Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Narodnjaci, cajke...

Go down 
+8
Doris
vondyca4ever
Ana_RBD
DaughterOfTheNight
Ana.
ღLanaღ
Karla.
Chuck
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 3 EmptySat Nov 14, 2009 8:11 pm

Dragana Mirković i Boban Rajović snimili spot za "Gromove"

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Boban_10

Dragana Mirković i Boban Rajović snimili su duet! Kako bi za pesmu „Gromovi“ uradili i spot, Mirkovićeva je prošle nedelje došla iz Beča, a Rajović nakratko otkazao sve poslovne obaveze. Video-klip je rađen u Požarevcu, u produkciji televizije DM SAT. Dok je Boban vozio skupocene motocikle i automobil od pola miliona evra, Dragana je u dugoj haljini jahala rasnog konja vranca. “Kada sam imao dvadesetak godina, njene postere sam držao na zidu i obožavao je. Prosto mi je nestvarno da je Dragana pristala da snimi duet sa mnom. Veoma sam polaskan i počastvovan“, kaže Rajović.

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Boban_11
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 3 EmptySat Nov 14, 2009 8:12 pm

Viki Miljković zamalo pala u nesvest zbog džointa

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Viki10

Folk pevačica Viki Miljković uspela je, ne svojom voljom, da „urađena“ odradi nastup u jednom klubu! Kako piše „Alo!“, folk zvezdi je pozlilo dok je pevala na sceni kada je neko iz publike zapalio džoint: “Viki je imala zakazanu tezgu u jednom poznatom klubu i sve je bilo u najboljem redu dok neko iz mase u gužvi nije upalio džoint. Pevačica je osetila neki čudan miris, ali je mislila da je to samo duvanski dim te nije mnogo obraćala pažnju na to. Ali, kada je shvatila da joj opojna aroma ulazi u nozdrve i omamljuje je, zabrinula se da ne padne u nesvest”, otkriva za „Alo!“ dobro obavešteni izbor, blizak folk pevačici. ”Nisam imala priliku da se ranije sretnem sa marihuanom, pa nisam uspela da prepoznam miris. Jedino što sam znala je da mi smeta, a onda sam osetila i kako mi se vrti u glavi. Prišla sam bubnjaru, koji je bio u dnu scene, i požalila mu se da mi nije dobro, a on mi je rekao da je to posledica toga što sam se ‘naduvala’. Mislila sam da ću da padnem u nesvest, ali sam prvi deo nastupa izdržala. Tokom pauze vazduh se raščistio, a i ja sam izašla napolje da ‘razbistrim glavu’ i drugi deo koncerta sam odradila bez problema. Ipak, za svaki slučaj, nisam se mnogo približavala rubu bine”, pojasnila je Miljkovićeva.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 3 EmptySat Nov 14, 2009 8:14 pm

Ana Rađen (ex Kokić): Druga beba prvoj za rođendan

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Ana_un11

Ono što je uradila Jelena Karleuša, po svemu sudeći ponoviće i Ana Rađen. Baš kao i njena popularnija koleginica, i ona će drugu ćerkicu roditi istog datuma kada je na svet donela Ninu. Ukoliko je beba, koja je na putu, ne preduhitri, porođaj će biti obavljen carskim rezom 23. januara 2010. godine. Imala je Ana želju da drugo dete rodi prirodnim putem, ali kada se setila svih, kako je sama rekla „muka kroz koje je prošla“, opredelila se za drugu opciju. Plavokosa pevačica će u Zvezdarsku bolnicu, čijim je lekarima opet ukazala poverenje, otići pošto Nini proslavi prvi rođendan, a dok bude u porodilištu, o ćerkici će voditi računa tata Nikola.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 3 EmptySat Nov 14, 2009 8:16 pm

Silvija Nedeljković: Preko duda do zvezda

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Silvij11

Izgleda da će se Silviji Nedeljković i te kako isplatiti to što je nabacila silikone. Jer, pored toga što je nikada nije bilo u medijima kao poslednjih meseci, folkerka je nedavno dobila ponudu da se slika obnažena za jedan muški magazin. Kako saznajemo, Silvi još nije načisto da li da prihvati ili odbije ovu radikalnu ideju. A s obzirom na to da je u međuvremenu njena tajna veza sa Zvezdinim golmanom Sašom Stamenkovićem postala javna, pevačica se poverila prijateljicama da bi rado pozirala razgolićena ukoliko i njen dečko pristane da se fotografiše s njom. Ali i za dobru lovu, podrazumeva se. Da li će joj fudbaler tu želju i ostvariti, znaćemo i videti uskoro...
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 3 EmptySat Nov 14, 2009 8:20 pm

Zdravko Čolić: "Majka mi je bila najveća podrška"

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Cola_u10

Zbog iznenadne smrti svoje majke, Zdravko Čolić je otkazao ranije zakazani koncert sredinom novembra u Osijeku i najavio novi za 27. decembar. Čola je odlučio da neće nastupati dok majci ne da četrdesetodnevni pomen."Majka je majka. Bez obzira koliko godina imala, majka je uvek najdraža. Meni je majka bila najveća podrška u porodici. Volela je da me sluša kako pevam. Bez obzira na sve događaje u karijeri, ona je uvek bila tu. Teška je ovo bol", izjavio je Čola za "Narodni radio."
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 3 EmptySat Nov 14, 2009 8:22 pm

Seka Aleksić uvela obezbeđenje kao u Pentagonu

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Seka1u11

Folk diva Seka Aleksić, koja se pre mesec dana uselila u luksuznu vilu u Staroj Pazovi, angažovala je privatno obezbeđenje koje 24 sata dnevno brine o sigurnosti njenog novog doma! Kako piše „Press“ pevačica je nedavno u vilu ugradila najsavremeniji alarmni sistem, koji se inače koristi i za bezbednost Pentagona! Sekino imanje redovno obilaze i pripadnici policije Stara Pazova. „Seka veoma vodi računa o svojoj bezbednosti. S obzirom na to da je najplaćenija srpska pevačica, ona može da bude meta pojedinaca koji mogu da ugroze njenu bezbednost. Zato je angažovala pripadnike ’Nintel sekjuritija’, koji su surovi profesionalci. U jednoj smeni rade četiri uniformisana mladića. Osim toga, Seka je nedavno ugradila i najsavremeniji alarmni sistem najpoznatije britanske kompanije za obezbeđenje 'G4S'. Pritiskom na „taster uzbune" pripadnici ovog obezbeđenja dolaze u roku od tri minuta! Pored toga, Sekinu kuću redovno obilazi i policija Stare Pazove“, otkio je neimenovani izvor „Pressa“.

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Seka_111
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 3 EmptySat Nov 14, 2009 8:23 pm

Nataša Bekvalac i Danilo Ikodinović: Preseljenje u novi stan

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Natass10

Popularna pevačica Nataša Bekvalac i njen suprug Danilo Ikodinović, direktor Vaterpolo kluba Vojvodina, ovih dana imaju pune ruke posla. Naime, supružnici su odlučili da se presele u novi stan u Novom Sadu, te se trenutno pakuju i biraju nameštaj za novi stan. “Nataša i Dača su nedavno pazarili novi stan u Novom Sadu i uskoro će se sa ćerkicom Hanom useliti u njega, čim završe renoviranje koje se odvija punom parom”, otkrio je za „Blic” izvor blizak ovom paru. Nataši ova jesen svakako prolazi u znaku noviteta. Pored stana, u pripremi je i novi album, te će ova lepa Novosađanka za nekoliko dana ući u studio gde će snimati nove pesme. Planirano je da se pre albuma u prodaji pojavi i singl - oko Nove godine, dok će album u saradnji sa „City recordsom” i kućom „Šoumaster” najverovatnije izaći na proleće.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 3 EmptySat Nov 14, 2009 8:24 pm

Ana Nikolić se revanširala za "audi"

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Ana_un12

Kako bi se revanširala svom dečku Daliboru Matiću, koji ju je za rođendan iznenadio automobilom marke „audi Q7“, Ana Nikolić je odlučila da ga počasti poklonom iz limitirane kolekcije marke „mon blank“. Reč je o olovci od belog zlata optočenoj brilijantima. Osim toga što je papreno skupa i ima sentimentalnu vrednost, posebna je i po tome što je stota po redu i ujedno i poslednja izrađena hemijska iz ove serije. Takođe, na njoj su ugravirani pevačicini inicijali, kao i poruka lične prirode. Budući da je Matić odskora i razveden, savetujemo da poklon iskoristi i za potpisivanje novog bračnog ugovora... Ovog puta sa darodavcem...
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 3 EmptySat Nov 14, 2009 8:25 pm

Ceca Ražnatović bez dečka na snimanju novogodišnjeg programa

Svetlana Ražnatović okupirana je snimanjem novogodišnjih emisija pa ni jedan dan ne može da prođe bez „odbrojavanja“ i otvaranja šampanjca. Tako je Ceca početkom nedelje tradicionalno učestvovala i u snimanju novogodišnjeg programa Televizije "Palma plus" iz Jagodine, čiji je vlasnik njen dugogodišnji prijatelj Dragan Marković Palma. Pevačica se, kako piše "Kurir" na snimanju pojavila sama, a ne u društvu dečka Vladimira Cvetkovića, što je izazvalo mnoge komentare prisutnih kolega, budući da su svi očekivali da će upoznati novog izabranika folk dive.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 3 EmptySat Nov 14, 2009 8:28 pm

Darko Filipović: Tanja Savić se ljubi "do jaja"!

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Darko-10

Poznato je da Darko Filipović izbegava da priča o devojkama i demantuje tračeve, međutim, u „Strava emisiji“ kod voditeljke Kristine Iglendže otvorio je dušu. "Spajali su me sa Aleksandrom Bursać, Biljanom Sečivanović, čak i sa nekim filipinskim travestitom. Ali, ništa od toga nije tačno. Osim Tanje, naravno", rekao je Darko i na pitanje kako se ljubi Tanja Savić, pevač je odgovorio: „Do jaja“. Filipović je u iskrenosti otišao toliko daleko, da je izjavio da ga niko iz "’Zvezdi Granda" ne inspiriše za imitiranje kao Tanja. Da li je na pomolu još jedno estradno pomirenje ostaje gledaocima da se uvere u sredu, 18. novembra, kada je emisija na programu TV Košave od 22.05 h.

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Tanja-11
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 3 EmptySat Nov 14, 2009 8:29 pm

Indira Radić se ne plaši ni bombe

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Indira15

Folk zvezda Indira Radić nastupila je u noćnom klubu „Milion“ u Kranju, uprkos nemilom događaju koji se nedavno desio u ovoj diskoteci! Kako saznaje “Alo!”, samo nekoliko dana pre zakazanog nastupa, dogodila se nesreća u kojoj je povređeno 10 osoba, kada je na pomenuti klub bačena bomba ! Indira nije želela da izneveri svoju publiku, pa je tako, uprkos svemu, nastupila u subotu, 7. novembra. Nažalost, i ovog puta zbog ograničenog prostora, mnogi njeni fanovi nisu bili u mogućnosti da uživaju u nastupu, pa je poveći broj pevačicinih ljubitelja ostao ispred ulaza u diskoteku. “Nisam se uplašila nimalo! Publika je bila odlična i nikada im ne bih uskratila mogućnost da uživaju u mojoj muzici. Ljudi su mi čak sedam puta tokom večeri tražili da im otpevam pesmu 'Živim da živim'“, rekla je Indira po povratku iz Slovenije.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 3 EmptySat Nov 14, 2009 8:31 pm

Pomirile se Lepa Brena i Dragana Mirković

Folk pevačice Dragana Mirković i Lepa Brena prekinule su višegodišnje ćutanje i razrešile sve nesuglasice prošle nedelje, na zajedničkoj večeri u restoranu „Zaplet“, saznaje "Kurir" iz dobro obaveštenih izvora. Dve izuzetno popularne folkerke su u opuštenoj atmosferi, uz crno vino i domaće gurmanluke, otvorile dušu jedna drugoj i dogovorile se da konačno zakopaju ratne sekire. "Nije jasno ko je inicirao sastanak, ali njihov susret je ličio na susret dve stare prijateljice koje su godinama živele na različitim kontinentima. Pričale su o svemu i svačemu, počecima, uspesima, putovanjima, trenutnom stanju na estradnoj sceni... S obzirom na to da su obe i u diskografskom biznisu, pretresle su i načine na koje bi mogle da sarađuju, a koliko su bile željne međusobnog razgovora, govori i podatak da su iz restorana izašle poslednje, i to kasno iza ponoći", kaže izvor "Kurira" blizak jednoj od pevačica. Već nekoliko godina unazad govori se o sukobu Brene i Dragane, a estradom se raspredaju razne priče. Prema jednoj verziji, do svađe i ćutanja je došlo kad su shvatile da su jedna drugoj postale ozbiljna konkurencija, pa prekinule svaki kontakt. Dve pevačice dugo nisu želele da komentarišu bilo šta o svojoj „suparnici“, ali je taj sukob danas iza njih. "Tačno je da smo se nakon više godina srele i provele divno veče uz večeru i ženske priče. Uželela sam se toga", potvrdila je Dragana Mirković, a slično je reagovala i šefica iz „Granda“: "Bila sam na večeri sa Draganom i moram da kažem da smo ćaskale o svemu i svačemu. Drago mi je što smo se konačno videle", rekla je Brena.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 3 EmptySat Nov 14, 2009 8:33 pm

Ceca Ražnatović: Srećna sam sa Vladom!

Folk diva Svetlana Ražnatović, posle deset godina ćutanja o svom ljubavnom životu, otkrila je da je srećno zaljubljena i da uživa u vezi sa manekenom Vladimirom Cvetkovićem! Ceca je u intervjuu za novi broj magazina „Hello!" otkrila kad je započela vezu sa Cveletom i objasnila da su je mediji, od smrti njenog supruga Željka Ražnatovića Arkana, povezivali sa brojnim muškarcima, koji su uglavnom bili samo njeni prijatelji. “Godinama su me mediji dovodili u vezu sa mojim prijateljima, retko kad sam šta demantovala. Sada sam srećna jer sam ispunjena i zadovoljna i na ljubavnom planu! Mene i Vladu je pre nekoliko godina upoznao zajednički prijatelj Sreten Radović. Letos smo se sreli i razmenili brojeve telefona. Pošto sam sa porodicom ubrzo otputovala na Kipar, a on se vratio svojim poslovnim obavezama, u kontaktu smo bili preko telefona. Kada sam se vratila sa Kipra intenzivirali smo druženje i naše viđanje je postalo učestalije“, rekla je Ceca i dodala da je svoju decu upoznala sa Vladom. “Naravno da su Veljko i Anastasija upoznali Vladu, jer nemam šta da krijem od svoje dece. Meni je moja porodica najvažnija na svetu i oni su uvek obavešteni o svemu što se dešava u mom životu. Vladu ću pozvati da bude gost na mojoj slavi Sveti Nikola, ali i na sva ostala porodična okupljanja. Nije isključeno da se pojavi u nekom od mojih spotova“, rekla je Ceca. Nastavak intervjua pročitajte u novom "Hello-u".
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 3 EmptySat Nov 14, 2009 8:34 pm

Viki Miljković: Najbitnije je da je moja kuma Ceca srećna

Folk pevačica Viki Miljković, poručuje da joj se dopada maneken Vladimir Cvetković Cvele, dečko njene kume Svetlane Cece Ražnatović. „Cveleta sam upoznala nedavno, na modnoj reviji našeg prijatelja Mladena Barona. Puna sam pozitivnih utisaka. Ceca i Cvele su super par! Srećna sam zbog nje, volela bih da njihova veza uspe“, kaže Viki u intervjuu u “Press“ i dodaje: „Cvele je super momak, komunikativan i veoma lepo izgleda. Najbitnije je da je moja kuma srećna". Na pitanje da li se njoj život promenio odtkada je postala majka Viki kaže: “Moja ljubav prema suprugu Tašketu se nije promenila, i dalje se volimo kao prvog dana. Dolaskom sina Andreja na svet naši životi su postali ispunjeniji, kvalitetniji i bolji. Ponašam se mnogo odgovornije. Dete zahteva punu pažnju, zato sve obaveze usklađujemo prema njemu. Želim još dece! Ali, sada imam druge, poslovne prioritete. Zadovoljna sam kako obavljam svoje majčinske dužnosti, bitno je da mi dete ne trpi zbog posla. Iako imam brojne nastupe u inostranstvu, uvek imam vremena za sina. Moj suprug je odgovoran i odličan otac, nemam nikakve zamerke".
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 3 EmptySat Nov 14, 2009 8:35 pm

Posvađali se Mina i Igor Kostić

Pevačica Mina Kostić i njen nevenčani suprug i kolega Igor Kostić, kako piše „Kurir“, nedavno su se posvađali na krv i nož. Posle svakodnevnih verbalnih duela omalena folkerka je spakovala kofere, uzela devetomesečnu ćerkicu Anastasiju i napustila zajednički stan u zemunskom naselju Altina. „Pre nekoliko dana Mina je sa bebom otišla kod svoje majke Dude, gde se i sada nalazi. Razlog svakodnevnih svađa sa Igorom nije mi poznat, ali se priča kako je pevačica bila depresivna i nervozna, pa je lako započinjala raspravu sa ocem svoje ćerke. Rasprave su bile sve jače i sve češće, i atraktivna pevačica je odlučila da se iseli iz stana“, priča izvor „Kurira“ blizak folk paru. A na pitanje da li se iselila iz stana i napustila Igora, Mina je odgovorila: “Zašto bih iznosila svoju intimu u javnost?! Uvek se ljudi oko nečega posvađaju“. Igor je pak demantovao informacije o razlazu: “Mi smo i dalje u tom stanu. Svakome se desi da se nekada posvađa i to je normalno. Možda je neko video ili čuo da se Mina i ja oko neke stvari nismo složili, pa je izmislio čitavu priču“, pravdao se korpulentni pevač. Ostaje da se vidi da li će nakon perioda razdvojenosti nevenčani supružnici prevazići nesporazume koji ih dele, pa se pomiriti, ili će i ubuduće, baš kao i trenutno, živeti na različitim adresama.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 3 EmptySat Nov 14, 2009 8:36 pm

Ceca Ražnatović za Novu godinu nastupa pred 30.000 ljudi

Jedan od najzanimljivijih dočeka Nove godine u Evropi, ako je suditi po interesovanju javnosti, kako piše "Alo", biće u prostoru Beogradskog sajma, gde se na nastupu Cece Ražnatović očekuje 30.000 ljudi. Da bi oni koji se opredele da dočekaju 2010. uz folk divu imali predstavu kako će to izgledati, na zvaničan sajt postavljena je animacija na kojoj je predstavljen izgled dvorane. Tako se može videti da će u dvoranu biti postavljena ogromna disko kugla koju će iz poda, ali i sa strane osvetljavati ogroman broj reflektora. Uz ovu promenu enterijera ići će i ozvučenje koje se može porediti sa onim koje je folk zvezda imala na koncertima. Uz Cecu koja će svoj nastup započeti u 23 sata, nastupiće i zvezde „Granda“ koje će prisutne zabavljati pre i posle njenog koncerta.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 3 EmptySat Nov 14, 2009 8:40 pm

CECA I CVELE: I SVADBA I BEBA ZA DVE GODINE!

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Ceca-111

Ako je verovati zvezdama, Svetlana Ražnatović će se 2011. godine udati za Vladimira Cvetkovića! Iste godine, tumači Venere, Marsa, Jupitera i ostalih planeta predviđaju im i bebu! Elem, s obzirom na to da je ovaj par poslednjih mesec dana top-tema svih razgovora, te da je za Cecin emotivni život javnost i više nego zainteresovana, zamolili smo poznatog astrologa Dušana Veličkovića da proćaska sa zvezdicama i otkrije nam šta one pokazuju. „Svetlani je prva polovina ove godine bila naklonjena za početak ozbiljne emotivne veze, a tada joj se i desio Vladimir. Ona je sigurno srećna što je našla momka izuzetno finih manira. Svaka žena, pa i Ceca, u njegovom društvu oseća se divno. Mudar je, ozbiljan za svoje godine, ima jasne životne ciljeve, vredan je, posao mu je veoma bitan i nije sa Cecom zbog njene slave i bogatstva, što je dodatni razlog da se ona veže za njega. Uz to mu je Mesec u Jarcu, što pokazuje da više voli ozbiljne žene nego klinke i da je žena njegovog života upravo malo starija i da je razvedena ili udovica. Bajka je počela i verovatno će trajati. Ceci je 2011. godina idealna za brak, koji će ubrzo pratiti i prinova. Ako ova veza izdrži sva iskušenja kojih će biti u narednom periodu, onda im se smeši odlazak pred matičara“, otkriva Veličković, koji je zavirio i u Cvetkovićeve zvezdice...

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Ceca-211

„Da se Vlada pita, on bi je odmah oženio ili bi sačekao do proleća. Neke njima bliske osobe, međutim, protiv su ove veze i pokušaće da izvrše pritisak da ne prave ozbiljne planove. Ceca ne želi da ulazi u brak na prečac i tu bi moglo da dođe do nesuglasica oko Nove godine. Tada će im veza biti na pravoj proveri i, ako je prebrode, ući će u ozbiljniju fazu. Mnogo je nagaznih mina koje moraju da izbegnu da bi ostali zajedno, a Vladimiru bi to mogao da bude preveliki napor i žrtva. Karmički bi ova veza mogla da izrodi brak, ali sa mnogo onih koji bi se neprijateljski odnosili prema njemu.“ S obzirom na to da je Veličković folk divi „video“ brak sa Cveletom, nije nam bilo druge nego da kontaktiramo Ražnatovićevu i čujemo kakva je njena reakcija na ovaj pogled u budućnost. Kada je čula o čemu se radi, Ceca se najpre nasmejala, a onda nam rekla sledeće. „Astrolozi su mi dosad predvideli mnogo toga. Da je po njima, do sada bih bila tri puta udata, imala bih filmsku karijeru, putovala bih po svetu... nastavak pročitajte u novom broju "Sveta"

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Ceca-410
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 3 EmptySat Nov 21, 2009 11:59 am

Seka Aleksić ide na operaciju

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Seka2_11

Folk zvezda Seka Aleksić podvrgnuće se tretmanu laserskog uklanjanja cista sa jajnika. Pevačica je problem otkrila nedavno, i to sasvim slučajno, prilikom redovnog pregleda u jednoj privatnoj ginekološkoj ordinaciji u Beogradu, saznaje „Kurir“ od dobro obaveštenog izvora . „Budući da je mogućnost spontanog pobačaja kod žena koje zatrudne, a pritom imaju ciste na jajnicima, veoma velika, Seka je odlučila da izbegne rizik i da reši problem na vreme“. Operaciju će, navodi neimenovani izvor, obaviti vrhunski stručnjaci, bezbolnom laserskom metodom, nakon čega će buduća gospođa Piljkić i njen izabranik moći da se posvete proširenju porodice. Seka će se po oporavku posvetiti promociji svog novog albuma koji, kako je najavljeno, pod okriljem „Grand produkcije“ izlazi početkom decembra. Seka je, inače, pre dva meseca odlučila da ne daje izjave za medije sve dok se album ne pojavi na tržištu.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 3 EmptySat Nov 21, 2009 12:01 pm

SEKA SE NA PROLEĆE UDAJE U EGIPTU!

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Seka-111

Seka Aleksić se udaje za Veljka Piljikića, ekskluzivno saznaje “Svet”! Naime, prema informacijama kojima raspolažemo, folk diva će na ludi kamen stati na proleće sledeće godine, a ako sve bude onako kako je zamislila, najverovatnije će to biti u aprilu, mesecu u kom je Seka i rođena!
Prema tvrdnjama naših sagovornika, koji učestvuju u planiranju svadbe o kojoj će se, kako kažu, “pričati”, Seka i Veljko će se venčati u Egiptu, tačnije u Šarm el Šeiku, gde pevačica inače odmara dva puta godišnje. Jedan od menadžera hotela u kome Aleksićeva obavezno odseda, a koji je i njen prijatelj, već je počeo sa pripremama za ovaj dan po Sekinim zamislima. Tako će jedan od najuglednijih egipatskih hotela, “For sizn”, na dan svadbe biti zatvoren za javnost, osim za goste mladenaca, koji će, pak, biti i više nego probrani.

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Seka-310

Zvanice će činiti samo članovi najuže porodice i prijatelji sa kojima se mladenci godinama druže. Kada je reč o kolegama, Seka još uvek nije podvukla crtu, te se ne zna da li će neko od njih uopšte i putovati na ovu egzotičnu destinaciju. S druge strane, ono što je poznato jeste činjenica da će se o stajlingu mladenaca pobrinuti Saša Vidić, sa kojim je Aleksićeva nedavno obnovila saradnju. “Vidić će biti zadužen i za venčanicu i za Veljkovo odelo. Njih dvoje će posle novogodišnjih praznika otputovati u inostranstvo kako bi kupili i haljinu koju će mlada nositi na svadbenom partiju. Najverovatnje će se odlučiti za onu sa potpisom Šanela ili Gučija, budući da je Seka njihov veliki fan, ali o tome je još rano govoriti”, priča naš izvor, moleći nas da mu ne oktrivamo identitet zbog bliskih odnosa sa mladencima. Osim činjenice da su odabrali i kumove, čija imena kriju kao zmija noge, buduća gospođa Piljikić i njen dragi rešili su i da o venčanju ne govore javno...

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Seka-410
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 3 EmptySat Nov 21, 2009 12:01 pm

Jelena Karleuša zakazala beogradski koncert

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Jk11

Folk pevačica Jelena Karleuša zakazala je prvi solistički koncert u Beogradu. Kako piše „Kurir“, JK je pre nekoliko dana potpisala ugovor s produkcijskom kućom „Šoumaster“, koja posluje u okviru „Emoušna“, a u kojem stoji da je za maj sledeće godine planiran njen prvi solistički koncert u „Beogradskoj areni“. Nakon 15 godina bavljenja muzikom supruga fudbalera Duška Tošića odvažila se da publici priredi solistički koncert koji će, već sada je jasno, biti nesvakidašnji muzičko-vizuelni spektakl. „Pevačica je zahtevala da njen koncert izgleda kao nastupi svetskih muzičkih zvezda, pa je već dogovoreno instaliranje bine grandioznih razmera, kakva dosad nije viđena, dok će za scenske efekte, zvuk i svetlo, kao i koreografije, biti angažovani stručni ljudi iz inostranstva. Poznata pevačica će ovim nastupom obeležiti deceniju i po rada, a ujedno predstaviti i pesme s desetog albuma, koji će objaviti neposredno pred nastup u Areni“, saznaje „Kurir“ iz dobro obaveštenih izvora.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 3 EmptySat Nov 21, 2009 12:02 pm

Gagi zabranio Anabeli da peva pesme grupe "Funky G"

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Anabel10

Frontmen grupe „Fanki Dži“ Gagi Đogani zabranio je svojoj bivšoj supruzi Anabeli da izvodi pesme koje je pevala dok je bila član benda. Jedna od najatraktivnijih domaćih pevačica više neće moći da peva hitove nekada popularnog dua jer je njen bivši životni saputnik odlučio da joj uvede svojevrsni embargo na korišćenje pesama. Anabela više neće smeti ni u jednoj emisiji da peva neku od pesama koje je izvodila godinama unazad, jer je Gagi sve numere zaštitio na svoje ime u SOKOJ, tako da jedino on može da raspolaže pravima na minuli rad grupe "Fanki Dži": „Ima istine u tome, jer sam ja iz benda izašla svojom voljom. Zasad imam dve numere koje ću izvoditi u emisijama i to je moj novi početak“, kaže Anabela, dok njen bivši muž tvrdi da joj ništa nije zabranjivao: „Ona je moja bivša žena koju volim i sama je osetila potrebu da ne peva pesme, pošto više nije članica grupe“, rekao je Gagi u izjavi za „Kurir“.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 3 EmptyThu Dec 03, 2009 10:38 pm

Seka Aleksić: Svadbena zvona sve glasnije se čuju

U novom broju magazina “Hello!” Seka Aleksić potvrdila je da planira venčanje sa Veljkom Piljikićem u Egiptu, baš kako je “Svet” pre nekoliko nedelja i objavio saznanja iz dobro obaveštenih izbora. “Poslednjih nekoliko godina odmaram se u egipatskom letovalištu Šarm el Šeik. Jedan od menadžera u hotelu "For sizn", u kome odsedam, moj je dragi prijatelj. Kad sam mu saopštila da bih želela da se venčam negde daleko, bez velike pompe, predložio je da to bude na plaži nadomak pomenutog hotela. Taj predlog me je oduševio. S obzirom na to da je sklapanje braka intiman čin, želim da se moj budući suprug i ja, kao i naši gosti, tog dana osećamo prijatno i da nas ne opterećuju pogledi znatiželjnika ili paparaci. Najbitnije stvari u životu su mi se obično dešavale u aprilu, mesecu u kom sam rođena, pa sam rešila da sudbonosno "da" izgovorim oko mog rođendana. Mada, to zavisi i od obaveza prijatelja za koje želim da budu uz mene tog dana. Svoj prvi beogradski koncert u “Areni” održaću dan, dva pre ili posle rođendana. Nakon slavlja i koncerta malo ću predahnuti, ako sve bude onako kako sam planirala, a verujem da hoće, i onda putujemo u Egipat. Moj prijatelj i stilista Saša Vidić je prihvatio da kreira venčanicu iz mojih snova. Ima dovoljno vremena da iskaže sve svoje umeće i kreativnost”, kaže folk pevačica i dodaje je na samom početku, pre šest meseci, prepoznala u Veljku energiju veoma sličnu svojoj. ”U isto vreme je nežan i romantičan, ali i jak u svakom pogledu, i ima zaštitnički odnos prema meni. Taj sudar suprotnosti me fascinira i obara s nogu.”
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 3 EmptyThu Dec 03, 2009 10:39 pm

Rada Manojlović na svom "fejsbuk" profilu okačila fotografije Seke Aleksić

Nove fotografije Seke Aleksić, uslikane u jednoj nemačkoj diskoteci, postale su predmet interesovanja na nekoliko internet stranica. Da li zbog nove frizure ili neobične kreacije, folk zvezda se našla na meti brojnih komentatora, a jednu od rasprava pokrenula je upravo njena koleginica Radmila Manojlović! Rada je, kako piše “Alo!” na svom "fejsbuk“ profilu objavila link koji vodi do Sekinih slika i napisala "obavezno pogledati“ i stavila osmeh. Usledili su komentari njenih prijatelja, koji su se uglavnom sveli na opaske tipa "strašno“. Mlada pevačica se maksimalnu suzdržavala od komentarisanja svoje starije koleginice, pa se samo povremeno ubacivala u konverzaciju uzvicima "jao“. U želji da saznamo s kakvom namerom je mlada zvezda "Granda“ dala ovakvu "reklamu“ starijoj koleginici, pozvali smo je i čuli sledeće: "To je moj privatni profil, gde imam mali broj prijatelja i ne mogu da verujem da vam je neko to rekao. Nisam imala lošu nameru, niti je ideja bila da se rugam Seki, već sam smatrala da su te slike zanimljive i želela sam da ih i drugi vide. To je cela priča i ponavljam da to nisam javno uradila, već na svom privatnom ‘fejsbuk’ profile”, rekla je Manojlovićeva za "Alo!“.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 3 EmptyThu Dec 03, 2009 10:41 pm

JK u "Luju Vitonu", Duško među fejkovima

U najavljenom „Modnom almanahu“ Jelene Karleuše verovatno će se naći i poglavlje o tome da li treba ili ne kupovati garderobu u takozvanim šourumovima. Kao inspiracija i primer modnoj ikoni među pevačicama mogao bi da posluži i sopstveni suprug, koji, mimo svih džetseterskih pravila, ipak kupuje robu ispod cene. Redakcija "Alo" došla je u posed fotografija na kojima se vidi Duško Tošić u jednom „šourumu“ u Zrenjaninu. Srpski reprezentativac i igrač nemačkog Verdera viđen je kako merka robu sumnjivog porekla, izuzetno povoljne cene. Na internet prezentaciji ove radnje istaknut je cenovnik. Primera radi, farmerke koštaju između 35 i 40 evra, majice od 20 do 30, a veš svega pet evra. Bagatela! Ipak, u radnji kažu da Tošić pazari posebnu kolekciju, znatno skuplju od navedenih cena."Duško je moj prijatelj i često svraća. Roba koju ste videli na internetu nije njemu namenjena, on kupuje znatno skuplju garderobu, recimo, stvari ukrašene „svarovski“ kristalima", rekao je za „Alo!“ vlasnik „šouruma“ koji je zamolio da mu ime ne pominjemo u novinama. S druge strane, poznati fudbaler na naše pitanje da li kupuje robu po posebnim cenama u toj radnji i da li to znači da se svetska ekonomska kriza odrazila na kućni budžet porodice Karleuša-Tošić, Duško kaže:"Ha, ha... Vlasnik radnje mi je drug od detinjstva koji radi moj sajt i sajt mojih prijatelja",izjavio je Tošić za „Alo!“, a na dodatna pitanja kratko je odbrusio:"Nemam komentar na te gluposti". Ostaje nepoznato kako će Duškova supruga, koja se u javnosti ističe kao veliki poklonik skupih i unikatnih stvari, reagovati na ove fotografije ili ako fudbaler kojim slučajem u kuću unese nešto od ove jeftine garderobe.
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Chuck
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Chuck


Broj postova : 4080
Join date : 2009-08-11
Lokacija : Upper East Side, NY

Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 3 EmptySat Dec 05, 2009 1:26 am

MILANU STANKOVIĆU ZABRANJENO DA SNIMI DUET SA KARLEUŠOM!

Saša Popović zabranio je Milanu Stankoviću da snimi duet sa Jelenom Karleušom, vest je koju poslednjih dana prepričavaju upućeni u sva estradna zbivanja! Kako, naime, tvrdi naš insajder blizak “Grand produkciji”, na “adresu” mladog pevača iz Karleušinog tima stigla je ponuda da njih dvoje zajedno otpevaju pesmu “Insomnija”, koju pevačica uveliko priprema. Međutim, bez obzira na činjenicu što je Stankoviću ova ponuda i te kako imponovala, Popović je na tako nešto stavio veto i pre nego je uopšte došlo do razmatranja predloga. Razlog za ovakav potez leži u činjenici da Milanov šef navodno smatra da je JK jedna od najomraženijih javnih ličnosti, te da njemu saradnja sa takvom osobom ne treba, budući da on teži ka tome da Stanković izgradi imidž finog i kulturnog momka, nalik Zdravku Čoliću. S druge strane, poznavaoci estradnih odnosa tvrde da Popović svom pulenu ne dozvoljava da zapeva sa Karleušom zbog netrpeljivosti koja godinama vlada između njega i slavne pevačice.
Podrazumeva se, čitava priča začinjena je i pikanterijama iz prošlosti, po kojim su se njih dvoje u nekoliko navrata i sukobili. Prema kazivanju naših izvora, do prvog sukoba došlo je pre dve godine, kada je Karleuša kontaktirala Popovića, a sve u nameri da svoj poslednji album “Revolušn” objavi pod okriljem njegove produkcijske kuće. On je ovu ponudu odbio s obrazloženjem kako je Dinča veća zvezda od nje, što je uslovilo da mu Jelena spusti slušalicu i CD objavi za “Siti rekords”. Posle toga oboje su zaćutali, ne računajući nekoliko prozivki koje su jedno drugome javno uputili. Doduše, veoma diplomatski. Tako je baš u intervjuu za “Svet”, na pitanje o odnosu sa Jelenom Karleušom Saša izjavio: “Ne postoji zaista sukob između Jelene i mene, ali nas dvoje ne razmišljamo isto kada je reč o estradi. Smatram da ona možda ima malo veće mišljenje o sebi kada je reč o diskografiji i nastupima. Nisam se složio sa njenim viđenjem cele stvari i to je to.”
S druge strane, Jelena se nedavno, govoreći o tome kako je kao mala za idola imala Lepu Brenu, dotakla i njenog odnosa sa Popovićem. “Iako sam u zategnutim odnosima sa ‘Grandom’ zbog Saše Popovića, nemam problem da kažem da je Brena jedina žena sa kojom bih snimila duet”, izjavila je JK. Ipak, kako oboje drže do toga da su veliki profesionalci, izdigli su se iznad svojih privatnih odnosa, pa je nedavno došlo do njihovog poslovnog susreta...
Back to top Go down
http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/
Sponsored content





Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Narodnjaci, cajke...   Narodnjaci, cajke... - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Narodnjaci, cajke...
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Off topic :: Music&TV :: Glazba / Musica-
Jump to: