Serena, podsjeća na trokut Brooke-Lucas-Peyton..

----------

Da.. Blair i Chuck će bit zajedno, al tek u trećoj sezoni, a do tada će stalno natezat volim te-ne volim te

Serena će bit sa Danom, i još dva lika al se ne mogu sjetit kak se zovu.. Jedan će bit polubrat od Blair, a drugi dečko koji je s njom on će bit s njom sam da uzme pare od njene mame, al će se kao kasnije zaljubit u nju..


---
spojena 2 posta.
edit by Karla.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Gossip girl (Tračerica) Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) EmptyWed Mar 17, 2010 9:03 pm

Ja sam već počela skidat s neta jer me zainteresirao Josip za seriju.
Iako se meni nekako čini da će ipak glavni par krzo cijelu seriju bit Dan i Serena.
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Gossip girl (Tračerica) Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) EmptyWed Mar 17, 2010 9:21 pm

pa nisu baš samo oni i blair i chuck isto Very Happy
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Gossip girl (Tračerica) Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) EmptyWed Mar 17, 2010 9:23 pm

Pa da i oni...al to je samo moj dojam...uvijek postoji u svakoj seriji neki središnji par...tako je bilo u Rebelde, u OTH, u The O.C u skoro svim takvim serijama...
Al ne velim da drugi nisu ok...
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Gossip girl (Tračerica) Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) EmptyWed Mar 17, 2010 9:48 pm

A svaki par je poseban i super na neki svoj način..
Serena i Dan su mi fora, slatki, pravi par..
Blair & Chuck su super par jer su oboje zli..
Dan & Blair iako nisu par, al su mi super pošto se ne mogu vidjet i onda kad su zajedno u nekim scenama..
Chuck & Serena su mi isto super.. Baš ko brat i sestra... Obožavam njih dvoje..
Nate i Blair su mi isto fora... Ljep su par..
Ma svi su mi tako dobri, ne mogu nikoga izdvojit da mi je najdraži... Vanessa mi je isto super.. U početku prvih par epizoda ju nisam volio jer mi se čnila ko kučka, al kasnije mi je postala najbolja skoro.. Ona je najpozitivnija ličnost u toj seriji.. Smile
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
* Ena *
Member
Member
* Ena *


Broj postova : 980
Join date : 2010-02-15

Gossip girl (Tračerica) Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) EmptyWed Mar 17, 2010 10:19 pm

Vanessa je naj, bas je luda skroz xD
Lezi joj takva uloga ...
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Gossip girl (Tračerica) Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) EmptyFri Mar 19, 2010 12:01 pm

ahhahah.. .kako su mi blair i serena smješne.. kako su se posvađale na onoj zabavi od trippa, i kaže blair idem po tortu, jede mi se.. i dođe i serena i zabije joj glavu u tortu.. hahahha
serena se zaljubila u trippa.. onda kad su blair i serene bile u liftu i pomire se, i kaže chuck, možete se poljubiti neću to smatrat prevarom.. ahahha... onda olivia, vanessa i dan imali sex utroje.. xD predobra epizoda.. al izgleda da ce olivia otic.. Sad a mozda ipak ne, jer nista od snimanja filma.. Smile
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Gossip girl (Tračerica) Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) EmptyFri Mar 19, 2010 2:26 pm

e a koja je to epizoda ??
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Gossip girl (Tračerica) Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) EmptyFri Mar 19, 2010 4:30 pm

Bass wrote:
ahhahah.. .kako su mi blair i serena smješne.. kako su se posvađale na onoj zabavi od trippa, i kaže blair idem po tortu, jede mi se.. i dođe i serena i zabije joj glavu u tortu.. hahahha
serena se zaljubila u trippa.. onda kad su blair i serene bile u liftu i pomire se, i kaže chuck, možete se poljubiti neću to smatrat prevarom.. ahahha... onda olivia, vanessa i dan imali sex utroje.. xD predobra epizoda.. al izgleda da ce olivia otic.. Sad a mozda ipak ne, jer nista od snimanja filma.. Smile

Ozbač?? Gossip girl (Tračerica) 817915 Gossip girl (Tračerica) 817915 Gossip girl (Tračerica) 817915
Dan? Onaj Dan H..kak' već..:S
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Gossip girl (Tračerica) Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) EmptyFri Mar 19, 2010 9:34 pm

@♥️.KarliČ.♥️ Da.. jbt njih troje.. A za njih troje nikad nebi reko da bi htjeli utroje.. Oni svi troje kao neke dobrice, ovo ono.. I onda odjednom..

@Ivchy ♥️ to ti bude u 3 sezoni 9 epizoda..
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Gossip girl (Tračerica) Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) EmptyFri Mar 19, 2010 10:08 pm

Bass wrote:
@♥️.KarliČ.♥️ Da.. jbt njih troje.. A za njih troje nikad nebi reko da bi htjeli utroje.. Oni svi troje kao neke dobrice, ovo ono.. I onda odjednom..

@Ivchy ♥️ to ti bude u 3 sezoni 9 epizoda..

uh moram se požurit s gledanjem još nisam došla do 3 sezone samo sam završila
drugu Smile
Back to top Go down
Martina
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Martina


Broj postova : 1099
Join date : 2009-09-26
Lokacija : Manhattan, NY

Gossip girl (Tračerica) Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) EmptySat Mar 20, 2010 11:16 am

Ja sam počela gledat sad prvu sezonu jer sam si tek neki dan skinula s interneta i u tri dana sam pogledala 13 epizodaa, predobra mi je serija. Najbolji su mi Chuck i Blair, prezakon su obadvoje, a uz njih mi je također predobra Serena, njih troje su mi se najviše svidjeli..
Back to top Go down
Sponsored content





Gossip girl (Tračerica) Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) Empty

Back to top Go down
 
Gossip girl (Tračerica)
Back to top 
Page 1 of 6Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Art Room:Anahi Girl
» Komentari na Art Room: Anahi Girl

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Off topic :: Music&TV :: Televizija / Television-
Jump to: