Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Narodnjaci, cajke...

Go down 
+8
Doris
vondyca4ever
Ana_RBD
DaughterOfTheNight
Ana.
ღLanaღ
Karla.
Chuck
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 2 EmptyFri Sep 25, 2009 11:17 am

Jovan Stefanović: Precrtao tetovažu od Darka Lazića

Jovan Stefanović je nedavno uradio svoju prvu tetovažu, identičnu onoj kojom je leđa ukrasio Darko Lazić. Naime, mladi pevač je istetovirao početna slova imena članova porodice - mame, tate, brata i sestre. “Učinio sam to u znak podrške koju su mi pružili u poslednje vreme. Ne mogu da kažem da nije bolelo, kao kad te ujede pčela, pa deset puta jače. Nije bilo strašno, možda uradim još neku tetovažu”, objašnjava Joca. Čini se da su početna slova članova familije totalni hit među mladim “grandovcima”, pošto je leđa na isti način pre par meseci išarao i Nikola Rokvić.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 2 EmptyFri Sep 25, 2009 11:18 am

Olja Karleuša spremna za povratak na scenu

Prve jesenje dane Olja Karleuša provodi u dugim šetnjama sa osmomesečnim sinčićem Pavlom i polako se priprema za povratak na muzičku scenu, sa koje je odsustvovala duže od godinu dana. „Svo to vreme, estrada mi uopšte nije nedostajala. Posvetila sam se sinu koji je postao centar mog sveta. Prva stepenica na mom povratku biće sing koji uveliko pripremam. Za par dana ću ući u studio i snimiti pesme za singl od kojeg mnogo očekujem. Nadam se da će publika to moći da čuje za desetak dana. Već dugo nisam prihvatala pozive za gostovanja i neću to činiti sve dok se nova pesma dobro ne zavrti. Promenila sam saradnike, a nove pesme će biti potpuno drugačije od svega što sam do sada uradila“, kaže pevačica koja je sebi zadala zadatak da smrša još četiri kilograma i tako vrati „liniju“ koju je imala pre nego što je ostala u drugom stanju.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 2 EmptyFri Sep 25, 2009 11:21 am

Ceca Ražnatović razgalila publiku u Bohumu

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Bohum_10

Proteklog vikenda Ceca Ražnatović održala je zapažen nastup u Nemačkoj. Koncert, u organizaciji kluba "Babylon” iz Gelsenkirkena, održan je u klubu "Taksim” u Bohumu pred oko 3.000 ljudi. To je upravo i razlog što je za nastup odabran ovoj prostor, jer se od same najave za Cecino gostovanje, tražila karta više. Odlična atmosfera iz publike, odrazila se i na Cecino raspoženje, jer kao što je publika mogla da primeti, na scenu, nešto posle ponoći, izašla vidno zadovoljna. Ređali su se hitovi, publika je pevala u glas sa svojom omiljenom pevačicom, nagrađivala je aplauzima i cvećem. Cecino dobro raspoloženje, neki od pristunih protumačili su i kao zaljubljenost, što se, kako kažu, vidi po nekom posebnom sjaju u njenim očima. Da li je to razlog ili ne, potvrdiće vreme, a da je Ceca izgledala savršeno, potvrdio je i odličan odabir toalete i frizure, te preplanuo ten kao dokaz da se nedavno vratila sa odmora.

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Bohum_11 Narodnjaci, cajke... - Page 2 Bohum_12 Narodnjaci, cajke... - Page 2 Bohum_13 Narodnjaci, cajke... - Page 2 Bohum_14 Narodnjaci, cajke... - Page 2 Bohum_15
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Ana.
Member
Member
Ana.


Broj postova : 275
Join date : 2009-08-19
Age : 29
Lokacija : ¤¤Na kavi s Anahi¤¤

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 2 EmptyThu Oct 01, 2009 6:37 pm

ne volim cajke... protiv toga sam... jednostavno ih nevolim... imaju totalno glupe pjesme... te pjesme na ništa ne liče... glupe su i bezvezne .. koje glupe tekstove imaju... udara u glau ko šampanjac njeno malo glatko crno koleno... majko moja!!!!!!!!!!!! katastrofa to nema veze s pjesmom... GLUPOST TEŠKA...

Ali ko voli nek izvoli!!!!!!
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 2 EmptyMon Oct 12, 2009 8:18 pm

Tanja Savić “pukla” u Rimu!

Pre nego što je otišla na zasluženi odmor Tanja Savić je provela nekoliko dana u Rimu. Ne, folkerka u Italiju nije otišla radno, već da bi se ponovila. Naime, lepa crnka će uskoro izbaciti novi singl, a kako bi ga što lepše i bolje ispromovisala pevačica je upravo u Rimu pazarila nekoliko haljina poznatih italijanskih dizajnera, što ju je, kako smo načuli, koštalo tričavih 5.000 evrića. ''Što se tiče mog odmora, nikome neću otkriti na kojoj destinaciji sam se sunčala i brčkala, baš kao ni ko mi je pravio društvo. Bitno je da sam se fenomenalno provela . Sad sam kao nova i potpuno sam spremna za nove poslovne izazove. U Rimu jesam kupila neke prelepe komade koji su veoma skupi, ali o ciframa ne želim da pričam. Mada, da sam pukla, pukla sam'', kaže kroz smeh Tanja.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 2 EmptyMon Oct 12, 2009 8:19 pm

Humanitarni fond Seke Aleksić organizuje koncert u Sremskoj Mitrovici

Humanitarni fond Seke Aleksić "Deci s ljubavlju" organizuje koncert u Sremskoj Mitrovici, na kojem će učestvovati mnogobrojne njene kolege, među kojima su Aca Lukas, Goca Tržan, Aco Pejović, Dado Polumenta, "Amadeus bend", Jovan Perišić i Rade Lacković. Prihod prikupljen od prodaje ulaznica za koncert namenjen je lečenju 15-godišnje Mire Janković iz Radenkovića, koja boluje od karcinoma. Svaki posetilac kupovinom karte postaje direktan donator sredstava koja se prikupljaju.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 2 EmptyMon Oct 12, 2009 8:20 pm

Seka Aleksić se tajno verila

Folk zvezda Seka Aleksić se tajno verila! Kako piše „Press“, posle samo tri meseca zabavljanja Seku (28) je prošle nedelje zaprosio kik bokser Veljko Piljikić (26). Izvor „Pressa“ blizak pevačici otkriva da je Veljko pre dve nedelje u Beču kupio skupoceni brilijantski prsten. Seku je zaprosio pre sedam dana, prilikom posete njegovim roditeljima u Negotinu. „Otkad je započela vezu sa Veljkom 17. jula, Seka blista od ljubavi. Veljko je pevačicu ostavio bez teksta kad je prošle nedelje, tokom njihovog boravka u Negotinu, iznenada izvadio prelep prsten optočen brilijantima i stavio na njen domali prst. Seka nije ni slutila da će se sve tako brzo odigrati, iako njihova ljubav sjajno funkcioniše. Veljkovi roditelji su oduševljeni sinovljevim izborom, a povodom veridbe u porodičnoj kući upriličili su svečani ručak“, kaže neimenovani izvor. Veljko i Seka upoznali su se početkom godine na njenom nastupu u Švajcarskoj, kada ga je pevačica angažovala kao lično obezbeđenje. Posle raskida ljubavne veze sa manekenom Mladenom Radulovićem, Seka je sredinom jula započela romansu sa Veljkom. Ubrzo nakon prvog javnog pojavljivanja par je otputovao na tronedeljni odmor na Bali, gde su snimili provokativni set fotografija, kao i spot za Sekinu pesmu „Slučajni partneri", koja će se naći na njenom novom albumu. Pre Veljka, Seka je bila verena sa svojim menadžerom Zoranom Kovačevićem, s kojim je bila pet godina u vezi, i manekenom Mladenom Radulovićem, s kojim se zabavljala dve godine.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 2 EmptyWed Oct 14, 2009 5:15 pm

Dara Bubamara: Zna se ko su najtiražnije pevačice - Brena, Seka, Ceca, Viki i ja!

Folk zvezda Dara Bubamara ima u planu da sa izlaskom novog CD promeni imidž, možda čak i boju kose, ali kako kaže, bez obzira na promenu ostaće Dara koju publika voli. „Promeniću i imidž. Svakodnevno vežbam u teretani, i to po tri sata, jer želim da liniju dovedem do savršenstva. Nije lepo videti zapuštenu ženu na estradi. Možda ću promeniti i boju kose", kaže Dara u intervju za „Press“ i otkriva detalje o novom albumu koji uskoro završava „Novi CD biće drugačiji od prethodnog jer nikad nisam želela da ponavljam nešto što je već postiglo uspeh. Pored ovog albuma, snimam i CD na engleskom jeziku, na kome će se naći i duet sa reperom Big Alijem. Ovo je pravi trenutak da osvojim i svetsku muzičku scenu", kaže Dara i navodi da nije izbačena iz „Grand produkcije", kako se spekulisalo u medijima. „ Saša i ja smo u sjajnim odnosima i u stalnom kontaktu. On je moj Novosađanin i poznato je da sam njegova miljenica. Naš sukob inscenirali su zlobnici i, na njihovu žalost, nisu ništa postigli. Nedavno smo čak pričali o mom novom albumu. Sale je surovi profesionalac, a „Grand" i ja smo uvek imali odličnu saradnju i mislim da će tako biti i sa novim CD-om. Ako je Popović rekao da će praviti čistku u svojoj produkciji, sasvim sigurno nije mislio na mene. Zna se ko su najtiražnije pevačice - Brena, Seka, Ceca, Viki, i ja!"
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
DaughterOfTheNight
Member
Member
DaughterOfTheNight


Broj postova : 27
Join date : 2009-10-13
Age : 34
Lokacija : Dubrovnik

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 2 EmptyWed Oct 14, 2009 5:54 pm

seka je zakon XD
Back to top Go down
Ana_RBD
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Ana_RBD


Broj postova : 603
Join date : 2009-09-03
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 2 EmptyWed Oct 14, 2009 9:11 pm

ja slušam cajke iz zezancije ali ako sam loše raspoložena otkinut ću ti glavu ako mi pustiš cajku.. ja od seke aleksić znam onu pjesmu kraljica i mi zezamo ovu jednu curu pa joj pjeva ma nemoj žaliti sestro što te je varao nek' ide gde mu je mesto pravo u pakao.. haha a bez razloga to pjevamo čisto iz zezancije
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 2 EmptyThu Oct 15, 2009 4:51 pm

NATAŠA BEKVALAC: POSLE SVEGA DAČA SE OSUĐUJE A OD MENE PRAVE BLUDNICU!


Nataša Bekvalac se više ne okreće unazad! Tračeve ne demistifikuje, kaže nisu je vredni, istinu iznosi javno i sa osmehom na licu. A istina je da je najlepša novosadska pevačica nedavno proslavila 29. rođendan, da radi na novom albumu, te da sa Severinom planira duet, koji će jači pol zbog vizuelnog efekta staviti na muke. Njoj su ipak najdraži oni trenuci koje provodi sa suprugom Danilom Ikodinovićem i ćerkicom Hanom koji, bez obzira na tračeve kojima su izloženi, i dalje čine njen svet... I život.


Nedavno si proslavila 29. rođendan. Možeš li da izdvojiš pet najupečatljivijih slika iz druge decenije života?
U proteklih deset godina dogodilo mi se mnogo upečatljivih situacija, što lepih, što onih koje to nisu bile. Ali, u skladu sa mojim optimističnim pogledom na svet, pobrojaću samo najlepše slike. Davne 2000. godine upoznala sam Vladu Georgieva, osobu koja je najzaslužnija za početak moje karijere. Od festivala „Sunčane skale“ u Herceg Novom kreće uzlazna putanja mog uspeha koja, hvala bogu, i dan-danas napreduje. Ponosna sam i na trenutak kada sam srela svog životnog prijatelja, kumu Dragijanu. Nekoliko godina kasnije upoznala sam i Danila. Ipak, vrhunac je rođenje mog najvećeg uspeha i ponosa - moje Hane. Njen dolazak na svet neće biti samo najupečatljivija slika dvadesetih, već čitavog života!

Šta si poželela gaseći svećice?
Nisam slavila rođendan pa nije bilo ni svećica, ali uprkos tome, od pre godinu dana imam samo jednu želju. Uvek poželim isto... u ponoć novogodišnje noći, kad okusim prve jagode ili nađem trepavicu. Kažu da te želje ne treba otkrivati jer se u suprotnom neće ostvariti, pa ne bih da malerišem.

U kojoj je fazi rad na novom albumu?
Ne želim da ovo što ću reći zazvuči kao fraza, ali više nego ikad verujem u nove pesme. Ni na jednom CD-u nisam radila kao na ovom, ali s ponosom mogu da kažem da smo konačno u završnoj fazi. Sve melodije su odabrane, ali mi nedostaje još par kvalitetnih, jakih tekstova. Inače, novi materijal je, što se kaže, pravi ženski, nabijen jakim emocijama i sentimentalnošću, te začinjen vrhunskom produkcijom.

Ko je došao na ideju da snimiš duet sa Severinom?
Niko nije bio inicijator, do susreta je došlo spontano. U društvu Rake Marića i Braje provele smo božanstveno veče - ćaskale smo, smejale se i pile dobro vino. A što se tiče dueta, najbolje stvari u životu dešavaju se spontano i kada se ne forsiraju.

Severina o tebi ima samo reči hvale. Kakav je ona utisak ostavila na tebe?
Osobu kao što je ona nikada ranije nisam upoznala. Takvi ljudi se ne sreću često. Ostavim li po strani njene fizičke kvalitete, koji su evidentni, fascinirala me je ženstvenost koju poseduje i plemenitost kojom zrači. Iskreno sam srećna što je poznajem. Deluje vrlo stabilno i smireno, pa uopšte ne čudi što kao magnet privlači muškarce, osvaja i pleni gde god da se pojavi. Severina jednostavno ne može ostati neprimećena.

Osim sa Severinom, sa kim bi još zapevala u duetu?
Nisam razmišljala o tome. Ukoliko izumemo ove dogovore sa Severinom, u karijeri nemam nijedan duet. Osim dobre pesme, za tako nešto je važno da se poklope i neki drugi faktori - ne samo da se mentalno i vokalno složiš sa muzičkim partnerom, već i da to što radite ima smisla.

Zapevala bi sa Danijelom Vranić?

Ona je sjajan pevač, ali o eventualnoj saradnji nisam razmišljala.

Kako si reagovala na priču da je na splavu „H2O“ cepala tvoje plakate?
Nekako, ne želim da verujem u tu priču. Isuviše je ružna. Danijelu površno poznajem, par puta smo se videle u društvu zajedničkih prijatelja i tada mi se učinila kao pristojna osoba koja fino radi svoj posao.

Otkud animozitet između vas dve?

Sa moje strane ne postoji.

Negde si izjavila da ćeš sasvim promeniti muzički pravac. Šta to konkretno znači?
To je malo izvučeno iz konteksta. Nećemo menjati pravac, ali ćemo sve podići na viši nivo. Govorim u množini jer na novom albumu radi velika ekipa naših najboljih kompozitora, tekstopisaca, aranžera i producenata. Zrelija sam nego ikad i veoma mi je stalo da ovo bude nešto najbolje što sam do sada uradila. To uopše nije lak zadatak, budući da sam sebi za cilj uvek postavljala još više i još bolje. Rekoh, nije lako, s obzirom da je to što sam do sada uradila imalo sjajan odjek i izuzetan uspeh.

Hoćeš li ostati verna biografskim pesmama?
Super je to što se sa svojim saradnicima poznajem dugo, što smo izuzetno vezani i što je naš odnos odavno mnogo više nego poslovan. Zato me dobro osećaju. Takođe, znam da je svima stalo do toga da ovaj album bude nešto vanserijsko. Svakoj noti i reči prilazimo sa posebnom pažnjom. Da, album će imati moj lični pečat, koji kaže da sam, kao i svaka druga žena, nesigurna, nesavršena, ranjiva.

O čemu ćeš sada pevati?
Ah, ta ljubav, ah, ti muškarci.

Iako se od balade „Ljubav, vera, nada“ mnogo očekivalo, čini se da je reakcija publike bila prilično mlaka.
Ta pesma je Brajin poklon i od nje niko od nas nije ništa očekivao. Ona je napisana za mene. Nije komercijalna, rađena je u dahu, bez kompromisa. Nastala je u specifičnom trenutku. Pesma nosi divnu poruku i logično je da kao takva ne može da se dopadne većini. Vrlo je istinita, a istina često boli i od nje bežimo. Eto, to je odgovor. A i bilo bi previše da od četiri pesme, koliko ih je bilo na maksi-singlu, baš sve budu hitovi.

Nije malo onih koji misle da na tragediji koja se desila tvojoj porodici prikupljaš sitne poene, te da je koristiš za lični marketing i karijeru.
Nikada, ali zaista nikada nisam čula ništa strašnije od ovoga. Duboko sam potresena i tužna jer sam svesna i znam da postoje ljudi koji tako pričaju. Oko mene je uvek bilo zavisti i podmetanja, loših i zlih ljudi, ali nešto ovoliko jezivo mogu da izgovore samo bolesni umovi. Takvih se plašim i iskreno ih žalim. Međutim, njihovo zlo nikada ne može da bude toliko veliko kao moje dobro. Kao odgovor na postavljeno pitanje izdvojila bih jednu rečenicu moje bake - samo sunce žarko ubije zmiju otrovnicu. U skladu sa tim, trudim se da što više sijam, iako je ponekad oko mene pravo leglo otrovnica.

Približi nam malo saradnju sa novoosnovanom menadžerskom kućom „Šoumaster“.
Ukratko, konačno se bavim samo stvarima koje su mi obaveza. Ranije sam mnogo energije i vremena trošila na sporedne, slobodno mogu reći gluposti i propratne sitnice. Otkad sarađujem sa „Šoumasterom“, mogu u potpunosti da se posvetim umetničkom delu svoje karijere. Trenutno sam, recimo, koncentrisana na svoju interpretaciju, koju želim da podignem na viši nivo, onaj za koji smatram da imam mogućnosti. Sa druge strane, ljudi iz „Šoumastera“ sada se bave menadžerskim poslom i produkcijom, a najbitnije dolazi posle albuma, a to su pripreme za koncerte i njihovo osmišljavanje. Ipak, ne bih puno pričala... Bolje je da naša dela i uspesi govore o saradnji koja nas veže.

Između ostalog, „Imoušn“ te je angažovao u seriji „Žene sa Dedinja“, srpskom pandanu „Očajnih domaćica“. Kakva ti je uloga poverena?
U pitanju je samo jedna mala, epizodna uloga.

Poznato je da se u seriji razvodiš. Da li je to smišljeno ubačeno u scenario budući da te je ta priča donedavno pratila u stvarnom životu ili je reč o koincidenciji?

(smeh)... Moja uloga je napisana mnogo pre nego što sam dogovorila saradnju sa „Šoumasterom“, što će reći da je ista takva kakva je i da nema nikakvih skrivenih značenja, prejudiciranja, marketinških trikova niti bilo čega sličnog.

Kad već pomenusmo „Očajne domaćice“, u kojoj najviše prepoznaješ sebe - Gabrijeli, Suzan, Linet ili Bri?

Nikada nisam pratila tu seriju, tako da...

Dobro, onda mi reci koja ti je junakinja „Seksa i grada“ najsličnija.
Ponovo ću te razočarati. Verovatno sam jedina žena na svetu koja nije odgledala ama baš nijednu epizodu „Seksa i grada“. Ipak, znam ko su likovi u seriji, jer su u medijima veoma eksponirane. Međutim, ni sa jednom od njih nemam sličnosti.

Već dugo uspešno sarađuješ sa kompanijom „Ikstrim intimo“, s tim što u aktuelnoj kampanji po prvi put reklamiraš brushaltere. Zbog čega si do sada bežala od toga?

Ne, nisam bežala. Jednostavno, do ove, jesenje kolekcije, „Ikstrim intimo“ nije radio brushaltere. Sasvim normalno, kada su i taj deo veša plasirali na tržište, počela sam da ga reklamiram. Uradila sam set fotografija koje su prelepe, vesele, zrače pozitivnom energijom i skreću pažnju.

Kažeš da si stidljiva, a reklamiraš donji veš. Zar to nije kontradiktorno?
Jeste... U samoj mojoj ličnosti ima mnogo kontradiktornosti. Mediji su o meni stvorili jednu sliku, dok se mišljenje ljudi promeni onog trenutka kada me upoznaju. No, odavno sam prestala da se borim protiv vetrenjača. Ono što je veoma zanimljivo jeste da su javne ličnosti, prvenstveno mislim na pevače i glumce, zapravo u biti mnogo nesigurni i stidljivi. Veruj mi, to je pravilo. Znam ih mnoge. Scena pruža mogućnost da pobediš sve svoje strahove i komplekse. Da se na najsuroviji i najočigledniji, javni način izboriš sa njima. To je sušta istina.

Smeta li Danilu što je fotografijama na kojima si polunaga preplavljena Srbija?
To pitanje mi u poslednje vreme često postavljaju, a ja se uporno pitam zašto bi mu smetalo. On je toliko ponosan na mene da mi se čini da se više nego ja raduje mojim uspesima, a opet da moje padove i lomove doživljava tragičnije od mene.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 2 EmptyThu Oct 15, 2009 4:52 pm

Nataša Bekvalac gošća na Severininom koncertu


Nataša Bekvalac biće gost iznenađenja na koncertu Severine Vučković u subotu u „Beogradskoj areni"! Kako piše „Press“, Severina i Nataša se u poslednjih mesec dana intenzivno druže, pa je hrvatska pop zvezda pozvala „novosadsku Barbiku" da, pored Gorana Bregovića, Jelene Rozge i Petra Graše, bude gošća na njenom koncertu. Dve pevačice početkom novembra snimiće i duet, koji kao autor potpisuje Dragan Brajević Braja. „Nimalo nije slučajno što će Nataša nastupiti na Severininom koncertu, jer se njih dve u poslednje vreme ne razdvajaju. Postale su veoma bliske prijateljice, a Seve je za dve nedelje dva puta posetila Natašu i njenu porodicu u njihovom novom domu u Novom Sadu. Prijateljice će početkom novembra snimiti duetsku pesmu, koju je napisao hitmejker Braja“, kaže neimenovani izvor blizak pevačicama.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
DaughterOfTheNight
Member
Member
DaughterOfTheNight


Broj postova : 27
Join date : 2009-10-13
Age : 34
Lokacija : Dubrovnik

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 2 EmptyThu Oct 15, 2009 10:57 pm

hahaha sad više nije gost iznenađenja hahahahhaha
Back to top Go down
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 2 EmptyThu Oct 22, 2009 9:46 am

ON JE CECIN NOVI DEČKO!

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Ceca-110

To što Ceca Ražnatović poslednjih mesec dana često odlazi u Novi Sad izgleda da ima veze sa manekenom Vladimirom Cvetkovićem. Kako, naime, tvrde naši izvori, Ceca i Cvele su odnedavno u vezi, iako o tome ne žele javno da govore. Sve je, kako saznajemo, počelo pre dva meseca kada su se oboje vratili u zemlju - ona sa Kipra, on iz Koreje i od tada se ne odvajaju. Njihovom poznanstvu, još početkom leta, navodno je kumovao blizak prijatelj folk dive, kada su i sevnule prve varnice, ali su zbog fizičke udaljenosti bili u kontaktu samo putem telefona. Po povratku u Srbiju, na insistiranje zgodnog manekena došlo je i do prvog susreta, koji je za oboje bio fatalan. Zaljubljeni do ušiju, Ceca i Cvele se viđaju svakodnevno, uprkos razdaljini od 80 kilometara, koliko ima od Beograda do Novog Sada.

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Ceca-210 Narodnjaci, cajke... - Page 2 Ceca-310
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 2 EmptyThu Oct 22, 2009 9:47 am

Sejo Kalač najavljuje veliki povratak

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Sejo_010

Pomalo zaboravljeni Sejo Kalač, koji je pre nekoliko godina žario i palio sa hitom „Ala, Ala“, a potom misteriozno nestao, kaže da se vraća na estradu u velikom stilu, bez ičije podrške. Iza njega ne stoji nijedna izdavačka kuća. To jest Sejo i njegov blizak saradnik i prijatelj, Goran Ratković Rale, „do juče“ zadužen za karijeru Indire Radić, odlučili su da izdaju Sejin album „Dođe to iz duše“ bez izdavača. “To je album od - istorijskog značaja!'“ Mislim da je to prvo internet izdanje bez izdavača. Svako će besplatno moži da skine pesme sa mog albuma. Mnogo verujemo u te pesme i Rale i ja ne vidimo nikakvu svrhu reklamiranja preko izdavačkih kuća. Ne živi se od reklama, već od gostovanja. Reklama bez hita ne vredi ništa i uludo je bačena para. Ovako je najpoštenije i najoriginalnije. Ako pesme valjaju, brzo će isplivati, biće poziva za gostovanja, biće posla, pa i zarade i za mene i autora. Izdavačkih kuća, čini mi se, više nikad nije bilo, ali nije mi palo na pamet da pregovaram sa bilo kojom. Ovako, na stranici svake diskoteke u Evropi, stajaće baner na kojem piše: „Skinite besplatno“, kaže pevač koji je uspeo da se izbori sa gomilom privatnih problema, dodajući da je jači nego ikada i da je ubeđen da će uz pomoć novih pesama i Raleta uspeti da vrati neoprezno izgubljene estradne pozicije.

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Sejo_011
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 2 EmptyThu Oct 22, 2009 9:48 am

Lepa Brena proslavila rođendan u Americi

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Brena10

Najveća folk zvezda na prostorima eks-Ju Lepa Brena juče je proslavila 49. rođendan! Kako piše „Press“, Brena je 9. oktobra sa suprugom Bobom Živojinovićem, i sinovima Stefanom i Viktorom otputovala u Ameriku, gde je u intimnoj atmosferi proslavila rođendan. „ Brena godinama ne voli da proslavlja svoj rođendan. Nikad na taj dan ne organizuje žurke. Otkad je rodila sinove Stefana i Viktora, uživa da za njihove rođendane priredi gala slavlja, na kojima se uvek svi fenomenalno provedu. Suprug i sinovi juče su joj priredili iznenađenje“, odveli su je na večeru u jedan ekskluzivni restoran na Floridi. Posle večere konobari su ugasili svetlo i izneli prelepu tortu sa svećicama“, kaže izvor „Pressa“, i dodaje da Brena boravak u Americi koristi da se odmori na plaži i tako napuni baterije za predstojeću turneju po Australiji.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 2 EmptySat Oct 24, 2009 1:15 pm

Seka Aleksić promovisala novi imidž na humanitarnom koncertu

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Seka110

Seka Aleksić je sa svojim kolegama u Sremskoj Mitrovici održala humanitarni koncert, na kome je prikupljeno skoro 10.000 evra za lečenje devojčice Mire. Seka je na koncertu predstavila i novi imidž - kosu je ofarbala u crveno. „Prezadovoljna sam koncertom, sala je doslovno bila prepuna. Zahvaljujem kolegama koje su mi se pridružile na sceni i nesebično pružile pomoć onima kojima je zaista potrebna. Za lečenje devojčice Mire prikupili smo skoro 10.000 evra. Iako imam mnogo obaveza oko novog albuma koji ću uskoro objaviti, nastavljam svoje humanitarne aktivnosti jer nema lepšeg osećaja od onog kad znate da nekome možete pomoći“, otkriva Seka u izjavi za „Press“. Posle koncerta Seka je na poklon dobila tortu na kojoj je pisalo „Deci s ljubavlju", po nazivu njenog humanitarnog fonda. Podršku na nastupu Seki pružio je njen verenik Veljko Piljikić.

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Seka_010
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 2 EmptySat Oct 24, 2009 1:16 pm

Tanja Savić dvojnica Rihanne

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Tanja-10

Inspiraciju za svoj novi izgled Tanja Savić je očigledno pronašla u svojoj koleginici sa svetske scene, zvezdi sa Barbadosa, Rijani. Kako piše “Alo!” Savićeva se na nedavnom snimanju „Grandove“ emisije pojavila sa novom frizurom koja neodoljivo podseća na Rijaninu. Savićeva se odlučila za kratku frizuru koju je nosila i na početku karijere, a da li će nastaviti na liči na Rijanu, saznaćemo početkom sledeće godine, kada bude promovisala novi album.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 2 EmptySat Oct 24, 2009 1:18 pm

Premijera novog spota Milana Stankovića u emisiji „Narod pita“

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Milan211

Novi spot Milana Stankovića za pesmu „Fejs“ koji je snimio na svoj rođendan konačno će ugledati svetlost dana. Naime, u nedelju u 21 čas na televiziji „Pink“ gost će, između ostalih, biti i mladi, perspetkivni pevač koji će u ovoj emisiji premijerno prikazati svoj prvi video klip. Podsetimo, spot je režirao poznati reditelj Vedad Jašarević, a postprodukcija je rađena u Japanu. Oni koji su videli ovaj video klip tvrde da je prvo ostvarenje na našim prostorima sa MTV estetikom. Pored Milana, u spotu se pojavljuje manekenka Martina Rajić, kao i plesna grupa koja je, inače, prvak u hip-hop densu u zemlji.

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Milan_10
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 2 EmptyTue Oct 27, 2009 12:29 am

Viki Miljković: Uradiću spot za pesmu "Ovde se ne plače"

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Viki-010

Folk pevačica Viki Miljković upoređujući estradu nekada i danas, kaže da se stanje prilično promenilo. “Nekada je bilo dovoljno da imate dobru pesmu i da to garantuje naslovne strane i dobru poziciju na muzičkoj sceni. To se promenilo. Sada se mnogo više zadire u privatni život, traže se skandali i razne pikanterije kako biste se nalazili u centru pažnje”, kaže Viki u intervjuu za "Pravdu”, ističući da žali za prošlim vremenima kada je kvalitet muzike bio mnogo važniji od medijske pompe, ali za sebe tvrdi da može da opstane na estradi. “Prezadovoljna sam novim pesmama, kao i povoljnom reakcijom moje publike na njih. Album je malo drugačiji od mog ranijeg muzičkog stila. Nisam želela da se utopim u more sličnih melodija koje su prisutne na našoj muzičkoj sceni, već da imam prepoznatljive hitove koji će nositi lični pečat. Već su se izdvojile pesme 'Idu mi, idu, dani, godine', 'Dođavola sve' , dok se u inostranstvu traži pesma 'Hej, ko to pita'. Drago mi je kada neku numeru publika sama traži, iako je nisam mnogo promovisala. Reč je o pesmi 'Ovde se ne plače' i baš zbog toga ću raditi za nju spot", kaže Viki i na pitanje sa kim bi volela da uradi duet, otkriva d bi to bili Darklo Lazić ili Slobodan Vasić. Na pitanje ko su joj najbolji prijatelji na estradi Viki izdvaja svoje kume Sanju Đorđević i Cecu. “Najčešće se viđamo u kućnim varijantama”, otkriva Viki ističući da je loša strana popularnosti ta što nema svoju privatnost. “Svoj prvi album sam izdala sa 16 godina, tako da sam od mladosti navikla na sve dobre i loše strane koje slava donosi. Mada, nijednog trenutka se nisam pokajala što sam izabrala ovaj put”.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 2 EmptyTue Oct 27, 2009 12:30 am

Danijela Vranić: Novi album je vrlo skup jer neću da štedim na kvalitetu

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Danije10

Danijela Vranić uveliko priprema pesme za novi album. Već par meseci, svaki čas je u studiju. Ali, nikakve prognoze o tome kada će veliki posao privesti kraju, ne želi da daje. „Jedno vreme sam bila malo neaktivna, ali sada sam ponovo u akciji i sve je u znaku novih pesama. Radim sa neviđenom voljom i energijom, a pesme za album mi priprema Braja. Ne mogu da zaboravim činjencu da sam upravo sa njegovom pesmom izbila u prvi plan. Jelena Trifunović će biti supervizor, Saša Dinić producira pevanje i radi aranžmane. O ostalim saradnicima – otom, potom, kad napravimo konačan izbor pesama. Radim pomalo sporo, nigde ne žurim... Sem toga, moj album je vrlo skup jer neću da štedim na kvalitetu“, kaže Danijela.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 2 EmptyTue Oct 27, 2009 12:31 am

Jelena Karleuša izazvala saobraćajni kolaps

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Jk-unu10

Folk pevačica Jelena Karleuša je odlazeći kući nakon provoda u pratnji nekoliko telohranitelja i šefa svog obezbeđenja napustila klub “Noar” i napravila pravi kolaps u saobraćaju. Zastoj je nastao u Kolarčevoj ulici, gde ju je čekao parkirani beli BMW, a kako je na obližnjoj autobuskoj stanici bilo parkirano nekoliko noćnih linija GSP-a, iz kojih su putnici masovno počeli da izlaze kako bi videli pevačicu. Neki od njih su izašli i na ulicu zaustavivši na minut i kompletan saobraćaj. Strpljivi vozači sačekali su da se znatiželjni putnici vrate u parkirane autobuse, a gospođa Karleuša-Tošić ode kući. Inače, Jelena je uz Leontinu, Anu Nikolić, Bojana Marovića, Ivanu Mihić, Jovanu Tipšin, Mikija Perića u klubu đuskala skoro dva sata, pokazavši, i ovaj put, fotoreporterima srednji prst.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 2 EmptyTue Oct 27, 2009 12:32 am

Seka Aleksić: Želim s hrvatskom ekipom snimati spotove!

Turbo folk pjevačica iz Srbije, Seka Aleksić, o visini honorara za reklamu koji joj je sa Podravkinog računa kliznuo na njezin, zamislite, nije željela govoriti. Reklama za šlag i pudinge namijenjena je srpskom tržištu, snimljena je na plažama predivnog Balija, a Seka je cijeli tim prije početka snimanja izrešetala svojim uvjetima.

Pojela previše kolačića

'Jedan od glavnih uvjeta bio je da sva moja ekipa koja sa mnom surađuje, od frizera do stilista, samo oni mogu surađivati na reklami', rekla je Seka proglasivši hrvatsku ekipu, ovu koja je preostala, vrhunskim profesionalcima s kojima bi jednog dana voljela snimiti spot.

'Reklamiram šlag, pudinge i sve ostalo. Malo sam se zanijela u toj reklami, pa sam pojela previše kolačića koje sam pripremila za voljenog i kad mi je pozvonio na vrata ja sam se samo iznenadila jer je ostao samo jedan kolač na tanjuru', ispričala je Seka zaručena za Veljka Piljikića koji ju je skupocjenim prstenom zaprosio tijekom jednog romantičnog putovanja.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
vondyca4ever
Member
Member
vondyca4ever


Broj postova : 1720
Join date : 2009-11-03
Age : 28

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 2 EmptySun Nov 08, 2009 1:29 pm

ma daj....odvratno...........BOLJI JE RBD 100000000 PUTA !
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photo.php?pid=30494413&id=1229173612
Ana_RBD
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Ana_RBD


Broj postova : 603
Join date : 2009-09-03
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 2 EmptyMon Nov 09, 2009 10:39 pm

ja sam počela slušat cajke, ali ono baš kad moram.. u subotu sam cijelu noć plesala na tulumu na cajke, jbt sentiš mi je dobro ispao na jednu cajku ..hahahaa
Back to top Go down
Sponsored content





Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Narodnjaci, cajke...
Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Off topic :: Music&TV :: Glazba / Musica-
Jump to: