Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Gossip girl (Tračerica)

Go down 
+9
Ana.
vondyca4ever
Martina
Lara*
* Ena *
Valee
Karla.
Chuck
Ivchy ♥
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) - Page 2 EmptySat Mar 20, 2010 12:18 pm

aaaaaaa.. nate i serena napokon zajedno.. Smile Smile kak je on bio cjelu noć sa njom kad je ona bila u bolnici.. omg... chuckova mama je živa...
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) - Page 2 EmptySat Mar 20, 2010 2:37 pm

Martina wrote:
Ja sam počela gledat sad prvu sezonu jer sam si tek neki dan skinula s interneta i u tri dana sam pogledala 13 epizodaa, predobra mi je serija. Najbolji su mi Chuck i Blair, prezakon su obadvoje, a uz njih mi je također predobra Serena, njih troje su mi se najviše svidjeli..

haha tako i meni... onaj dan me užasno živcira sada !!
Back to top Go down
vondyca4ever
Member
Member
vondyca4ever


Broj postova : 1720
Join date : 2009-11-03
Age : 28

Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) - Page 2 EmptySun Mar 21, 2010 10:13 pm

gledala zadnju polovice prve epizode.....precool....definitivno ču dalje gledat ....ionako moram nać nešto sad kad dr.Housea nema !
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photo.php?pid=30494413&id=1229173612
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) - Page 2 EmptyMon Mar 22, 2010 4:23 pm

Bass wrote:
@♥️.KarliČ.♥️ Da.. jbt njih troje.. A za njih troje nikad nebi reko da bi htjeli utroje.. Oni svi troje kao neke dobrice, ovo ono.. I onda odjednom..

@Ivchy ♥️ to ti bude u 3 sezoni 9 epizoda..

I prikazat će to? Very Happy Very Happy Very Happy bounce

Ndm se da dns neću zaboravit gledat..
Kolko vremena prođe od onog ponedjeljka da više nz ni o čem se radi affraid
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) - Page 2 EmptyMon Mar 22, 2010 8:29 pm

Prikazat će sam kak se oni ljube svi troje, i to će bit kraj.. I onda će u sljedećoj epizodi bit kad se Dan prisjeća, i onda će on ležat gol na krevetu, i onda će Olivia bit na njemu al će ju Vanessa gurnut.. I još će isto bit on leži na krevetu, a one su na njemu i ljube se..
Da, jbt baš je puno taj cijeli tjedan, treba to dočekat.. Al ak češ gledat sam na TV-u, onda češ se načekat do ove epizode..
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) - Page 2 EmptyMon Mar 22, 2010 11:15 pm

Da istina je dugo je to za čekat, al nekako onda duže uživam u seriji kad čekam...
Danas sam ponovo gledala drugu epku iako sam gledala već na netu tj skinula sam je na komp...
Chuck je imao tako sexy pogled kad se tamo ispred hotela naguravao s Danom, baš je bio onak...hehe
Back to top Go down
* Ena *
Member
Member
* Ena *


Broj postova : 980
Join date : 2010-02-15

Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) - Page 2 EmptyTue Mar 23, 2010 12:45 pm

ja dugo nisam gledala, sinoc sam pogledala posle duzeg vremena, a chuk je presladak Very Happy
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) - Page 2 EmptyTue Mar 23, 2010 4:50 pm

Bass wrote:
Prikazat će sam kak se oni ljube svi troje, i to će bit kraj.. I onda će u sljedećoj epizodi bit kad se Dan prisjeća, i onda će on ležat gol na krevetu, i onda će Olivia bit na njemu al će ju Vanessa gurnut.. I još će isto bit on leži na krevetu, a one su na njemu i ljube se..
Da, jbt baš je puno taj cijeli tjedan, treba to dočekat.. Al ak češ gledat sam na TV-u, onda češ se načekat do ove epizode..


Gossip girl (Tračerica) - Page 2 817915 Gossip girl (Tračerica) - Page 2 817915 živim za tu ep Gossip girl (Tračerica) - Page 2 213463

Ma baš mi se da skidat ep.neam baš vremena gledat..il'
je brat na kompu il' sam ja..msm kak' mi Rebelde idu sporo,tek' sam na 33 ep.xDDD
ma bitno da je to na tv-u ^^ Gossip girl (Tračerica) - Page 2 810471

Btw,meni se nekak' sviđa Blairin karakter.
Nije neka naivna glupača Twisted Evil
jedino mi smeta što je oprostila Nateu -.-
Kao da se tu Sereni želi dokazat da je on njen jbt Gossip girl (Tračerica) - Page 2 9776
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) - Page 2 EmptyTue Mar 23, 2010 6:30 pm

Vidiš meni je obrnuto, meni se baš karakter od Blair ne sviđa, al vidi se u nekim trenucima da nije loša al da se nekad jednostavno pretvara da je, ona je meni ista ko i Broke Davis sa OTH imaju slične uloge...
Serenin karakter mi se više sviđa, Dok mi je Dan najslađi al on je prevelika dobrica, baš se to vidi...zato je tu Chuk on je taj...hehe....bad boy...al baš hot i sexy...
Gossip girl (Tračerica) - Page 2 400779
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) - Page 2 EmptyTue Mar 23, 2010 6:34 pm

Da..Dan je prevelika dobrica..msm oke mi je,al' ono. Ne volim baš takve dobrice.
Daj,baš me zanima kakav će kasnije bit kad ga svi toliko VOLE bounce

A ja na Sereninom mjestu ne bi tu plazila za Blair xP
kolko sam pročitala na txt-u,njihovo prijateljstvo je bilo u konkurenciji.
Blair je bila loša prema Sereni i prije nego što je saznala da je Serena bila sa Nateom.
Ahh Razz
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) - Page 2 EmptyTue Mar 23, 2010 6:41 pm

Taj dio o njhovom prijateljstvu ni ja baš ne kužim jer još se nisam tolko jako zainteresirala za to, al ipak mislim da će njih dvije opet bit prijateljice na neki način, takav sam dojam stekla, a sad vidjet ćemo kako će se sve to razvijat dalje.
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) - Page 2 EmptyWed Mar 24, 2010 12:36 am

Ajme.. ova nova epizoda je predobora.. al kakva je ova obitelj od Chucka, pa ja ne vjerujem.. Stric mu je đubre od početka, al mislio sam da će mu mama bit dobra, al ona je isto kučka ko i Jack.. Oni su platili nekim ženama da tuže Chucka za zlostavljanje, i onda bi Chuck trebao nekome prepisati svoj hotel, da mu ne propadne, i prepiso ga je na mamu, a jadan ne zna da ona igra sa Jackom protiv njega.. A baš mi ga je žao.. Nije ni čudo što je tako zatvoren, i ne može reć svoje osječaje, i što je u početku bio sumnjičav prema njoj, kad su sve takvi ljudi oko njega.. A mala J. nadam se da se sad više unormalila, kad je prekinula sa Damienom.. A S. i N. su tako smješni.. kak se jadan N. sjebo.. Al dobro, ipak mu je oprostila.. A nisam znao da je on izgubio nevinost sa njom.. Baš je bilo fora kad joj je to pričo, da je izgubio nevinost sa curom koju je volio, al je ona otišla i nije ništa čuo o njoj.. Smile Smile Najbolji par u seriji.. Smile Smile
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) - Page 2 EmptyWed Mar 24, 2010 1:23 pm

Josipe, dva posta za redom, pripazi sljedeći put. Smile
Baš sam ja htjel napisat da su trokut B-S-N isto ko i trokut P-B-L.
Ti Josip nam prepričavaš već treću sezonu a mi tek na prvoj, dođem mi da preskočim prve dvije i idem odma na treću...hehe
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) - Page 2 EmptyThu Mar 25, 2010 9:45 pm

Valee wrote:
Josipe, dva posta za redom, pripazi sljedeći put. Smile
Baš sam ja htjel napisat da su trokut B-S-N isto ko i trokut P-B-L.
Ti Josip nam prepričavaš već treću sezonu a mi tek na prvoj, dođem mi da preskočim prve dvije i idem odma na treću...hehe

A jbg, malo sam se uživio u tu epizodu, pa nisam ni gledo.. xD sorry..
Nemoj preskat, sam ti gledaj po redu.. xD
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) - Page 2 EmptyThu Mar 25, 2010 11:02 pm

Ma nema veze, samo ti piši, meni je zanimljivo barem pročitat.
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) - Page 2 EmptyFri Mar 26, 2010 2:26 pm

aaa već sam na trećoj sezoni počela, predobra je !!
moram ovog vikenda pogledat puno epka !! Very Happy
Back to top Go down
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) - Page 2 EmptyMon Mar 29, 2010 10:05 pm

Jeste gledali danas.
Bilo je zanimljivo. Ipak je Blair došla do Srene na kraju, al igrala je prljavo ono kao da je Serena alkoholičarka, a nije znala da je zapravo riječ o Eriku.
Chuk mi je bio dobar kod onog tipa s kojim je razgovarao o faksu, svi su imali neku spiku i znali su o čemu govore, a ovaj pun sebe pa veli..."Pa mene trebate primit jer sam ja Chuk Bass." Sve mi je više zanimljiv taj Chuk.
Back to top Go down
Ivchy ♥
Member
Member
Ivchy ♥


Broj postova : 2809
Join date : 2009-11-06
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) - Page 2 EmptyTue Mar 30, 2010 2:08 pm

Valee wrote:
Jeste gledali danas.
Bilo je zanimljivo. Ipak je Blair došla do Srene na kraju, al igrala je prljavo ono kao da je Serena alkoholičarka, a nije znala da je zapravo riječ o Eriku.
Chuk mi je bio dobar kod onog tipa s kojim je razgovarao o faksu, svi su imali neku spiku i znali su o čemu govore, a ovaj pun sebe pa veli..."Pa mene trebate primit jer sam ja Chuk Bass." Sve mi je više zanimljiv taj Chuk.

da juče je bila fora epka ... ja sam presretna jer sam za rođendan
dobila knjigu već prošli tjedan i počela sam ju čitati odlična je Very Happy
Back to top Go down
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) - Page 2 EmptyTue Mar 30, 2010 3:33 pm

Valee wrote:
Jeste gledali danas.
Bilo je zanimljivo. Ipak je Blair došla do Srene na kraju, al igrala je prljavo ono kao da je Serena alkoholičarka, a nije znala da je zapravo riječ o Eriku.
Chuk mi je bio dobar kod onog tipa s kojim je razgovarao o faksu, svi su imali neku spiku i znali su o čemu govore, a ovaj pun sebe pa veli..."Pa mene trebate primit jer sam ja Chuk Bass." Sve mi je više zanimljiv taj Chuk.

E to mi je bilo Gossip girl (Tračerica) - Page 2 743224

A kraj mi je baš tužan bio.Gossip girl (Tračerica) - Page 2 821457
Jel' će se njih dvije pomirit? Ja ne vjerujem :S

A kad je Blair čitala pismo kao njen tata se spetljo sa muškim modelom Gossip girl (Tračerica) - Page 2 817915
Ono Gossip girl (Tračerica) - Page 2 523904 xD

A Serena mi baš pomalo glupava..msm kud se onak' ponižava,daj ono Sleep
Opet ponavljam,sviđa mi se Blairin karakter,mada stvarno nekad zna pretjerat. Al' bar ne izigrava
neku dobricu ^^ i nije naivna i nevina djevojčica Razz
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) - Page 2 EmptyTue Mar 30, 2010 3:38 pm

@Karla, pomirit će se one u sljedećoj epizodi..
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Karla.


Broj postova : 5226
Join date : 2009-08-18
Age : 29
Lokacija : u svom svijetu.

Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) - Page 2 EmptyTue Mar 30, 2010 3:41 pm

Ozb? scratch
I neće se više svađat?
Nekak mi se čini da je glavna radnja njihova svađa xD
Back to top Go down
* Ena *
Member
Member
* Ena *


Broj postova : 980
Join date : 2010-02-15

Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) - Page 2 EmptyTue Mar 30, 2010 4:35 pm

Juce je bila extra epizoda, bas je bilo zanimljivo..
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) - Page 2 EmptyTue Mar 30, 2010 7:43 pm

@karla Hoće, svađat će se one skoro u svakoj epizodi.. xD Svađat će se one dosta često, al nikad nešto puno, čim se posvađaju, odmah će se i pomirit.. Jedino u trećoj sezoni će bit mislim 2 epizode gdje se ne druže al će se opet pomirit.

3. sezona, 16. epizoda
Ajme koja je ova mama od Chucka kučka.. To napravit vlastitom djetetu.. Pa ja ne vjerujem.. A kad je Blair unajmila 30 kurvi.. hahah... A Jenny se zaljubila u Natea.. Nadam se da ga neće probat rastavit od Serene.. I Izgleda da nam Blair ode na Columbiu.. Smile Smile Napokon našla prijateljice..
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Valee
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Valee


Broj postova : 2210
Join date : 2009-09-26
Age : 36
Lokacija : ...in my dreams with you .. ....

Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) - Page 2 EmptyWed Mar 31, 2010 1:38 pm

Zančit bit će Serena i Blair opet frendice??
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) - Page 2 EmptyWed Mar 31, 2010 3:36 pm

Valee wrote:
Zančit bit će Serena i Blair opet frendice??

Da.. bit će one opet best frendice kroz cijelu seriju.. Smile
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Sponsored content





Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Gossip girl (Tračerica)   Gossip girl (Tračerica) - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Gossip girl (Tračerica)
Back to top 
Page 2 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Art Room:Anahi Girl
» Komentari na Art Room: Anahi Girl

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Off topic :: Music&TV :: Televizija / Television-
Jump to: